o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

..Jak schudnąć 30kg..????...

1 2 3
[30.03.2009] 15:43
kiska123  brak@tlen.pl
Musze schudnąć 30 kg do operacji.
Proszę nie piszcie mi że to niezdrowo, że mam zacząć się ruszać itd... bo ja to wszystko wiem...
tylko podpowiedzcie jak to zrobić...?
Czy znacie jakieś skuteczne środki odchudzające..? Im więcej piosenek,rytmów,słów tym świat staje się piękniejszy!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.03.2009] 14:01
sanczita
Nie napisałaś do jakiej operacji i jak szybko chcesz schudnąć. Ale.... możesz spróbowac dietę Clinic Mayo która właśnie jest stosowana przed operacjami serca. Ewentualnie przejdź się do lekarza pierwszego kontaktu i jak nie bedzie przeciwwskazań to poproś o recepte na Zelixę lub Meridię (leki stosowane w otyłości).

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14634351]
[06.04.2009] 10:52
kondi771
Jest wiele "diet cud" ale prawda jest taka że samo nie zniknie przez jakieś tabletki czy inne specyfiki. Polecam ścisła dietę, wykluczenie białego pieczywa to była podstawa w moim przypadku, zrzuciłem 12 kilo w 8 miesięcy. Wszystko połączone z odpowiednimi cwiczeniami, niekoniecznie silownia bardziej efektywny jest basen rower jogging. Poniżej link ze sposobami ludzi na zrzucenie zbednego balastu.
Pozdrawiam

http://ajo.pl/kulturystyka-si-ownia/482025-s paliae-nadmiernny-t-uszczyk.html

IP i czas połączenia logowane. [14662570]
[14.04.2009] 12:32
blickle
Polecam.......śniadanie, obiad normalnie. Miedzy posiłkami i na kolację tylko i wyłącznie musli owocowe na sucho,bez ograniczeń.
TO DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14705299]
[14.04.2009] 23:34
lajf_entusiast
A ja polecam także wykluczenie pieczywa - ( ja jem wasa sport bo ma dużo błonnika) i właśnie stosowanie błonnika do tego - w różnorodnych produktach, plus dużo wody mineralnej i bardzo dużo wysiłku - wtedy możesz pokusić się o spalacze tłuszczu ale takie bezpieczne - polecam taki jaki sama stosowałam - http://mmo.pl/thermo-max-tylko-dla-kobiet-p- 198.html

dużo warzywek i owoców
noi oczywiście bez słodyczy, tłustych potraw, ziemniaków
I dużo silnej woli
tego ci życzę mi udało się od października tamtego roku schudnąć 10kg - widać że to trwa ale da się żyć

IP i czas połączenia logowane. [14709072]
[29.11.2014] 03:17
[27.04.2009] 20:36
CrazyStar
ja sporo schudłam na South Beach - wymyslił ją kardiolog dla swoich pacjentów, bo trudno im bylo wytrzymac na kazdej diecie dluzej niz tydzien

pierwsze dwa tygodnie faktycznie sa troche restrykcyjne, ale potem nie jest źle

jesli zatesknisz za weglowodanami polecam Fitelle - skutecznie zaspokoi smak na slodkie

IP i czas połączenia logowane. [14780517]
[29.04.2009] 23:11
makkosia83
ja założyłam sobie w styczniu, że schudnę 10 kg do maja. na początek zapisałam sie na aerobic 2 razy w tygodniu, później doszedł jeszcze basen w weekendy i od czasu do czasu hula-hop. poza tym stosowałam dietkę - jadłam więcej warzyw, zwłaszcza tych zielonych, piłam sporo wody mineralnej niegazowanej no i jadłam tylko pełnoziarniste pieczywo - białe odstawiłam.ostatni posiłek jem o 19.00, potem piję tylko wodę. no i tym sposobem zostało mi do zrzucenia jeszcze 2 kg. teraz stosuję taki środek slim15, żeby właśnie zrzucić te 2 kg w ciągu 15 dni. cała kuracja polega na tym, że 3 razy dziennie przed posiłkiem połykam 1 tabletkę, a przez cały dzień popijam płyn zrobiony z wody i 1 rozpuszczonej saszetki o smaku mango właśnie tego slim15. na razie jestem jeszcze w fazie intensywnego spalania, a ostatnie 5 dni będzie fazą stabilizacji wagi. mam nadzieję, że w ten sposób osiągnę swoje wymarzone 10 kg mniej

IP i czas połączenia logowane. [14793522]
[08.05.2009] 13:31
afrodytaspa.pl
Przede wszystkim użyć swojej silnej woli, ograniczyć jedzenie, wybierać tylko zdrowe produkty no i zwiększyć dawkę ruchu. Osobiście polecam dietę strukturalną, na której straciłam ponad 15 kilogramów.
Więcej można o niej przeczytać np. tu: http://www.afrodytaspa.pl/pakiety_pobytowe [url=http://www.afrodytaspa.pl ]www.afrodytaspa.pl[/url]

IP i czas połączenia logowane. [14840489]
[18.06.2009] 12:06
gigilababa
dieta nie pozwoli Ci tak szybko schudnąć! nie wiem, może powinnaś stosować jakieś spalacze tłuszczu...
http://mmo.pl/najsilniejsze-spalacze-tluszcz u-c-30.html
tu jest ich bardzo dużo. nie próbowałam nigdy tych silnych, ale mogę powiedzieć, że te lżejsze działają, i to całkiem nieźle. a w tym sklepie kupuję od czasu do czasu i na pewno Ci doradzą który masz wybrać I won't justify

IP i czas połączenia logowane. [15075537]
[19.06.2009] 16:58
kofijka
Najlepiej, jeśli zwrócisz się z prośbą do specjalisty o ułożenie diety. Na forum we-dwoje uruchomiono dział, gdzie można poprosić dietetyka o pomoc. Z własnego doświadczenia wiem, że eksperymentowanie na własną rekę nie popłaca na dłuższą metę.
Powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [15082314]
[09.07.2009] 16:54
kokoszkaa22
spalacze - najnajnajnajnajnajnajnajnajnajlepsiejsze!!!!!!! hehehe

ogolnie - jak chcesz schudnac - zacznij uprawiac SPORT SPORT duzo ruchu Kochana!!!!!!!! jak pada to w domu ruszać się - skakaneczka itp. , ja sobie czasem na rower wskakuje,ktory sobie skrzetnie w moim domu i korzystam z niego i w sumie jak masz troche kasy to Ci polecam kupic jakis, ja mam taki(http://www.hop-sport.pl/pl/rowery_treningowe /rower_mechaniczny_hs_2010.html?r=tL6SP8US ) ale jednak mama mnie czesciej motywuje niz ja sama siebie , a jak slonce swieccciii i az sie zyc chce - na dworze popedałować zaalecam Ciiiii.

i love to live!

IP i czas połączenia logowane. [15178595]
[01.10.2009] 04:32
laudine
schudlam 35kg od lutego
jak?
zaczelam jesc o stalych porach, rowniotko
o 8 rano sniadanie
maly jogurt + 100gram owocu

o 11:30 2 sniadanie
garstka orzechow typu migdał lub laskowe
albo maly owoc , albo szklanka mleka 0,5 %

15:00 obiad
duuuuuuuuzo surowki + chude mięsko gotowane lub pieczone, albo ryba
zadnych zup, ziemniakow, makaronow czy ryzu

o 17:30 podwieczorek
szklanka chudego jogurtu albo male warzywo np marchewka pokrojona na cienkie paski

o 19:00 kolacja opcjonalnie, czesto nie bylam glodna i olewalam kolacje , ale jesli juz jakas mialam to bylo to np jajko na twardo z pomidorkiem, albo garstka musli z mala iloscia mleka. nigdy nie czulam sie glodna, najadalam sie tym co jadlam, wyeliminowalam chleb i inne weglowodany, zastouj tez np diete dla cukrzykow 2 typu.

ponadto codziennie wyprowadzalam psa przez co najmniej 2godziny, non stop chodzac , uwierz DA SIE

IP i czas połączenia logowane. [15567967]
[01.10.2009] 04:36
laudine
aaa i jeszce polecam GLUCOPHAGE 500 , mozesz poczatkowo dostac biegunki, ale lek ten reguluje prace trzustki dzieki czemu pomaga troche w walce z cukrami
dobrze tez jest brac suplementy cynku, litu i pic wlasnorecznie zrobione soki z grejfrutow , anansow i marchwii. najlepiej to mieszac pol szklanki soku z pol szklanka wody, smak ten sam, a kalorii polowe mniej.

jedz z malych talerzy. wydaje sie wtedy ze jedzenia jest wiecej.

Ponadto staraj sie jesc ryby morskie a warzywa czerwone , szybciej sie spalaja .

a jesli dalej Ci malo, to nie probowalam osobicie ale klezanki stosuja: lewatywy raz na miesiac.

IP i czas połączenia logowane. [15567968]
[02.10.2009] 11:56
yrys27
NA PEWNO NIE BIERZ ZEDNYCH TABLETEK. One zawsze powoduja skutki uboczne, precej czy pozniej. Wiecej sie ruszaj, ograniczaj jedzenie a co moje jeszcze dodac moze sproboj pic herbatki np takie http://www.krainaherbaty.pl/herbata-zdrowotn a/pu-erh-gniazda.html?a=003002

IP i czas połączenia logowane. [15573891]
[06.10.2009] 15:51
Joanna_Nauralny
Odpowiedź jest prosta a nawet banalna. Oto material przedstawiający jak schudnąć 50 kg w 15 minut.
http://www.smiesznefilmy.net/video/494_Jak_s chudnac_50_kg_w_15_minut.html

Potrzebny więc dobry fotograf i jeszcze lepszy grafik

_
3majcie się laski!
JN

IP i czas połączenia logowane. [15595737]
[05.01.2010] 00:33
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
Nic nie zastąpi solidnej diety, wyrzeczeń, ćwiczeń i silnej woli. Jeżeli to uda się osiągnąć, to można sięgnąć po uzupełnienie w postaci suplementów (jak sama nazwa wskazuje) - to tylko uzupełnienie ciężkiej pracy, NIE jej substytut. Wraz z ćwiczeniami http://www.hellhound.pl/spalacze-tluszczu-c- 29.html?osCsid=0b232f5617f8dc668cef6dfacc432dc0 takie spalacze dają rewelacyjne efekty. Sprawdziłem na sobie.

IP i czas połączenia logowane. [16047173]
[07.01.2010] 15:26
zuczek3103
Podstawowe pytanie jakie się mi się nasuwa, to ile masz czasu na to, żeby tyle schudnąć?? Myślę, że jeśli masz mało czasu to przyda ci się super dietka, dużo ruchu i jakieś suplementy diety. Ważne w doborze suplementów jest to, żeby zawierały one w sobie kofeinę, bo kofeina bardzo wpływa na przemianę materii. Duży wybór suplementów jest na hellhound.pl i jeśli potrzebujesz schudnąć do operacji to ważne jest, żeby te suplementy były odpowiednio dobrane. Ale jeśli skontaktujesz się z pracownikami tego sklepu na pewno coś dobiorą dla ciebie

IP i czas połączenia logowane. [16060821]
[24.03.2010] 21:29
questa
Do jakiej operacji musisz schudnac? Zazwyczaj jak sie cos powaznego dzieje, to lekarze operuja od razu, dlaczego postawili warunek ze musisz schudnac? Czy sama moze chcesz? Ile masz na to czasu? Skoro wiesz, ze masz zaczac sie ruszac, to juz pierwszy krok za toba teraz tylko zapisz sie gdize, jakis fitness albo aerobic, taniec. Zmien diete, i licz sie z tym ze ja zmieniasz na zawsze!Nawet jakbys brala jakies tabletki przepisane przez lekarza jak np sprzedawana do nieddawna meridia, to sa one tylko po to zeby ograniczyc glod, i dac mozliwosc swiadomej zmiany diety, tak zeby weszla w nawyk. Jedz urozmaicone produty, wybieraj te z niskim indeksem glikemicznym, do tego mozesz brac jakie witaminy, zeby nie zabraklo czegos w organizmie,np dobry jest vitapil na wlosy, ja go stosowalam jak przecholowalam z odchudzaniem. do tego duzo pij, bo chodzi o to zeby tracac na wadze tracic tluszcz, a nie sie odwodnic.

IP i czas połączenia logowane. [16444124]
[06.04.2010] 00:16
agnieszka.femin
Czasami dziewczyny ciesza sie, ze schudly, a tak naprawde sie odwadniaja... A czasami nie poma zrzucic kilku kilo, bo organizm zatrzymuje wode, i nijak nie mozna sie jej pozbyc.. Nie wpadnij w taka pulapke. Agnieszka

Ekspert ds. urody i zdrowia - Femin
Być Kobietą - FEMIN
www.femin.pl

IP i czas połączenia logowane. [16496650]
[10.05.2010] 23:23
Trener Wellness  ambasadazdrowia@tlen.pl
Zaprasza na bezpłatny e-kurs ,,Zdrowa Rodzina- Indywidualny Program Ochrony Zdrowia" .Można się na niego zapisać na stronie www.1-szy.net/ambasadazdrowia
Polecam również moją stronęwww.ambasadazdrowia.mycali.biz Pozdrawiam
Marta Dymek-Trener Wellness

IP i czas połączenia logowane. [16651277]
[29.05.2010] 21:23
Mirabet
Przychylam sie do 5 posiłków o STAŁYCH PORACH!!! duuuuuuzo wody mineralnej,. niegazowanej (szklanka przed posiłkiem dla zniwelowania apetytu!!!). Cudów nie ma..wiec czas jest wazny..nie wiem ile Ci potrzeba do tej operacji??

IP i czas połączenia logowane. [16732764]
[30.07.2010] 18:23
amiqa1
Najlepiej to pobudzić przemianę materii, żeby śmigała tzn. jeść warzywa, najlepiej fasolę, awokado, poza tym łososia oraz pełnoziarniste produkty, np. płatki owsiane. Do tego kefir lub śmietanka. Aha i jeszcze dużo jajek poprawiających metabolizm. Szukasz inspiracji? - http://psychoszminka.pl

IP i czas połączenia logowane. [16987297]
[06.09.2010] 09:44
onesagain
Najważniejsze, to odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta. Dwa to ruch i sport - właśnie ww basen na przykład. Do tego można używać jakichś suplementów - np. z błonnikiem. Tanie to nie jest ale można sporo zaoszczędzić kupując np. w aptekach internetowych jak e-lek. czasem ceny są o połowę niższe.

IP i czas połączenia logowane. [17141662]
[17.09.2010] 10:46
zuczek3103
Nie wiem ile masz czasu, do tej operacji, ale dobrym rozwiązaniem jest zapisać się na jakieś zajęcia. Poinformować instruktora o sytuacji i niech ci dobierze odpowiednie ćwiczenia. Taką profesjonalną opiekę instruktorów znajdziesz w Fitness Parku Warszawianka i Mercury. Jak im powiesz o co chodzi, to oni już się tobą porządnie zajmą

IP i czas połączenia logowane. [17185174]
[24.09.2010] 10:17
kopmark2  kopmark2@tlen.pl
Wyobraź sobie... więcej energii, lepsze zdrowie, więcej pewności i ciało, z którego możesz być dumny...
Potrzeba trochę perswazji, aby podnieść się i być aktywnym, im szybciej to zrobisz,tym szybciej zaczniesz odczuwać korzyści...
http://www.ekademia.pl/kurs/wyobraz-sobie?t= 32256#csaved

IP i czas połączenia logowane. [17211781]
[24.09.2010] 10:24
kopmark2  kopmark2@tlen.pl
Jesli macie dosyć treningów, które nie przynoszą odpowiednich rezultatów... Żeby schudnąć nie wystarczy zacząć ćwiczyć cokolwiek i w jakikolwiek sposób.
Mało znane fakty dotyczące treningu spalającego tkankę tłuszczową, które poznasz czytając tego e-booka pozwolą Ci uniknąć błędów jakie popełnia większość osób ćwiczących, od pierwszego dnia treningu będziesz ćwiczyć w sposób spalający tkankę tłuszczową.
http://www.ekademia.pl/ebook/treningodchudza nie?t=32256#csaved

IP i czas połączenia logowane. [17211809]
[28.09.2010] 15:04
castana  castana@tlen.pl
o rany, jeśli chcesz schudnąć tak dużo to myślę, że dobrze by było się z kimś skonsultować, bo poprzez nieumiejętne dobranie, diety, ćwiczeń możesz sobie zrobić krzywdę. Nie możesz zapominać o tym, żeby dietę dobierać w sposób indywidualny, żeby mieć pewność, że przyniesie ona oczekiwane efekty. Czytałam, że dietetycy z warszawskiej kliniki Vimed dobierają dietę indywidualnie, do fenotypu każdego człowieka, dzięki temu możesz mieć pewność, że się sprawdzi w Twoim przypadku. Możesz także pomyśleć o jakiejś siłowni, albo innej aktywności fizycznej.

IP i czas połączenia logowane. [17228611]
[15.10.2010] 15:59
GitGutek
masz duzą nadwagę, w takim wypadku radze skontaktowac sie z dietetykiem,odchudzając się na własna rękę mozesz sobie zaszkodzić.

IP i czas połączenia logowane. [17294868]
[21.11.2010] 22:51
elodie
To nie jest głupie, że chcesz schudnąć 30kg. Ważne tylko, żebyś zrobiła to umiejętnie. Nie rób tego na własną rękę bo tu nie rozchodzi się o 3 kg, tylko o 30. Popieram Castanę w twierdzeniu, że powinnaś udać się do dietetyka. Może spróbuj tej diety Vimedu, podobno przynosi bardzo duże efekty w 3 miesiące. A to jest dieta która staje się również sposobem na zdrowe życie.

IP i czas połączenia logowane. [17455957]
[24.11.2010] 19:04
phoebe82_82
jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, wypadałoby najpierw wchłonąć trochę elementarnej wiedzy z zakresu dietetyki. serwis medlinea jest pełen artykułów na ten temat, warto poczytać. a wkrótce ruszyć ma e-poradnictwo dietetyczne, też przydatna sprawa dla takich zagubionych dusz.

IP i czas połączenia logowane. [17468820]
[28.06.2011] 15:16
daffnee
Najważniejsze to jeść śniadania i przestrzegać dyscypliny w jedzeniu. Koniec z podjadaniem, dojadaniem "żeby się nie zmarnowało", bo przecież "jedzenia się nie wyrzuca" i śmieciowymi zapychaczami - ja zawsze od tego tyłam najwięcej. Odchudzam się od roku w Centrum Leczenia Otyłości w Krakowie (ale wiem ze mają ośrodki w całej Polsce), chodzę regularnie na wizyty i schudłam już 21 kg. Mam nadzieję na jeszcze 5. Jak na razie idzie nieźle, oby tak dalej Polecam wszystkim tę poradnię i w ogóle pomoc specjalistów, którzy dobiorą odpowiednią dietę do stanu zdrowia i stylu życia. Nie warto brać się za zrzucanie więcej niż kilku kilogramów samemu, bo można sobie poważnie zniszczyć zdrowie.

IP i czas połączenia logowane. [18541887]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat