o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Depresja - Zalamanie nerwowe

1 2
[19.12.2016] 22:43
Beata026
Depresja to ciężka choroba coś o tym wiem także dobrze Ci radzę udaj się do specjalisty. Na początku jeśli nie chcesz iść osobiście polecam konsultacje online na medivio.pl Korzystałam już kilka razy i naprawdę ułatwia życie nawet receptę można dostać do domu nie musisz nigdzie wychodzić. Tam Ci prawdziwy lekarz podpowie co dalej powinnaś robić. Nie lekceważ tego

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22565887]
[20.12.2016] 11:18
Ronions
W takich przypadkach konsultacje online są nawet lepsze, bo wiadomo, że nie każdy o takich sprawach lubi bezpośrednio z lekarzem rozmawiać. Medivio.pl tutaj może być pomocne, oferują takie konsultacje przez internet.

IP i czas połączenia logowane. [22566238]
[31.12.2016] 10:20
karolinikowska
Nie wyobrażam sobie żebym się miała leczyć na depresję online! Dobrze pamiętam jak wiele dawały mi wyjścia z domu i spotkania z psycholog Smerecką-Biel. Internet i siedzenie w pokoju jeszcze bardziej pogłębiały mój smutek...

IP i czas połączenia logowane. [22580899]
[19.01.2017] 12:23
ladona
Też mam ciężki okres za sobą i nie potrafię sobie dziś nawet wyobrazić, jakby wyglądało teraz moje życie, gdybym w porę nie poszła do psychologa. Akurat mój wybór padł na p. Hannę Sokolnicką z Psychologgii. Miałam za sobą trudny czas. Przede wszystkim po wieloletnim związku zostawił mnie partner. Mieszkałam u niego i choć dzieliliśmy się kosztami, wiadomo, że musiałam się wyprowadzić. Oczywiście wróciłam do rodziców, co dodatkowo mnie podłamało. Wtedy właśnie podjęłam decyzję o terapii. Dobrze się stało, bo ta postawiła mnie na nogi. Zaczęłam myśleć jakby bardziej racjonalnie. Miałam pracę i stać mnie było w sumie na kawalerkę, więc po pewnym czasie znowu się wyprowadziłam i udowodniłam, że nawet sama, bez mężczyzny świetnie sobie radzę.

IP i czas połączenia logowane. [22607621]
[30.03.2017] 11:36
jagoda@2
W takim przypadku pomoc specjalisty będzie konieczna. Warto udać się do psychiatry, który naprawdę potrafi pomóc. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ jest namiar na bardzo dobrą klinikę w Warszawie. Można się do nich zarejestrować online lub telefonicznie.

IP i czas połączenia logowane. [22695638]
[20.11.2017] 12:40
[03.04.2017] 14:15
zienia
Ja depresje leczyłam w Rzeszowie w klinice My Life https://psychoterapeuta-rzeszow.com.pl/psych oterapia/terapia-indywidualna/leczenie-depresji pomogli i znów mogę cieszyć się życiem.

IP i czas połączenia logowane. [22699932]
[06.04.2017] 13:40
kreolska
Leczenie specjalistyczne w takim wypadku jest wręcz obowiązkowe. Sama długo zwlekałam ze zwróceniem się po pomoc. Obecnie kończę terapię w Psychologgii. Czuję się jakbym dostała od losu nową szansę. Takie doświadczenia motywują do zmian.

IP i czas połączenia logowane. [22702995]
[06.04.2017] 14:56
pachira
Oczywiście, że warto! Nie ma co robić tego na własną rękę.

IP i czas połączenia logowane. [22703080]
[30.08.2017] 18:14
wojcieszekzina
Nr tel 22 253 88 88 do Psychomedic. Mają tam świetnych psychiatrów. W takiej sytuacji warto jak najszybciej zgłosić się do specjalisty, bo tylko wtedy będzie szansa na skuteczną pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [22796919]
[30.08.2017] 19:16
refleks reklamodawcy
Przez 8 lat to już dawno skoczył, darmowy reklamodawco z komercyjnej kliniki.

IP i czas połączenia logowane. [22796967]
[05.10.2017] 13:16
kozlek
doraźnie może pomóc https://www.stolicazdrowia.pl/2109/kozlek-le karski-wlasciwosci-lecznicze-zastosowanie-sposob-uzycia/ fajne zioło na uspokojenie.

IP i czas połączenia logowane. [22814877]
[05.10.2017] 16:34
w dupie z twoim koziołkiem
i z tobą, upierdliwy promotorze badziewnej stolicy choroby.

IP i czas połączenia logowane. [22814953]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat