o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Wczasy w internecie? Ktoś zna biuro Traveliada.pl

1 2
[13.03.2009] 18:19
Andrzej Andrejew
Nie wiem czy kupić wczasy przez internet... Czy ktoś zna portal Traveliada.pl? Proszę o opinie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.03.2009] 12:56
kaśka1
a i owszem znam i polecam. jesteśmy z mężem stałymi klientami, jeździmy z nimi od 3 lat, bylismy w egipcie, turcji, na krecie, w tym roku nam polecili bułgarię. Obsułga miła i naszym zadaniem profesjonalna. Polecam traveliade.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14537175]
[23.03.2009] 17:24
aguska123
...jak ktos chce byc traktowany jak krol to mogl sie urodzic w innej epoce...
ja znam Traveliade i jestem z nich bardzo zadowolona, mila i profesjonalna obsluga, zawsze dobiora fajna i tania wycieczke czy dla rodziny, czy dla dwojga. Mam bardzo duzo znajomych ktorzy rowniez jezdza z Traveliada.pl i nie slyszalam jeszcze zeby ktos na nich narzekal. Jezdzimy z nimi od poczatku ich istnienia i nie wyobrazam sobie abym mogla teraz gdzie indziej kupowac, ale jezeli ktos sie nie przekona to nie bedzie wiedzial ze na prawde warto...
Bylismy juz w Turcji, Tunezji, Egipcie, Bulgarii, Hiszpanii, na Teneryfie, na nartach, dzieci na obozach, a w tym roku Grecja...
kupuje wycieczki przez Internet bo jest wygodnjiej i lepiej dla mnie, pare godzin od zlozenia zapytania przez Internet dostaje odpowiedz zwrotna na temat wycieczki, oraz pare innych ofert niekiedy nawet i lepszych od tych o ktore pytalam...
POLECAM Traveliade.pl bo warto z nimi jezdzic, jest fajnie i Tanio!!! milo i przyjemnie...
Aga z rodzina

IP i czas połączenia logowane. [14588582]
[23.03.2009] 17:57
Adam850
Biuro Traveliada.pl to jedno z najlepszych biur podrozy jakie znam jestem ich klientem od dawna i jestem bardzo zadowolony. Jest tam mila i profesjonalna obsluga. Bylem z nimi juz w Egipcie, Tunezji, Turcji, Bulgarii, Hiszpanii, Grecji i na wielu innych wycieczkach. Z tym biurem podrozy dzieci rowniez wyjezdzaja na obozy, narty i zielone szkoly. Wracamy do Traveliady.pl z najwieksza przyjemnoscia. W tym roku wybieramy sie na Dominikane. pozdrawiam wszystkich klientow Traveliady.pl oraz obsluge i do zobaczenia niebawem przy kolejnej rezerwacji wycieczki.
Zakupu dokonuję przeważnie przez internet ,oszczedzam czas, ponieważ wszystko mozna załatwić w ciągu paru godzin ,a jeżeli jest sie zdecydowanym to nawet trwa to parę minut.

IP i czas połączenia logowane. [14588736]
[26.03.2009] 11:32
Michal i Aneta
witam, my mamy wspomnienia bardzo fajne jezeli chodzi o biuro Traveliada.pl, zawsze dobrze doradza, wybiora fajny hotel i fajne miejsca do odpoczynku, wysla przez Internet oferty wycieczek, szybka odpowiedz na zapytania, zaoszczedzony czas poniewaz rezerwacja przez Internet trwa szybciutko i wszystko mozna zalatwic bez wychodzenia z domu. Biuro WIARYGODNE a to jest wazne, tanie oferty i kazdy cos dla siebie znajdzie... bylismy juz na kilku wycieczkach z nimi i kazda udana i wspomnienia super... w tym roku Turcja... pozdrawiam wszystkich klientow i biuro Traveliada.pl

IP i czas połączenia logowane. [14604611]
[24.11.2017] 23:05
[18.04.2009] 17:46
Kalmarka
Bo z tymi portalami wakacyjnymi to jest moi drodzi tak...
Wszyscy sprzedają to samo-ofertę touroperatorów czyli organizatorów wyjazdów. Dana wycieczka musi wszędzie kosztowac tyle samo, tak mówi ustawa o tyrystyce. I czy kupujecie na travelani, wakacjach.pl easygo czy innym molochu turystycznym to oni sprzedają dokładnie te same wycieczki. Ofertę Alfy, Rainbowa, Triady, Itaki itp Od sprzedawcy czy też konsultanta zalezy co Wam sprzeda, czy ofertę biura od którego ma najwyzsza prowizje czy ofertę która będzie dla Was odpowiednia tzn to co chcecie za jak najnizsza cenę.
Więc nie mozna powiedziec ze na na odlotowych wakacjach jest tanio- bo to nieprawda jest tak samo jak na innych portalach być może tam sa poprostu lepsi konsultanci i umieją poszukac wsród naprawdę tysięcy ofert dobra i niedrogą
Pozdr
Kalina

IP i czas połączenia logowane. [14727928]
[20.04.2009] 21:16
Mobilna
Kalmarka, masz absolutną rację. Wszystko zależy od konsultantów. Ponadto mnie też zniesmaczyła ta zabawa traveliady. Co za dużo to nie zdrowo.

IP i czas połączenia logowane. [14737041]
[02.07.2009] 08:38
Yarko
Mobilna (09.04.20 21:16):
Kalmarka, masz absolutną rację. Wszystko zależy od konsultantów. Ponadto mnie też zniesmaczyła ta zabawa traveliady. Co za dużo to nie zdrowo.

Duzo biur tak robi. Fostertravel na kazdym forum.

IP i czas połączenia logowane. [15146775]
[03.07.2009] 17:06
lirrre
kilogramy (09.07.02 16:11):
polecam
http://ad.zanox.com/ppc/?12720068C1230938316 T

Bo masz nr ref i kase z tego. Spadaj.

IP i czas połączenia logowane. [15153769]
[06.07.2009] 01:15
mBus
A ja polecam serwis sprzedający bilety autokarowe online mBus.pl wyjazdy z 250 miast Polski do całej Europy

IP i czas połączenia logowane. [15162541]
[01.09.2009] 11:07
radekmk
Ja przetestowałem te odlotowewakacje. Na razie mam ofertę i wybieram. Doradzicie? Egipt czy Tunezja w all ?

IP i czas połączenia logowane. [15424221]
[01.09.2009] 11:56
Kalmarka  kalina34@tlen.pl
A na jak długo się wybierasz na urlop i co chcesz tam robic ( leżec na plazy czy zwiedzać ) ?
Jeżeli 2 tyg to polecam Egipt, jezeli tydzien to moze byc i Tunezja. W Tunezji z wycieczek polecam 2 dniowa Sahare, reszta jak kto woli, ale to własciwie trzeba zliczyc
No a Egipt tam to jest co robic przez 2 tyg, tyle przecudnych miejsc do odwiedzenia
{Pozdrawiam
Kalina

IP i czas połączenia logowane. [15424457]
[01.09.2009] 16:11
radekmk
Kalmarka (09.09.01 11:56):
A na jak długo się wybierasz na urlop i co chcesz tam robic ( leżec na plazy czy zwiedzać ) ?
Jeżeli 2 tyg to polecam Egipt, jezeli tydzien to moze byc i Tunezja. W Tunezji z wycieczek polecam 2 dniowa Sahare, reszta jak kto woli, ale to własciwie trzeba zliczyc
No a Egipt tam to jest co robic przez 2 tyg, tyle przecudnych miejsc do odwiedzenia
{Pozdrawiam
Kalina

Dzięki... To chyba wezmę Egipt. Szczególnie, że ma dobrą cenę, a to też coś znaczy.

IP i czas połączenia logowane. [15425786]
[06.09.2009] 00:14
phoebe82_82
nie mam doświadczeń z biurami podróży przez internet, poza biurem ok-tours. gdyby ktoś był zainteresowany ich obozami i koloniami dla dzieciaków - uczciwie polecam! moja mała co roku wraca zachwycona i ciągle jej mało!

IP i czas połączenia logowane. [15451058]
[13.09.2009] 17:31
do_re_mi
Pierwszy raz słyszę o takim biurze. Ja zazwyczaj jeżdżę ze sprawdzonymi biurami - przeze mnie lub moich znajomych. Mam wtedy pewność, że będę miała gdzie mieszkać, że warunki będą dogodne oraz, że obsługa biura będzie miła i sympatyczna. Jest teraz tylu oszustów na rynku, więc boję się ryzykować.

IP i czas połączenia logowane. [15488615]
[21.05.2012] 19:08
Alicja12345
Witam, byłam z mężem na kilkudniowej objazdowej wycieczce w Austrii z biurem Traveliada.pl. Serdecznie polecam biuro. Miła, fachowa obsługa klientów, dobry kontakt, wszystko wspaniale zorganizowane. Pyszne jedzenie, komfortowy autokar. Doświadczeni piloci i przewodnicy.
Jestem bardzo zadowolona z usług. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Polecam innym. Warto.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19558703]
[27.06.2012] 21:39
anka29_2929
Polecam biuro Traveliada.pl! Zamówiłam za ich pośrednictwem wycieczkę do Egiptu na tydzień. Wszystko odbyło się zgodnie z moimi oczekiwaniami! Kupując u nich możesz być pewna, że wycieczka się uda

IP i czas połączenia logowane. [19653877]
[06.07.2012] 10:20
kassali
Oni nie są biurem podróży a jedynie pośrednikiem!!! jednak wcale nie mają wygórowanych cen!

IP i czas połączenia logowane. [19675730]
[04.01.2013] 16:02
Krakowianin z Krakowa
Wystarczy wejśc na forum tur-info i temat-opinie o traveliada.pl?-już zostały przemiłe Panie opisane zgodnie z prawdą a nie pseudoreklamowymi wpisami.

IP i czas połączenia logowane. [20118916]
[25.07.2013] 15:32
Sebastian Wrocek
Krakowianin z Krakowa (13.01.04 16:02):
Wystarczy wejśc na forum tur-info i temat-opinie o traveliada.pl?-już zostały przemiłe Panie opisane zgodnie z prawdą a nie pseudoreklamowymi wpisami.

Nie wiem czego się czepiasz, sam byłem ich klientem w zeszłym roku i przyszłym pewnie też będę. I jestem bardzo zadowolony. Z góry zaznaczam, że nie jest to w żaden sposób wpis reklamowy, Sądząc po twoim poście, jak opinia pozytywna to działalność podstawionych osób z cytuję "pseudorekamowymi" wpisami, jak negatywna to OK. (przynajmniej tak sugeruje twój wpis). Co prawda nie odwiedziłem jeszcze tego forum co podąłeś, ale za chwilę sobie sprawdzę te informacje. A może po prostu chciałeś zareklamować tamto forum, a w takim przypadku nic tego nie zrobi lepiej jak sugestia że może jest coś nie tak, aby dane osoby to sprawdziły? Jeżeli tak to sam wykazałeś się "pseudoreklamą". A co do opinii negatywnych (ogólnie) to dla odmiany dwa lata temu miałem sam przypadek, gdzie pojechałem do prywatnej kwatery, gdzie do konkretnego pomieszczenia miałem mieć możliwość dostępu od dokładnie 10.07, a niestety jedną dobę musiałem spędzić w lokalu "zastępczym" - nie dali rady z pilnym remontem po poprzednich "wynajmujących" Właścicielka przepraszała mnie bardzo, nawet pokazał zdjęcia jak mieszkanie wyglądało w chwili jak ich po prostu wyrzuciła. Nie wiem co sądzić o takich rodzicach i sposobie wychowania dzieci, bo lokal wyglądał jakby buszowało w nim stado nosorożców roznosząc wszystko po drodze. Więc na własne oczy widziałem co trzeba było zrobić aby doprowadzić mieszkanie do stanu takiego jak był prezentowany w ofercie. Najlepsze w tym wszystkim było to, że około tygodnia później na różnych forach pokazały się wpisy, jakie to złe warunki są u tej pani, jak to ona źle traktuje wszystkich, jak to oszukuje itd (łącznie z tym, że był wpis, iż ze względu na stan jaki "niby zastali" wytrzymali tylko tydzień zamiast opłaconych 10 i wyjechali nie doczekawszy się żadnej rekompensaty. Oczywiście można przypuszczać, kto był autorem tych wpisów. Więc nawet na tym przykładzie, jeżeli opinie negatywne są to trzeba podchodzić do nich też z pewnego rodzaju rezerwą....Niestety smutna polska rzeczywistość.

IP i czas połączenia logowane. [20635791]
[25.07.2013] 16:04
Sebastian Wrocek
Krakowianin z Krakowa (13.01.04 16:02):

Jeszcze jedna sprawa (bo samą opinie przedstawiłem w poście wyżej). Do osoby podającej się za Krakowianina z Krakowa. Sprawdziłem sobie to forum turystyczne. Faktycznie jest tam troszkę o traveliada (konkretnie wyskoczyło mi 27 tematów, a z tym co ja napisałem będzie teraz 28), jednak niestety, czy raczej stety nie znalazłem tam najmniejszej opinii negatywnej na temat traveliada. Są to opinie pozytywne lub przedstawiające samą ofertę biura. A twój post niestety (i tu jestem bardzo rozczarowany poziomem twojej wypowiedzi) jasno sugeruje, że na tym forum są pozytywne wpisy pseudoreklamowe, a tam cała prawda (negatywna w domyśle) o biurze. Więc wyjścia w takim przypadku są dwa, albo bardzo nieumiejętnie, by rzecz prostacko chciałeś zrobić tutaj reklamę tamtego forum, szkalując poprzez sugestię biuro podróży (gdybym ja był jego właścicielem to za takie rozwiązanie oddałbym sprawę do Sądu), albo Twój wpis na zasadzie sugestii jest tylko i wyłącznie czarnym PR skierowanym na to biuro poprzez konkurencję. W drugim przypadku sprawa też uważam nadaje się do Sądu, z drugiej strony przewrotnie co do Twojego zamiaru świadczy pozytywnie o Traveliada, o jego rzetelności i jakości, bo wniosek z tego prostu konkurencja naprawdę musi sie ich bać skoro stosuje takie sztuczki.

IP i czas połączenia logowane. [20635852]
[27.10.2013] 20:05
turysta111
NAJGORSZE, zdecydowanie NAJGORSZE biuro z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia! Takich cyrków jak tam to jeszcze nie widziałam, a obsługa pani pilot była poniżej jakiegokolwiek poziomu! ODRADZAM KAŻDEMU!

IP i czas połączenia logowane. [20828944]
[31.10.2013] 21:36
zonkk
Ja znam kilka biur podróży ale zaufanie mam tylko do jednego. http://www.itaka.pl/cms/img/u/aktualnosci/nr 1/Rzeczpospolita_5czerwca2013_ITAKA_rating_f.jpg to chyba o czymś świadczy. Wyjeżdżając z najlepszymi wydaję mi się że mam gwarancję bezpieczniejszych wczasów.

IP i czas połączenia logowane. [20837329]
[06.11.2013] 12:04
palemka79
No i chyba od wielu lat jest tak że to Itaka wiedzie prym. Mnie to zupełnie nie przeszkadza, zresztą fakt że wszyscy znajomi z nimi podróżują dawało mi pewność że to dobre biuro.

IP i czas połączenia logowane. [20847087]
[18.11.2013] 10:34
lennylenny
Też uważam, że najlepiej jeździć z dużymi i sprawdzonymi biurami podróży, które nie zawiną się z dnia na dzień, zostawiając swoich klientów na lodzie. Ja od kilku lat kupuję wycieczki w alfa starze, z czego jestem bardzo zadowolona, bo jak dotąd biuro nie zaliczyło żadnej wpadki.Widzę też, że ich oferta z roku na rok staje się coraz bardziej ciekawa.

IP i czas połączenia logowane. [20868675]
[20.07.2015] 16:41
Grecki
Traveliada.pl już jest organizatorem od 2 lat. Ja byłem z nimi na nartach i na Malcie. Wszystko doskonale zorganizowane. Polecam Traveliade jako organizatora wczasów zagranicznych.
Kuba Grecki

IP i czas połączenia logowane. [21881896]
[22.07.2015] 15:31
RObert79a
ja byłem na początku czerwca właśnie z traveliada.pl na kanarach - hotel be live lanzarote - super hotel, na prawdę polecam!!

IP i czas połączenia logowane. [21885086]
[27.07.2015] 14:20
MikosQ
RObert79a (15.07.2015.22 15:31):
ja byłem na początku czerwca właśnie z traveliada.pl na kanarach - hotel be live lanzarote - super hotel, na prawdę polecam!!

dzięki Tobie zadzwoniłem do nich na infolinię i mają dużo ofert na last minute, muszę jechać, bo w piątek idę ostatni dzień do pracy i trzeba gdzieś polecieć

IP i czas połączenia logowane. [21893241]
[30.07.2015] 09:55
frankowicz
Firmę traveliada.pl zdecydowanie mogę polecić. Jeżeli wyjazd zagraniczny to najlepiej zorganizowany. Ja byłem z nimi na Cyprze w zeszłym roku i muszę przyznać, że było naprawdę świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [21898654]
[31.07.2015] 09:14
krajowy_bobek
MikosQ (15.07.2015.27 14:20):
RObert79a (15.07.2015.22 15:31):

dzięki Tobie zadzwoniłem do nich na infolinię i mają dużo ofert na last minute, muszę jechać, bo w piątek idę ostatni dzień do pracy i trzeba gdzieś polecieć

Mają, mają. Ja wyjeżdżam z traveliada.pl mniej więcej co dwa lata i zawsze liczę na last minute, bo do ostatniej chwili nigdy nie jestem pewien terminu urlopu. Polecam w każdym razie

IP i czas połączenia logowane. [21900803]
[14.04.2016] 15:30
KamilaJackowska
Ja w ubiegłym roku byłam w Hiszpanii z biura Grześkowicz. Ceny troszkę niższe biorąc pod uwagę że wycieczki dłużej trwają, ale może dla odmiany w tym roku rozważę ich ofertę

IP i czas połączenia logowane. [22272553]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat