o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

pomysly na prezent na rocznice slubu ???

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[01.05.2009] 21:49
kate21
Za miesiac bede obchodzic pierwsza rocznice slubu...
Chcialabym sprezentowac mezowi cos niebanalnego ale nie mam ani jednego pomyslu.Znacie jakies drogie kobitki???

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.05.2009] 21:58
gggggggggggggg
kup jakaś seksowną bieliznę dla siebie i... tutaj chyba wszystko jasne

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14803543]
[05.10.2009] 19:07
Ślubna wróżka
ja polecam kolaż ze zdjęć sama zrobiłam nam taki na rocznicę ślubu wiadomo, że po uroczystości aż tak bardzo nie mysleliśmy, żeby postawić w domu fotki z niej, najcześciej dawaliśmy je komuś w prezencie. Uświadomilam sobie, że mio by było mieć tez zdjęcia ze slubu w domu. Chciałam wywołać kilka, ale doszłam do wniosku, że 10 ramek to troche przesada. Siadłam do neta i trafiłam tu:www.kolaze.com Wysłałam im nasze ulubione fotki i zrobili z tego jedno dla mnie bomba! A mój Krzysio był w szoku, że wkońcu nie mamy miliona bibelotów porozstawianyach po domu, tylko jeden kolaz

IP i czas połączenia logowane. [15591204]
[07.10.2009] 22:12
kolorowa żona
Pojedźcie gdzieś na romantyczny weekend. Byłam niedawno na takim weekendzie w Skalnym w Karpaczu: basen, jacuzzi, spa, pyszne jedzenie, piękne widoki, spacery, a wieczorem szampan i seks... Najlepsze co może być

IP i czas połączenia logowane. [15601801]
[21.10.2009] 22:34
kirke3-27
Podoba mi się pomysł Ślubnej Wróżki
Zdjęcia w ładnej oprawie, to fajny prezent dla Was obojga.
Ja ostatnio zrobiłam podobny swojemu chłopakowi na urodziny.Jesteśmy razem już 2,5 roku i trochę wspólnych zdjęć się nazbierało
Wpadłam na pomysł, żeby zrobić z nich Fotoksiążkę (album ze zdjęciami
i podpisami). Widziałam coś takiego u znajomych i wyglądała prześlicznie.
Skorzystałam z oferty sklepu Superfoto.pl, w którym zamawiali moi znajomi. Wysłałam więc zdjęcia cyfrowe i ustaliłam, czego oczekuję (rodzaj papieru, format, kolor tła i okładki, układ zdjęć na stronie itp., muszę przyznać, że nie było to takie proste, bo należę do tych, co czasem nie potrafią się zdecydować Trochę pomogli mi pracownicy Superfoto, którym ślicznie za to dziękuję
Efekt końcowy? Nasza Fotoksiążka jest najładniejszym i najczęściej oglądanym albumem w naszym mieszkaniu
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15670045]
[21.09.2017] 07:11
[26.10.2009] 21:49
buba237
Pomysł z wyjazdem też jest niezły. Według mnie ciekawą propozycją jest Kraków, a to dlatego, że moja siostra na romantyczny weekend ze swoim obecnym mężem byli w Krakowie i mogę polecić serwis zajmujący się rezerwacją apartamentów w tym mieście. Serwis nazywa się yourplace.pl i można zarezerwować apartament w przystępnej cenie przez internet, a zdjęcia na stronie naprawdę odpowiadają rzeczywistości.
Moja siostra była zachwycona niespodzianką, bo mieli zapewnioną komfortową i intymną atmosferę, a poza tym w Krakowie zawsze jest co robić, i nie mówię tylko o zwiedzaniu zabytków
kate21 już chyba ten pomysł się nie przyda, ale może w przyszłym roku...

IP i czas połączenia logowane. [15695033]
[26.10.2009] 22:03
syskaa87
A może postawisz na coś z klasą..? Wiesz, prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, dłoniach i zegarku... Wg mnie wysokiej klasy zegarki są bardzo dobrym prezentem. Dodadzą mężowi stylu i posłużą jednocześnie na lata. Gdy widzę modele na zegarki.com.pl to dostaję szału, są przepiękne! Niestety mnie jeszcze nie stać na taki prezent dla chłopaka, ani też nie jesteśmy jeszcze ze sobą tak długo, by go tym obdarowywać. Ale na rocznicę ślubu nadają się jak najbardziej

IP i czas połączenia logowane. [15695139]
[17.11.2009] 00:53
potopa
nie wiem ile chcesz przeznaczyć na to pieniędzy, z tych droższych prezentów, ale bardzo stylowych to może wisior z tytanu? np. http://www.diamondscenter.net/product_info.p hp/cPath/83/products_id/199 ? no wygląda rewelacyjnie i wydaje mi się, że doda uroku każdemu mężczyźnie

IP i czas połączenia logowane. [15806826]
[22.12.2010] 11:17
samantha1980
A co myślicie o wspólnym wyjeździe tylko we dwoje? Wedy nie trzeba myśleć o prezentach, największym upominkiem jest to, że możecie spędzić czas tylko we dwoje. Jest wiele przepięknych miejsc, idealnych dla dwojga, dajmy na to Hotel Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Miejsce naprawdę wspaniałe, a biorąc pod uwagę fakt, jaka tam panuje atmosfera, to powiedziałabym, że na rocznice ślubu idealne.

IP i czas połączenia logowane. [17595479]
[12.01.2011] 13:45
elodie
Świetny pomysł z takim wyjazdem. Tym bardziej, że w Głęboczku mają genialne oferty wyjazdowe dla dwojga, w sam raz na jakąś rocznicę właśnie. Wiesz, serwowane śniadanie do łóżka, kolacja przy świecach, wino, jakieś kąpiele w łaźniach dla dwojga Romantyzm jak się patrzy

IP i czas połączenia logowane. [17693181]
[23.01.2011] 16:52
Isałra
By uczcić 1 rocznicę ślubu ja zamówiłam w sekrecie przed mężem drzewko genealogiczne jabłonkę z imionami mojej rodziny i jego (bo mocno jesteśmy związani z rodziną) na http://www.ogrodybasi.pl. Teraz to drzewko przypomina nam chwilę od kiedy zostaliśmy połączeni.

IP i czas połączenia logowane. [17742973]
[24.01.2011] 10:10
Rzeka_ksiezniczka
jesli niebanalne prezenty to tutaj http://prezentokracja.pl/
już 2 razy kupiłam tu podarki mojemy panu serca przejazdzka subary, paralotnia, sa tez masaże albo rzeczy ktore mozna robic we dwoje

IP i czas połączenia logowane. [17745544]
[25.01.2011] 09:26
beatrixkiddo
subaru! świetny pomysł można taki prezent zafundować również na Walentynki! ja co prawda już wybrałam przejażdżkę czarnym cadillakiem, ale w takim wypadku może jeszcze dobrze przemyślę sprawę

IP i czas połączenia logowane. [17750023]
[18.02.2011] 08:44
Madzia wu
Moim zdaniem każdy mężczyzna kocha oprócz żony samochody więc mozna to połączyć w jedną całość i wybrać się we dwoje na tor wyścigowy, gwarantuje, że taki motoprezent będzie się bardzo podobał i będzie totalnym zaskoczeniem

IP i czas połączenia logowane. [17855619]
[13.04.2011] 12:30
anakonda
Rzeka_ksiezniczka (11.01.24 10:10):
jesli niebanalne prezenty to tutaj http://prezentokracja.pl/
już 2 razy kupiłam tu podarki mojemy panu serca przejazdzka subary, paralotnia, sa tez masaże albo rzeczy ktore mozna robic we dwoje
z tej strony właśnie są fajne te rzeczy dla dwojga, na prezent jak znalazł. W prawdzie jeszcze nie kupiłam ale się przymierzam bo zbliża mi się 5 rocznica związku

IP i czas połączenia logowane. [18261713]
[13.04.2011] 13:11
wrocejutro
Może zrób coś z czego oboje skorzystacie, coś jak weekend w spa na przykład. Faceta może być trudno namówić na takie coś, ale np. tutaj http://www.gleboczek.pl/ oprócz spa mają też własną winnicę i można spróbować ich wina

IP i czas połączenia logowane. [18261896]
[15.04.2011] 19:32
pawieoko7
Może wspólny lot balonem? To nie jest taka droga impreza

IP i czas połączenia logowane. [18271172]
[15.04.2011] 21:00
bittersweet_7
Może jakis wyjazd weekendowy?

IP i czas połączenia logowane. [18271588]
[21.04.2011] 08:40
rozmarzona
też mi się wydaje, że powinno to być coś we dwoje. Może nurkowanie we dwoje, to musi być niezapomniane przeżycie

IP i czas połączenia logowane. [18292147]
[20.05.2011] 14:44
kasiabrzezik@o2.pl
A może kolaż z Waszych wspólnych zdjęć? W necie znalazłam darmową aplikację do robienia scrapbooków Dilmah. Zrobiłam mamie na dzień matki taki prezent, wydrukowałam już tylko ramki jeszcze szukam

IP i czas połączenia logowane. [18401646]
[16.08.2011] 12:13
Śmieszny prezent
Moim zdaniem najlepszym pomysłem na rocznice ślubu powinna być wymarzona wspólna podróż. Ale tez są inne pomysły dla osób myślących nie banalnie, na przykład -
Profesjonalna karykatura portretowa http://www.zewecki.pl/prezent-dla-rodzicow.h tml http://www.karykatury.wordpress.com Portrety w dowolnych technikach: http://www.zewecki.pl/portrety.html Trzeba tylko odpowiednio wcześniej się zgłosić do artysty ze zdjęciami na maila.

IP i czas połączenia logowane. [18707107]
[16.08.2011] 13:06
maupa87
też jestem zdania, że rocznicę, powinno się celebrować we dwoje, gdzieś na osobności , np w spa w którym maja takie pakiety dla dwojga, żeby, rzeczywiście z tej rocznicy zrobic cos wyjątkowego np jechać do spa w jastrzębiej górze do primavera spa

IP i czas połączenia logowane. [18707312]
[20.09.2011] 16:32
Agregator
Tak naprawdę decydująca rocznica ślubu, to ta piąta - podobno statystyki wskazują, że pary, które mają za sobą pięcioletni staż małżeński nie muszą obawiać się tak mocno, że małżeństwo się rozpadnie A tak poważnie, to ja nie robiłabym niczego na siłę - wystarczy jakaś romantyczna kolacja (tylko warto zadbać o odpowiednie miejsce - w Krakowie poleciłabym Wam Scandale Royal, brzmi ą ę, ale to bardzo sympatyczna restauracja), a potem dłuuuugie.. rozmowy. Przy winie

IP i czas połączenia logowane. [18823416]
[09.12.2011] 11:42
Mikołajowa...
Ja tez jestem zdania, że powinno być to coś co umożliwi wspólne spędzenie czasu.
Fajnym pomysłem jest za sponsorowanie wyjazdu, ale spójrzmy prawdzie w oczy niekoniecznie wszystkich musi być na to stać!
Ja ucieszyłabym się z np. kolacji i wyjścia do kina na jakiś dobry film.
Z mężem zrobiliśmy tak ostatnio i na rocznicę poszliśmy do restauracji na kolację przy świecach, a później do kina na Listy do M.
Było rewelacyjnie i zdecydowanie taki miły wieczór podgrzał atmosferę związku.
Zdecydowanie optuje za prostymi pomysłami, w większości przypadków szczególnie, jeżeli chodzi o prezenty, są najbardziej trafionymi.

IP i czas połączenia logowane. [19120039]
[13.12.2011] 19:04
gwiazdeczka2312
O Mikołajowa to swietny pomysł z kolacją i z Listami do M - to jest taka komedia romantyczna że facet nie ucieknie z krzykiem z kina a pomoże wytworzyć niepowtarzalny klimacik

IP i czas połączenia logowane. [19132739]
[02.01.2012] 11:46
nacianacia
A moze wybierzcie się gdzieś razem? Na przykład na dzień do SPA. Czasami mozna trafić fajne pakiety dla dwojga - zabiegi dla obojga, sauna itd. Zobacz sobie tutaj moze coś znajdziecie: http://www.primaveraspa.pl/spa.html

IP i czas połączenia logowane. [19198066]
[10.01.2012] 17:39
kloto
Fajnym prezentem na rocznicę ślubu jest np. coś takiego http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kateg oria/?id=171&amp ;prod=106383 Wydaje mi się, ze taki ekspres może się przydać i na pewno jubilaci będą z takiego prezentu zadowoleni.

IP i czas połączenia logowane. [19222743]
[07.02.2012] 16:41
alicja850729
Ja ostatnio kupiłam na prezent ślubny porcelanę marki Lubiana. Obdarowani byli zachwyceni. Nawww.porceland.pl znajdziecie pełną ofertę firmy Lubiana. Zestawy obiadowo - kawowe są idealnym prezentem zarówno na ślub, jak również rocznicę ślubu czy też urodziny. Ponadto w zestawach upominkowych można znaleźć drobne prezenty na imieniny, walentynki, urodziny, Dzień babci oraz dzień Dziadka. Porcelana idealnie spisuje się na każdym przyjęciu, uroczystości. Polecamwww.porceland.pl i przepiękną porcelanę.

IP i czas połączenia logowane. [19301501]
[27.02.2012] 12:52
dondeaqui
na rocznicę to może takie cacko: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5946287&am p ;start=30

IP i czas połączenia logowane. [19354689]
[25.05.2012] 12:24
Ania:)
Jak chcecie zrobić super niespodziankę rodzicom to polecam stworzenie o nich artykułu do takiej prezentowej gazety. Można napisać tekst i dodać ich zdjęcie, będą myśleli że są sławni
Ja taki prezent sprawiłam swoim na 25 rocznicę i się popłakali aż!
Polecam - http://www.gazetomania.pl/prezent-na-rocznic e-slubu.action#opening

IP i czas połączenia logowane. [19567708]
[03.06.2012] 21:00
kiwre
Całkiem ciekawym pomysłem jest kryształowa statuetka z jakimś super grawerem np. w 3D albo ze zdjęciem. Można takie cos kupić w Karpexi w Krakowie, ale pewnie przez internet też da sie zamówic.

IP i czas połączenia logowane. [19592063]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat