o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

jak znaleźć pracę w dobie kryzysu?

1 2 3 4 Strony tematu:
[16.03.2009] 17:57
znudzona_zyciem
ja wlasnie stracilam....wciaz szukam,ale straszny jest rynek pracy, a za studia trzeba placic;/ jak jest u Was w miastach?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.04.2009] 20:03
Laborant  kforester@tlen.pl
Ja również dostałem wypowiedzenie, przez cały czas byłem wykorzystywany pracowałem na dwóch stanowiskach otrzymując stawkę równa tej którą otrzymywała sprzątaczka... rozwiozłem około 50 cv i od tygodnia cisza... nawet ludziom się nie chce ich czytać, pewna Pani odłożyła moje cv na kupkę i powiedziała dosłownie żebym zadzwonił za miesiąc i się przypomniał to może wtedy to przeczyta.....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14696950]
[12.04.2009] 20:36
jojooooo
www.energeticteam.hostsms.pl

IP i czas połączenia logowane. [14697074]
[12.04.2009] 21:48
ON ZGOTOWAL DLA MNIE SKRZYDŁA
"ZNUDZONA ZYCIEM"-??ZGLOS SIE DO PORADNI,BO MASZ COS Z DEKLEM.ZNUDZONA ZYCIEM??ZALOSNE..."ZNUDZONA Z ZYCIEM"-TO DRWINA?W JAKIM ROMANSIE,CZY TAM SERIALU USLYSZLAS TAKIE OKRESLENIE??

IP i czas połączenia logowane. [14697483]
[13.04.2009] 14:50
znudzona_zyciem
ON ZGOTOWAL DLA MNIE SKRZYDŁA (09.04.12 21:48):
\"ZNUDZONA ZYCIEM\"-??ZGLOS SIE DO PORADNI,BO MASZ COS Z DEKLEM.ZNUDZONA ZYCIEM??ZALOSNE...\"ZNUDZONA Z ZYCIEM\"-TO DRWINA?W JAKIM ROMANSIE,CZY TAM SERIALU USLYSZLAS TAKIE OKRESLENIE??

to pewnie znowu ta glupia amielia..;/

to,ze tobie dziecko plynie blogo czas i wszystko sie uklada super,nie zaczy ze kazdemu....z deklem to maja cos tacy ludzie jak ty, ktorzy uwazaja, ze nie ma zadnych problemow i sa tylko powody do radosci...

ja wlasnie stracilam prace i jakos ich nie mam....
tez bylam wykorzystywana, jako kobieta dzwigalam skrzynie z transportu, a niby bylam pracownikiem biurowym, po czym jak smiecia za drzwi;/
ehhh...masakra,co sie dzieje...mlodzi dzis nie maja szas...

a tobie dzieciaku radze zaczerpnac troche prawdziwego zycia, moze wtedy bedziesz wiedziala o czym mowie

IP i czas połączenia logowane. [14700690]
[16.01.2018] 18:05
[13.04.2009] 20:10
Kokonos
Podstawa to cierpliwość Jak poszukasz na portalach typu jobexpress.pl, praca czy pracuj.pl to na pewno coś znajdziesz. Trzeba tylko chcieć

IP i czas połączenia logowane. [14702201]
[14.04.2009] 21:50
ameliaaaa
Zmartwilas mnie Twoje slowa,nie te,ktore sa na moj temat,tylko Twoje podejscie.;(Zdaje sobie sprawe,ze zycie jest dosc cieżkie,czasem.Ale to dlatego,zebysmy mogli docenic czas,kiedy jest dobrze.Poza tym,to dosc wzgledne.Uwazasz,ze nie ma sprawiedliwosci?Ale nie tylko dla Ciebie.Sa miliony,ktorym jest duuuzo ciezej niz Tobie.Trzeba nauczyc sie cieszyc.Jetes zdrowa-uwierz, to najwiekszy dar.Zawsze mozesz cos w zyciu zmieniac,doskonalic...wszystko zalezy od Ciebie,a przynajmniej wiekszosc.Przynajmniej wiesz,jak ciezkie sa skrzynki,wiesz,do czego moze byc zdlony czlowiek,kiedy ciebie tak "wykorzystywał".Masz porownanie minimalne-mozesz sobie wyobrazic jak kazdego dnia sa wykorzystywani ludzie....Zacznij jakies ciekawe studia-chcoiazby pielegniarstwo-nie jest ciezko sie dostac-ale jaka satysfakcja,z reszta wiesz ,co lubisz robic.---Nie chce ochydnie napisac,ze gardze ekonomia i jakimis bankowosciami,nie pomoga tlumaczenia mojego taty,ze rozni sa ludzie...gardze,bo to takie egoistyczne...zaszyc sie w cyfrach.kazdy by mogl,ale "zycie nie tylko po to jest,by brac"-ja np.jestem troche zboczona,chyba,ale coz....kazdy ma wady

IP i czas połączenia logowane. [14708274]
[14.04.2009] 22:02
NIEEEE NIE NIEEEE
NIE NIE NIE I NIE-NIE CHCE PRAWDZIWEGO ZYCIA ZNAC-NIE CHCE BYC NIGDY DOROSLA-NIE NIE NIE-NIE CHCE PRACOWAC,ANI SIE ZENIC-BEDE BIEGCA PO LAKACH I LEZEC NAD RZEKA,WYGRZEWAC SIE NA SLONKU,ZIMA BUJAC SIE PRZY KOMINKU-ZAMIESZKAM W MALYM DOMKU W GORACH.NAJWYZEJ MOGE STAC NAD PRZEPASCIA I LAPAC DZIECI,ZEBY NIE WPADLY-O TAKK ,NAJWYZEJ W TAKIEJ FORMIE PROSZE MNIE ZATRUDNIC...NIE INACZEJ ,NIE NIE I NIEEEEE

IP i czas połączenia logowane. [14708355]
[15.04.2009] 14:26
bless33
Musisz się uzbroić w cierpliowść. Na rynku pracy teraz trudno, ale to przejściowe.
Moi znajomi szukali pracy nawet po kilka miesięcy, ale w końcu znaleźli.
Głowa do góry
!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14711316]
[15.04.2009] 14:52
majewpio
Szczerze to nie rozumiem ludzi..ktorzy marudza...obojetnie czy jest kryzys czy go nie ma to ludzie robia siku, jedza, pija, myja zeby, wlosy, myja naczynia, sprzataja......szukajcie pracy w tych branzach. Jesli nie macie gdzie pojsc..wszystkim chetnym przedstawie sposob na wlasny biznes...przy minimalnym wkladzie finansowym przy jednoczesnym potencjale zarobkowym. Wymagane checi. kontakt: majewpio@interfek.pl
Mile widziane osoby z Olsztyna i Okolic. Dalsze regiony rowniez...ale to prosze o osoby, ktore podjely decyzje, ze chca pracowac i miec swoj wlasny biznes...aby zaoszczedzic nasz wspolny czas.

Pozdrawiam
Piotrek

IP i czas połączenia logowane. [14711434]
[16.04.2009] 16:52
znudzona_zyciem
ja juz troche niestety szukam;(
rynek jest tragiczny...
chyba pojde do biedronki, bo na nic mi te moje studia, skoro i tak nie ma pracy;/

IP i czas połączenia logowane. [14717207]
[20.04.2009] 00:18
grzehu
Bez przesady Zarejestrowałaś się na kilu portalach, zostawiłaś tam CV?

IP i czas połączenia logowane. [14735320]
[26.04.2009] 10:46
Zuza --- TO DZIAŁA
ZARABIAJ SPRYTNIE 15000zł BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!!! Szanowny czytelniku!

chcesz zarobic 15000 zl na miesiac???? wystarczy tylko 20 minut dziennie!!!! Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł. Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto go przeczytać! To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Sprawdź na poniższej stronie. Konta osobiste

Wypełnij wniosek
Opis produktu
izzyKONTO (mBank)

* rachunek dla każdego, kto skończył 13 lat
* brak opłat za otworzenie i prowadzenie konta
* dostęp do rachunku przez Internet, telefon, SMS, WAP
* bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów Euronetu i
BZ WBK
* oprocentowanie pieniędzy identyczne jak dla eKONTA osobistego dla osób pełnoletnich - 0,5% KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 38 1940 1076 4796 6949 0000 0000

2. Nr konta: 22 1940 1076 5141 4311 0000 0000

3. Nr konta: 66 1240 3969 1111 0010 0751 3366

4. Nr konta: 18 9175 0000 3001 0006 3412 0001

5. Nr konta: 42 1140 2004 0000 3102 5745 9868 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

KROK 2

Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) d

IP i czas połączenia logowane. [14770893]
[26.04.2009] 15:09
Maxiu84
Zdecydowanie EGZEKUTOR DŁUGÓW. www.kulturystyka.edu.pl

IP i czas połączenia logowane. [14772267]
[06.05.2009] 12:39
marcinexx
Najlepiej szukać roboty przez internet, bo teraz prawie każda firma się w ten sposób ogłasza. Ja prowadzę niewielką działalność-sklep i serwis komputerowy i ogłoszenia dawałem na portalach związanych z pracą. Najlepiej korzystać z tych mniejszych, bo jest lepszy odzew. Ostatnio znalazłem serwisanta przez jobexpress.pl, dobra młoda stronka.

IP i czas połączenia logowane. [14827307]
[07.05.2009] 22:07
nrerka
Dokładnie. Nie ma co czekać na cud, tylko trzeba szukać. W Gazecie Wyborczej jest co raz mniej ogłoszeń i większość pracodawców przenosi się do netu.
Co do jobexpress.pl to mają jeszcze ten kurs angielskiego?

IP i czas połączenia logowane. [14837448]
[09.05.2009] 12:54
MKzon
Przeczytałem całą dyskusję i naszła mnie taka refleksja, że nasze forum jest tak zaśmiecone głupimi wypowiedziami dzieciaków i spamem w stylu tej reklamy powyżej, że odechciewa się tu pisać. Co do szukania pracy, współczuję znudzonej_życiem. Mam nadzieję, że znajdziesz dobrą pracę. To co mogę dodać z własnego doświadczenia to nie poddawaj się przy szukaniu pracy, czasami trzeba poświęcić nawet pół roku, zanim coś ciekawego się trafi. Tak jak pisali już poprzednicy, warto korzystać z portali o pracy jobexpress.pl, hrc.pl, infopraca.pl i wiele innych. So What'cha Want?

IP i czas połączenia logowane. [14846145]
[10.05.2009] 12:43
bartosz11
Mkzon masz rację, forum jest zaśmiecone i admini powinni coś z tym zrobić. A pracę teraz szuka się tylko przez neta, bo w gazetach mało ofert i w kółko się powtarzają. Szukałem od stycznia roboty i wreszcie znalazłem. Zakładajcie konta na wielu stronach, polecam jobexpress.pl, pracuj.pl, gazetapraca.pl.

IP i czas połączenia logowane. [14851070]
[10.05.2009] 17:48
kronos100
Jestem na wszystkich tych 3 portalach zalogowany, ale jakoś tylko z tego pierwszego wyszukuje ciekawe dla mnie aplikacje.

IP i czas połączenia logowane. [14852554]
[15.05.2009] 15:13
bartosz11
Chodzi Ci o te 3 co ja napisałem? To i tak mało, że tylko na 3 masz konta! Jak chcesz poważnie szukać pracy to trzeba na to trochę czasu poświęcić. Wrzucasz swoje CV do baz tych stron? Jobexpress jest dobry, bo mają nowe oferty pracy, które ciągle przybywają, a na większości innych jest zastój. Chociaż dobrze mieć wiele kont.

IP i czas połączenia logowane. [14881496]
[01.06.2009] 21:58
karma_karmazynowa
Można też szukać na jakichś targach pracy i kariery, ale ja też zdecydowanie bardziej preferuje Internet. Masz rację, że takie stronki jakiwww.jobexpress.pl czywww.pracuj.pl są ok., ja też szukam w ten sposób pracy.

IP i czas połączenia logowane. [14981240]
[01.06.2009] 22:46
samtronkot
http://depacco.com/pages/index.php?refid=sam tronkot

IP i czas połączenia logowane. [14981702]
[02.06.2009] 09:45
admin0
Witamy,

W odpowiedzi na Pana/i zapytanie, praca polega na wykonaniu pewnych czynności wsieci takich jak:
- rejestracja w wybranych serwisach internetowych (niezobowiązująco).
- wypełnienie określonej ilości formularzy kontaktowych (niezobowiązująco).
- click w odpowiedni link ( w których oferujemy najczęsciej kupony rabatowe takich firm jak: Reserved, Bershka, Peugeot, Tesco, Auchan, itp.).
- click w określony link ( hiperłącza, najczęściej serwisów jeszcze nie wypromowanych w sieci).
Jak płacimy - Płacimy od poprawnie wypełnionego formularza kontaktowego do 17 zł* za formularz, rejestracja w wybranych serwisach internetowych do 3 zł*, click do 0,20 zł*.

*(w zależności od sumy jaką przekazał reklamodawca)

Przykładowy schemat pracy - Wystarczy poświęcić około 30 minut, żeby wykonać wyżej wymienione czynności, wypełnienie formularza, rejestracja w serwisie, kilka wejść na strony. Osoba która zapozna się z działaniem naszego programu wykona wszystko dużo szybciej!!! Zaoszczędzisz czas i więcej zarobisz, wszystko zależy od twojego zaangażowania.

Ważne: Jako jedyni wypłacamy zarobione pieniążki od razu!!!

Wiele osób korzysta z naszych promocji, w ktorych otrzymują upominki w postaci doładowania telefonu komórkowego wybranej sieci za wypełnienie jednego formularza!!!
(Promocje dostępne tylko i wyłącznie na GG: 888344)

Zarobki - Osoby działające u nas najdłużej są w stanie zarobić od 380 zł miesiecznie, poswięcając około 10 minut dziennie + otrzymać dużą ilość upominków.

Jestes zainteresowany/a zapraszamy do współpracy.

Grupa 3n3

IP i czas połączenia logowane. [14983274]
[03.06.2009] 16:41
Laxa
i dalej te głupie reklamy! wkurza mnie to, bo cały czas jak szukam jakiś przydatnych informacji na temat poszukiwania pracy, to ciągle tylko przewijam stronę omijając reklamy, a merytorycznej treści zazwyczaj wcale nie znajduję... jedyne co, to dzięki wcześniejszym wypowiedziom, trafiłam na jobexpress, który jest dla mnie nowością, wcześniej mnie tam nie było, a szkoda, bo mają bardzo wiele ciekawych ofert i może gdybym zalogowała się tam wcześniej miałabym już pracę.

IP i czas połączenia logowane. [14992176]
[04.06.2009] 17:52
vikia
karma_karmazynowa (09.06.01 21:58):
Można też szukać na jakichś targach pracy i kariery, ale ja też zdecydowanie bardziej preferuje Internet. Masz rację, że takie stronki jakiwww.jobexpress.pl czywww.pracuj.pl są ok., ja też szukam w ten sposób pracy.

Jak znajdziesz pracę na targach? Jakoś mi nigdy się nie udało, a targi mogą tylko Cię ukierunkować, albo pomóc w rozpoczętej już karierze. Sama szukałam kiedyś w gazetach i bez skutku, internet jest jedynym pewnym źródłem gdzie pracę można znaleźć w miarę szybko. Znałam wcześniej podane przez Was strony, oprócz jobexpres, warto tam zakładać konto? Mam miesiąc wypowiedzenia i muszę już szukać nowej pracy, więc liczę na pomoc z Waszej strony.

IP i czas połączenia logowane. [14998681]
[04.06.2009] 18:24
Laxa
No przecież posta wyżej napisałam, że warto! Zresztą sama wejdź, zobacz i oceń

IP i czas połączenia logowane. [14998938]
[05.06.2009] 05:29
karma_karmazynowa

IP i czas połączenia logowane. [15001360]
[05.06.2009] 09:27
bezrobotna_zarabiająca
Ja też jestem studentką i czasem brakuje mi kasy na swoje zachcianki czy wyjście na piwo. Ostatnio zapisałąm się tutaj

http://web-ads.pl/pages/index.php?refid=aura

i muszę wam powiedzieć, że już jedną wypłatę mam. Na wiele nie wystarczy ale jakiś kosmetyk czy wyjście do pubu sobię fundnę. Poza tym zarabiam dalej i myslę, że będę coraz więcej.
Wam też polecam zatem.

IP i czas połączenia logowane. [15001732]
[05.06.2009] 16:48
MKzon
Laxa (09.06.03 16:41):
i dalej te głupie reklamy! wkurza mnie to, bo cały czas jak szukam jakiś przydatnych informacji na temat poszukiwania pracy, to ciągle tylko przewijam stronę omijając reklamy, a merytorycznej treści zazwyczaj wcale nie znajduję... jedyne co, to dzięki wcześniejszym wypowiedziom, trafiłam na jobexpress, który jest dla mnie nowością, wcześniej mnie tam nie było, a szkoda, bo mają bardzo wiele ciekawych ofert i może gdybym zalogowała się tam wcześniej miałabym już pracę.

Właśnie pisałem kilka postów wyżej o tego typu reklamach, a może propozycjach pracy...Ludzie kto poważny ogłasza się w ten sposób na forum? Jakie pieniądze można zarobić klikając przez 30 min. Wątek dotyczy ludzi takich jak ja poszukujących pracy na etat. Szukając przez portale o pracy takie jak jobexpress mam pewne oferty od określonych pracodawców, a nie coś takiego jak to powyżej. Ja nie skuszę się na tą propozycję „klikania” i pozostanę przy przeglądaniu ofert... So What'cha Want?

IP i czas połączenia logowane. [15004465]
[14.06.2009] 10:04
karma_karmazynowa
Laborant (09.04.12 20:03):
Ja również dostałem wypowiedzenie, przez cały czas byłem wykorzystywany pracowałem na dwóch stanowiskach otrzymując stawkę równa tej którą otrzymywała sprzątaczka... rozwiozłem około 50 cv i od tygodnia cisza... nawet ludziom się nie chce ich czytać, pewna Pani odłożyła moje cv na kupkę i powiedziała dosłownie żebym zadzwonił za miesiąc i się przypomniał to może wtedy to przeczyta.....

Jasne, przeczyta... ja bym na twoim miejscu nie zwlekała i szukała już pracy przez internet, przez wyszukiwarki pracy; pracuj.pl, gazetapraca.pl, jobexpress.pl czy infopraca.pl

IP i czas połączenia logowane. [15051451]
[14.06.2009] 13:27
znawce forume doglebne
oho humanisci wracaja na swoje miejsce w szeregu...

IP i czas połączenia logowane. [15052325]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat