o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Ekshibicjonizm - czy macie jakies doświadczenia?

1 2 3 4 5   » 7 Strony tematu:
[28.08.2012] 09:27
wawiak
Nie ma chętniej podglądaczki z Wawy? na_golasa666@wp.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19801567]
[30.08.2012] 22:16
asetea
Opalałam sie z kumpelą nad brzegiem jeziora. Było to odludne miejsce. Po jakimś czasie zjawił się facet, około 28 - 30 lat. Pokręcił się trochę nad brzegiem. W końcu rozłożył się niedaleko nas z kocem. Rozebrał się do naga i tak się opalał. Ch chciałam się zrywać z stamtąd. Koleżanka jest jednak odważniejsza o demnie i namówiła mnie by zostać. A nawet zaczeła gościa zagadywać. Potem było coraz ciekawiej.

IP i czas połączenia logowane. [19809496]
[31.08.2012] 22:06
ekshalibur
asetea (12.08.30 22:16):
Opalałam sie z kumpelą nad brzegiem jeziora. Było to odludne miejsce. Po jakimś czasie zjawił się facet, około 28 - 30 lat. Pokręcił się trochę nad brzegiem. W końcu rozłożył się niedaleko nas z kocem. Rozebrał się do naga i tak się opalał. Ch chciałam się zrywać z stamtąd. Koleżanka jest jednak odważniejsza o demnie i namówiła mnie by zostać. A nawet zaczeła gościa zagadywać. Potem było coraz ciekawiej.
No dalej dalej! Napisz co takiego ciekawego się działo

IP i czas połączenia logowane. [19811967]
[01.09.2012] 19:00
asetea
Najpierw się ubrałyśmy by w razie czego dać nogę. Późnej kumpela mówi na cały głos O niezły ptaszek. Wtedy ten gostek do nas byśmy podeszły bliżej i go obejrzały. Słyszałam że ekshibicjoniści są nie groźni ale się trochę bałam. Jednak podeszłyśmy bliżej. Penis mu sterczał do góry. Usiedliśmy na trawie z pięć metrów przed nim, on też usiadł. Nie licząc mojego młodszego brata był to pierwszy pens oglądany na żywo. Spytał się czy chcemy go dotknąć. Ja nie chciałam, ale Magda podeszła bliżej i złapała go w rękę. Chwilę go trzymała . Patrzyła się w niego jak zahipnotyzowana. Facet się położył z powrotem i powiedział że możemy robić z nim co chcemy. Podeszłam wtedy bliżej. Spytał się czy widziałyśmy wytrysk. kręciłyśmy głowami ze nie. Pokazał wtedy że jak będziemy po jego penisie przesuwać dłonią to zobaczymy. Magda nie wiele się namyślając zaczęła tak robić. Facio nic nie reagował, trochę mnie to ośmieliło. Koleżanka kiwnęła na mnie głową że teraz moja kolej. Spróbowałam. dziwne uczucie. Później robiłyśmy to we dwie naraz. Miałyśmy na penisie dwie dłonie a jeszcze trochę go wystawało. W końcu wytrysnął. Cały jego brzuch był w spermie. Pogadaliśmy jeszcze trochę z nim i poszłyśmy.

IP i czas połączenia logowane. [19813744]
[02.09.2012] 17:34
annamiko1990
anka85@op.pl (10.09.08 17:35):
Hehe mam tych sytuacji baaaaardzo dużo. Ale po kolei.
Pierwsze sytuacje, w których byłam publicznie nago to opalanie się na plaży. Mniej więcej od 12 roku życia opalam się tylko nago i sprawia mi to wielką przyjemność. Ale to nie ekshibicjonizm. Pierwsze doświadczenie to jak miałam 14 lat. Zauważyłam, że ktoś mnie podgląda gdy przebieram się w piżamę. Spodobało mi się to i zaczęłam celowo robić to co raz dłużej i co raz bliżej okna. Później wpadłam na pomysł by nie domykać zasłonki w przebieralni. Bardzo mnie podniecało jak stałam naga i widziałam kątem oka, że faceci staja tak by coś dostrzec. Od mniej więcej 15 czy 16 lat chodziłyśmy tez z koleżanką bez bielizny w miniówkach tak by siedząc w autobusie jak się rozszerzy nogi było coś widać. Nasze za duże koszule czy sweterki także powodowały, że można było zobaczyć nasze piersi jak się nachylałyśmy. Wtedy też miałyśmy fazę na nagie zakłady (w sumie do dziś mamy). Np zakładałyśmy się czy odważymy się przejść nago w parku od jakiegoś miejsca do jakiegoś. Te odległości robiły się co raz dłuższe i nie raz nas ktoś widział. Inne dziwne rzeczy to podejście do faceta zdjęcie koszulki i zapytanie czy podobają mu się nasze cycki. To był chyba największy hard core. Mniej więcej wtedy też zaczęły się pierwsze rozbierane imprezy, rozbierane pokerki, butelki i inne fajne rzeczy Później doszedł seks i onanizowanie się w miejscach publicznych(plaże, autobusy, windy, klatki schodowe, dyskoteki). Zdarzało się nam i nadal się zdarza, że dla zabawy ściągamy sobie coś w jakimś fajnym miejscu, a ostatnio w ramach rewanżu właśnie za taki numer, gdy Beatka (osoba, z którą znam się od dziecka i z którą robimy te numery)ściągnęła mi majtki na basenie, podciągnęłam jej bluzkę na dyskotece Także uwielbiałam na studiach niby to przypadkiem pokazywać się kumplom na mieszkaniu. Uwielbiam być podglądana. To jest super ekstra fajne. Mega rozkosz i mega orgazmy Buziaczki

Bawisz się jeszcze z koleżanką w zakłady. Jak tak to napisz coś.

IP i czas połączenia logowane. [19816675]
[02.08.2014] 00:26
[03.09.2012] 04:42
obserwator
Ekshibicjonizm w polsce jest slowem zbyt ogolnikowym,
dla mnie jadac miedzy polami kukurydzy,ani zywej duszy..zatrzymac na drodze ze spontana kobiete na maske brzuchem do auta i wybzykac do cna z takim dreszczykiem emocji ze ktos nas mogl widziec i tak nazwac? to ma inna nazwe -urozmaicanie haha,raz?nooo niewiele brakowalem..na imprezie no juz se swoja byla wsyadajac do windy? STOP sex..i?kierunek 11 ostatnie pietro tam po figlach patrze? kamera przemyslowa -do dzis niewiem czy ktos widzial? czy nie widzial haha Zbyt dziwny żeby życ!
Zbyt inny żeby umrze!
gg 8035612
http://zapytaj.fotosik.pl

IP i czas połączenia logowane. [19818102]
[11.09.2012] 18:54
VizardWro
Ja ze swoja byłą, lubieliśmy robic przedstawienia przy oknie.
Ja ja powoli rozbierałem, albo ona piersi odsłaniała... i pokazywała. I tak nas to podniecało, że wchodzilem w nia od tyly, przy tym oknie, i kocalismy sie. Trwało to krótko, bo przy takim podnieceniu... że ktos może widziec.. ona dochodziła szybciej ode mnie.
Robilismy to coraz odwazniej... i wiem, ze mielismy obserwatorow

IP i czas połączenia logowane. [19838343]
[08.10.2012] 14:12
carallca
nago 77 zgłoś się. mam propozycje. na maila
nago77 (10.09.07 06:56):
Rozbieram sie do naga w parku ichodze nago caly dzien , lubie byc widziany nago, chodze tez nago w miescie nad ranem , calkiem nagi.
,jak widze kogos to sie masturbuje, stoi mi caly czas, raz zapomnialem gdzie jest moje ubranie i bylem nagi cala noc az cos znalazlem aby dojechhac do do domu, bardzo mnie to podniecalo.

IP i czas połączenia logowane. [19907884]
[10.10.2012] 08:11
Mariusz Mariusz
A ja wymieniam z koleżnaką nagie MMS'y
Może też jest ktoś chętny?

IP i czas połączenia logowane. [19912580]
[12.10.2012] 23:01
olka94
Mój kuzyn trochę podchodzi mi pod ekshibicjonistę . Kiedyś gdy byliśmy sami na działce, zaproponował mi zakład. Kto wolniej przebiegnie pewien odcinek drogi to rozbierze się do naga. Oczywiście nie zgodziłam się, chociaż jestem niezła w biegach. Nie chciałam ryzykować. Wtedy zmienił że jak ja wygram to on się rozbierze, a jak on wygra to postawi mi piwo. Przystałam na to. Oczywiście przegrał. Szybko rozebrał się do naga. Po minucie kazałam mu się ubrać. Wiedziałam że przegrał specjalnie. Spodobało mi się to nawet. Na drugi dzień zaproponował rewanż na tych samych zasadach. Postanowiłam podbić stawkę by go wypróbować czy rzeczywiście lubi być oglądany goły. Zaproponowałam że jak on wygra to ja rozbiorę się do majtek, stanik też miałam zdjąć. A jak on przegra to będzie dwie godziny chodził goły. Natychmiast zgodził się. Wygrałam bez żadnego wysiłku. Zaczęło mi się to podobać. Następnym razem znowu podbiłam stawkę. on miał na nago wykonywać moje rozkazy, a ja rozebrać się do naga. Wygrałam.

IP i czas połączenia logowane. [19919397]
[15.10.2012] 00:24
roger77
olka94 (12.10.12 23:01):
Mój kuzyn trochę podchodzi mi pod ekshibicjonistę . Kiedyś gdy byliśmy sami na działce, zaproponował mi zakład. Kto wolniej przebiegnie pewien odcinek drogi to rozbierze się do naga. Oczywiście nie zgodziłam się, chociaż jestem niezła w biegach. Nie chciałam ryzykować. Wtedy zmienił że jak ja wygram to on się rozbierze, a jak on wygra to postawi mi piwo. Przystałam na to. Oczywiście przegrał. Szybko rozebrał się do naga. Po minucie kazałam mu się ubrać. Wiedziałam że przegrał specjalnie. Spodobało mi się to nawet. Na drugi dzień zaproponował rewanż na tych samych zasadach. Postanowiłam podbić stawkę by go wypróbować czy rzeczywiście lubi być oglądany goły. Zaproponowałam że jak on wygra to ja rozbiorę się do majtek, stanik też miałam zdjąć. A jak on przegra to będzie dwie godziny chodził goły. Natychmiast zgodził się. Wygrałam bez żadnego wysiłku. Zaczęło mi się to podobać. Następnym razem znowu podbiłam stawkę. on miał na nago wykonywać moje rozkazy, a ja rozebrać się do naga. Wygrałam.

Jakie rozkazy mu dawałaś?Proszę napisz.

IP i czas połączenia logowane. [19924203]
[17.10.2012] 17:32
pokazywacz
popatrze (12.06.22 07:20):
Chcesz pokazać? dziś po 16 tej w plenerze -między Pruszkowem a Raszynem, SUCHY LAS wjazd do lasu od strony ul. Parkowej; wiek bez znaczenia; będe czerwonym oplem.

A jutro lub pojutrze?

IP i czas połączenia logowane. [19930142]
[18.10.2012] 23:31
Markus_warszawa
Chętnie spędzę trochę czasu nago w obecności ubranej kobiety lub pary lub zonanizuje się gdzieś w ustronnym miejscu. Warunek: Warszawa i bliskie okolice, wiek od 35 lat. markus_wawa@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [19933327]
[19.10.2012] 00:39
ekshibi
Kilkanaście lat temu wracałem samochodem do Polski z Niemiec. Lato, gorąco, mi w samochodzie wysiadła klima. Postanowiłem odpocząć po kilkunastu godzinach jazdy, ale nie na parkingu. Już w Polsce wjechałem w las i odjechałem od głównej drogi jakieś 150-200 metrów tak, że widać było przejeżdżające samochody, ale już nie było ich słychać. Wysiadłem z auta, nalałem sobie kawy z termosu, zdjąłem buty. Pochodziłem boso po leśnej, piaszczystej dróżce i było to miłe. Zdjąłem więc koszulkę. Jeszcze milej. Zdjąłem więc resztę. Nago - co za radość. Kompletnie zignorowałem jadącą na rowerze przez las kobietę, ważne było to, że jestem nago: blisko cywilizacji, a jednak schowany. I tak mi zostało do dziś: uwielbiam być nago, marzy mi się bycie nago przy kimś, komu ta nagość nie będzie przeszkadzała. Oczywiście ten ktoś musi być na odpowiednim poziomie, by było to miłe.

IP i czas połączenia logowane. [19933406]
[19.10.2012] 10:48
mark456
często podczas jazdy samochodem zatrzymuję sie na leśnym parkingu lub leśnej drodze, rozbieram do naga i tak spaceruję nie oddalając się daleko. Jest to niesamowcie przyjemne, uwielbiam czuć powiew wiatru na nagim ciele i uczucie pełnej swobody będąc całkowicie nago w plenerze. Kideyś podczas takiego spaceru też byłem zaskoczony przez trzy kobiety na rowerach, które przejechały tuż obok mnie i kilkadziesiąt metrów dalej zatrzymały się i zaczęły zbierać grzyby. Ja kontynuowałem mój nagi spacer a one co jakiś czas zerkały w moją stronę i widziałem że miały dobry ubaw. Swietna sprawa być na golasa gdy inni są ubrani.
Jak ktoś chce kulturalnie popisać o takich przygodach to śmiało:
mark456m@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19933699]
[19.10.2012] 16:54
ekshibi
mark456, a skąd jesteś? Z innym facetem też byś golasował?

IP i czas połączenia logowane. [19934433]
[20.10.2012] 09:30
mark456
jestem z północno zachodniej Polski i nie widzę problemu żeby pogolasować z innym (kulturalnym) facetem.

IP i czas połączenia logowane. [19935620]
[22.10.2012] 13:52
Mariusz Mariusz
mark456 (12.10.20 09:30):
jestem z północno zachodniej Polski i nie widzę problemu żeby pogolasować z innym (kulturalnym) facetem.

Mark odezwij sie SMS em pięć zero zero jeden pięć dwa zero cztery siedem. Mieszkam 100 km od Szczecina. Tez lubię tak golasować

IP i czas połączenia logowane. [19940579]
[22.10.2012] 22:42
mark456
Mariusz Mariusz (12.10.22 13:52):
mark456 (12.10.20 09:30):

Mark odezwij sie SMS em pięć zero zero jeden pięć dwa zero cztery siedem. Mieszkam 100 km od Szczecina. Tez lubię tak golasować

napisz na meila: mark456m@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [19941965]
[31.10.2012] 16:38
NaszePierwszeZdjęcia
Nasza pierwsza sesja
http://www.sendspace.com/file/1m0mgb

IP i czas połączenia logowane. [19964366]
[07.11.2012] 21:28
/Kaśka/
Kiedyś koleżanka na mówiła mnie, na opalanie toples. Nie za bardzo chciałam, ale w końcu zgodziłam się na wydmach. Po jakiejś godzinie opalania, przeszedł obok nas młody chłopak. Tak na oko z osiemnaście lat. Jestem pewna, że nas widział. Zachowywał się jednak, jak by nikogo nie było. Ściągnął kąpielówki, stanął bokiem do nas i zaczął się onanizować. Z koleżanką wcale nie zareagowałyśmy. Obejrzałyśmy ten spektakl do końca.W końcu żadko coś takiego się widzi.

IP i czas połączenia logowane. [19984254]
[08.11.2012] 07:52
pawlo15
ja robie to w domu a podglada mnie druga zona mojego ojca ja wiem ze ona patrzy a ona wie ze ja wiem to jest bardzo przyjemne ...

IP i czas połączenia logowane. [19984998]
[08.11.2012] 12:18
jarosławo  karolmilosz@tlen.pl
ostatnio w Darłowie widziałem fajną blondyne(pracowała kiedyś na kręgielni) i jak przechodziła przez most i wiatr zawiał, pod spodem nic nie miała...widok, nie powiem ruzył mnie...pojej minie kapnołem się że to nie przypadek

IP i czas połączenia logowane. [19985420]
[08.11.2012] 16:48
Czesław Je bion ka
Ja chodzę goły w obecności mojego psa i strasznie mnie to rajcuje, jego zresztą także.

IP i czas połączenia logowane. [19986078]
[08.11.2012] 16:59
Olcia jestem
Ja z kolei chodzę nago po domu i mamie to nie przeszkadza, często opalamy się topless i gadamy sobie o "tych rzeczach" bo jest jeszcze na tyle młoda (ma 35 lat a ja już skończone 18) że to nie jest żadne tabu dla nas tylko ona majtek nie ściągnie bo się wstydzi ale ją przekonam w przyszłym roku, poza tym widze po niej że lubi na mnie patrzeć i mnie to trochę rajcuje
a w ogóle to ja mam problem bo od kilku tygodni śmieją się ze mnie w klasie, jest nas dokładnie 26 a w tym połowa to dziewczyny i wszystkie już miały pierwszy raz, tylko ja nie miałam, no i nasza wychowawczyni mnie pocieszała gdy zostałam po lekcjach (mamy z nią także wychowanie seksualne), powiedziała żebym się nie śpieszyła ale ja mam już dosyć tych ciągłych kpin ze mnie.
Pomoże mi ktoś i doradzi co mam zrobić? Tylko nie piszcie żę macie ochotę na mnie albo żebym się przeprowadziła lub spała z mamą (chociaż jest niezła) bo to nie wchodzi w grę a zmyślać nie mogę bo nie umiem kłamać.
Każda opowiadała ze szczegółami jak było więc się skapną jak zacznę zmyślać, a poza tym mieszkamy w małym mieście więc mój hipotetyczny chłopak/dziewczyna (jestem bi i nie jestem sama pod tym względem w klasie) tez musiałaby być stąd.
Pozdro, i pomocy!

IP i czas połączenia logowane. [19986113]
[10.11.2012] 20:06
Jolka pamiętliwa
Teraz ja sie wypowiem, na ime mam katarzyna i jestem prosto i niemsialol dziewczynol ale mila i wogule
Ja sie lubilam opalac topless na balkonie gdy nie bylo duzego ruchu pod blokiem (miszkamy na IXp.) ale tamtego pamietnego dnia odejszla mi ochota
no wienc leze sobie i smaze tyleczek a tu nagle slysze poruszenie, caly tlum wlepia galy na mnie bo bylo swiento panstwowe i hciclam uciec ale monz mi zamknol zlosliwie drzwi bo mnie chcial oduczyc pokazywania sie z goym tylkiem bo jest zazdrosny wienc chcialm sie jakos zakryc i wziolam doniczke z kaktusem i se powbijam igielki tam gdzie swiatlo nie dochodzi
ale potem juz bylo cacy bo on mi smarowal tu i uwdzie i mialam piekne wspomnienia, och co ona ma za rence, nara

IP i czas połączenia logowane. [19991823]
[11.11.2012] 17:37
onwawa28Goły
W wakacje byłem w Chorwacji i poszedłem na plaże. Wydawało mi się że to jest normalna plaża ale akurat tak się złożyło że tego dnia było tam kilka kobiet. Gdy zauważyłem że wszystkie są nagie postanowiłem się dołączyć do zabawy. Rozłożyłem koc 5 metrów od dwójki kobiet i bez zastanowienia rozebrałem się do rosołu. Oczywiście ponieważ miałem dobry widok penis od razu mi stanął. Wspaniale się czułem jak obie przede mną stały i pożerały go wzrokiem. Zaprawdę dawno nie był taki twardy i duży. Im też to się wyraźnie podobało.

IP i czas połączenia logowane. [19994137]
[18.11.2012] 08:06
timek22
jestem z lodzi i tez wale sobie poznam kobiety ktore lubia patrzec moj e-meil piszcie specjalista332@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20008794]
[19.11.2012] 03:02
Kulturalny Mikołaj
.ekshibi. (10.09.06 12:21):
Po raz pierwszy trzepałem sobie w obecności obcej kobietki około dwudziestki tuż po swoim rozwodzie przeszło dziesięć lat temu za wydmami przy plaży naturystów i od tamtej pory robie to bardzo często.Uwielbiam bawić sie sterczącym kutasem na oczach kobiet i dziewczyn,latem jest cudownie bo też w ciepłe dni istnieje wiele możliwości i naprawde wiele pań w różnym wieku może wtedy mnie zobaczyć a to takie podniecające.Jeśli ktoś kto też to bardzo lubi chciałby wymieniać sie ze mną doświadczeniami to prosze o podanie mejla a napewno napisze.

Ja także uwielbiam pokazywać atrakcyjnym przedstawicielkom płci przeciwnej swego sztywnego członka i chętnie wymienię się wrażeniami i wspomnieniami na ten temat
Najfajniej jest oczywiście wtedy, gdy kobieta/dziewczyna z zainteresowaniem lub ciekawością przyglada się na spektakl. Pamiętam taką sytuację, gdy schowany za kiosk RUCHU waliłem konia przed młodą kobietą około 20-ki. Było już ciemno, zza kiosku wystawiłem tylko dolną część ciała, reszta pozostawała w cieniu. Ona siedziała na przystanku obok w odległości około 7 metrów ode mnie. Choć była sama na przytanku, to na moje szczęście nie tylko nie uciekała lecz z zainteresowaniem patrzyła w bok na to co robię. W pewnej chwili usłyszałem zbliżające się głosy mężczyzn, więc szybko schowałem się w cień i profilaktycznie wciagnąłem spodnie (nie da się uciekać ze spodniami opuszczonymi do kostek). Młoda kobieta siedziala spokojnie, a obok niej przeszlo dwóch facetów i poszli dalej. Gdyby nie chciała mego pokazu - już by poprosiła o pomoc tych dwóch, więc ponownie opuściłem spodnie i wystawilem się z cienia. Kolejnym miłym zaskoczeniem dla mnie było to, że kobieta wstała z ławki i podeszła do krawędzi przystanku, aby z bliższej odległości na mnie patrzeć. Mnie to podniecało, a jej się to na pewno podobało, a kiedy już się spuszczałem dla niej - słyszałem wyraźnie jej przyspieszony oddech. Takich historii mam więcej.
Jeśli ktoś z Was chce pogadać na te i podobne tematy - piszcie na e-maila woleg@rocketmail.com

IP i czas połączenia logowane. [20010650]
[22.11.2012] 01:08
EKSHIBICJONISTA
Nazywam się Zbyszek Kucharski,mieszkam w Łodzi przy ul.Ogrodowej.Jestem typowym,praktykującym ekshibicjonistą.Niebywałą radość sprawia mi pokazywanie się nago.Jak widzę,niektórych ten temat interesuje,dlatego chętnie odpowiem każdemu na jego pytania dotyczące tego zjawiska...
Proponuję kontakt przez gg 35784688,lub skypa - werty41.
Dodam jeszcze,że w sieci można znaleźć wiele moich materiałów,zarówno fotografii,jak i filmików.Zainteresowanym podam adresy do stron,na których można mnie zobaczyć.Pozdrawiam - Zbyszek.

IP i czas połączenia logowane. [20017633]

1 2 3 4 5   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat