o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

romans w sanatorium

1 2
[28.03.2009] 22:55
zdrowy
zdrowy
witam i mam pytanie oczekuje jakies opwoiesci na temat przezyc w sanatrium -czy czesto zawiazuja sie tam romamse i czy kobieta jest wstanie sie temu oprzec pozdrawiam i czekam no wiadomosci od kobiet i mezczyzn A MOZE KTOS BYL W SANATORIUM SIERARDOW ZDROJ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.03.2009] 23:24
Zdrowa jak ryba
Najlepiej sie samemu przekonać. Po co Tobie Zdrowemu takie informacje? Romanse były od zawsze nie tylko w sanatoriach, ale na róznych wczasacvh, urlopach i na wszelkiego rodzaju delegacjach. Do sanatorium chyba jeździ sie rzede wszystkim na leczenie, ale jeśli i tam coś zaiskrzy między kobietą i mężczyzną, no to romans gotowy. Nic nowego

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14619651]
[28.03.2009] 23:29
SIERARDOW ZDROJ
Nie ma takiej opcji

IP i czas połączenia logowane. [14619694]
[28.03.2009] 23:32
SIURADÓW ZDRÓJ
SIERARDOW ZDROJ (09.03.28 23:29):
Nie ma takiej opcji

leczą tam siuranie przerywanym strumyczkiem spowodowane przerostem prostaty

IP i czas połączenia logowane. [14619713]
[28.03.2009] 23:35
Zdrowa jak ryba
SIERARDOW ZDROJ (09.03.28 23:29):
Nie ma takiej opcji

co to znaczy nie ma takiej opcji? Nawet miejscowości nazywa sie opcja? Opcja tu, opcja tam, a tu chodziło oczywiście o SWIERADÓW-ZDRÓJ. A w Świeradowie-Zdroju, jest pięknie i romantycznie i "opcja" miłość sanatoryjna kwitnie jak bez w maju

IP i czas połączenia logowane. [14619735]
[27.11.2014] 22:47
[29.03.2009] 01:08
zdrowy
dzieki pytam dlatego ze mojazonka tam jest i wlasnie chyba nie moze sie oprzec temu urokowi czyli samo zycie dlatego prosze o rade pozdrawiam zdrowy

IP i czas połączenia logowane. [14620363]
[29.03.2009] 09:44
Zdrowa jak ryba
zdrowy (09.03.29 01:08):
dzieki pytam dlatego ze mojazonka tam jest i wlasnie chyba nie moze sie oprzec temu urokowi czyli samo zycie dlatego prosze o rade pozdrawiam zdrowy

Halo zdrowy - prosisz o radę, co zrobić, aby żona w sanatorium nie zdradzała? No to ładne z Was małżeństwo skoro nie masz do niej zaufania. Czy wyjazd do sanatorium na leczenie od razu obliguje do tego, że trzeba zdradzać? Najlepiej pojedź do niej i pilnuj jej szparki.
Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [14620754]
[29.03.2009] 10:32
Byłem TAM
Pojechałbym Sprawdzić Pokoje są tak rozdzielane aby wiekowo i ruchowo dopasować pensjonariuszy aby było blisko a nawet na przeciw siebie chyba że po sześćdziesiątce to spoko leczenie na wszystkie Strony Piękna sprawa na samą myśl o tym już mi gra fujara

IP i czas połączenia logowane. [14620828]
[29.03.2009] 21:04
zdrowy
dzieki zdrowa co do zaufania to chyb nie moge miec do niej bo jak opstatnio byla 2 lata temu w sanaorium to wlasnie miala romans ktory trwal 1 rok ale na szczescie sie skonczyl bo facet byl z waqrszawy ale mi chodzi o to czy jak kobieta juz raz to zrobila czy w takim razie jest zdolna do nastepnego razu jak sie nadazy sytuacja? pozdrawiaam zdrowy

IP i czas połączenia logowane. [14624194]
[02.06.2010] 10:19
edit8
Zdrowy, litości jak ma Cię żona zdradzić to i tak zdradzi czy to w sanatorium czy tez nadarzy się okazja jak pójdzie na zakupy. Ja byłam w sanatorium poznałam kilka osób i było naprawdę super, ale żeby od razu iść z kimś do łóżka- pomyśl że teraz jest coraz więcej różnych chorób i sądzę że Twoja żona też to wie i się potem męczyć dla tych chwil przyjemności- chyba nie warto(mam 32 lata więc jak ja się potrafiłam przez 3 tygodnie powstrzymać to i może dla twojej żony się uda).
A to że już wcześniej Ciebie zdradziła nie ma żadnego wpływu. I tak się zastanawiam czy jesteś pewien że ona z tym facetem Ciebie zdradziła czy tylko może z nim utrzymuje kontakt i do niczego między nimi nie doszło. Bo jeżeli ona wie ze dla niej nie ufasz to po co ma się starać i Ciebie nie zdradzać skoro i tak będziesz uważał że Ciebie zdradziła- zastanów się.

IP i czas połączenia logowane. [16746582]
[02.06.2010] 12:16
najlepiej
zrob jej niespodzianke i odwiedz tam. A czemu sie tak dopytujesz? Byles sam w sanatorium i masz jakies doswiadczenia? Jak sie lubi puszczac to pewnie sobie nie odmowi.

IP i czas połączenia logowane. [16747009]
[02.06.2010] 22:01
luźny artysta
na Maczu Piczu

IP i czas połączenia logowane. [16749573]
[03.06.2010] 21:21
ciaty
Whitesugar (10.06.02 21:00):
Sanatoria to siedliska zla, grzechu i rozpusty

Dokladnie tak napisalas. '

IP i czas połączenia logowane. [16754491]
[03.06.2010] 21:22
ciaty
jak

IP i czas połączenia logowane. [16754500]
[03.06.2010] 21:45
Stała kuracjuszka
Czytam te Wasze wpisy na temat sanatorium i o kuracjuszach. Tylko laicy, którzy nie jeździli do sanatorium, mogą w ten sposób się wypowiadać Bardzo dużo jeżdziłam do sanatoriów w różnych miejscowościach. W jednych sa lepsze warunki bytowania, w drugich gorsze, ale najważniejsze sa zawsze zabiegi lecznicze i po to sie jeździ do sanatorium. Zabiegi są przeważnie tylko do obiadu, a troche po obiedzie. A juz po południu czas jest do dyspozycji. Chodzi sie na spacery, jak kto sobie zorganizuje. Po kilka osób, parami. Wieczorem można iść na dancing, albo gdzieś blisko sanatorium, albo na miejscu, w sanatoryjnej kafejce tez można potańczyć Poza tym, kierownictwo sanatorium urządza sporo wycieczek pieszych, po okolicy, a także autokarowych w ciekawe turystycznie miejsca Wycieczki całodzienne są w niedziele /odpłatnie/ Organizowane sa również od wiosny do jesieni różne ogniska biesiadne, przy pieczeniu kiełbasek, wspólnych śpiewach i tańcach
Wtedy nawiązuja sie znajomości sanatoryjne i jak to bywa przy takich okazjach nawiązują sie tez romanse. Tak było od zawsze Ale przede wszystkim do sanatorium jeździ się nie po to, aby się umartwiać, ale żeby poprzez zabiegi podreperować sobie zdrowie : A jeśli ktoś przy tym sobie poflirtuje, poromansuje, to jego sprawa Na pewno te wszystkie flirty nie stoją napierwszym miejscu, bo każdy kuracjusz bardzo chętnie korzysta przede wszystkim z zabiegów Ma karte zabiegową, gdzie podstęplowany jest każdy zabieg. A zatem w sanatorium można czas połączyć, jak to sie mówi - przyjemne z pożytecznym. A zdrady? No cóż i tak bywa i niekoniecznie trzeba jeździć do sanatorium, żeby zdradzać...

IP i czas połączenia logowane. [16754598]
[03.06.2010] 22:13
adrius
Stała kuracjuszka (10.06.03 21:45):
Czytam te Wasze wpisy na temat sanatorium i o kuracjuszach. Tylko laicy, którzy nie jeździli do sanatorium, mogą w ten sposób się wypowiadać Bardzo dużo jeżdziłam do sanatoriów w różnych miejscowościach. W jednych sa lepsze warunki bytowania, w drugich gorsze, ale najważniejsze sa zawsze zabiegi lecznicze i po to sie jeździ do sanatorium. Zabiegi są przeważnie tylko do obiadu, a troche po obiedzie. A juz po południu czas jest do dyspozycji. Chodzi sie na spacery, jak kto sobie zorganizuje. Po kilka osób, parami. Wieczorem można iść na dancing, albo gdzieś blisko sanatorium, albo na miejscu, w sanatoryjnej kafejce tez można potańczyć Poza tym, kierownictwo sanatorium urządza sporo wycieczek pieszych, po okolicy, a także autokarowych w ciekawe turystycznie miejsca Wycieczki całodzienne są w niedziele /odpłatnie/ Organizowane sa również od wiosny do jesieni różne ogniska biesiadne, przy pieczeniu kiełbasek, wspólnych śpiewach i tańcach
Wtedy nawiązuja sie znajomości sanatoryjne i jak to bywa przy takich okazjach nawiązują sie tez romanse. Tak było od zawsze Ale przede wszystkim do sanatorium jeździ się nie po to, aby się umartwiać, ale żeby poprzez zabiegi podreperować sobie zdrowie : A jeśli ktoś przy tym sobie poflirtuje, poromansuje, to jego sprawa Na pewno te wszystkie flirty nie stoją napierwszym miejscu, bo każdy kuracjusz bardzo chętnie korzysta przede wszystkim z zabiegów Ma karte zabiegową, gdzie podstęplowany jest każdy zabieg. A zatem w sanatorium można czas połączyć, jak to sie mówi - przyjemne z pożytecznym. A zdrady? No cóż i tak bywa i niekoniecznie trzeba jeździć do sanatorium, żeby zdradzać...

dokladnie jest tak jak to opisalas.
I zapewne potwierdzisz moje slowa, ze w sanatoriach to kobiety napastuja mezczyzn. Zaprawde nie wiem wlasnie dlaczego tak jest. My woman is fantastic.

IP i czas połączenia logowane. [16754712]
[03.06.2010] 22:15
maxi kaz
Dokładnie tak, potwierdzam. Kobiety napastowały rzeczonego adriusa, nie wiedząc że woli mężczyzn.

IP i czas połączenia logowane. [16754719]
[03.06.2010] 22:28
Stała kuracjuszka
Mam potwierdzić,że kobiety w sanatoriach napastuja mężczyzn? cos takiego! Piszesz to z autopsji? Byłeś napastowany? Oczywiście, że nie potwierdzę tego, bo nigdy tego nie zaobserwowałam. W ogóle nie rozumiem, co to znaczy, że kobiety, akurat w sanatorium "napastują" mężczyzn. Biedni mężczyźni! Bywa, że jak w sanatorium pojawi się atrakcyjna kobieta, to cieszy się sporym zainteresowaniem panów. I co w tym złego? Pewnie atrakcyjni panowie, też mają "wzięcie" u kobiet, ale tak jest wszędzie, niekoniecznie w sanatorium. Dobrze, jeśli w sanatorium spotka sie dobre towarzystwo, to poza leczeniem, można całkiem przyjemnie spędzić czas, a jeśli jeszcze dopisze pogoda...

IP i czas połączenia logowane. [16754771]
[04.06.2010] 09:00
Atka
Chyba mnie w krzyżu strzela..

IP i czas połączenia logowane. [16755708]
[04.06.2010] 09:20
To strzel sobie setę
Atka (10.06.04 09:00):
Chyba mnie w krzyżu strzela..
zaraz przestanie

IP i czas połączenia logowane. [16755738]
[04.06.2010] 09:49
Atka
Myslałam raczej o jakies kur..acji..

IP i czas połączenia logowane. [16755806]
[04.06.2010] 09:57
A może raczej
Atka (10.06.04 09:49):
o krzakoterapii?

IP i czas połączenia logowane. [16755829]
[04.06.2010] 10:26
atka jak zwykle
Atka (10.06.04 09:49):
pewnie o wodnej a moze podwodnej? Jakas niedograna chyba. Permanentnie. Do sanatorium jedz, jak dobrze tylkiem zakrecisz to sie znajdzie ......spec od "akupunktury".

IP i czas połączenia logowane. [16755914]
[04.06.2010] 12:07
kokoszka w depresji
z tej depresji też się sanatorium mogę wyleczyć ?

IP i czas połączenia logowane. [16756224]
[04.06.2010] 17:02
cn
ciaty
weź ty zrób sobie parę nowych nicków
to przewidywalne jest albo nową panienkę zerwij
w necie

IP i czas połączenia logowane. [16757237]
[05.06.2010] 16:06
cn
tego nie wiem,
zaglądam do netu kiedy mam na to czas i ochotę,
a do tego w dupie mam politykę więc pewnie masz lepsze informacje

IP i czas połączenia logowane. [16760868]
[05.06.2010] 20:16
O jakie miłe rozmowy
cn (10.06.05 16:06):
tego nie wiem,
na temat sanatorium

IP i czas połączenia logowane. [16761847]
[05.06.2010] 23:54
jak widać masz dużo czasu
tego nie wiem,
a jeszcze więcej ochoty

IP i czas połączenia logowane. [16762906]
[06.06.2010] 16:11
cytat tygodnia

IP i czas połączenia logowane. [16764698]
[06.06.2010] 16:12
cn
a dlaczego nie roku
?

IP i czas połączenia logowane. [16764701]
[06.06.2010] 17:17
4u
oj skromniś

IP i czas połączenia logowane. [16764973]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat