o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Europejskie Centrum Odszkodowań

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[02.04.2009] 20:41
krzysztof221
Dlaczego ludzie tak często spotykają się z problemem jakim jest uzyskanie odszkodowania? Skoro opłacamy składki to przecież nasze odszkodowanie powinniśmy uzyskiwać bez problemu. Cała sprawa polega na tym, że nasze racje często nie zgadzają się z racjami ubezpieczyciela. Co z tego, że my uważamy, że powinno byś nam wypłacone odszkodowanie o wartości większej niż orzekło biuro ubezpieczeniowe.

Ludzie załamują się, nie wiedzą co robić. Jak to jest, że większość z nas w takim momencie jest w stanie odpuścić – dosłownie nie chce im się “kombinować”. Dlaczego “kombinować”? Otóż prawo polskie jest dość zawiłe i dość dużo w nim kruczków, które są znane przez naszych ubezpieczycieli, a przez nas oczywiście nie. Oni są pewni swoich racji, liczą na naszą naiwność. Gdy dochodzi do procesu sądowego, my wyobrażamy sobie wyrzucone pieniądze na adwokatów, opłacenia i przegranie sprawy. Dodatkowe wydatki, istna strata pieniędzy. Od zawsze widnieje spór pomiędzy poszkodowanymi, a agentami ubezpieczeniowymi nie chcącymi wydać naszego odszkodowania. Mało osób wie w ogóle co to jest europejskie centrum odszkodowań. Firma ta stworzona jest właśnie dla osób, które mają problemy z uzyskaniem należnej rekompensaty. W momencie, gdy ubezpieczyciel nie chce wypłacić nam odszkodowania lub zaniża jego wartość, my możemy zgłosić się do miejsca jakim jest europejskie centrum odszkodowań i dowiedzieć się co mamy robić. Często zlecamy prowadzenie takiej sprawy i europejskie centrum odszkodowań przejmuje od nas cała wiedzę operacyjną wydarzenia. Dobrze poinformowane europejskie centrum odszkodowań nie będzie miało dużego problemu, aby odzyskać nasze odszkodowania – o ile oczywiście domagamy się go słusznie. Sprawa jest o tyle dobra, że europejskie centrum odszkodowań zarządzane jest przez grono profesjonalistów i oddając sprawę w ich ręce nie powinniśmy mieć choćby krzty wątpliwości w to, że może się coś nie udać. Zamiast zaniedbywać, przedłużać sprawę wydania naszego odszkodowania należy zastanowić się co tak naprawdę jest dla nas ważne. Jeżeli liczy się dla nas czas i gotówka, którą poświęciliśmy na płacenie składek ubezpieczycielowi to dlaczego mamy nie odzyskać należnych nam pieniędzy? Odszkodowania to należna nam rekompensata i należy się jej domagać za wszelką cenę. Najważniejsze w naszym nastawieniu to konsekwentność i chęć uzyskania odszkodowania czy to przez europejskie centrum odszkodowań, czy też na własną rękę.
http://euco.pl
Pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.11.2009] 10:49
Paweł44
przed podpisaniem umowy przyczytajcie ją dokładnie, weźcie do domu, poszukacjcie w necie innych ofert, bo może się okazać, że możecie przepłacić za usługi, które kupujecie. i dajcie się zwieść agentom, którzy może obiecają wam złote góry i naciskają, abyście podpsiali umowy. Jak ktoś naciska żeby szybko coś podpsisać, to coś jest nie tak. Zastanówicie się i rozjerzyjcie na rynku zanim ktoś weźmie od was 30% odszkodowania, bo może się okazać, że za rogiem była lepsza oferta za to samo. A i zastanówicie się dlaczego odszkodowanie ma wypłącic ubezpieczyciel nie na wasze konto, ale na konto kancelarii?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15802594]
[19.03.2013] 05:42
mandago
To prawda, że umowy zawsze trzeba czytać przed podpisaniem, aczkolwiek w przypadku tej firmy konkurencja narobiła dużo złego pijaru i teraz to się odbija czkawką. W rzeczywistości z roku na rok klientów przybywa, a to choćby z tego powodu, że po prostu dostają pieniądze z odszkodowań.

IP i czas połączenia logowane. [20331928]
[22.05.2013] 23:13
takie jest życie
Paweł44 (09.11.16 10:49):
przed podpisaniem umowy przyczytajcie ją dokładnie, weźcie do domu, poszukacjcie w necie innych ofert, bo może się okazać, że możecie przepłacić za usługi, które kupujecie. i dajcie się zwieść agentom, którzy może obiecają wam złote góry i naciskają, abyście podpsiali umowy. Jak ktoś naciska żeby szybko coś podpsisać, to coś jest nie tak. Zastanówicie się i rozjerzyjcie na rynku zanim ktoś weźmie od was 30% odszkodowania, bo może się okazać, że za rogiem była lepsza oferta za to samo. A i zastanówicie się dlaczego odszkodowanie ma wypłącic ubezpieczyciel nie na wasze konto, ale na konto kancelarii?

A adwokat ile bierze? Czasem więcej niż 30% i czasem jeszcze nie wygrywa sprawy... takie jest życie, każdy chce zarobić.

IP i czas połączenia logowane. [20504398]
[31.05.2013] 23:31
kaktus
Dokładnie. Ja korzystałem z usług EuCO i to nie raz i zawsze byłem zadowolony z obsługi. Wiadomo, że nikt nie robi nic za darmo, ale dla mnie ogromny pslus mają za to, że nie biorą kasy z góry.

IP i czas połączenia logowane. [20524243]
[14.12.2017] 05:17
[04.06.2013] 23:49
donata90
mandago (13.03.19 05:42):
To prawda, że umowy zawsze trzeba czytać przed podpisaniem, aczkolwiek w przypadku tej firmy konkurencja narobiła dużo złego pijaru i teraz to się odbija czkawką. W rzeczywistości z roku na rok klientów przybywa, a to choćby z tego powodu, że po prostu dostają pieniądze z odszkodowań.

Zgadza się. Każdy zadowolony klient przyprowadza następnych. Z tego co wiem EuCO jest największa w Polsce firmą zajmującą się odzyskiwaniem odszkodowań i jedną z pierwszych działających na rynku.

IP i czas połączenia logowane. [20532221]
[05.06.2013] 22:39
ryvka
Ja również korzystałam z ich usług (i to nie raz) i wszystko było ok. Wcześniej nawet nie patrzyłam co o nich piszą na necie. Koleżanka poleciała mi EuCO, zadzwoniłam do nich, przyjechał agent, podpisałam umowę i już. Po ok. 8 mies. sprawa się zakończyła i pieniądze dostałam na konto.

IP i czas połączenia logowane. [20534161]
[12.06.2013] 23:24
m90584
Bo to jest Polska właśnie i nasze społeczeństwo. Wszyscy myślą, że agenci jakiejś firmy będą pracować za darmo. Nie jest tak, każdy chce zarobić. Wykonują fachową robotę i należy im się za to wynagrodzenie. Ich praca jest tak samo ciężka i czasochłonna jak innych osób, więc nie rozumiem tych, którzy krytykują, że EuCO bierze za swoją pracę jakiś tam % uzyskanego odszkodowania.

IP i czas połączenia logowane. [20547268]
[16.06.2013] 23:17
anielllla
A mi się zdaje, że na tym forum powinny się wypowiadać tylko i wyłącznie osoby, które skorzystały z usług tej firmy. Jak czytam wypowiedzi typu: słyszałem/am od moich znajomych, albo czytałem/am gdzieś tam, że coś tam to mnie coś trafia. Zawsze trzeba się przekonać na własnej skórze, a nie powtarzać jakieś krytyczne opinie czasem wyssane z palca.

IP i czas połączenia logowane. [20555233]
[18.06.2013] 21:10
kisiel
anielllla (13.06.16 23:17):
A mi się zdaje, że na tym forum powinny się wypowiadać tylko i wyłącznie osoby, które skorzystały z usług tej firmy. Jak czytam wypowiedzi typu: słyszałem/am od moich znajomych, albo czytałem/am gdzieś tam, że coś tam to mnie coś trafia. Zawsze trzeba się przekonać na własnej skórze, a nie powtarzać jakieś krytyczne opinie czasem wyssane z palca.

Hahhahaa dokładnie. Najwięcej do powiedzenia mają ci, co nie korzystali z pomocy takiej firmy, tylko słyszeli negatywne opinie od osób, które też nie korzystały, ale słyszały to od jeszcze innych

IP i czas połączenia logowane. [20558625]
[20.06.2013] 20:24
icet
Ja mam pytanie - trochę z innej beczki. Nie wiem czy EUCO jest dobre czy nie i czy bierze dużo kasy czy też nie, bo nie korzystałem z ich usług. Generalnie interesuje mnie to, że gdzieś czytałem taką zajawkę, że odkupują szkodę jak się rozwali auto. Czy ktoś wie coś o tym? Korzystał ktoś z tego?

IP i czas połączenia logowane. [20562312]
[28.06.2013] 22:41
xxx34
Ale jak całą? I dają kasę od razu? Jakby tak było to naprawdę byłoby super, ale na pewno są tam jakieś haczki...

IP i czas połączenia logowane. [20580604]
[30.06.2013] 23:10
krzysztof007
A nie chodzi Wam przypadkiem o to: http://www.naszraciborz.pl/site/art/4-biznes /0-/29032-szkody-rzeczowe-z-oc-sprawcy---.html

IP i czas połączenia logowane. [20585265]
[03.07.2013] 21:25
TheUnlike
Myślałam o tej firmie, ale znajoma stanowczo mi ją odradziła. Koniec końców poszłam więc do noRisk i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze biorą po wygraniu sprawy (w końcu to ich praca, więc muszą zarabiać), wszystko przebiegło w miarę szybko, a co dla mnie mega ważne - facet na infolinii cierpliwie odpowiadała na tysiąc moich pytań, dzięki czemu sama byłam w miarę zorientowana w sprawie Gdyby ktoś potrzebował więcej info, ich strona na pewno jest w google

IP i czas połączenia logowane. [20591320]
[23.07.2013] 23:30
Słaba reklama
TheUnlike słaba reklama. Nie macie kasy na lepszą? Wszędzie piszesz to samo, tylko nicki zmieniasz.

IP i czas połączenia logowane. [20632781]
[07.09.2013] 22:28
jola71
Korzystałam z usług Europejskiego Centrum Odszkodowań i mam o niej dobre zdanie. Byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona kwotą jaką dla mnie wywalczyli.

IP i czas połączenia logowane. [20725587]
[08.09.2013] 20:26
michałBN
A ja w pt podpisałem umowę. Zobaczymy jak będzie.

IP i czas połączenia logowane. [20727213]
[30.11.2013] 22:27
patiWE
No to mam nadzieję, że się pochwalisz czy dostałeś odszkodowanie i oczywiście ile tego było

IP i czas połączenia logowane. [20892683]
[03.12.2013] 14:46
dabaz
to chyba oni
http://wgospodarce.pl/informacje/7814-rekord owe-odszkodowanie-ponad-1-300-000-zl-zamiast-180-000-zl-dla- 45-letniego-roberta

IP i czas połączenia logowane. [20897542]
[06.12.2013] 23:36
laszka29
Dokładnie, to oni Fajnie, że wywalczyli tyle kasy dla malucha. Może dziecko dzięki tym pieniądzom powróci chociaż do częściowej sprawności.

IP i czas połączenia logowane. [20904508]
[19.12.2013] 01:57
jerry65
Tu zdaje sie tez widzialem jakies opinie o nich:
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/odszkodowa nia-komunikacyjne-f11/

IP i czas połączenia logowane. [20929474]
[20.12.2013] 20:23
kozisoft1
Witam, zapraszam na kozisoft1.kei.pl

IP i czas połączenia logowane. [20932830]
[26.12.2013] 15:12
Pati562
Mi właśnie przed Świętami EUCO przelało kase za odszkodowanie. Całe szczęście, że ubezpieczyciel się nie odwołał od wyroku, bo bym pewnie jeszcze z pół roku musiała czekać, a tak wpadły pieniądze na prezenty

IP i czas połączenia logowane. [20942526]
[13.01.2014] 01:11
basia6474
Słyszeliście nowinę:
Na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy karta z nr 1 pokryta 24 karatowym złotem została wylicytowana przez właściciela nicku EUCO za kwotę 50 000 zł! BRAWO! Tu jest więcej info http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualnosci/ licytacja_najbardziej_@@@nych_darczyncow

IP i czas połączenia logowane. [20981316]
[26.01.2014] 22:32
doradora
Czyli jednym słowem pomagają nie tylko poszkodowanym, ale również angażują się w działalność charytatywną i pomagają chorym. Nigdy nie korzystałam z ich usług, ale widzę, że to porządna firma.

IP i czas połączenia logowane. [21008409]
[12.02.2014] 23:39
kwiatek876
Mało tego - jeszcze prowadzą fundacje i pomagają dzieciom. Zobaczcie sobie tutaj http://fundacja.euco.pl Ja jestem w szoku, że taka firma się tak angażuje i nawet się tym nie chwali na prawo i lewo.

IP i czas połączenia logowane. [21039566]
[11.04.2014] 19:21
alexxxj
Jeśli chodzi o wysokie odszkodowanie to polecam zadzwonić pod numer 17/850-74-24 lub 796-019-506. Kancelaria naprawdę profesjonalnie podchodzi do takich spraw. Zajmują się również: odszkodowaniami za wypadki za granicą, za błędy medyczne, za wypadki w pracy oraz inne.

IP i czas połączenia logowane. [21130345]
[13.04.2014] 23:03
marasssssssssssssss
kwiatek876 (14.02.2014.12 23:39):
Mało tego - jeszcze prowadzą fundacje i pomagają dzieciom. Zobaczcie sobie tutaj http://fundacja.euco.pl Ja jestem w szoku, że taka firma się tak angażuje i nawet się tym nie chwali na prawo i lewo.

Każda firma, która chce być postrzegana na rynku jako profesjonalista powinna brać z nich przykład.

IP i czas połączenia logowane. [21133957]
[22.04.2014] 09:53
poszkodowani
Niestety,nie polecam korzystania z usług Europejskiego Centrum Odszkodwań w Legnicy. Szukają osób pozkodowanych w sposób czasami perfidny, docierają do szpitali, do miejsc pracy zmarłych,posiadają nie wiadomo skąd dane osobowe ,numery telefonów,adresy........
Chcą szybko złpać klienta i podsuwają umowę do podpisania. Są bardzo mili i obiecują świtne warunki przed podpisaniem mtakiej umowy. Umowa jest niestety bardzo niekorzystna dla klienta, aczkolwiek ptrawnicy któzy czytali moją umową dopatrzyli sie dużo błędów i nieprecyzyjności w paragrafach. To nieprawda ,że opróć 30 % + VAT klient nie ponosi żadnych kosztó z wygranej sprawy. Pieniądze z odzkodowania wpływają na konto EUCO,i oni mają jeszcze 14 dni od daty wpływu nr konta klienta na wypłątę. Tego nie inforują przed podisaniem umowy. Jednak potrącają sobie wszystkie koszty kancelarii oprócz wynagrodzenia 30%, mało tego koszty któe Sad zasadza na rzecz powoda też sobie zatrzymują. Pomimo tego że 30% +vat obliczane jest od wszystkich wpływów odzkodoania , czyli kwota główna,. odsetki i wszyskie koszty zastępstwa procesowego jakie Sąd przyznał na rzecz powoda. To jest już oszustwo, gdyż w umowie jest wyraźnie napisane ,że wynagrodzie i koszty zawierają się w prowizji 30% +VAT.
Łącznie zabawa z EUCO kosztowałą mnie 52%
Jak ktoś ma potrzebę dochodzić się odszkodawania , to tylko z prywatnym adwokatem,ponieważ nieprawdą jest że EUCO jest takie skuteczne. Jeżeli należy się odszkodowanie to każdy adwokat zrobi tą samą pracę i będzie tańszy. Euco ogranicza się do napisania pism, nawet nie ma możliwości spotkać się z adwokatem , któy otrzymał pełnomocnictwo. Wszystko załatwiają na telefon. N asprawę wysyłają zupełnienie innego adwokata, nie informując o tym klienta. W ostatnie chwili informują ,że będzie jakiś pełnomocnik, nie koniecznie znający dokładnie temat. Za któego okazuje się na końcu , klient musi dodatkowo zapłacić. Jak daję komuś pełnomocnictwo do prowadzenia mojej sprawy, to oznacza ,że mam do niego zaufanie. Ale Kancelaria tego nie zapewnia. Jednak EUCO z góry wie ze srawea jest wygrania i niekoniecznie się tym przejmują, zgarniają na konieć 52% kwoty i chowają sprawę do archiwum. Bogacenie się na cudzej krzywdzie, gdyż osoby poszkodowane przechodzą traumę z powodu wspomnień jakie muszą przelać na paier, u psychologa sądowego, i w Sądzie.
Ja tylko proszę aby EUCO zwróciło mam niesłusznie potrącone pieniądze, aby wczuli się w temat osoby poszkodowanej, której należało się odzkodowanie.Jeżeli ktoś jest w takiej potrzebie zdecydować się na dochodzenie swojego odzkodowania to nie są to odoby dobrze sytuowane, tylko ktoś kto potrzebuje tych pieniędzy.

IP i czas połączenia logowane. [21145020]
[28.04.2014] 21:26
takitamsobiepan
Mówisz kolego o bardzo starych czasach, kiedy w gronie agentów EuCO było kilka czarnych owiec (w innych firmach też to się zdarza). Wtedy dopiero firma wkraczała na rynek. Obecnie ma 10 letnie doświadczenie i całą rzeszę zadowolonych klientów. Co do 52% to pozostawię to bez komentarza bo jest to bzdura.

IP i czas połączenia logowane. [21154397]
[05.05.2014] 16:56
buggienight
poszkodowani (14.04.2014.22 09:53):
Łącznie zabawa z EUCO kosztowałą mnie 52%

HAHAHA co za głąb! Szkoda, że cię nie kosztowała 120%.

IP i czas połączenia logowane. [21163840]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat