o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

pomozcie - co sie czuje w brzchu na samym poczatku ciazy ???

[28.04.2009] 17:11
april77
kobiety grozi mi najgorsze - utrata dziecka - jak okaze sie ze jestem teraz w ciazy - teraz nie moge ze wzgledow zdrowotnych a nie wiem czy jestem - dzis mam dostac okres i nic! jestem przerazona ! co sie czuje jak sie jest na samym poczatku w ciazy - czy kobieta czuje jakby miala dostac okres - bo ja czuje cos ale nie wiem co to - boze nie teraz bo juz nigdy nie bede mogla ...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.07.2009] 17:30
mamuska78
Witam cie,trudno jest powiedziec co sie czuje na poczatku ciazy poniewaz kazdy organizm jest inny.Ja z pierwsza ciaza czulam sie cudownie,nic mnie nie bolalo i moglam sie cieszyc zyciem.A teraz jestem w ciazy po raz drugi i na samym poczatku przez 3 miesiace czulam sie fatalnie,mialam bole brzucha tak jakbym miala dostac okres,okazalo sie ze te bole sa normalne poniewaz rozciaga sie macica.Wiec najlepiej idz do lekarza i on ci najlepiej odpowie na to pytanie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15165102]
[17.07.2009] 14:33
panna janna
To, co piszesz brzmi strasznie smutno. W czym dokładnie leży kłopot, jeśli można spytać? Ale jest wiele przypadków, że ciąża jest zagrożona, a mimo to kobiety rodzą zdrowe dziecko... nie powinnaś rozpaczać... Trzymaj się!

IP i czas połączenia logowane. [15212273]
[30.07.2009] 00:33
leszek nono
weś test ciążowy albo dwa a lekarz swoją drogą

IP i czas połączenia logowane. [15266799]

» Odpowiedz na ten temat