o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

aparaty słuchowe

1 2 3
[13.10.2015] 13:35
aglan99
A czy Waszym zdaniem lepiej jest zamówić sobie aparat refundowany czy może prywatnie dopłącić?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22012969]
[13.10.2015] 16:27
derdem
aglan99 (15.10.2015.13 13:35):
A czy Waszym zdaniem lepiej jest zamówić sobie aparat refundowany czy może prywatnie dopłącić?

To zależy. Wszystko jest zależne od konkretnej osoby. W przypadku jednej absolutnie wystarczy aparat, który będzie refundowany z narodowego funduszu zdrowia , druga będzie lepiej reagowała na droższy aparat, który jest dostępny prywatnie. Powinien to ocenić profesjonalny protetyk słuchu. Wykonasz sobie jeszcze raz badanie a potem dopasują Ci aparat taki jaki będzie Tobie potrzebny.
Proponuję skontaktować się z Geers: http://www.geers.pl/aparaty-sluchowe . Mają swoje placówki na terenie całej Polski tak więc na pewno masz jakąś z nich w pobliżu siebie. Mają tam bardzo duzy wybór aparatów oraz pracują tam ogarnięci ludzie tak wiec powinni Ci doradzić jaki aparat będzie odpowiedni.

IP i czas połączenia logowane. [22013244]
[27.04.2016] 23:59
Inga
moj aparat kupowalam jakis czas temu na sluch.net , ceny maja bardzo korzystne, dostawa ekspresowa, ja skorzystalam jeszcze z promocji wiec naprawde korzystnie wszystko wyszlo

IP i czas połączenia logowane. [22289593]
[17.05.2016] 18:54
sadsaoi
ja za to poszukuje dobrego miejsca do kupna aparatu, moja znajoma polecala mi bardzowww.sonido.pl myslicie, ze to bedzie dobra opcja na pierwszy aparat w zyciu?

IP i czas połączenia logowane. [22312520]
[28.06.2016] 10:17
Wiktoriaaaa
Witam.
Ja kupowałam aparaty dla babci i aż mi szczęka opadła ile one mogą kosztować. Byłam chyba wszędzie jeśli chodzi o Zieloną Górę i nauczyłam się jednego. Firma nie ma znaczenia. Podstawa to trafić na dobrego specjalistę. Ceny wszędzie są takie same (jak się wczytasz w informacje o aparatach) tylko osoba je oferująca często, powie wszystko abyś kupił akurat u niej.
My z babcią kupiłyśmy tam gdzie Pani nam powiedziała dokładanie za co płacimy. W pierwszej firmie powiedziano mi tylko że aparaty będą kosztować 8 tys zł. i że babcia będzie słyszała idealnie. Oczywiście tak nie było. Dopiero na końcu trafiłyśmy do Pani, która faktycznie chciała dobrać babci aparat a nie tylko sprzedać jak najdrożej.
Wybierajcie specjalistę, nie firmę i aparat.
Dofinansowania można dostać wszędzie.

IP i czas połączenia logowane. [22359393]
[18.10.2017] 00:19
[05.07.2016] 09:14
Mirecki
Ja swoj aparat kupowalem na sluch.net Zakup trwał chwilke. Przegladalem rozne oferty, ale tam ceny byly najkorzystniejsze.

IP i czas połączenia logowane. [22367231]
[15.09.2016] 14:45
klemens34
Hej. Jeżeli szukacie dobrego sklepu, w którym można znaleźć aparaty słuchowe, to zachęcam, aby skorzystać z tej oferty: http://www.swiatsluchu24.pl/aparaty-sluchowe / - znajoma kupowała tam aparat dla dziadka i są strasznie zadowoleni. Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [22444610]
[30.09.2016] 13:36
dodek60  dodek60@tlen.pl
Aparaty sluchowe trzeba dobierac przez lekarza
a potem u specjalisty ktory oferuje aparaty bo musi
dostroic wartosci na jakich slyszysz ja tak mialem
najpierw sie wstydzilem nosic aparaty kupilem ktore
sie ukrywa w uchu,ale jak mi pierwsze sie popsuly za ktore zaplacile 3000Euro, to wziolem ktore nosi sie za uchen ktore calosc zaplacila
ubezpieczalnia tz,darmowe jestem bardzo zadowolony i slysze bardzo dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [22460276]
[08.11.2016] 09:01
asiatoner
Porządne aparaty słuchowe wcale nie są drogie, wystarczy zerknąć - http://sklep.poradnia.pl To przede wszystkim kwestia dopasowania solidnego rozwiązania. O ile zrobicie to z głową, to efekt naprawdę będzie zadowalający. Rozwiążecie sobie problemy.

IP i czas połączenia logowane. [22510215]
[08.11.2016] 15:49
magdaoracz90  magdaoracz90@tlen.pl
Niestety nie jest tak, że wyższa cena gwarantuje brak tłumień i podobnych anomalii. To zależy jednak od użytkownika, chodź na te za przysłowiową stówkę bym uważał.

IP i czas połączenia logowane. [22510691]
[15.12.2016] 17:57
Doominikak
Aparat słuchowy w dobrej cenie mają tutaj http://sklep.poradnia.pl/artykuly-medyczne/a paraty-suchowe/ . Ja zamawiałam z tej strony aparat dla babci, póki co jej słuzy.

IP i czas połączenia logowane. [22560613]
[16.12.2016] 12:48
wqfqwsac
moze znajdz po prostu tansze rozwiaznaia, jezeli chodzi o swietna jakosc i korzystne ceny to smialo moge polecic firmewww.sonido.pl

IP i czas połączenia logowane. [22561404]
[18.01.2017] 15:08
camcam
Jak najbardziej można dostać dofinansowanie na aparaty słuchowe z NFZ. Badania słuchu możesz zrobić w gabinecie Strefa Słuchu - http://www.strefasluchu.pl/zakres-uslug/ Możesz tam też kupic aparaty i zapytać o dofinansowanie. Moja siostra ma aparaty od 1 lat więc troche sie w temacie orientuję.

IP i czas połączenia logowane. [22606558]
[20.02.2017] 16:19
sYBERIANKAAA3
Moja babcia ma lekki niedosłuch i chodzi o lekarza w tej przychodni http://www.larmed.pl/. W okolicach żywca to z pewnością najlepsza placówka która robi badania audiologiczne u dzieci i dorosłych. Pomagają tez dobrać aparat słuchowy, także szczerze polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22651845]
[02.10.2017] 22:30
Monita659
Bardzo dobrą marką aparatów jest Signia, mają w ofercie także akcesoria do aparatów słuchowych, aplikacje mobilne i inne udogodnienia https://www.signia-aparatysluchowe.pl/access ories/. Zachwalam bo sama użytkuję taki aparat, jest bardzo dyskretny a na tym mi zależało bo mam dopiero 30 lat a z wadą słuchu zmagam się od dziecka. Polecam każdemu a zwłaszcza młodym, których tak jak mnie widoczny aparat krępuje

IP i czas połączenia logowane. [22813691]
[03.10.2017] 11:55
Monita659
Zachwalam, bo sam pracuję w tej firmie, a jako laska piszę dla zwiększenia zaufania reklamodawczego.

IP i czas połączenia logowane. [22813844]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat