o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Książki i komiksy
 » Odpowiedz na ten temat

Ciekawe książki o wampirach.

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[02.05.2009] 11:36
myszka_15
Cześć wszystkim!
Bardzo podobają mi się książki o wampirach.
Może znacie jakieś interesujące?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.05.2009] 14:27
myszka_15
Przeczytałam sagę "Zmierzchu" i bardzo, bardzo mi się spodobała. Może znacie jakieś podobne książki?!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14806119]
[06.05.2009] 22:44
merkaba
Pilipiuk
kuzynki księżniczka dziedziczka

IP i czas połączenia logowane. [14831495]
[20.06.2009] 19:00
tomek sojer
Witaj książki o wampirach to Ann Rice -Wywiad z wampirem,królowa potępionych.Historyk-Kova.

IP i czas połączenia logowane. [15087842]
[04.07.2009] 13:12
lisek_19_86
hej z książek o wampirach mogę Ci polecić:
Bram Stoker - Dracula
Lumley - Nekroskop
Christie Golding - Wampir z mgieł
Chelsea Quin Yarbro - Hotel transylwania
wspomniana już Anne Rice
stephen King - Miasteczko Salem
a także Terry Pratchett - Carpe jugulum ( wampiry z przymrużeniem oka )
życzę miłej lektury
pozdrawiam " Kto wcześnie się z łóżka zbiera, ten wcześnie umiera. "
"Kłamstwo obiegnie świat zanim prawda zdąży wciągnąć buty. "
" Z inteligencją jest jak z nogami, jeśli masz ich za dużo możesz się potknąć. "Terry Pratchett

IP i czas połączenia logowane. [15156385]
[22.09.2017] 02:56
[11.08.2009] 02:28
Carioca
hej nie wiecie może czy da się znaleźć przetłumaczone \"Southern Vampire\" Charlaine Harris?
Chodzi mi zwłaszcza o książki od 3 tomu w górę.

IP i czas połączenia logowane. [15322281]
[17.08.2009] 11:11
księgarz
Cześć. Mam książki podobne - Atramentowa śmierć, Atramentowe serce, Atramentowa krew. Daj znać, jeśli cie to interesuje. benio1311@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [15349478]
[06.09.2009] 17:58
tasieńka
ja znam ciekawą książkę o wampirach Klan nieśmiertelnych napisana przez Joanne Rybak

IP i czas połączenia logowane. [15454175]
[25.09.2009] 19:08
Pepci
Ksiżka o wampirach ;P pierwsza jaka przeczytalam to Zmierzch ;> oczywiscie zakochalam sie w niej i zaczelam szukac tez innych fajnych ksiazek. Moja kolezanka poleciła mi ,, Wampiry z Morganwille" ksiazka jest super ma 3 tomy cieniutkie 4 czesc wychodzi 8paz.
W ksiazce jest duzo akcji praktycznie caly czas sie cos tam dzieje , jest tez milosc ;P oczywiscie i rozne inne rzeczy naprawde polecam. Ja 1 czesc polknelam w jeden dzien

IP i czas połączenia logowane. [15542671]
[18.10.2009] 17:55
emi004
ja zaczęłam czytać książki o wampirach od zmierzchu, ale kiedy rzeczytałam czwartą część poczułam niedosyt, chcę więcej opowiadań o moich ulubieńcach...

martwy aż do zmroku
wampiry z morganville (4 czesci)
pamietniki wampirow (7 czesci)
wampir armand (ogolnie anna rice)
świat noc

IP i czas połączenia logowane. [15653374]
[11.11.2009] 13:44
izuniaaa15
Witam
Strasznie lubię czytać książki o wampirach... Jeśli chciałby ktoś popisać na tematy związane z tego typu książkami zachęcam do napisania do mnie. Mój e-mail: izuniaaa15-15-92@o2.pl

Polecam:
* oczywiście sagę Zmierzchu
* "Wampiry z Morganwille"

IP i czas połączenia logowane. [15776338]
[13.11.2009] 14:13
WamPirzyca19
Ja polecam:
Klan nieśmiertelnych-Joanna Rybak
Saga zmierzchu-Stephanie Meyer
7 części Pamiętników wampirów-L.J Smith
4 części wampiry z morganville-Caine Rachel
Wampir z przypadku-Basztowa Ksenia

możecie znaleźć dużo tutaj: http://chomikuj.pl/angela_lola_french19

IP i czas połączenia logowane. [15787936]
[20.11.2009] 10:18
pati06
Najlepsze książki o wampirach to saga o Anicie Blake (pogromczyni wampirów i nekromantki w jednym) Laurell K. Hamilton
Niestety na polski przetłumaczyli na razie tylko 4 części chyba z 15

IP i czas połączenia logowane. [15823109]
[23.11.2009] 19:05
KiciaM
Ja przeczytałam oczywiście jak wszyscy "zmierzch" ale też lubie wampiry z Morganville! albo też teraz przeczytałam 1 częsć "grzeszne rozkosze" nie to NIE JEST nic erotycznego tylk o takiej babce
Anicie Blake szukam 2 częście A wg jak znacie inne to napiszcie Z góry dzieki ;** Pozdrowionka dla fanów ""wampirów""

IP i czas połączenia logowane. [15840709]
[25.11.2009] 19:51
zuza1441
księgarz (09.08.17 11:11):
Cześć. Mam książki podobne - Atramentowa śmierć, Atramentowe serce, Atramentowa krew. Daj znać, jeśli cie to interesuje. benio1311@o2.pl

ale tam nie ma nic o wampirach

IP i czas połączenia logowane. [15851516]
[25.11.2009] 19:58
zuza1441
ja polecam "świat nocy"
bardzo lubię czytać i i spodobała mi się książka " malowany człowiek"(nie jest o wampirach, ale potrafi wciągnąć, jak na razie ukazały się 2 części- przeczytałam je w 2 dni_jest ona o demonach które pojawiają się w nocy i polują na ludzi, lecz ci aby się przed nimi schronić malują na domach runy ochronne, które skutecznie ich bronią,lecz jeśli są źle namalowane i otchłaniec znajdzie dziurę w barierze runicznej rodzina może się pożegnać z życiem)
Polecam

IP i czas połączenia logowane. [15851548]
[25.11.2009] 20:00
zuza1441
a i zapomniałam też fajną książką o wampirach jest martwy aż do zmroku

IP i czas połączenia logowane. [15851554]
[26.11.2009] 15:14
nunusia
Hej!!
Martwy az o zmroku, Martwi w Dallas, Klub umarłych wszystkie super, serial czysta krew na podstawie tych ksiazek tez bardzo fajny, szkoda ze tylko dwa sezony narazie sa. Słyszałam ze Pamietniki Wampirów sa fajne. Klan nieśmiertelnych tez bardzo fajna książeczka - taka lekka. Saga zmierzch dla mnie też super. Te pierwsze najbardziej realne i bardzo fajnie sie wszystkie czyta.
Troszke o innej tematyce (coś pod Harrego Pottera) są fajniuchne Miasto Kości i Miasto Popiołów. Polecam również SEN i Mgła o dziewczynie widzącej cudze sny, jest też wątek miłośny. Moim zdaniem WARTO!! Mam je wszystkie na koma i nie tylko POZDRAwIAM jak cos to pisac nukusia83@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [15855043]
[26.11.2009] 15:16
nunusia
Hej!!
Martwy az o zmroku, Martwi w Dallas, Klub
umarłych wszystkie super, serial czysta krew na podstawie tych ksiazek tez bardzo fajny, szkoda ze tylko dwa sezony narazie sa. Słyszałam ze Pamietniki Wampirów sa fajne. Klan nieśmiertelnych tez bardzo fajna książeczka - taka lekka. Saga zmierzch dla mnie też super. Te pierwsze najbardziej realne i bardzo fajnie sie wszystkie czyta.
Troszke o innej tematyce (coś pod Harrego Pottera) są fajniuchne Miasto Kości i Miasto Popiołów. Polecam również SEN i Mgła o dziewczynie widzącej cudze sny, jest też wątek miłośny. Moim zdaniem WARTO!! POZDRAwIAM jak cos to pisac nukusia83@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [15855051]
[27.11.2009] 23:08
amaranthine
A może ktoś z was czytał już "Southern Vampire" Charlaine Harris i oglądał "true blood" 2 sezony, chciałabym wiedzieć co zdarzy się dalej. Na 3 sezon będę długo czekać, więc wolę sobie po prostu doczytać. Tylko nie wiem od której części mam zacząć? 8( Pomóżcie proszę

IP i czas połączenia logowane. [15862610]
[27.11.2009] 23:12
amaranthine
A do sagi zmierzchu bardzo podobna w klimacie jest saga House of Night autorstwa pań Cast. Jakby ktoś chciał pdf, doc, albo lit po angielsku to na mail -> strzelec_h@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [15862637]
[10.12.2009] 19:55
ChemicalBlood
Zna ktoś książki , które nie opowiadają o miłości ? po przeczytaniu "Twilight" i i jej dalszych części mam dość miłości =.= ...Fajnie by było znaleźć książkę , która ukazuje wampiry z tej gorszej strony. Bo uwielbiam je ale takie mroczne, złe itd. Jeśli ktoś by znał taką książkę niech napisze , proszę bo nie wytrzymam xDD. Pozdrawiam ;*

IP i czas połączenia logowane. [15923002]
[22.12.2009] 18:43
paulusiak
Książki Anne Rice są świetne .
Właśnie o wampirach . :]

IP i czas połączenia logowane. [15979371]
[23.12.2009] 21:52
Audra
hmm... Czytałam tak wszystkie polecone ksiązki i ani razu nie spotkałam się z pewną kasiązką, a mianowicie chodzi mi o sagę Amelii Atwather - Rhodes. Są to ksiązki " W gąszczach mroku", "Kształt demona" oraz "Nocny drapieżca". Ksiązki są wyśmienite. Naprawdą gorąco polecam Polecam róznież nowo powstałą ksiązkę "Naznaczona" P.C. Cast, Cast Kristin.

IP i czas połączenia logowane. [15984306]
[26.12.2009] 14:04
PISZCZAŁKA
Nekroskop - Brian Lumley (teraz jest 16 części)

IP i czas połączenia logowane. [15992293]
[01.01.2010] 12:32
Rusłan 3467
Kilka książek o wampirach:
http://selkar.pl/aff/barnaba27/advanced_sear ch_result.php?keywords=wampir
Dobrego Nowego Roku...........

IP i czas połączenia logowane. [16027267]
[01.01.2010] 20:05
m-a-g-d-a
---Ja czytam serie;pamiętniki Wampirów - L.J.SMITH
Z tego
Świat Nocy jest świetny (trzy części, ja przeczytałam 2.. trzeciej chyba nie ma jeszcze w polsce, a jak jest to ja nie moge jej dostac)
i serie pamiętniki wampirów tytułami;
+ 1. Przebudzenie
+ 2. Walka
+ 3. Szal
+ 4. Mrok
+ 5. Powrót o Zmierzchu
+ 6. Uwięzieni
---bardzo podobała mi sie tez książka pt ,,Naznaczona" z seri dom nocy
- P.C CAST + KRISTIAN CAST

IP i czas połączenia logowane. [16029189]
[01.01.2010] 20:08
m-a-g-d-a
NO I TE KSIĄŻKI BARDZO POLECAM!

IP i czas połączenia logowane. [16029201]
[01.01.2010] 23:51
WAMPIRk
ja polecam ksiazki Hamiltona sagi Anity Blake ** sa extra
polecam tez ksiazke jeaniene frost-w pol drogi do grobu... jest boskaaa ;P ;

Pół wampirzyca Catherine Crawfield poluje na nieumarłych szukając zemsty i mając nadzieje, że pewnego dnia jedna z tych śmiercionośnych bestii okaże się jej ojcem. Tym, który jest odpowiedzialny za zrujnowanie życia jej matki.
Podczas jednego z wypadów zostaje pojmana przez Bones'a "Kości" wampirzego łowce nagród i jest zmuszona do zawiązania z nim układu.
W zamian za pomoc w odnalezieniu ojca, Cat zgadza się trenować pod okiem seksownego nocnego łowcy aż jej refleks będzie tak szybki jak szybko wampir może wgryźć się w szyję ofiary.
Sama Cat jest zdziwiona, że nie została jego obiadem - czy jest prawdopodobne istnienie dobrych wampirów? W niedługim czasie Bonsowi udaje się ją przekonać, że bycie w pół nieżywą nie jest wcale takie złe, a wręcz przeciwnie może być zaletą. Ale zanim Cat może się nacieszyć swoim nowym statusem "kick-ass" wymiatającej pogromczyni demonów musi wraz z Bonsem stawić czoła prześladującej ich grupie wampirów. Teraz nadejdzie czas, w którym Cat będzie musiała wybrać stronę po której będzie walczyć...., a na domiar tego Bones okazuje się tak samo kuszący jak każdy przystojny mężczyzna z bijącym sercem.

BARDZO POLECAM!

IP i czas połączenia logowane. [16030414]
[06.01.2010] 13:26
vi_iola
hej, kiedyś czytałam fajną książkę o wampirach - dziewczyna, osierocona (mama gdzieś zaginęła) pewnego razu znajduje książkę z dziwnym rysunkiem, zaczyna się nią interesować, gdyż wie że może ona pomóc w rozwikłaniu zagadki śmierci jej matki. Pamiętam, ze w pewnym momencie ląduje w Rumunii, oczywiście w książce tez był motyw wampirów (pamiętam że mama była pogryziona itd ..)

Co jeszcze pamiętam - książka była baaardzo gruba i na końcu sie okazało, że mama żyje ale wycofała się z życia córki ponieważ została 2x pogryziona a 3-cie pogryzienie gruzi przemianą w wampira

IP i czas połączenia logowane. [16054965]
[07.01.2010] 20:12
zuza1441
vi_iola (10.01.06 13:26):
hej, kiedyś czytałam fajną książkę o wampirach - dziewczyna, osierocona (mama gdzieś zaginęła) pewnego razu znajduje książkę z dziwnym rysunkiem, zaczyna się nią interesować, gdyż wie że może ona pomóc w rozwikłaniu zagadki śmierci jej matki. Pamiętam, ze w pewnym momencie ląduje w Rumunii, oczywiście w książce tez był motyw wampirów (pamiętam że mama była pogryziona itd ..)

Co jeszcze pamiętam - książka była baaardzo gruba i na końcu sie okazało, że mama żyje ale wycofała się z życia córki ponieważ została 2x pogryziona a 3-cie pogryzienie gruzi przemianą w wampira

a pamiętasz jak ta książka się nazywała, bo twój krótki opis mi się spodobał

IP i czas połączenia logowane. [16062303]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat