o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Ustka kwatery prywatne, noclegi, zakwaterowanie

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.04.2009] 21:29
sebbry  sebbry@tlen.pl
To wszystko na portalu:
www.e-ustka.com

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.07.2009] 17:49
Alicja R.
Ludzie ostatnio piszą często o różnego typu oszustach i naciągaczach nad morzem, a konkretnie w Ustce. Zastanawiam się właśnie czy noclegi Ustka rzeczywiście należą do tak niebespiecznych? Byłoby miło gdyby ktoś z samego miasta się wypowiedział, jak też i z wczasowiczów - ponieważ nie wiem już w co mam wierzyć. Dziś przeczytałam ten artykuł i trochę się zaniepokoiłam, czy takich przypadków może być więcej. Planuję urlop i na prawdę nie chciałabym, żeby mnie coś podobnego spotkało: http://forum.gazeta.pl/forum/w ,195,98283747,98283747,Noclegi_Ustka_oszusci_.html

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15255651]
[03.08.2009] 14:26
grzesiek_z_wroclawia
A to moje wrażenia z Ustki - też nienajlepsze, ale wiem, że są też uczciwe firmy... (nie chce tu podawać żadnych namiarów, by nie być posądzonym o to, że robię komukolwiek reklamę):

Wyjazd zaplanowaliśmy na początku 2009 roku na czerwiec. Mieliśmy wypoczywać wraz ze znajomymi i ich pociechą w apartamentach obok siebie.
Nasze wymagania co do noclegu w firmie „Apartamenty Bałtyckie” nie były wygórowane.
Z ustaleń z firmą Apartementy Baltyckie wynikało, że apartamenty będziemy mieć koło siebie. Ponadto cytując ze strony w apartamencie będzie miedzy innymi: pralka, 2 łóżka jedno osobowe z możliwością połączenia. Na początku marca wpłaciliśmy zaliczkę i wysłaliśmy maila, aby upewnić się czy, pralka na pewno jest w apartamencie (jechaliśmy z 6 miesięcznym dzieckiem i chcieliśmy mieć komfort prania automatycznego).
W połowie czerwca kiedy byliśmy już w drodze do Ustki z Wrocławia ok. 80 km od miejsca pobytu dowiedzieliśmy się telefonicznie od obsługi firmy, że pralki jednak nie ma (nie mówiąc o łóżkach których ze względu na budowę ramy też nie dało się złączyć) a nasi znajomi, którzy byli tam trochę wcześniej musieli zmienić apartament na inny – na drugim końcu osiedla bo warunki w tym konkretny, który mieli zarezerwowany nie zapewniał wypoczynku nawet w najmniejszym stopniu. Warunki w naszym apartamencie okazały się niewiele lepsze – co więcej temperatura w nocy spadała w pokoju do 16 stopni a temperatura w kranie nie przekraczała 25 stopni. Pikanterii dodawał fakt, że apartament był w dość nowym bloku naprzeciw drugiego podobnego bloku (ok. 10m) a w oknach nie było zasłon. Cena 120zł za dobę poza sezonem nie należały do najniższych, więc postanowiliśmy znaleźć nocleg w rozsądnych warunkach i następnego dnia wypowiedzieliśmy firmie korzystanie z ich usług – do dziś nie otrzymaliśmy zwrotu zaliczki 500zł (nawet pomniejszonego o tę 1 przespaną dobę), ani odpowiedzi na reklamację, którą złożyliśmy w firmie Apartamenty Bałtyckie ul. Na wydmie 7/32 (www.baltyckie.com.pl). Ostatecznie spędziliśmy wakacje (2 tygodnie) w sensownych warunkach i w tej samej cenie (120zł za dobę) na tym samym osiedlu, ale już w innej firmie. Czujemy się oszukani bo właściciel firmy „AB” miał się skontaktować z nami i odpowiedzieć w sprawie rozpatrzenia reklamacji, a nawet nie odbiera telefonów. Szczerze odradzam tę firmę!!!

IP i czas połączenia logowane. [15285801]
[14.10.2009] 16:23
majka20088
nie polecem eneretyka. podawane przez nich ceny ne sa adekwatne do prawdziwej oferty. i za kazdym razem inna wersja byla

IP i czas połączenia logowane. [15633762]
[29.12.2009] 11:19
Prince69
Szczerze powiedziawszy wolę sobie skorzystać z rezerwuje.pl bo tam mają wybór hoteli, a nie tylko kwater. Za to ceny są dość atrakcyjne, gdy się korzysta z rezerwuje.pl. Tzn. oni chyba są dogadani z właścicielami tych hoteli, bo jak się załatwia nocleg przez właśnie ten serwis, to można dostać bardzo duże rabaty. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

IP i czas połączenia logowane. [16008547]
[23.08.2017] 17:45
[05.08.2010] 15:43
VillaWenel
http://www.villawenel.ustka.pl Tagi: Villa Wenel, Ustka, Ustka pensjonaty, Ustka noclegi, wczasy Ustka, Ustka pokoje, Ustka apartamenty, kwatery Ustka, tanie noclegi ustka, pensjonat w ustce

IP i czas połączenia logowane. [17009291]
[05.08.2010] 22:55
maciuś34
osobiście wolę Łebę. Miejsce zdecydowanie bardziej żyjące, tętniące. Poza tym jest mniejsza i wszędzie jest blisko. Polecam portal http://www.noclegileba.pl , na którym znaleźć można ponad 300 różnych obiektów z całej Łeby.

IP i czas połączenia logowane. [17010824]
[18.02.2011] 12:55
lotustka
Witam serdecznie,
Osoby wybierające się do Ustki zachęcam do korzystania z oferty przygotowanej prze Lokalną Organizację Turystyczną Ustka-www.lot.ustka.pl , biuro@lot.ustka.pl- jest to stowarzyszenie, które prowadzi informację turystyczną w Ustce i prowadzi standaryzację obiektów noclegowych. Oferta jest na ich stroniewww.lot.ustka.pl (wyszukiwarka noclegów)

IP i czas połączenia logowane. [17856295]
[03.03.2011] 22:18
pensjonatola
A może wczasy w Darłowie. Pensjonat z basenem i sauną, smaczna kuchnia i wiele atrakcji,luksusowe pokoje i niskie ceny!!! cisza i spokój. zapraszamwww.ola.darlowo.pl

IP i czas połączenia logowane. [18097205]
[30.06.2011] 14:08
przyjaciel
Powrót do PRLu. Jeżeli chcesz spędzić wakacje jak w czasach PRLu to jedź do pensjonatu "U Przyjaciół". Będziesz miał zapewnione: - sprawdzanie czystości w pokojach, - kontrolę ręczników, - podsłuch, a także podgląd. Mile widziane są tylko pary, w starszym wieku, najlepiej bezdzietne. Na śniadaniach siedzimy przy stolikach dwuosobowych, tylko i wyłącznie. Jeżeli jednego dnia serwowano jajka na twardo, możesz mieć pewność, że następnego dnia te same jajka zagoszczą ponownie, pokryte grubą warstwą majonezu. Podczas posiłku zawsze możesz liczyć na towarzystwo właściciela, który zawsze ma wszystko pod ścisłą kontrolą. Moja dobra rada - jeżeli nie chcesz popsuć sobie pobytu nad morzem - wybierz innych przyjaciół.

IP i czas połączenia logowane. [18549247]
[17.07.2011] 18:27
Yanee
Właśnie wróciłam z Ustki. Bardzo fajne miejsce. Chciałam pochwalić kwaterę, na której mieszkałam prawie miesiąc. Zamówiłam ją w marcu i wszystko co miało być było. Był dostęp do kuchni i bardzo fajna atmosfera. Polecam kwaterę u Piotra na ulicy Żeglarzy 2. Bardzo mili właściciele. Pokój miałam duży z balkonem i łazienką. Bardzo mi się tam podobało. Jedyny minus to, że dla mnie było wszędzie trochę za daleko, ale jak ktoś nie ma problemów ze spacerowaniem to będzie mu się podobało. Ja niestety mam problem z poruszaniem się. Polecam, jeśli ktoś miałby ochotę tam pojechać.

IP i czas połączenia logowane. [18610237]
[18.07.2011] 11:38
truskawkowapolewa
Ja byłam rok temu w Ustce i chodź było to w szczytowym momencie wakacyjnym to i tak udało mi się znaleźć nocleg. Moim zdaniem ważne jest jednak żeby przyjechać np. w niedzielę kiedy najczęściej kończą się turnusy.

IP i czas połączenia logowane. [18612370]
[26.07.2011] 11:50
m.m.
nie polecam noclegu na ul.cisowej 34, gospodyni wyjatkowo wscibska. Pod koniec naszego pobytu nie wykazała się uprzejmością.

IP i czas połączenia logowane. [18639751]
[27.07.2011] 08:11
margarita-4
Ja też chciałabym pojechać do Ustki TO jest jedno z nadmorskich miast, które jest jeszcze na mojej liscie miast w PL do odwiedzenia Moja najlepsza koleżanka była tam dwa lata temu i bardzo sobie chwaliła pobyt tam. trafiła też na fajny hotelik - z pogodą było gorzej ale generalnie była zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [18642371]
[28.07.2011] 22:11
jacky-s
od Ustki wolę zdecydowanie Łebę bardziej rozrywkowa, więcej się dzieje, bliżej do Trójmiasta i jego zabytków. Polecam odwiedzić stronę: http://www.noclegileba.pl

IP i czas połączenia logowane. [18647897]
[11.08.2011] 20:25
kora66
Dziś rano wróciłam z "wymarzonych" wakacji w Ustce. Nawet najwiekszemu wrogowi nie życzyła bym takich kwater. Oferta zostala znalezione przez internet. Mielismy zarezerwowane 4 pokoje 2 osobowe, Pani z która rozmawialiśmy została uprzedzona ze jesteśmy grupą zorganizowanej młodzieży ( przedział wiekowy 19-24). W ofercie internetowej było umieszczone że w ośrodku do naszej dyspozycji znajdują się dwie łazienki, do naszej dyspozycji aneks kuchenny oraz czajnik w każdym z pokoi. W rzeczywistości okazało się ze mamy jedną łazienkę o aneksie kuchennym nie ma mowy oraz że czajnik jest jeden na cały ośrodek. Bylismy gotowi przykmnąc na to oko ze względu na to że praktycznie zajmowalismy caly dom. Nie zostalismy również uprzedzeni iż włascicielka obiektu mieszka w pokoju na wprost nas. W każdym pomieszczeniu były przyklejone kartki z "regulaminem". Zostało nam narzucone że prysznic możemy brać od 5-10 min, podczas puszczania wody brodzik calkowicie sie zapychał a woda nie chciała odpływać na co Pani odpowiedziała nam że to przez to że dziewczyny mają długie włosy. Po kilku dniach naszego pobytu właścicielka postanowiła zrobić nam psychozabawe na którą nikt nie miał ochoty ponieważ mielismy swoje plany na wieczór, po czym Pani się obraziła i od tego momentu rozpętało się piekło. Zaczeła drzeć na nas morde bo inaczej nie da rady tego określić o byle pierdoły. Zaczeła nas obrażać, mówić że jestemy nie wychowani, że kłamiemy. Większość nas zaczeła tłumaczyć Pani Uli że nie jestesmy jej dziecmi i że nie przebywamy u niej na koloni że bedzie nam ustalać co mamy robić o danej porze i jak sie odzywać. Na co Pani Ula odpowiedziała do mojego chłopaka żeby się zastanowił kogo sobie bierze. W tym momencie nie wytrzymaliśmy już tego nerwowo. Wyszlismy do niej z propozycją że odda nam pieniądze za pozostałe 2 noclegi i w ciągu godziny nas nie ma. Po czym Pani Ula stwierdzila że jestesmy nienormalni i oczywiście pieniedzy nam nie odda. Zarzuciła nam również ze jak mamy czelność sie tak do niej odzywać skoro ona jest chorą kobietą i ma problemy ze zdrowiem i nie może sie denerwować na co moja koleżanka odpowiedziała że również jest chora i ma wrzody i że w każdej chwili może jej pęknąć i w związku z tym też nie może sie denerwować, na co córka Pani Uli odpowiedziała " co żyłka śmierdząca Ci pęknie?" w ciągu godziny spakowaliśmy sie i nas nie było.
Kwatery te mieszczą się w Ustce na ulicy Grunwaldzkiej.
Pani Ula tak przestraszyła się złej rekomendacji w internecie że usuneła swoją stronę internetową.
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED NOCLEGAMI W TYM MIEJSCU.

IP i czas połączenia logowane. [18693799]
[06.09.2011] 10:48
candy87-87
no to rzeczywiście bardzo niefortunnie trafiliście , niestety czasami tak się zdarza, dlatego ja wolę rezerwować przez sprawdzone serwisy, gdzie wszytski noclegi sa sprawdzane i nie ma tam żadnego oszukiwania i kłamania w opisie , następnym razem sprawdz sobie np w ideatur.pl tam maja bardzo duzo róznych noclegów w całej Polsce

IP i czas połączenia logowane. [18773909]
[02.10.2011] 10:13
monia21
Moje wrażenia z pobytu w Ustce!
Apartament polecili nam znajomi/www.ustkawygodny.pl,- /najlepsza reklama/
Pogoda nie dopisała ale apartament super!Wszystko tak jak w ofercie, przede wszystkim czysto!!!! Pełne wyposażenie!Do morza raptem 400m.spacerek, samochód przez cały czas stał w garażu, miasteczko z
klimatem, którego nie ma Sopot czy Międzyzdroje. Na pewno tam jeszcze wrócę!

IP i czas połączenia logowane. [18863709]
[26.02.2012] 12:28
Villabanita
Niemiło się czyta takie rzeczy, ale prawda czasami bywa okrutna. Na pocieszenie można powiedzieć to, że większość wczasowiczów wyjeżdża z Ustki zadowolona i najczęściej do niej wraca!
http://ustka.jimdo.com/ http://ustka.jimdo.com/

IP i czas połączenia logowane. [19351832]
[06.03.2012] 08:57
Maj_ka
No niestety nie każdy wynajmujący jest rzetelny i podaje opisy kwater zgodnie z rzeczywistością. My możemy jedynie polecać lub odradzać innym dane kwatery/pokoje/domki/hotele.
Na stronie Poltrip.pl znajdziemy wiele ofert noclegów, również w Ustce: http://www.poltrip.pl/szukaj/?query=Ustka&am p ;region=&category=&no_term=on&online=on& question=on
Większość z nich możemy również zarezerwować on-line. Pomocą w wyborze mogą stać się opinie innych osób o ośrodkach (zachęcam też do dodawania swoich opinii - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych - pomoże to innym osobom w wyborze).

IP i czas połączenia logowane. [19374457]
[06.03.2012] 08:59
Maj_ka
Chyba link źle się wkleił: http://www.poltrip.pl/szukaj/?query=Ustka&am p ;region=&category=&no_term=on&online=on& question=on

IP i czas połączenia logowane. [19374463]
[06.03.2012] 22:57
piotrek2321
Ja w zeszłym roku wybrałem sie na wakacje do Ustki i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony. Miasteczko klimatyczne, plaże całkiem ładne, w razie niepogody można trochę pozwiedzać, organizują też sporo imprez. No i polecam ośrodek Keja w którym mieszkałem (www.keja-ustka.pl), mają bardzo przystępne ceny pokoi, dobry standard, bo ośrodek jest odnowiony no i właściciele bardzo sympatyczni.

IP i czas połączenia logowane. [19376607]
[07.03.2012] 01:16
joasia69
Witajcie,jestem z miasta
Zapraszam bardzo serdecznie do Ustki wszystkich zawiedzionych-bardzo mi przykro,że w moim mieście Was tak niegościnnie potraktowano i poczuwam się do odpowiedzialności by Was za takie traktowanie przeprosić,zapraszam tym bardziej rozanielonych i zakochanych w Ustce tak jak ja
Najważniejsza i najlepsza reklama to gościnność a w moich skromnych progach jest jej pod dostatkiem,uwielbiam rozmawiać a przede wszystkim słuchać i ta różnorodność poznawanych ludzi jest fascynująca.
Zapraszam do Ustki,chcę się z Wami podzielić wrażeniami poczucia spokoju,przestronności,ustronności,pozytywnej energii,zakręconej zabawy,dla każdego coś dobrego,aż mnie rozsadza no i jestem dostępna przez cały rok.
Życzę miłych trafnych wyborów i co za tym idzie spokojnego wypoczynku,pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [19376885]
[16.03.2012] 13:42
toret
Polecamy. W 2011 byliśmy nad Polskim morzem w Darłowie i było super.Faktem jest ,że nie zawsze można trafić na tak fajny obiekt turystyczny w jakim byliśmy z żoną,ale po to jest to forum by polecać miejsca wypoczynku godne uwagi.Jeśli nie znajdziemy podobnej oferty to jedziemy tam jeszcze raz.Tu byliśmy i polecamy -- http://www.solaris.aq.pl

IP i czas połączenia logowane. [19400293]
[20.03.2012] 16:57
joasia69
Zapraszam przez cały rok do Ustki.
Pokoje 1-2-3 osobowe oraz samodzielne mieszkanie,z dala od zgiełku miejskiego,nieopodal ptaszki śpiewają w lesie sosnowym i brzozowym,do morza 20 min.wolnym krokiem i przyjemnym dla oka szlakiem.Polecam się bardzo i witam gości z wielką radością
http://ustka.jimdo.com/

IP i czas połączenia logowane. [19410740]
[20.03.2012] 19:53
GlobetrotterX
Tak wielu z rodaków staje się z różnych przyczyn banitami, że Villa Banita znacząco wskazuje na wartości, którymi się kieruje. Przede wszystkim gościnność, bo tego banita oczekuje Jako mieszkaniec Oświęcimia na delegacji w Ustce bylem nieziemsko zaskoczony. Naprawdę fajne miejsce. Pozdrówka Pani Joanno, jeśli tylko będę w pobliżu, znów zawitam w progi Banity

IP i czas połączenia logowane. [19411239]
[23.05.2012] 13:48
mgosia35
Przykro mi czytac tak niekorzystne opinie o Ustce. Ja rowniez oferuje pokoje goscinne. Co prawda dopiero drugi rok Zawsze rzetelnie opisuje warunki jakie mam do zaoferowania i mysle, ze wiele osob, ktore mnie odwiedzily w zeszlym roku wystawilo by mi dobra opinie Z niektorymi mam caly czas kontakt Zainteresowanych zapraszam na stronewww.pokojeugosi.dobrynocleg.pl

IP i czas połączenia logowane. [19562938]
[25.05.2012] 20:46
Grandziarz
Takie zachowanie wynajmujących ma tez drugie oblicze. Są nim sami wczasowicze którzy szukają oszczędności na wszystkim nie pojmując jednej zasady:aby gościć zadowolonych przyjezdnych w kwaterach o dobrym standarcie trzeba zarobić na utrzymanie tego standardu!!!!Co z tego, że przyjedziesz na pokój za 20 złotych, gdy tam będzie "chlew", brak podstawowych świadczeń sanitarnych, właściciel nie będzie szanował gościa, bo i tak za taka cenę skusi się ktoś co roku?Zawsze przyjedzie jakiś jeleń. A gospodarzowi te 20 złotych starczy na chlebek i coś do chlebka, ale już na inwestycje, remont, podniesienie jakości usług nie bardzo.Tylko czy on musi o takich rzeczach myśleć, gdy co roku skusi się na niską cenę kolejny jelonek, który później wypisuje z niesmakiem podobne do tych wyżej rzeczy?

IP i czas połączenia logowane. [19568631]
[26.05.2012] 18:45
28...
Byłam w Ustce 4 razy i w tym roku też jadę. Polecam pokaz sztucznych ogni - 7 lipca Noclegi miałam około 15 minut od morza "Krystyna" (ul Krasickiego 16, tel ). Kobietka bardzo miła i w porządku Zawsze do niej wracamy. W tym roku cenę jaką podała za nocleg to 3o zł wiec uważam, że warto

IP i czas połączenia logowane. [19570539]
[26.05.2012] 21:18
Gacek
Nie! To stanowczo za duzo,przeciez tej pani na dymks nie potrzeba tak wiele!

IP i czas połączenia logowane. [19571040]
[28.05.2012] 11:30
Emilia Garwolin
Cena wynajmu zawsze zależy od jakości noclegu, oferowanych dodatkowych udogodnień i odległości od atrakcji turystycznych. Nikt mi nie powie, że ludzie stosujący ceny dumpingowe są altruistami i czynią to tylko i wyłącznie z powodu miłości do bliźniego Dlatego zanim skusicie sie na cenę upewnijcie się co w ramach tej atrakcyjnej ceny mamy oferowanego. Moi znajomi pojechali na tani urlop na kwaterę i po przyjeździe okazało się,ze owszem, pokoje stoją, czekają nawet schludne, choć nie najświeższej daty malowania, ale nie było w nich ani pościeli, ani ręczników! Ot szara rzeczywistość realnego marketingu

IP i czas połączenia logowane. [19574630]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat