o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

sex trojkat jak namowic meza ??

1 2
[17.04.2009] 12:56
malina00
Witam , mam straszna ochote na trokacik ze swojm mezem i jeszcze jakim panem , ale niestey nie wiem jak namowic na to meza ma dosc staromodne poglady na temat seksu a mi bardzo na ty zalezy mylałam nawet o trojkacie 2k i 1m > prosze o opinie i swoje doswiadczenia na ten temat

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.05.2010] 11:17
mniam80
Zrób to koniecznie - z kobietą jest po prostu cudownie - będziesz marzyła żeby to powtórzyć i nie jest Ci do tego potrzebny żaden facet. .... a co do trójkąta to zdecydowanie zarezerwuj go sobie dla dwóch panów.... i zarezerwuj sobie duuuuużo czasu na dojście do siebie po obu przygodach

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16607857]
[14.05.2010] 12:42
alwiona
jesteście chorzy!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16665026]
[14.05.2010] 14:40
O_M_LICK
alwiona (10.05.14 12:42):
jesteście chorzy!!!!!!
wzajemnie

IP i czas połączenia logowane. [16665439]
[14.05.2010] 20:32
MAŁA MIU
jesteście chorzy!!!!!!
a Ty zupełnie nie jesteś rozbudzona seksualnie, dużo tracisz

IP i czas połączenia logowane. [16666934]
[22.09.2014] 18:13
[14.05.2010] 20:49
karl-z-wrocławia
MAŁA MIU (10.05.14 20:32):
jesteście chorzy!!!!!!
a Ty zupełnie nie jesteś rozbudzona seksualnie, dużo tracisz

a ty rozbudzona sexualnie?

IP i czas połączenia logowane. [16667002]
[15.05.2010] 00:22
gooorgii
Powiedz, że chciałabyś kochać się przy nim z kobietą... Gdy to zrobicie to po kolejnym seksie z nim powiedz, że masz jeszcze jedno marzenie...

IP i czas połączenia logowane. [16668105]
[16.05.2010] 08:31
SYLWIA32
JA POWIEDZIALAM MEZOWI , ZE CHCE SIE KOCHAC Z 2 FACETAMI , Z POCZATKU ODMOWIL ALE PO MIESIACU POWIEDZIAL ZE JESLI ON PIERWSZY BEDZIE Z DWOMA KOBIETAMI TO MI TEZ POZWOLI , JA MU ZNALAZLAM KOLEZANKE Z PRACY , ON ZREWANZOWAL MI SIE I ZNALAZL FACETA , NA MARGINESIE CUDOWNEGO I TERAZ JESTESMY Z NIM W TROJKACIE . JEST SUPER , SEX Z DWOMA FACETAMI TO BAJKA , MOJ MAZ NIE JEST ZAZDROSNY , NAWET UPRAWIAM SEX Z TYM FACETEM PRZY MEZU I NIE MA ZAZDROSCI JEST SUPER

IP i czas połączenia logowane. [16672726]
[26.12.2010] 20:19
men z fantazją
Witam..Jestem w związku 20 lat Mogę powiedzieć że za uczucia w związku jestem pewien.Zawsze miałem ochotę na sex z żoną i jeszcze jednym partnerem.Uwielbiam w seksie dawać kobiecie przyjemność i sam z tego czerpie przyjemność-typowy dawca.To powód takiej fantazji Próbuje namówić żone na sex z dodatkowym partnerem jednak bez skutku.Czasem jak jest mocno podniecona to wyraża zgodę ale następny razem znów jest tym oburzona.Jest bardzo atrakcyjną zadbaną i szczupłą kobietą 40-sto letnią.Prawdziwy demon seksu. Szukam kogoś kto pomoże mi ją namówić lub przekonać do takiego eksperymentu.Zauważyłem że kobiety bardzo zadbane i atrakcyjne zamiast przyciągać mężczyzn odpychają. Chyba faceci nie uwodzą takich kobiet bo boją się być odrzuconym. Może jest jakiś men który wie jak namówić,lub zaaranżować takie party.Zona raczej przepada za za młodszymi ale nie 20-sto latkami,

IP i czas połączenia logowane. [17612101]
[26.12.2010] 20:25
I jak ma niby wyglądać ten 3ką
Mąż w ciebie, trzeci w męża? Trzeci w ciebie, mąż w niego?

IP i czas połączenia logowane. [17612112]
[27.12.2010] 14:00
Figlarz77*
men z fantazją (10.12.26 20:19):
Witam..Jestem w związku 20 lat Mogę powiedzieć że za uczucia w związku jestem pewien.Zawsze miałem ochotę na sex z żoną i jeszcze jednym partnerem.Uwielbiam w seksie dawać kobiecie przyjemność i sam z tego czerpie przyjemność-typowy dawca.To powód takiej fantazji Próbuje namówić żone na sex z dodatkowym partnerem jednak bez skutku.Czasem jak jest mocno podniecona to wyraża zgodę ale następny razem znów jest tym oburzona.Jest bardzo atrakcyjną zadbaną i szczupłą kobietą 40-sto letnią.Prawdziwy demon seksu. Szukam kogoś kto pomoże mi ją namówić lub przekonać do takiego eksperymentu.Zauważyłem że kobiety bardzo zadbane i atrakcyjne zamiast przyciągać mężczyzn odpychają. Chyba faceci nie uwodzą takich kobiet bo boją się być odrzuconym. Może jest jakiś men który wie jak namówić,lub zaaranżować takie party.Zona raczej przepada za za młodszymi ale nie 20-sto latkami,
ZAPRASZAM NA SYLWESTRA NAD MORZE DO KARWI

IP i czas połączenia logowane. [17615031]
[29.12.2010] 01:37
I jak ma niby wyglądać ten 3ką
antydebil (10.12.27 20:34):
I jak ma niby wyglądać ten 3ką (10.12.26 20:25):
Mąż w ciebie, trzeci w męża? Trzeci w ciebie, mąż w niego?
jestes debilem, trolu
Sam jesteś trollem. Pytam, więc oczekuję odpowiedzi od autorki tematu, a nie wyzwisk od jakiegoś ciecia bez edukacji.

IP i czas połączenia logowane. [17623194]
[20.03.2011] 10:57
tadeusz 1961  t@tlen.pl
jestem z inowrocławia szukam pani która będzie się kochać z moją żoną ona niebardzo tego chce ale jak będzie to ładna zgrabna z dużym biustem kobieta troszkę wina i myślę że damy radę

IP i czas połączenia logowane. [18160592]
[20.03.2011] 10:58
tadeusz 1961  t@tlen.pl
693374429

IP i czas połączenia logowane. [18160594]
[23.11.2011] 12:54
jaaaaa-ja
heh widzisz ja mam problem , ale w druga strone nie wiem jak namowic zone do 2m i ona... ale niestety jest nieugieta... a marzy mi sie popatrzec jak ssie kogos innego a potem sie z nim bzyka. pozostaja fantazje

IP i czas połączenia logowane. [19064215]
[18.01.2012] 22:56
Lubię seks
Figlarz77* (10.12.27 14:00):
men z fantazją (10.12.26 20:19):
ZAPRASZAM NA SYLWESTRA NAD MORZE DO KARWI
Zaproponuj swojej żonie czarnego murzyna z afryki, z pewnością się zgodzi... Owszem w dobie wygodnej i pewnej antykoncepcji kobiety mogą sobie na odrobinę szaleństwa. Nie musisz bać się ciąży a przysłowiowe lizanie loda przez szybę również idzie w niepamięć, nie musisz już stosować prezerwatyw, możesz czuć jak mężczyzna pulsuje w Tobie i wypełnia Cię swoimi soczkami. Czuły, delikatny, silny i duży, mocno go poczuć, najsłodszy kochanek... To bardzo podniecające czuć wyraźnie mężczyznę bezpośrednio w środku. Próbować z różnymi mężczyznami i wybrać tego najbardziej dopasowanego. A mężczyźni mogą mieć seks z jaką kobietą tylko chcą, nie potrzebują zakładać gumek i nie muszą denerwować się stosunkiem przerywanym. Miękka, jedwabista, słodziutka, cudowna, cipcia... Po prostu śmiało mogą spuszczać się do środka cipci nie obawiając się o ciążę. Ociekające spermą plany... Jednak w obliczu HIV i AIDS takie przyjemności często kończą się tragedią, sprawdź http://www.aids.gov.pl

IP i czas połączenia logowane. [19246136]
[13.02.2013] 11:46
marioo
sylwia32 (10.05.16 08:31):
ja powiedzialam mezowi , ze chce sie kochac z 2 facetami , z poczatku odmowil ale po miesiacu powiedzial ze jesli on pierwszy bedzie z dwoma kobietami to mi tez pozwoli , ja mu znalazlam kolezanke z pracy , on zrewanzowal mi sie i znalazl faceta , na marginesie cudownego i teraz jestesmy z nim w trojkacie . jest super , sex z dwoma facetami to bajka , moj maz nie jest zazdrosny , nawet uprawiam sex z tym facetem przy mezu i nie ma zazdrosci jest super

sylwia napisz mi proszę jak jest tak na prawdę. układa ci się z mężem bo trójkąt zabawa wspulna ok ,ale ty z facetem a on na to się zgadza wiec się nie szanujecie lub nie kochacie.

IP i czas połączenia logowane. [20232399]
[14.02.2013] 12:01
Nikton
marioo (13.02.13 11:46):
sylwia32 (10.05.16 08:31):
ja powiedzialam mezowi , ze chce sie kochac z 2 facetami , z poczatku odmowil ale po miesiacu powiedzial ze jesli on pierwszy bedzie z dwoma kobietami to mi tez pozwoli , ja mu znalazlam kolezanke z pracy , on zrewanzowal mi sie i znalazl faceta , na marginesie cudownego i teraz jestesmy z nim w trojkacie . jest super , sex z dwoma facetami to bajka , moj maz nie jest zazdrosny , nawet uprawiam sex z tym facetem przy mezu i nie ma zazdrosci jest super

sylwia napisz mi proszę jak jest tak na prawdę. układa ci się z mężem bo trójkąt zabawa wspulna ok ,ale ty z facetem a on na to się zgadza wiec się nie szanujecie lub nie kochacie.

Brak Ci wyobraźni http://niktonowy.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [20235176]
[17.02.2013] 19:28
ewe2211
pokaz mu te strone jestem przekonana ze to go zacheci http://komdax.com na tej stronie znajdziesz Wyznania erotyczne oraz omówienia fantazji seksualnych.
Randki. Intymne zdjęcia. Nagrania wideo. Fora. Czaty. Seks ogłoszenia.
Serwis społecznościowy. Ty marzysz o tym zobacz i się przekonaj.

IP i czas połączenia logowane. [20244866]
[06.03.2013] 14:50
baton89
Sprubój najpierw trójkąt z kobietą a pózniej wykorzystaj to,żeby mieć innego członka w sobie Widać,że tego chcesz

IP i czas połączenia logowane. [20293531]
[21.03.2013] 10:53
baton89
odezwij się na gg może razem coś poradzimy

IP i czas połączenia logowane. [20338356]
[30.03.2013] 23:04
PomocnaDłoń
Na początek muszę ci powiedzieć, że to, iż twój mąż jest konserwatystą może sprawić spore trudności, ale nie jest to nie możliwe.
Powiem ci jak ja bym to zrobiła.
Weszła bym na stronę www.komdax.com i znalazła jakiś świetny filmik z trójkącikiem.
Polem pokazała go mężowi i powiedziała jak mi bardzo na tym zależy.
Zapewniła go, że go kocham i to tylko doznanie erotyczne.
Powinno go zmiękczyć.
Myślę, że się zgodzi jeśli cię kocha i pragnie, żebyś była szczęśliwa.
Mam nadzieję, że pomogłam.
Powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [20365617]
[06.04.2013] 16:11
lasek1
najwięcej porad uzyskasz na http://komdax.com ciekawi ludzie, niegrzeczne fotki i duża dawka pozytywnej energii

IP i czas połączenia logowane. [20386446]
[06.04.2013] 16:43
rdx
na początek zachęć go do wspólnego pooglądania stronki http://komdax.com
napewno się zachęci

IP i czas połączenia logowane. [20386546]
[06.04.2013] 16:46
rdx
na początek zachęc go do pooglądania stronki http://komdax.com
napewno go zachęci

IP i czas połączenia logowane. [20386553]
[27.04.2013] 18:43
wiedźma
Witaj, jak namówić męża, partnera na trójkąt? pewnie zależy od samego partnera, nasze "pertraktacje" trwały prawie rok, oczywiście najważniejsza jest szczera rozmowa, zakomunikowanie ze to tylko czysta fizyczna przyjemność bez angażowania się uczuciowo (ustalcie sobie wcześniej czy z ta osobą trzecią będziesz się całować, czy jest to wg was zbyt intymne i osobiste doznanie zarezerwowane tylko dla dwojga). Natomiast po szczerych rozmowach, proponuję wykorzystać zabawki erotyczne w sypialni, np wibrator i twój mąż w jednej dziurce, od razu będzie wiadomo czy to ma racje bytu w waszym przypadku. Jeśli twój mąż zobaczy ze cie to doprowadza do ekstazy może będzie mu łatwiej zaakceptować taki układ. Jeszcze jedna uwaga znana z autopsji, lepiej spotkać się w trójkącie z osoba zupełnie obcą (zawsze można wykasować kontakt) niż z kimś z kręgu znajomych. Zyczę udanej zabawy i powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [20443752]
[23.06.2013] 23:17
mrtr
Mam 2 kolegów którzy wspólnie posunęli 1 koleżankę i raczej był to dla nich wszystkich eksperyment bo już nikt do tematu nie wraca. Ogólnie stwierdzili, że mają kaca moralnego a jeden z kumpli stwierdził, że to jego najgorszy seks w życiu a sporo już przeżył. Koleżanka ma teraz stałego partnera i też raczej dumna z siebie nie jest.

IP i czas połączenia logowane. [20569412]
[23.06.2013] 23:50
arekboy777
A jaswoja zonke namawiam, zeby ja przeleciec z jakims jeszcze jednym, ale jak narazie nie chce sie zgodzic, arekboy

IP i czas połączenia logowane. [20569480]
[08.07.2013] 00:45
hanka olut
możesz spróbować z para, która szuka kobiety - nie musi w tym uczestniczyć Twój mąż. poszukaj znajomości na http://top-ogloszenia.net/ w zakładce towarzyskie

IP i czas połączenia logowane. [20599480]
[01.08.2013] 16:01
jacenty-30
Witam ja mam ten sam problem z żoną może razem coś wymyślimy mamy 30 35l i jesteśmy z okolic Warszawy

IP i czas połączenia logowane. [20650256]
[09.08.2013] 10:01
Robui
Dobra rada musicie chcieć zrobić to razem, nie wystarczy jak ty tylko tego pragniesz. Z mojego doświadczenia dam ci radę, na wszystko trzeba czasu nie spiesz się. Poszukaj sobie koleżanki która jest otwarta na te sprawy, niech ona przychodzi do was do domu zaprzyjaźni się z mężem, w kolejnym etapie niech przychodzi do was coraz bardziej wyzywająco ubrana. Ty za to mów mężowi jak on jej się podoba i jak ona ci zazdrości takiego faceta. Kiedy się kochacie lub po wspomni o tym że pytała się cię jaki on jest w łóżku, uwierz będzie to mu zatruwało umysł, stosuj tą grę. A kiedy wyczujesz że on też już jest zainteresowany zaproś ją na noc do was, kochaj się z nim głośno. Niech wie jaki jest dobry. Uwierz mi to podziała, w następną noc kiedy ona będzie u was zostaw drzwi od sypialni otwarte a kiedy będziesz kochała się z mężem niech ona przyjdzie do was i patrzy. Jak skończycie zaproś ją do waszego łóżka mąż na bank nie odmówi i odżyje w 5sekund. Po kilku dniach przypomni mu że teraz kolej na spełnienie twojej fantazji!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [20664925]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat