o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

..Jak schudnąć 30kg..????...

1 2 3
[11.02.2014] 09:46
inez.czarna
30 kilo to sporo odchudzanie samą dieta może być ciężkie, ale jak się włączy jakiś dobry spalacz tłuszczy wykorzystujący termogenezę to może być ok, z tym że dobrze by było ćwiczyć codziennie po zażyciu tabletek

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21036481]
[26.02.2014] 16:50
RittaAleks
kiska123 ja mialam podobny problem, pracuje wiec nie mialam czasu na cwiczenia i na diete ale znalazlam super sposób! ketony malin w tabletkach, po miesicu juz wazylam 4 kg mniej a po kuracji 3miesiecznej 14 wiec polecam z calego serca www.ketonymalin.pl

IP i czas połączenia logowane. [21064374]
[03.03.2014] 11:30
madziutek91
RittaAleks (14.02.26 16:50):
kiska123 ja mialam podobny problem, pracuje wiec nie mialam czasu na cwiczenia i na diete ale znalazlam super sposób! ketony malin w tabletkach, po miesicu juz wazylam 4 kg mniej a po kuracji 3miesiecznej 14 wiec polecam z calego serca

a nie boisz się efektu jojo? http://www.akar.olsztyn.pl

IP i czas połączenia logowane. [21072133]
[31.03.2014] 08:20
malgosia234
Zgadzam się z większością w Was, że najlepszym sposobem jest racjonalna dieta bogata we wszystkie skladniki. Najważniejsze, żeby nie było w niej pustych kalorii.
Ja stosowałam kilka diet, głównie tych z internetu lub polecanych przez koleżanki. Ale prawda jest taka, że każdy organizm jest inny i wymaga innej diety.
Wybrałam się więc do dietetyka na konsultacje do Kliniki Leczenia Otyłości Medicover. Skorzystałam z ich promocji na bezpłatne konsultacje i jestem w trakcie odbywania 6-miesięcznej kuracji odchudzającej. To dopiero początek, ale jedno mogę napisać: mam wsparcie ze wszech stron - dietetyka, pani psycholog i innych specjalistów.
Tu więcej info: http://www.odchudzanie.medicover.pl/nie-czek aj-miej-odwage-zrzucic-nadwage/
Polecam, bo naprawdę warto. http://gwiazdolandia.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21112946]
[28.04.2014] 14:58
Mark4718  Mark4718@tlen.pl
Tabletki na odchudzanie - http://vk.cc/1Syc1Z Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [21153873]
[24.11.2017] 17:45
[28.04.2014] 23:57
Pampelunaaa
Przy dużej nadwadze chyba najlepiej byłoby skorzystać z pomocy specjalistów. Na pewno potrzebna jest odpowiednia dieta, ćwiczenia. Może poczytaj co proponuje Konrad Gaca? Wiem, że ludzie tracą po kilkadziesiąt kilogramów będąc pod jego opieką.

IP i czas połączenia logowane. [21154640]
[02.05.2014] 14:00
gregorka.g.
Zdrowo i bezpiecznie dla organizmu tylko po konsultacji z dietetykiem. Ja ogólnie na co dzień zamawiam sobie catering dietetyczny obniżający poziom złego cholesterolu z Oryginalnych Przepisów. Na pewno jadam zdrowo i jest to też wygodne rozwiązanie OnkoDziecko.pl

IP i czas połączenia logowane. [21159229]
[07.05.2014] 09:09
milionaire0
Nie wiadomo o jaką operację chodzi to nie wiem czy nie ma żadnych przeciwwskazań. O to musisz się zapytać lekarza. Warto też udać się do dietetyka. Jeśli chodzi o wysiłek fizyczny to wystarczy normalny rower. Zrezygnuj z auta, kup sobie crossowy rower (polecam AUTHORA http://www.cyklotur.com/rowery/f/author:286 ,e,7/ ) i śmigaj. W ten sposób możesz bardzo szybko zrzucić, nawet 3-4kg miesięcznie

IP i czas połączenia logowane. [21166241]
[13.05.2014] 12:54
kaja8845
Moim zdaniem odpowiednia dieta, ale tak jak napisał poprzednik - musi być ona odpowiednio dostosowana do twoich potrzeb. Najlepiej udać się do lekarza i do dietetyka

IP i czas połączenia logowane. [21175021]
[21.05.2014] 22:14
Pampelunaaa
Tylko nie jakieś tabletki! Chyba, że suplementy, ale takie które mają na celu jedynie uzupełnienie diety i wspomaganie odchudzania. Zdrowe odżywianie, ćwiczenia i czas. Ale zdecydowanie pomoc specjalistów i dobranie odpowiednieo planu będzie najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem - dietetyk, trener, wybór jest duży.

IP i czas połączenia logowane. [21187588]
[29.05.2014] 17:26
karolcia886
Pampelunaaa (14.05.2014.21 22:14):
Tylko nie jakieś tabletki! Chyba, że suplementy, ale takie które mają na celu jedynie uzupełnienie diety i wspomaganie odchudzania. Zdrowe odżywianie, ćwiczenia i czas. Ale zdecydowanie pomoc specjalistów i dobranie odpowiednieo planu będzie najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem - dietetyk, trener, wybór jest duży.

Dokladnie- dieta, trener, suplementacja i moim zdaniem przede wszystkim motywacja. Zastosowanie prawidlowo tych czynnikow zapewni ci sukces. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [21198847]
[03.06.2014] 09:41
stary worek pokutny
żadnych pigułek, tylko żelazna samodyscyplina. memento

IP i czas połączenia logowane. [21206047]
[07.07.2014] 08:06
karolcia886
stary worek pokutny (14.06.2014.03 09:41):
żadnych pigułek, tylko żelazna samodyscyplina.

Pigulki to najgorsze zlo jakie moze byc :/ rozwala caly organizm...tyle w wiadomosciach sie czyta i slucha, do czego doprowadzaja takie tabletki :/

IP i czas połączenia logowane. [21253855]
[31.08.2014] 20:55
Pampelunaaa
Bo przytyć można szybko i łatwo, ale chudnięcie będzie dużo trudniejsze. Nie ma co faszerować się jakimiś specyfikami tylko wziąć się za siebie i postawić na zbilansowaną odpowiednią dla nas dietę i ruch. Ale przy tak dużej nadwadze nie widzę innego rozwiązania jak wizyta u specjalisty.

IP i czas połączenia logowane. [21335923]
[20.09.2014] 23:38
jasinskaa
Cwiczenia, dieta, motywacja to wszystko. http://www.pracujzagranica.eu

IP i czas połączenia logowane. [21362060]
[22.11.2014] 20:42
daga.angel
Ja schudłam na Adipexie zjechałam prawie 16kilo w ponad 2 miesiące.
Kilogramy nie wróciły i to największy sukces. Czuję się dobrze w końcu wróciłam do dawnej figury. Jak chcecie coś więcej wiedzieć piszcie na daga.angel@o2.pl lub daga.angel@gmail.com odpowiem na wszystkie pytania. POMOGĘ!!! Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21464049]
[28.11.2014] 23:14
Pampelunaaa
Jak czytam o tych tabletkach to aż mnie skręca. Co to za odchudzanie bez diety i ćwiczeń? Praca, motywacja, chęci i wtedy mamy zdrowe odchudzanie, a nie trucie się. Jak ktoś nie potrafi schudnąć to lepiej zgłosić się do dietetyka niż korzystać z niewiadomych rozwiązań.

IP i czas połączenia logowane. [21475186]
[29.11.2014] 20:58
oram  mariusz-wawer@tlen.pl
Dla mnie takie chudniecie 16 kg w dwa miesiące jest równoznaczne z niszczeniem swojego organizmu, trzeba bardzo siebie nienawidzić, żeby taką krzywdę robić własnemu ciału. Skoro przybierało się na wadze przez rok to optymalnie jest chudnąć tyle samo czasu, wiadomo, że chcemy szybciej, ale lepiej robić to zdrowo. Jedzenie zdrowe sałata, marchew - czyli dużo warzyw bo niskokaloryczne oleje z pierwszego tłoczenia na zimno zielonynurt.pl poprawiają pracę jelit i chude mięso. Ruch - czyli ćwiczenia.

IP i czas połączenia logowane. [21476708]
[27.12.2014] 13:14
daga.angel
A kto powiedział że nie ćwiczyłam 3 razy w tygodniu siłownia plus to że biegam. Jak mam czas to ćwiczę w domu.
A tabletki to tylko wspomaganie.

IP i czas połączenia logowane. [21525324]
[28.10.2015] 19:29
Zodiakalna  zodiakalna_93@tlen.pl
30 kg to bardzo dużo, musisz dać sobie co najmniej z rok... Inaczej będziesz miała problemy ze skórą... Ja jestem na diecie zielus już 3 miesiące i schudłam 5 kg, poczytaj sobie o niej tutaj http://dieta-zielus.pl

IP i czas połączenia logowane. [22037017]
[28.10.2015] 20:15
michonne
Takie odchudzanie wymaga nadzoru lekarza i dietetyka - żeby było efektywne i zdrowe. Proponuję także stworzenie w domu mini siłowni, jeżeli posiada się wystarczającą ilość miejsca, warto zainwestować w steper albo orbitrek. Ja zamawiałam sprzętu do ćwiczeń na http://profitness.pl/steppery/31-vario-stepp er.html .

IP i czas połączenia logowane. [22037118]
[10.01.2016] 19:25
Depir
Jeżeli chcesz schudnąć 30 kg to żadne tabletki tego za ciebie nie zrobią. Idź do dietetyka aby ustalił Ci dietę. Sam zaplanuj codzienny trening i zwiększaj wysiłek co jakis czas. Dodatkowo możesz stosować wspomagacze takie jak jagody goji czy piperynę o których przeczytasz tutaj http://www.dietetykswarzedz.pl/piperyna-na-o dchudzanie-opinie/ . Możesz również piś zieloną herbatkę by jeszcze bardziej pobudzić metabolizm. Z takiej wagi będziesz schodził dość długo jednak jeżeli będziesz stosował się do tych rad to w rok powinieneś dać radę

IP i czas połączenia logowane. [22145837]
[11.01.2016] 12:07
klarenna83
Hmm z diet, które działają szybko, ale i bezpiecznie znam tylko http://www.dietaoxy.pl/
Raczej mocno odradzam stosowanie diet typu dukan czy kopenhaska bo to tylko można sobie uszkodzić organizm. Stosuj rozwiązania dopasowane do Ciebie, będące pod okiem dietetyka - jak oxy np.

IP i czas połączenia logowane. [22146724]
[28.07.2016] 17:53
Tyskan0
Więcej ruchu i więcej wody - to recepta na sukces. Dodatkowo dobra dieta podparta jakimiś suplementami, które hamują wchłanianie węglowodanów skrobiowych. Możesz spróbować suplement Belight Plus - ma dobre opinie w internecie i osobiście bardzo mi pomógl.
Powodzenia !

IP i czas połączenia logowane. [22394803]
[02.08.2016] 12:45
Ernest124
No pewnie, ruch duo daje, do tego jakaś dobra dieta, dużo płynów i powinno pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [22400448]
[10.08.2016] 12:51
marta_w
dieta i ćwiczenia - innej rady nie ma

IP i czas połączenia logowane. [22408101]
[20.09.2016] 14:54
kasia_makar
niebezpiecznie brzmi... jednak wyjście jedno - dieta+sport

IP i czas połączenia logowane. [22449365]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat