o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Oprogramowanie do obsługi gabinetu lekarskiego

1 2
[11.03.2009] 13:22
Dj Wok
Interesuje sie troche nowinkami tech i zastanawiam się czy sa jakies oferty oprogramowania do gabinetów lekarskich??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.05.2011] 14:38
sportman1
Wpisz sobie w Google.pl
Oprogramowanie do obsługi gabinetu lekarskiego i od razu masz wyniki
np.
Gabinet JZK X1
rogram do obsługi gabinetu stomatologicznego lub lekarskiego.
Umawanie wizyty, przypominanie, potwierdzenia.
Historia choroby. Rozpoznania wg ICD-10.
Drukowanie recepty z kodami kreskowymi.
*Stomatologiczna karta pacjenta
Rozliczenia, fakturowanie, CRM. Paragony fiskalne.
Kasa, przelewy.
Baza informacji o kliencie.
Możliwość dołączenia bazy zdjęć - USG, RTG, zdjęć cyfrowych itd. w formacie WMF, BMP lub JPG.
Pełna baza ATC.
Pełna baza rozpoznań ICD-10 na 4 znakach.
Pełna baza procedur medycznych ICD-9. Inny program to Seppel
- dodawanie/edycja pacjentów
- dodawanie/edycja wizyt
- przystępna graficzna prezentacja wizyt w formie kalendarza
- lista pół miliona leków wraz z ich składem i postacią (za bazą leków Bazyl)
- słowniki kodów ICD9, ICD10
- dołączanie plików do pacjenta i/lub wizyty
- dodawanie/edycja/wydruk recept na wielu formatach papieru (A4, czystej kartce formatu recepty, blankiecie z drukarni)
- zarządzanie pulami numerów recept od wielu świadczeniodawców
- wykonywanie i wczytywanie kopii zapasowych zabezpieczanych hasłem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18424161]
[07.06.2012] 09:35
------prom-----
Nam oprogramowanie napisał firma SK admin z Poznania.
Wybraliśmy ich bo byli blisko, ale jesteśmy zadowoleni zarówno z ceny jak i usługi.

IP i czas połączenia logowane. [19601796]
[03.09.2013] 16:34
Axon sp. z o.o.
Witam,
mam receptę na tą dolegliwość :
Nasza aplikacja pozwala na dostosowanie zakresu gromadzonych danych do potrzeb lekarza, wydajne i szybkie sprawdzanie uprawnień pacjentów do świadczeń w e-WUŚ, a dzięki zastosowaniu podpisu historii choroby pacjenta spełnia wymagania, które będą obowiązywały od połowy 2014r. Szybko i sprawnie dostosowujemy program do zmieniających się wymagań oraz aktualizujemy wykaz leków refundowanych MZ.
darmowa wersja demo na :www.egabinetlekarski.pl
Gwarantujemy:
*nowoczesną aplikację umożliwiającą prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów
*wgląd w całą historię choroby pacjenta
*szybkie wprowadzanie danych
*druk recept i faktur/paragonów
pozdrawiam i dużo zdrowia

IP i czas połączenia logowane. [20716698]
[21.11.2013] 17:25
kazlat
Polecamy darmowy program na stronie inmedic.pl

IP i czas połączenia logowane. [20874512]
[19.11.2017] 05:55
[13.12.2013] 11:16
specjalistaaaa
Ja z kolei polecam oprogramowanie polskiej firmy Pro-Project.Przede wszystkim znacząco usprawni obieg dokumentów w gabinecie wszystko będzie w jednym miejscu, łatwo będzie wyszukać konkretne dane. Poza tym zaraz po zapisaniu obrazu dokonuje się jego analiza i opis, dzięki czemu zaoszczędza się tak cenny czas.

IP i czas połączenia logowane. [20917761]
[28.12.2013] 03:40
Mialek
Axon sp. z o.o. (13.09.03 16:34):
Witam,
*szybkie wprowadzanie danych
*druk recept i faktur/paragonów
pozdrawiam i dużo zdrowia

UWAGA !!!! Mi się coś takiego wyświetliło
Niebezpieczeństwo: złośliwe oprogramowanie.
Google Chrome zablokował dostęp do tej strony na egabinetlekarski.pl.
Na tej stronie została umieszczona treść od axonart.kylos.pl znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.

IP i czas połączenia logowane. [20946208]
[30.12.2013] 06:30
krzysztof jasel
Pro-Dent z Pro-Project dla gabinetów stomatologicznych to rzeczywiście ciekawe rozwiązanie. Ja na razie korzystam z podstawowej wersji, ale jak tylko uda mi się zakupić nowy sprzęt do gabinetu, miejmy nadzieję, że to stanie się w przyszłym roku to pewnie przenieismey się na Pro-Dent CT (w nim chodzi przede wszytskim o analizę aparatów tomograficznych).

IP i czas połączenia logowane. [20950875]
[08.01.2014] 12:32
MaciekKorzen81
jestem pomocnikiem dentystycznym i w naszym gabinecie oprogramowanie montowała firma KS Biuro z Bolesławca, mamy Dr Eryka, który sprawdza sie bez zastrzeżeń. Rzeczywiście doktorowi łatwiej prowadzić sprawy administracyjne, jedna troche starsza pani z rejestracji też już przyzwyczaiła sie do obsługi komputera i okazało sie, ze nie taki diabeł straszny

IP i czas połączenia logowane. [20970728]
[01.02.2014] 13:50
wlomkisz
MaciekKorzen81 (14.01.08 12:32):
jestem pomocnikiem dentystycznym i w naszym gabinecie oprogramowanie montowała firma KS Biuro z Bolesławca, mamy Dr Eryka, który sprawdza sie bez zastrzeżeń. Rzeczywiście doktorowi łatwiej prowadzić sprawy administracyjne, jedna troche starsza pani z rejestracji też już przyzwyczaiła sie do obsługi komputera i okazało sie, ze nie taki diabeł straszny

jak trzeba sie czegos nauczyc to trzeba i tyle ile zajmuje taki montaż oprogramowania i testowanie czy wszystko jest ok? Chodzi mi np o zwykłą przychodnię. Albo ile to zajęło konkretnie temu KS biuro ?

IP i czas połączenia logowane. [21018756]
[07.02.2014] 09:44
MaciekKorzen81
wiesz no zazwyczaj to jest dzień roboczy, ale to wszystko wczesniej wymaga przygotowania. ks biuro akurat uwinęli sie szybko, w dwa dni wszystko bylo podpiete, zrobione i działalo, potem zostalo nam szkolenie pracowników i wdrażanie do systemu.

IP i czas połączenia logowane. [21029186]
[13.02.2014] 14:41
wlomkisz
MaciekKorzen81 (14.02.07 09:44):
wiesz no zazwyczaj to jest dzień roboczy, ale to wszystko wczesniej wymaga przygotowania. ks biuro akurat uwinęli sie szybko, w dwa dni wszystko bylo podpiete, zrobione i działalo, potem zostalo nam szkolenie pracowników i wdrażanie do systemu.

ok, dzieny

IP i czas połączenia logowane. [21040373]
[28.03.2014] 13:23
lekarz z poznania
Czy te programy mają jakieś swoje demo? Chodzi mi o Pro Project i Optimed24.
Chciałabym zobaczyć prezentację tych produktów.

IP i czas połączenia logowane. [21109746]
[01.04.2014] 10:56
gosc forum0954
Odnośnie Pro Project to masz demo jak wchodzisz na ich stronkę, tylko musisz wybrać język strony i Ci się automatycznie odpala: http://www.pro-project.pl/pl Powinni też mieć na stronie wersję testową do pobrania, żebyś mógł się zapoznać z produktem.

IP i czas połączenia logowane. [21114629]
[23.04.2014] 09:16
Bogodon
Dzięki za pomocne linki Sam jestem na etapie wyposażania gabinetu. Za sprzętem generalnie rozglądam się tutaj http://www.avek.pl , jakby ktoś potrzebował, ale oprogramowanie nie bardzo wiedziałem, od której strony ugryźć

IP i czas połączenia logowane. [21146246]
[23.04.2014] 12:27
jarekk
Ja używam programu MiniPoradnia. Bardzo prosty i intuicyjny. Używam terminarza, wizyty uzupełniam w jednym oknie oraz mogę wydrukować recepty, sprawdzić pacjenta w eWUŚ. Jest demo na www.minporadnia.pl . Polecam do prywatnej praktyki lekarskiej. Dostałem też do testów drukarkę recept firmy MEFA z Błonia k. Warszawy (bezprzewodowa z akumulatorem). Fajna ale nie miała automatycznego podajnika na większą ilość blankietów więc po testach zwróciłem.

IP i czas połączenia logowane. [21146432]
[01.09.2014] 23:41
jeremi76
Ja korzystam z programu SIP firmy MARTMAX Software. Ma wszystko co potrzeba i jest prosty w obsłudze. Polecił mi go znajomy.

IP i czas połączenia logowane. [21337322]
[28.09.2014] 20:07
booksy78
uzywany sprzet medyczny, zele do usg czy rentgeny znajdziesz w avek http://www.avek.pl/ wiec moze i maja u siebie oprogramowanie. Najlepiej poszukac na stronie co maja w ofercie

IP i czas połączenia logowane. [21373715]
[22.10.2014] 14:12
zorientowany
jeszcze systremu nie wybrałem, póki co otrzymaliśmy zamówiony w Intimex sprzęt aparat do USG, a personel przeszedł szkolenie. Teraz pora na systemy...

IP i czas połączenia logowane. [21411208]
[23.11.2014] 19:00
muras345
za to w instytucie tele i radiotechnicznym http://www.itr.org.pl mozna zakupic urzadzenia ultradzwiekowe do oczyszczenia narzedzi chirurgicznych. Jedna z lepszych technologii jesli chodzi o te kwestie bo energooszczedna i ekologiczna

IP i czas połączenia logowane. [21465471]
[25.11.2014] 14:23
bussy
w takiej dzialalnosci wymagany jest podpis elektroniczny (warszawa www.cencert.pl/ ). Sa jakies specjalne przepisy, ktore to reguluja

IP i czas połączenia logowane. [21468436]
[19.12.2014] 13:23
teoodorr4
Bogodon (14.04.2014.23 09:16):
Dzięki za pomocne linki Sam jestem na etapie wyposażania gabinetu. Za sprzętem generalnie rozglądam się tutaj http://www.avek.pl , jakby ktoś potrzebował, ale oprogramowanie nie bardzo wiedziałem, od której strony ugryźć

Ja wyposażam walsnie moj gabinet stomatologiczny i bardzo dobrą ofertę sprzętu znalazłem w http://www.donau.com.pl/ , maja narzedzia najlepszych producentów w przystepnych cenach.

IP i czas połączenia logowane. [21513179]
[25.05.2015] 11:21
Lekarz
Witajcie,
podczas szukania znalazłem ciekawy artykuł: http://lekarzom.pl/programy-dla-gabinetow-le karskich.html
Może komuś się przyda

IP i czas połączenia logowane. [21782556]
[26.05.2015] 12:57
kamil 121
U mnie w firmie bardzo dobrze sprawuje się Offigo, bardzo sprytne rozwiązanie do zarządzania firmą online, myslę że może być pomocny w każdego typu działalności, funkcje są dość uniwersalne i można je spokojnie dostosować do różnych sytuacji

IP i czas połączenia logowane. [21784240]
[28.05.2015] 10:50
Graphcom
Wybierając system warto postawić na ZNANEGO i UZNANEGO na rynku PRODUCENTA (niemniej ważny jest wybór firmy wdrożeniowej). Zagwarantuje to sprawne wdrożenie, niezawodność działania programu, dostosowanie do zmian w przepisach, a przede wszystkim ciągły rozwój systemu. Osobiście polecam system Comarch - Optimed24. Comarch to znana i uznana firma, istniejąca na rynku ponad 20 lat. Producent ciągle się rozwija i inwestuje w rozwój swoich produktów. Więcej informacjio o systemie Comarch Optimed24 znajdziecie Państwo np. tutaj: http://graphcom.pl/dzialalnosc-w-zakresie-oc hrony-zdrowia-ludzkiego/rozwiazanie

IP i czas połączenia logowane. [21786936]
[18.06.2015] 10:51
MR dentysta
Graphcom (15.05.2015.28 10:50):
Wybierając system warto postawić na ZNANEGO i UZNANEGO na rynku PRODUCENTA (niemniej ważny jest wybór firmy wdrożeniowej). Zagwarantuje to sprawne wdrożenie, niezawodność działania programu, dostosowanie do zmian w przepisach, a przede wszystkim ciągły rozwój systemu. Osobiście polecam system Comarch - Optimed24. Comarch to znana i uznana firma, istniejąca na rynku ponad 20 lat. Producent ciągle się rozwija i inwestuje w rozwój swoich produktów. Więcej informacjio o systemie Comarch Optimed24 znajdziecie Państwo np. tutaj: http://graphcom.pl/dzialalnosc-w-zakresie-oc hrony-zdrowia-ludzkiego/rozwiazanie

To prawda. W naszej klinice stomatologicznej system ten bardzo dobrze się sprawdza. Jego wprowadzenie bardzo się opłaciło i bardzo ułatwiło pracę. Przy tylu pacjentach ilu mamy obecnie ciężko byłoby połapać się w papierkowych kartach.

IP i czas połączenia logowane. [21821536]
[31.07.2015] 19:43
szarlottka82
Też będę potrzebowała takiego oprogramowania ale póki co rozglądam się za meblami do gabinetu. Bardzo fajne i praktyczne widziałam tutaj http://www.juventas.pl/meble-medyczne/ Planuję otwracie gabinetu stomatologicznego i chciałabym aby był jak najlepiej wyposażony.

IP i czas połączenia logowane. [21901818]
[05.08.2015] 08:25
kotiie
myślę,że jeśli chodzi o takie kwestie jak usługi teleinformatyczne zakładanie sieci pod takie oprogramowanie to warto zwrócić się tutaj - http://www.telus.com.pl/oferta/ u nas bez problemów ukladała się współpraca z nimi.

IP i czas połączenia logowane. [21908404]
[24.09.2015] 19:34
mikusia90
W gabinecie lekarskim poza dobrym komputerem, sprzętem diagnostycznym itd powinna się też znaleźć odpowiednia kozetka np taka jak tu http://www.juventas.pl/lezanki-drewniane/ Ja myślę o otwarciu gabinetu psychologicznego i leżanka może się przydać.

IP i czas połączenia logowane. [21984070]
[30.09.2015] 10:31
sofkatelka
Cześć wszystkim! Znalazłam bardzo fajny program do obsługi medycyny estetycznej, pomaga on zarządzać całym gabinetem od strony medycznej, recepcyjnej oraz administracyjnej. Super usprawnia pracę gabinetu, gdyby ktoś szukał więcej informacji: www.medicus-program.pl

IP i czas połączenia logowane. [21992661]
[20.10.2015] 11:43
Tadzikk
Popatrz tutaj http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-me talowe/meble-medyczne wiem że meble medyczne mają może podpytaj czy coś z sekcji oprogramowania medycznego mogą również zorganizować.

IP i czas połączenia logowane. [22023710]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat