o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

O czym mam pisac z chlopakiem ktory mi sie podoba???

1 2
[23.04.2009] 16:01
Klaudusiaa13
Wiem ze były już takie pytania ale ja na serio potrzebuje waszej rady. Jeżeli zaczynamy pisać to piszemy, ale w pewnym momencie temat się kończy i nie wiem co dalej. On nie chce żeby dala mu spokój.
Dziewczyny pomocy...
Dobrze by było gdyby chłopaki tez się wypowiedzieli...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.04.2009] 16:10
Unia dusz
Jeżeli nie macie o czym pisać i czujesz, że niewiele Was łączy pod względem intelektualnym, to niewiele z tego wyjdzie na dłuższą metę. Osoby nadające na tych samych falach nie potrzebują tworzenia listy tematów Potrafią albo milczeć bez skrępowania, albo skakać z tematu na temat, mają wspólne zainteresowania, pasje - ciekawi je życie, myślenie tej drugiej osoby. Jeżeli czujesz, że to Ty musisz inwestować w tę znajomość, podsycać ją jak ogień, a chłopak tylko czeka na to, co wymyślisz, to coś jest zdecydowanie nie tak.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14756373]
[23.04.2009] 16:36
unia dusz
Jeżeli nie macie o czym pisać i czujesz, że niewiele Was łączy pod względem intelektualnym, to niewiele z tego wyjdzie na dłuższą metę. Osoby nadające na tych samych falach nie potrzebują tworzenia listy tematów Potrafią albo milczeć bez skrępowania, albo skakać z tematu na temat, mają wspólne zainteresowania, pasje - ciekawi je życie, myślenie tej drugiej osoby. Jeżeli czujesz, że to Ty musisz inwestować w tę znajomość, podsycać ją jak ogień, a chłopak tylko czeka na to, co wymyślisz, to coś jest zdecydowanie nie tak.

IP i czas połączenia logowane. [14756402]
[23.04.2009] 17:26
blondi88krk
O tym co czujesz, co lubisz, a czego nie, co Ci się dziś przytrafiło, jak minął dzień, na co miałabyś ochotę np. wyskoczyć do kina... itd po prostu o życiu samym w sobie. Rozmawiaj z nim swobodnie o tym co akurat przyjdzie Ci do głowy... Jeśli nie potraficie rozmawiać bez skrępowania o wszystkim i o niczym i nie macie sobie nic do powiedzenia po za tym jaka jest pogoda, to lepiej dać sobie spokój. Z nicku wynika, że jesteś jeszcze bardzo, bardzo młodziuteńka i często w tym wieku dziewczyny popadają w stan zauroczenia chłopcem z powodu wyglądu i może, że ogółem jest fajny i lubiany, a tak naprawdę nic ich nie łączy bo albo kompletnie do siebie nie pasują, albo okazuje się, że nie wszystko złoto co się świeci. Nie neguję Twoich uczuć ze względu na wiek i nie obrażaj się, że go podkreśliłam w swojej wypowiedzi. Każdy z nas miał te 13 lat, poznawał pierwsze przyjaźnie, sympatie i miewał różne rozterki z tego powodu, ale nie ma co przyjaźnić się z kimś i ciągnąć rozmowy na siłę, to powinno przychodzić samo z siebie i dawać przyjemność a nie być problemem, zwłaszcza gdy chodzi o zwykłą rozmowę.

IP i czas połączenia logowane. [14756590]
[24.04.2009] 12:09
anonim
unia dusz (09.04.23 16:36):

No i masz, autorko topiku, właściwą refleksję. Zgadzam się w 100% i podpisuję się pod tą wypowiedzią obiema "ręcyma" Źródło - naturalny, skoncentrowany, samoczynny wypływ wody podziemnej na powierzchnię Ziemi.

IP i czas połączenia logowane. [14761053]
[23.04.2014] 08:39
[24.04.2009] 12:38
Klaudusiaa13
dzieki za rady...
blondi88krk nie mam 13 lat po prostu to maja ulubiona liczba...

IP i czas połączenia logowane. [14761306]
[16.04.2010] 21:04
Milka12
Piszę z fajnym chłopakiem,który ma rodzinę w tej miejscowości co ja mieszkam.ja mam 12 lat a on 17.Czasami jakis temat podrzuce ale nie wiem o czym moge z nim popisac,bo on jest taki tajemniczy.. Pomozcie

IP i czas połączenia logowane. [16544300]
[15.01.2011] 10:48
agaaa11111111
Milka12 (10.04.16 21:04):
Piszę z fajnym chłopakiem,który ma rodzinę w tej miejscowości co ja mieszkam.ja mam 12 lat a on 17.Czasami jakis temat podrzuce ale nie wiem o czym moge z nim popisac,bo on jest taki tajemniczy.. Pomozcie
=======================
O lol! Ty to się dziecko za naukę weź, a nie bd romansować...
Przyjdzie taki czas,że bd sama wiedziała o czym pisać z chłopakiem ale najpierw musisz dorosnąć poprostu;-/

IP i czas połączenia logowane. [17705514]
[14.02.2011] 18:37
mala111
Moze spytaj czy mu sie podobasz
jak juz rozwiniecie temat tak sczerze pogadajcie pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17839566]
[19.02.2011] 21:14
Anonim0
A jeśli już rozmawaiałam z chłopakiem na wszystkie tematy ?

IP i czas połączenia logowane. [17862919]
[29.04.2011] 18:47
Kiniusia1212
Hej. Ja mam ten sam problem co ty . Nie wiem o czym możecie pisać np. Czy ci sie podobam . Czy podoba ci sie jakaś nauczycielka w szkole nie wiem o czym chcesz . A jak chcesz już romantycznie do się go spytaj czy cie kocha czy nie czy ma inną dziewczyne czy nie . czy ty tylko się na niego liczysz. Pyle co sie pytaj nawet powiedz ze mam fajnie włosy uczesane nawet jak nie bedzie miał m jakies kitu mu szczelaj . Nie wiem co chcesz ale nie pytaj się go czy by mnie bzyknął ok może ci pomogłam ale nie wiem. Buziaczki dla cb i twoje ukochanego . ^^^

IP i czas połączenia logowane. [18323496]
[02.05.2011] 12:41
Nira ;*
ja ze swoim chlopakiem rozmawiam o wszystkim...;p
o pogodzie , o tym co bede dzisiaj robic , o tym co on zamierza robic , o zwierzatkach , o roslinkach , o mojej rodzinie ;d jak mi minol dzien .. kiedy sie spotkamy ..o muzyce , o sporcie , o moim miescie ;dd a nawet o sexie .. .
noo tematy nam sie koncza ; // ;(
czasem mu poprostu pisze ze musze isc .. .
znacie jakies inne? ;dd ;//

IP i czas połączenia logowane. [18334151]
[02.05.2011] 22:34
xDxDxD1234
Może o jego zainteresowaniach? Jakiś wspólnych chwilach

IP i czas połączenia logowane. [18336383]
[13.05.2011] 14:32
8skorpion8
Nie kumam was ludzie, jak można nie wiedzieć o czym gadać z drugim człowiekiem ???? Przecież to chore, nie macie własnych pasji i zainteresowań, którymi mogłybyście zainteresować bądź obdarzyć drugą osobę? Zawsze możecie pogadać z nim o modzie

IP i czas połączenia logowane. [18377004]
[13.05.2011] 18:41
natalkaaa1345
polecam Ci pisanie z nim o pogodzie, wakacje niesługo, ciepło się robi
a i na swoje 14 urodziny go zaproś!

IP i czas połączenia logowane. [18377839]
[09.07.2011] 19:37
eqeeten
Sprawa jest taka Co Wy @@@icie ze jak nie ma teraz tematów to później też nie będzie. Znam z własnego życia, że u mnie na początku związku i wcześniejszej znajomości też nie było. A teraz jak jest? Gada się o wszystkim. Kaczor- ile dni

IP i czas połączenia logowane. [18584936]
[30.07.2011] 17:18
whiteseo
Bądź po prostu sobą. Bądź szczera jeśli on Cie zaakceptuje taką jaką jesteś to dobrze, a jeśli nie to znaczy, że to nie ten. http://gryprzegladarkowe.com.pl
http://gry-przegladarkowe.net
http://gry-przegladarkowe.biz.pl
http://gry-przegladarkowe.waw.pl

IP i czas połączenia logowane. [18652893]
[28.02.2012] 18:30
Paula2402
Piszę z takim jednym Konradem on mi się bardzo podoba, lecz czasem brakuje nam wspólnych tematów. Mam 14lat on ma 15. Chodzimy razem do szkoły i często się spotykamy. Nie wiem o czym mam z nim pisać proszę pomóżcie.

IP i czas połączenia logowane. [19358375]
[28.02.2012] 18:36
barilka
pisz o wszystkim, nie bądź sztuczna z jakimiś dziwnymi tematami albo oklepanymi. Najlepsze zebyś była naturalna, bo potem i tak wyjdzie na jaw jaka jestes http://warszawa.cz/forum/Watek-Porod-w-wodzi e-cena-szpital

IP i czas połączenia logowane. [19358383]
[18.04.2012] 18:25
mAjojka1  majojka1@tlen.pl
Hm. Całkowicie was rozumie bo też coś takiego mam i pisze z nim bardzo długo no i tak jakoś też mi się skończyły tematy.;
I o czym pisać z takimi chłopakami jak się wie o nim wszystko?

IP i czas połączenia logowane. [19483086]
[19.04.2012] 11:18
28...
Anonim0 (11.02.19 21:14):
A jeśli już rozmawaiałam z chłopakiem na wszystkie tematy ?

raczej to nie możliwe by poruszyć już z kimś wszystkie tematy

IP i czas połączenia logowane. [19484540]
[09.06.2012] 19:54
Duunia
napisz o euro czy jest fanem albo czy oglądał mecz i czy nie przesadą jest ta że nagle przyszli sztuni fanie którzy niby piłką się interesuję i te dziewczyny które lajkują cały czas i piszą komentarze i posty o sZCZĘsnym i lewndowskim

IP i czas połączenia logowane. [19608162]
[24.06.2012] 18:21
dania_sz
W zupełności muszę się zgodzić z tym, co napisał(a) Unia Dusz. Jeśli na siłę musicie szukać tematu, na jaki będziecie pisać, znaczy, że za wiele Was nie łączy. Bo o czym na początku się pisze? O zainteresowaniach, o tym co nacodzień robi, po prostu poznajecie się wzajemnie. A jak po tych standardowych pytaniach następuje stagnacja, nie macie wspólnych tematów, nie ma o czym rozmawiać, to kiepsko. Ja sama byłam częstym użytkownikiem portali randkowych i przechodziłam przez to. Ale nigdy na siłę nie szukałam tematów. Jeśli rozmowa się nie kleiła, znaczy, że w przyszłości będzie z tym jeszcze gorzej i trudniej. To samo przecież jest z osobami poznawanymi w realu, po prostu czujesz, czy jest jakaś nić porozumienia. Na siłę nie ma sensu budować związku. Na mydwoje jestem i podoba mi się tam jedna rzecz (zresztą jeszcze na kilka poważniejszych portalach też coś takiego jest), że portal proponuje Ci oferty facetów, którzy w jakimś stopniu do Ciebie pasują. I z doświadczenia widzę, że z takimi osobami łatwiej mi się rozmawia, łatwiej jest mi je poznać. Bo nie zgadzam się z przysłowiem, że przeciwieństwa się przyciągają. W pewnym sensie może i tak jest, ale w tych podstawowych kwestiach musi być zgodność, jakiś wspólny mianownik. Tak mi się wydaje...

IP i czas połączenia logowane. [19644504]
[06.07.2012] 00:53
pazurkowa
hmm ...nie wiem jak wy , ale ja własnie napisałam chłopakowi który mi sie podoba że jest gruba owcą , że ma tyłek jak dwie moje głowy ..i że wezme z nim ślub ...kiedy on będzie gotował sprzątał i robił zakupy a ja bede w tym czasie oglądała televizje i ślęczała na kompie ...
Ale oczywiscie powiedziałam mu że żatowałam że nie jest gruby ale lubie tak mówić bo ja jestem gruba i bardzo lubie grube owce..wtedy on zaczął mówic że nie jestem gruba ..więc jakiś komplement mi sie udało z niego wyciągnąć A o jego tyłku potem powiedziałam że nie jest w sumie w cale taki gruby...wręcz nadaje sie na super modela ..i w ten sposób go rozbawiłam...a o ślubie....to juz wziełam na powaznie haha

IP i czas połączenia logowane. [19675444]
[06.07.2012] 10:16
Shaken
Nie staraj się na siłę.Zacznij gadać o normalnych sprawach tak jak mówili poprzednicy od dniu codziennym,to co robiłaś itp.Jeśli nie zauważysz z jego strony zainteresowania w temat to lepiej odpuść http://www.poznaj.ugu.pl - Zajrzyj i zobacz!Wszystko bez rejestracji

IP i czas połączenia logowane. [19675721]
[01.08.2012] 14:05
Alicja S
Rozmowa jest sztuką. W każdym wieku Fakt, posiadanie wielu zainteresowań pomaga. Jeśli masz pasje, "koniki", robisz coś ciekawego - to już temat. Jeśli on się czymś interesuje - to tez dobry temat. A może macie coś wspólnego? Choćby lubicie tę samą muzykę czy filmy? Na pewno coś się znajdzie.
Wiem, że czasem są chwile ciszy, ale... taka cisza wiele mówi. Jeśli czujesz się skrępowana, ale nie umiesz nawiązać rozmowy, lub próbujesz a on nic, nie pomaga, to widzisz, że z tego nic nie będzie - inny poziom zainteresowania lub wrażliwości. Odpuść sobie.
Ale jeśli ta cisza nie drażni to... Jest takie powiedzenie: Po czym poznać przyjaciela? Milczenie Was nie krępuje! Takich relacji życzę. Z czasem ta właściwa na pewno się pojawi Pozdrawiam Jak stworzyć idealny związek i dostać wszystko co się chce, bez rezygnacji z samej siebie.
http://relacje-damsko-meskie.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [19739434]
[01.08.2012] 14:07
Alicja S
Rozmowa jest sztuką. W każdym wieku Fakt, posiadanie wielu zainteresowań pomaga. Jeśli masz pasje, "koniki", robisz coś ciekawego - to już temat. Jeśli on się czymś interesuje - to tez dobry temat. A może macie coś wspólnego? Choćby lubicie tę samą muzykę czy filmy? Na pewno coś się znajdzie.
Wiem, że czasem są chwile ciszy, ale... taka cisza wiele mówi. Jeśli czujesz się skrępowana, ale nie umiesz nawiązać rozmowy, lub próbujesz a on nic, nie pomaga, to widzisz, że z tego nic nie będzie - inny poziom zainteresowania lub wrażliwości. Odpuść sobie.
Ale jeśli ta cisza nie drażni to... Jest takie powiedzenie: Po czym poznać przyjaciela? Milczenie Was nie krępuje! Takich relacji życzę. Z czasem ta właściwa na pewno się pojawi Pozdrawiam Jak stworzyć idealny związek i dostać wszystko co się chce, bez rezygnacji z samej siebie.

IP i czas połączenia logowane. [19739436]
[01.08.2012] 14:12
Alicja S

IP i czas połączenia logowane. [19739444]
[12.08.2012] 22:38
kokokokokarolcia
Niech on zazuci temat ...a nie ty masz sie wysilac jezeli ty mu sie podobasz to sam jakis temat zazuci A jezeli niee to bd oznaczało ze mu nie wpadlas w oko
I nie chce z tb pisac Prawda zawsze booli Ale ktos ja musi powiedziec ;*

IP i czas połączenia logowane. [19764157]
[12.08.2012] 22:39
Soniiiiiaaaaa
Zgadzam sie w 100 % z karolcia

IP i czas połączenia logowane. [19764160]
[12.08.2012] 22:54
Olaaaaaaaaaaa
Słuchajcie .... !! 7 lat temu wprowadził sie do mojej miejscowosci pewnien chlopak... Wszystkie dziewczyny sie za nim uganiały ...
on wykozystywał to ze jest nowy i ze moze z kazda dziewczyna zrobic co chce .. Było tak był z ,,Roksana,, mowił jej ze ja kocha i wql a tak naprawde chciał ja tylko przeleciec ... i mu sie to udało pozniej ja zostawił i zrobil tak z prawie kazda ;/ teraz ma on 19 lat i 2 albo 3 dzieci i z 3 innymi dziewczynami i z jedna z nich jest maja słodka coreczke ale to nie jest wszystko .. oni zazywaj narkotyki i pija alkohol ... Kamil chce byc ze sw laska tylko do ukonczenia przez sw corke 2 lat i pozniej chce ja zostawic a jego lala ma bzika na jego punkcie ... co zrobic w takiej sytuacji .. I odrazu mowie nie podkabluje go bo dalej sie w nim podko@@@e ale nikt o tym nie wie nawet moje przyjaciołki natala i daria .. Nie moge dopuscic do tego zeby ona z nim była ale tez nie moge dopuscic do tego zeby kto kolwiek sie dowiedzial ze on mi sie dalej podoba ..
Myśle ze jak z nia juz nie bd to napisze do mnie bo to ja byłam jego pierwsza dziewica oddałam mu sie on zdradził sw dziewczyne ze mna powiedziec jej to ?Ale co jest najgorsze zrobiłam mu loda i wstydze sie tego .. ;/ Nie moge mu spojrzec prosto w twarz bo sie krempuje ;/ jak to wszystko ze sb powiazac ???? Prosze was o jak najlepsze i najszybsze odpowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [19764215]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat