o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

szukam bajki

1 2
[18.04.2009] 11:20
ghjgkj
szukam bajki w której wystepował robot i chłopak to nie robot boy walczyli z robotami złego profesora na koncu bajki ten robot umarł prosze o pomoc plissss

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.04.2009] 00:06
anomander8
jesli dobrze zrozumialem chodzi ci o "stalowy gigant"

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14730663]
[25.02.2011] 16:24
AGATA7852
Smile Dot.: Najlepsze bajki
DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BAJEK
Chciałam poinformować Was że z myślą o Was/ Waszych pociechach postanowiłam odkopać swoje zbiory i wrzucić na chomiczka bajki
dodaje wiele bajek i tych starych i tych nowych
np.
- muminki
- hamtaro (wielkie przygody malych chomików)
- gumisie
- duszek bumper
- nuki nuki
i wiele innych
podaję link do chomika : http://chomikuj.pl/?page=222175 jeżeli macie jakieś bajki które chcielibyście zobaczyć/ pokazać dzieciom a nie jesteście ich w stanie znaleźć wysyłajcie mi wiadomości na chomika lub gg : 3823813 na pewno odpowiem.
pozdrawiam agata 7852

IP i czas połączenia logowane. [17890038]
[25.02.2011] 17:47
pewnerozwiazanie...
sprawdź tu: http://bajkinadobranoc.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [17890372]
[17.09.2011] 23:20
Yenx
Witam,poszukuje starej bajki gdzie mozliwe ze okolice 1960-1990
Bajka jest o tym jak zły czarnoksieznik ktory zamienia sie w smoka rozdziela krolewne i ksiecia.Krolewna trafia do lasu gdzie mieszkaja jakby krasnoludki ktore sluchaja sie matki natury takiej babki ubranej na zielono,a ksiaze zamienia sie w takiego jakby obandazowanego kolesia,pamietam jeszcze ze byl tam chrzakala taka sowa co palila cygara i nietoperz ktoremu zawsze dostawalo no i niesforne krasnalki
z gory dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [18815433]
[20.10.2017] 06:55
[12.12.2011] 17:00
amur
Szukam bajki/kreskówki o dwóch gościach którzy mieli za****** śmiech Byli pankami i robili śmieszne sceny ;] ale wyleciała mi z głowy nazwa Prosze o pomoc bo chętnie bym sie jeszcze posmiał z nich ;p

IP i czas połączenia logowane. [19129603]
[20.02.2012] 11:07
bla bla bla
CZESC mam nadzieje, ze mi pomożecie poniewaz szukał całej tresci bajki ktora mi mama opowiadała... a mianowiecie: Dawno dawno temu za czasów krola piasta żył sobie piekarz ktory wypiekał chleb dla miasta a wypiek swój kończył bułką i tak codzienne w kółko... Król piast miał 7 córek 6 z nich pieknych pyzatych a 7 niczym wiórek.... dalej nie pamietam a chciałabym pamietac...

IP i czas połączenia logowane. [19336124]
[22.04.2012] 22:27
bubus3
Witajcie!
opis bajki, której szukam, może być trochę pokręcony, ale mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Otóż bohaterką była dziewczynka, prawdopodobnie straciła mamę, albo ona zaginęła... była jakaś zła czarownica, czy coś w tym stylu. Dziewczynce pomagał jakiś cukrowy ludek, ale potem do wody wpadł i się rozpuścił (na końcu się okazuje, że jednak się uratował). Potem ona sama chodzi, ratuje z podziemi jakąś jaskółkę, chyba kret ją więził... Potem jakieś żaby spotyka, co ją zamykają w domu, bo chcą, żeby była żoną ich syna i próbują przez jakieś 3 owoce ją w żabę zmienić, ale ona rozpoznaje podstęp i ucieka dzięki ich synowi, bo on się nie chce z nią żenić, skoro ona nie chce... czy jakoś tak... potem chyba w jakimś zamku coś się dzieje, w każdym razie wszystko dobrze się kończy Kojarzy mi się coś z Calineczką, ale nie mogę tak tego znaleźć... Mam nadzieję że ktoś będzie wiedział o co chodzi Proszę o kontakt na bubus3@op.pl dzięki z góry

IP i czas połączenia logowane. [19492901]
[24.04.2012] 23:08
bubus3
Dzięki za info Ta bajka to Nowe przygody Calineczki (1990), gdyby to kogoś interesowało

IP i czas połączenia logowane. [19498260]
[03.05.2012] 01:54
A.J
nawww.lastcast.tv możesz oglądać online, i ściągać te bajki na komputer. Jestem tam już bardzo długo, sympatyczna atmosfera, użytkownicy, naprawdę serdecznie polecam. Jedyne co wymagane to jednorazowa, w pełni bezpłatna rejestracja, która daje wiele możliwości. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Tamtejsi Uploaderzy mają swoje zasoby, które ciągle są powiększane. Nigdzie nie znajdziesz tyle co tam.

IP i czas połączenia logowane. [19517367]
[10.10.2012] 15:38
Witrynomierz
Proste wystarczy troche poszukac a znajdzie sie serwis z prawdziwymi bajkami jakwww.bajkionline.net

IP i czas połączenia logowane. [19913576]
[09.11.2012] 23:28
Grzesiek8383
Szukam bajki, którą kiedyś miałem na VHS. To była długa bajka o takim chłopcu, któremu chyba zabili rodziców i potem uczył się karate u takiego starszego dziadka żeby pomścić rodziców. Nie pamiętam czy to była bajka japońska czy amerykańska. Oglądałem ją na video jakieś 20 lat temu. Z tego co pamiętam, to jedną z jego broni było coś rzucanego jakieś strzałki chyba. Chłopiec był chyba ubrany w biało czarne ubranie i miał czarne włosy

IP i czas połączenia logowane. [19990017]
[27.04.2013] 23:56
12134678976534
A ja szukam takiej bajki co gosciu sie nazywal bodajze "arta pen" i mial jakiegos legendarnego smoka i on sie scigal na tym smoku z innymi i wygrywal jakies ulepszenie np 5 poziomu czy cos takiego i pamietam jeden odcinek ze wykonal jakis legendarny skok co tylko 1 osobie sie chyba udalo zrobic ;p POMOCY!!

IP i czas połączenia logowane. [20444952]
[19.06.2013] 23:38
ksssss
Szukam bajki czytanej o dorastaniu

IP i czas połączenia logowane. [20560698]
[12.07.2013] 22:10
premek
witam szukam bajki oczywiscie pelnometrazowa kreskowka nie typu toy story wiec tak chlopiec mieszka w domu i sprzety domowe agd toster lampka biurowa zyja jak zabawki w toy story i chlopec po pewnym czasie wyprowadza sie sprzety domowe w tesknocie poszukuja go i ruszaja w podroz za chlopcem na koniec bajki laduja na wysypisku ale chlopec ratuyje je jakos nie pamietam ale w kazdym badz razie zabiera je so d wwojego mieszka nie w blokach prosze o pomoc chyba w miare opisalem tresc bajki

IP i czas połączenia logowane. [20609977]
[17.07.2013] 01:24
Silena Avery
Hej, poszukuję ukochanej bajki z czasów dzieciństwa: "she-ra księżniczka mocy". Może ktoś orientuje się, czy gdziekolwiek można jeszcze znaleźć tą bajkę do ściągnięcia za darmo lub za opłatą? Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Moje gg: 6788765.

IP i czas połączenia logowane. [20618391]
[17.07.2013] 14:15
Zenonio
Witam Was serdecznie!
Szukam bajki, która leciała na Polsacie, gdzieś tak w 2003-2006 roku.
Był chłopak, który zdobywał złote monety, zwierząt. Jak miał kłopoty, to pojawiał się dziadek i wypowiadał mantrę: Ju moj głaj głaj waj dizał.
Proszę o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [20618968]
[10.10.2013] 20:18
Psiorslawek
Ja mam pytanie. Czy ktoś może kojarzy taką bajkę gdzie był taki mały
jeżyk który wyrywał sobie swoje kolce i robił z nich różne rzeczy. Prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [20794556]
[30.10.2013] 12:14
Kwiatuszek9504
Potrzebna mi pomoc!
Szukam bajki, którą oglądałam jak byłam mała. To była baka na kasecie wideo. Pamiętam mniej więcej o czym to było, ale nie pamiętam tytułu. Była to bajka o dziewczynce, która miała malutkiego braciszka. Pewnego dnia jej rodzice wyszli z domu i kazali jej się zając bratem. Ona weszła z nim do takiego schowka i zasnęła. Jak się obudziła to znalazła się w innej krainie, ale okazało się, że jej braciszek zniknął. Jakaś zła królowa chciała mieć dziecko i go porwała. I tam pojawił się chłopiec (chyba jakiś książę ale pewna nie jestem) i on pomagał tej dziewczynce uratować brata. I pamiętam też, że tam był potem bal i że oni razem tańczyli do "Walca Kwiatów" Piotra Czajkowskiego. Na końcu bajki ona znowu obudziła się w tym schowku pod schodami. I okazało się, że na przeciwko wprowadzili się nowi sąsiedzi i był ta, chłopak, który wyglądał identycznie jak ten książę z jej snu.
Jeśli ktoś kojarzy i zna tytuł to proszę o odpowiedź na maila! Naprawdę bardzo mi zależy!

IP i czas połączenia logowane. [20834328]
[19.11.2013] 01:42
emilli89
szukam starej bajki w roli głównej był ichabod, czarownica i jeździec bez głowy. ichabod wyróżniał sie nieco większą odwagą, niż ten z 30-sto minutowej bajki disneya a miejscem akcji były jędzowe pielesze

IP i czas połączenia logowane. [20870215]
[16.12.2013] 15:03
Iwona19990

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [20924077]
[16.12.2013] 22:57
Gość1992
poszukuj bajki odcinkowej podajże leciło rano w soboty na tvp 1 o dziewczynce która pochodziła z bogatego domu , robiła różne kawały miała czerwona sukienkę aż pewnego dnia zdarzył sie wypadek na morzu i straciła rodziców i kuzyna chyba podajże pawła . Ale on pszeżył a ona trafiła do niedobrej rodziny która ja wykorzystywała w pracach miałam taka porcelanową lalke

IP i czas połączenia logowane. [20925315]
[21.12.2013] 18:25
bodziazz
bla bla bla (12.02.20 11:07):
CZESC mam nadzieje, ze mi pomożecie poniewaz szukał całej tresci bajki ktora mi mama opowiadała... a mianowiecie: Dawno dawno temu za czasów krola piasta żył sobie piekarz ktory wypiekał chleb dla miasta a wypiek swój kończył bułką i tak codzienne w kółko... Król piast miał 7 córek 6 z nich pieknych pyzatych a 7 niczym wiórek.... dalej nie pamietam a chciałabym pamietac...

prosze o kontakt moj mail to bodziazz@gmail.com znam prawie cala ale framnenty zapomialem moze wspolnymi silami dojdziemy do konca bajki

IP i czas połączenia logowane. [20934675]
[01.02.2014] 21:49
zagubiona123
Witam, szukam bajki o chyba 4 bohaterach: jeden z nich zmieniał sie w zielone zwierzęta, była dziwna dziewczyna, którach miała cos wspólnego z złymi mocami, i jakis 2 chłopaków jeszcze. Każdy z nich miał moc, niestety moge się mylić ale tyle pamietam, proszę o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [21019646]
[02.02.2014] 02:29
goood1111111
zagubiona123 (14.02.01 21:49):
Witam, szukam bajki o chyba 4 bohaterach: jeden z nich zmieniał sie w zielone zwierzęta, była dziwna dziewczyna, którach miała cos wspólnego z złymi mocami, i jakis 2 chłopaków jeszcze. Każdy z nich miał moc, niestety moge się mylić ale tyle pamietam, proszę o pomoc.

Ja mysleże moze chodzic o teen titanshttp://www.filmweb.pl/serial/M%C5%82odzi+Tyt ani-2003-181103

IP i czas połączenia logowane. [21020060]
[03.02.2014] 21:19
zagubiona 123
goood1111111 (14.02.02 02:29):
zagubiona123 (14.02.01 21:49):

Ja mysleże moze chodzic o teen titanshttp://www.filmweb.pl/serial/M%C5%82odzi+Tyt ani-2003-181103

Super! bardzo, bardzo dziekuję!

IP i czas połączenia logowane. [21023089]
[14.02.2014] 01:12
Dan201
poszukuj bajki odcinkowej podajże leciło rano w soboty na tvp 1 o dziewczynce która pochodziła z bogatego domu , robiła różne kawały miała czerwona sukienkę aż pewnego dnia zdarzył sie wypadek na morzu i straciła rodziców i kuzyna chyba podajże pawła . Ale on pszeżył a ona trafiła do niedobrej rodziny która ja wykorzystywała w pracach miałam taka porcelanową lalke

IP i czas połączenia logowane. [21041481]
[11.03.2014] 22:28
Iza0945
Witam, już od dawna szukam bajki, którą oglądałam dawno temu na kasecie VHS. Wiele nie pamiętam. Była ona o misiu a raczej niedźwiedziu (z tego co kojarze to wszyscy bohaterowie byli zwierzętami) który posiadał jajko smoka, po czym ten smok się wykluł i po tym przysparzał mnóstwa problemów. Pamiętam np, że jak leżał w kołysce a na dole odbywało się jakieś przyjęcie to okradał gości chyba. Albo było coś jak napadł na bank i ten 'misio' co się nim opiekował poszedł za niego do więzienia. To nie za wiele ale może ktoś cos kojarzy ...

IP i czas połączenia logowane. [21086008]
[29.03.2014] 01:27
mikimi
Szukam bajki, którą oglądałam na kasecie VHS z wypożyczalni i pamiętam tylko fragmenty: był lekko nieogranięty czarodziej czy mag z brodą i stożkową czapką, który pomagał głównej postaci - i nie wiem czy to był chłopiec, ale na pewno miał czerwone ubranie i czapkę błazna i był zakochany tylko też niestety nie pamiętam czy w księżniczce czy po prostu jakiejś dziewczynce. I występował chyba też smok. Błagam pomóżcie bo szukam i szukam i niestety nie mogę znaleźć tytułu

IP i czas połączenia logowane. [21110663]
[29.03.2014] 18:23
Mulan11
Siema szukam pewnej bajki lub to było anime Pełnometrażowe oglądałem ją dawno jakieś 4 . 5 lat temu może więcej..Dużo z niej nie pamiętam ale może ktoś wpadnie na jakiś trop, Pamiętam że była to Bajka o jakiejś dziewczynce która (chyba) uciekła od rodziców i trafiła do jakieś krainy czy coś takiego, pamiętam jeszcze że przyszedł do tych ludzi co tam mieszkali wielki stwór i mieli go umyć ale wszyscy się bali więc wysłali tą dziewczynkę. Pamiętam jeszcze że ta dziewczynka gdzieś jechała pociągiem , I na końcu wróciła do rodziców . Mam nadzieje że ktoś Mi pomoże .

IP i czas połączenia logowane. [21111294]
[03.04.2014] 19:01
Sotrie
Hej, Mulan 11, twoja bajka to "Spirited Away - W krainie Bogów"

IP i czas połączenia logowane. [21118325]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat