o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

Szkolna depresja

[23.04.2009] 19:25
Łukasz1989
A wiec moja sytuacja wyglada tak: do pierwszej klasy liceum chodziłem dwa lata bo za pierwszym razem postawiłem sobie zbyt wysoko poprzeczke i poszedłem do zbyt dobrego - jak dla mnie - LO. Nastepnie poszedłem do gorszego liceum ale trafiłem tam na świetna klase, bardzo fajnych ludzi, naprawde swietnie mi sie z nimi wspólpracowało Do drugiej klasy zdałem bez problemu, uczyłem sie nieźle Zacząłem chodzic z dziewczyną, życie w koncu zaczeło mi sie pozytywnie układać - wychodziłem na prostą No ale niestety po pierwszym półroczu choroba serca, szpital pół roku w szpitalu, wystarczyło zeby oblac rok dziewczyna o mnie zapomniała, klasy fajnej juz nie miałem, tzn. moja aktualna nie była zła ale jakos nie chciałem sie z nimi integrować, wolałem tamtych, jeszcze jak spotykałem sie na korytarzu ze starymi kumplami do byli bardzo mili, pytali jak zdrowie naprawde cudowni ludzi Jak patrzyłem jak sie smiali na korytarzu podczas gdy ja stałem sam, taki zal mi serce sciskał potem oni przygotowywali sie do studniówki, ogladałem zdjecia z ich studniówki to tez mnie strasznie bolało ze nie mogłem byc wtedy razem z nimi przez pierwsze półrocze jakos dawałem rade, miałem tylko jedną jedynke na semestr ale później depresja... przestałem chodzic do szkoły, teraz wiem juz ze napewno nie zdam, moja klasa niedługo bedzie pisac mature a Ja w tym samym czasie przegrywam życie Jedyne co mi pozostało to isc do pracy i zapomniec, oczywiscie tez do wieczorówki, ale czy to coś da? Prosze o jakies radu

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.06.2009] 11:02
corin1980
Uważam że powninienes dalej ciągnać szkołe bo to zbiera sie na przyszllowśc może tego teraz niewidzisz i nierozumiesz bo wazne co teraz sie dzieje ale uwież że kiedys żałowałbys że nie skończyłes szkoły. Ja przerwałam studia i teraz mam 29 lat i ide na studia bo niechce całe życie sprzatac i zarabiac 1000 zl jak moge 2000 czy 3000. Czesami sie tak zdarza że nic nie idzie po naszej myśli ale przecież możesz miec z tymi kolegami kontakt po za szkołą. To że jestes w innej klasie to nieszkodzi. A tak dla poprawienia nastroju to mi czasami jak jest źle to biore sobie takie tabletki ziołowe uspokajające np. Nervomix albo o jakieś inne w aptece zapytaj.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15085837]
[02.02.2010] 23:13
KasiUULLaa  123@tlen.pl
Łukasz 1989
a ja tez Cierpie na depresje , moze sie zgadamy jakos?
moze masz GG?

IP i czas połączenia logowane. [16205457]
[14.04.2010] 14:00
Laleczka Barbie na wakacjach
Wy chyba czytać nie umiecie - to nie jest dział o depresji w ogóle, tylko o depresji po porodzie. Jesteście po porodach?

IP i czas połączenia logowane. [16533964]
[20.08.2016] 17:18
gryzelda45
A myślałeś o wizycie u naprawdę dobrego psychologa? Jeśli jesteś z Wrocławia albo okolic to polecam wizytę w poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/.

IP i czas połączenia logowane. [22417845]
[22.09.2017] 06:33
[24.08.2016] 22:12
Kostek32
Laleczka Barbie na wakacjach (10.04.2010.14 14:00):
Wy chyba czytać nie umiecie - to nie jest dział o depresji w ogóle, tylko o depresji po porodzie. Jesteście po porodach?

Przestań. I co z tego, że napisał w złym wątku? Ważne, że w ogóle się odważył i otworzył przed ludźmi. W depresji to nie takie proste.

IP i czas połączenia logowane. [22422343]
[10.09.2016] 17:07
Kostek32
Też kiedyś miałem depresję bo nie zastanawiałem się czy oddać moje auto na http://skupautpomorskie.net/skup-aut-powypad kowych i wziąć coś innego czy nie, takie dylematy czasami ładnie mącą w głowach ludzi.

IP i czas połączenia logowane. [22439962]

» Odpowiedz na ten temat