o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Kredyty oddłużeniowe, bez bik, z komornikiem

1 2 3 4 5 6   » 9 Strony tematu:
[08.04.2011] 10:23
ggoogi
zobacz to: http://kredytkonsolidacyjny.blogspot.com

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18239723]
[08.04.2011] 11:21
mira
Proszę o pomoc mam kkarty i kredyty na około 150000 tys.Mam opóźnienia w spłatach mniej niż 30dni.Zarabiam z mężem okołó 3000zł Proszę rozpaczliwie o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [18239923]
[08.04.2011] 12:20
arki71  arkzawiercie@tlen.pl
Jak uzyskać kredy oddłużeniowy?
Rozwiązaniem problemu kliku kredytów jest zastąpienie ich jednym. Uzyskanie takiego kredytu to dwa etapy:
Pierwszy krok
Jeśli masz jakiekolwiek opóźnienia w spłatach kredytu, bank może odmówić Ci kredytu konsolidacyjnego. Wtedy należy najpierw skorzystać z usługi Oddłużanie - powoli ona skutecznie wyczyścić rejestry BIK i wtedy bez problemu będzie można zaciągnąć jeden kredyt, który spłaci wszystkie inne.
Uwaga: Oddłużanie to usługa płatna, ale tylko jeśli masz jakieś zaległości. Wynagrodzenie pobiera prawnik, który będzie w Twoim imieniu negocjować z bankami i wyczyści twoje rejestry. Dokładny koszt poda ci konsultant infolinii.
Jeśli natomiast nie masz żadnych opóźnień w spłacie rat, wszystkie usługi będą bezpłatne, możesz pominąć krok pierwszy.
Drugi krok
Po wysłaniu zamówienia otrzymasz ofertę dwóch usług: sprawdzenia i czyszczenia BIK oraz oddłużania.
W praktyce wpisy w rejestrach BIK, BIG, KRD, MIG BR o których klienci nawet nie wiedzą, są najczęstszą przyczyną odmowy kredytu, zmniejszenia jego wysokości bądź gorszych warunków.
Bezpłatne usługi
Nasz doradca bezpłatnie pomoże ci wybrać i załatwić formalności związane z kredytem. Będzie się on różnić w zależności od zabezpieczenia:
* Hipoteczny wtedy bank jako zabezpieczenie traktuje wpis na hipotece nieruchomości, może ona być własnością kogoś innego, kto wyrazi zgodę. Taki kredyt jest najtańszy i ma najmniejsze raty.
* Gotówkowy (konsolidacyjny) wtedy do zabezpieczenia wymagane będzie np. poręczenie żyranta lub inne forma. Zdecydowanie droższe rozwiązanie, choć nie pozbawione zalet.
http://kredytyonline.ebroker.pl/konsolidacja _kredytow.html

IP i czas połączenia logowane. [18240127]
[21.04.2011] 13:57
On_30_t
Witam, szukam rady prawneg/prawnika który ma doświadczenie przy prowadzeniu
spraw upadłościowych. Mam zadłużenie w bankach w sumie ok 100 tyś, komornika z jednego z nich, nie posiadam nieruchmosci ani ruchmosci o wartosci powyzej 1000 zł.
Jestem w stanie zdobyć środki na prowadzenie sprawy, jeśli bedzie
szasna na jej wygranie. Proszę o kontakt:
On_29_torun@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [18293321]
[26.04.2011] 15:49
reddzek
mam komornika i windykację na łączną kwotę 12000 tyś.złotych.banki mi odmawiają pomocy w oddłużeniu.mam rodzinę na utrzymaniu i jest mi ciężko.bardzo proszę o pomoc w zlikwidowaniu długu.mogę miesięcznie spłacać po 400 złotych.proszę o szybki kontakt na adres e-mail:jacek.stanislawski@vip.wp.pl lub tel 662413611

IP i czas połączenia logowane. [18311557]
[25.07.2014] 00:58
[07.05.2011] 21:32
jkfinanse
Oferta kredytów skierowana jest dla osób które mają opóźnienia w spłacie swoich zobowiązań: z opóźnieniami do 90 dni
w przypadku opóźnień do 180 dni wymagany poręczyciel MOŻLIWOŚĆ ODDŁUŻENIA NAWET Z ZAJĘCIEM KOMORNICZYM, warunkiem uzyskania kredytu jest posiadanie zabezpieczenia hipotecznego. W swojej ofercie posiadamy duży wybór Banków oraz SKOK-ów co pozwala dobrać najlepsze rozwiązanie kredytowe . ZAPRASZAMY J&K Finanse
Ul. Katowicka 17
41-600 Świętochłowice
Tel. 32 2471119, kom. 510 113 716
e-mail jkfinanse@wp.pl
gg 3901646

IP i czas połączenia logowane. [18356842]
[11.05.2011] 05:31
RYSZARD
kredyty (09.06.14 19:05):
witam serdecznie
mam do zaoferowania kredyty dla zadluzonych ze zla historia kredytowa pomagam na lata wyciagnac ludzi z petli zadluzen
kredyty konsolidacyjne dla zadluzonych
kredyty pod zastaw nieruchomosci
kredyty gotowkowe dla zadluzonych
moga miec panstwo komornika windykacje wypowiedziane umowy zrobie wszystko byle tylko pomoc panstwu
Kredyty jakie mam w ofercie maja bardzo duza przyznawalnosc.
pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych o kontakt na mail awcio83s@gmail.com
KREDYTY TYLKO BANKOWE WYSOKA PRZYZNAWALNOSC.

JESTEM ZAINTERESOWANY TAKIM KREDYTEM.PROSZĘ O KONTAKT POD NR 698322910

IP i czas połączenia logowane. [18368207]
[11.05.2011] 11:50
ozima
RYSZARD (11.05.11 05:31):
witam serdecznie
mam do zaoferowania kredyty dla zadluzonych ze zla historia kredytowa pomagam na lata wyciagnac ludzi z petli zadluzen
moga miec panstwo komornika windykacje wypowiedziane umowy zrobie wszystko byle tylko pomoc panstwu
pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych o kontakt na mail awcio83s@gmail.com

PROSZE O KONTAKT NA MEILA beata282@onet.pl ODDZWONIE PILNIE POSZUKUJE POZYCZKI

IP i czas połączenia logowane. [18368729]
[11.05.2011] 13:09
mosdks7
popatrz tutaj: http://oddluzanie.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18369019]
[22.05.2011] 18:00
prywatnepozyczki
sergiej77 (09.05.31 21:29):
a gdy ma się większe opóźnienie np prawie 90 dni,co wtedy?Gdzie zgłosić się o pomoc?
Firma udziela pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości i ruchomości: - dom,
- mieszkanie,
- działka,
- nieruchomości komercyjne,
- samochód itp., Pożyczki prywatne do ok. 40% wartości zastawu. Okres kredytowania do 12 miesięcy. Oprocentowanie: 1,7 w skali miesiąca, najniższe w kraju. Kontakt:
biuro@prywatnepozyczki.eu
www.prywatnepozyczki.eu Tel.: 795 708 783

IP i czas połączenia logowane. [18407391]
[22.05.2011] 18:03
prywatnepozyczki
jkfinanse (11.05.07 21:32):
Oferta kredytów skierowana jest dla osób które mają opóźnienia w spłacie swoich zobowiązań: z opóźnieniami do 90 dni
w przypadku opóźnień do 180 dni wymagany poręczyciel MOŻLIWOŚĆ ODDŁUŻENIA NAWET Z ZAJĘCIEM KOMORNICZYM, warunkiem uzyskania kredytu jest posiadanie zabezpieczenia hipotecznego. W swojej ofercie posiadamy duży wybór Banków oraz SKOK-ów co pozwala dobrać najlepsze rozwiązanie kredytowe . ZAPRASZAMY J&K Finanse
Ul. Katowicka 17
41-600 Świętochłowice
Tel. 32 2471119, kom. 510 113 716
e-mail jkfinanse@wp.pl
gg 3901646
- mieszkanie,
- działka,
- samochód itp., Nie sprwdzamy BIK, BIG czy KRD. Pożyczki prywatne do ok. 40% wartości zastawu. Okres kredytowania do 12 miesięcy. Oprocentowanie: 1,7 w skali miesiąca, najniższe w kraju. Kontakt:

IP i czas połączenia logowane. [18407396]
[22.05.2011] 18:04
prywatnepozyczki
- mieszkanie,
- działka,
- samochód itp., Nie sprwdzamy BIK, BIG czy KRD. Pożyczki prywatne do ok. 40% wartości zastawu. Okres kredytowania do 12 miesięcy. Oprocentowanie: 1,7 w skali miesiąca, najniższe w kraju. Kontakt:

IP i czas połączenia logowane. [18407402]
[28.05.2011] 14:50
halina
caroline1004 (09.07.19 21:42):
Witam ,jeśli masz problemy finansowe ,złą historię kredytową zgłos sie do mnie .Pomagam wszystkim rowadzącym działalnosc ,osobom fizycznym ,rolnikom ,obsługiwani -cały kraj caroline1004@wp.pl

Dzień dobry!
Chciałabym pożyczyć kwotę 20.000 zł na okres 4-5 lat.Pożyczkę mogłabym spłacać w ratach miesięcznych.Mó dochód to renta rodzinna stała zamiast emerytury po zmarłym mężu w wys.1707 zł miesięcznie.Jako zabezpieczenie mogę zaoferować weksel i umowę cywilnoprawną.Prosze o kontakt na numer tel.(71)7189691.

IP i czas połączenia logowane. [18427842]
[28.05.2011] 19:39
arki71  ark71@tlen.pl
Jeśli spłacasz kilka kredytów, masz problemy finansowe, otrzymujesz telefony od firm windykacyjnych i komorników, możesz skorzystać z usługi oddłużania. Jest to fachowa pomoc prawna świadczona przez wykwalifikowanych prawników.
Z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką, należy jedynie pamiętać, iż nie można biernie godzić się na warunki nie do spełnienia stawiane przez wierzycieli.
Nasze doświadczenie pozwala nam w szybki i sprawdzony sposób wyprowadzić Państwa z sytuacji znanej jako pętla kredytowa.
http://kredytyonline.hpu.pl/viewpage.php?pag e_id=20

IP i czas połączenia logowane. [18428711]
[10.06.2011] 01:25
tusia
bogna16 (10.05.05 19:07):
<cytat>kredyty (09.06.14 19:05):
witam serdecznie
</cytat>
jestem zinteresowana prosze o kontakt na imelia

IP i czas połączenia logowane. [18472059]
[10.06.2011] 12:33
wyprostujmy_fakty
Witam, ponieważ na forum az roi się od bzdurnych ofert a wiekszosc sam sprawdzilem na sobie a takze znam takich co dali sie wrobic przedstawiam kilka faktów: - zadan firma czy instytucja nie dokona konsolidacji na okres dłuzszy jak 10 lat jesli nie ma zastawu hipotecznego,
- nawet w takim przypadku wartosc nieruchomości musi być min, 50% większa niz samo zadłuzenie wynikające z zaciągniętych kredytów, a teraz informacja dnia: JAK KTOS CHCE SIE DOGADAC Z OSOBA TRZECIA ODNOSNIE UDZIELENIA HIPOTEKI POD ZASTAW TO MOZE SIE BARDZO ZDZWIWIC - ZADEN BANK ANI FIRMA NIE ZROBIĄ KONSOLIDACJI POD ZASTAW SAMEJ HIPOTEKI - WLASCICIEL NIERUCHOMOSCI TEZ MUSI PRZYSTĄPIC DO UMOWY KREDYTOWEJ ! WIEM TO BO ZNALAZLEM TAKĄ OSOBĘ, KTÓRA ODPŁATNIE CHCIAŁA
ZASTAWIC SWOJE MIESZKANIE ALE PO INFORMACJI O TYM, ZE BEDZIE TEZ KREDYTOBIORCĄ TEMAT ZOSTAŁ ANULOWANY - WSZYSTKIE OGŁOSZENIA O CUDOWNEJ POMOCY TO W WIĘSKSZOŚCI PRZYPADKÓW
BZDURA I NACIĄGANIE LUDZI NA KASE, WYKORZYSTYWANIE I TAK JUZ TRUDNEJ SYTUACJI DANEJ OSOBY, ZEBY JESZCZE BARDZIEJ UTRUDNIC JEJ ZYCIE I WYCIAGNAC PIENIADZE . Pozdrawiam, doświadczony - nieznajomy

IP i czas połączenia logowane. [18472962]
[11.06.2011] 20:46
ryszard gawlas
Antywindykacja-Pomogliśmy już milionom Polaków !!! Masz problemy ze spłatą kredytów ?
Sprawdź naszą ofertę Oddłużania
Nasze Usługi m.in.obejmują:
Zmniejszenie wysokości rat kredytowych
Wydłużenia okresu kredytowania
Zmniejszenia oprocentowania
Umorzenia odsetek
Negocjacje z ZUS, US, firmami windykacyjnymi
Wykreślanie danych z BIK i ZBP
Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!!
http://finanse62.freeteria.pl/
email:finanse62@gmail.com
tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331

IP i czas połączenia logowane. [18477719]
[11.06.2011] 20:48
ryszard gawlas
Antywindykacja-Pomogliśmy już milionom Polaków !!! Masz problemy ze spłatą kredytów ?
Sprawdź naszą ofertę Oddłużania
Umorzenia odsetek
Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!!
email:finanse62@gmail.com
tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331

IP i czas połączenia logowane. [18477723]
[11.06.2011] 23:01
arki71  ark71@tlen.pl
Jeśli spłacasz kilka kredytów, masz problemy finansowe, otrzymujesz telefony od firm windykacyjnych i komorników, możesz skorzystać z usługi oddłużania. Jest to fachowa pomoc prawna świadczona przez wykwalifikowanych prawników.
Z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką, należy jedynie pamiętać, iż nie można biernie godzić się na warunki nie do spełnienia stawiane przez wierzycieli.
Nasze doświadczenie pozwala nam w szybki i sprawdzony sposób wyprowadzić Państwa z sytuacji znanej jako pętla kredytowa.
==================================
Na czym polega oddłużanie?
Jest to doprowadzenie do takiej sytuacji, gdy bezpiecznie spłacasz ustaloną przez siebie ratę, bez uciążliwych telefonów i zagrożeń ze strony firm windykacyjnych oraz komorników
Oddłużanie obejmuje takie działania jak:
* antywindykacja;
* restrukturyzacja i umarzanie kredytów i odsetek;
* czyszczenie rejestrów BIK, BIG KRD, MIG BR;
* renegocjacja warunków z bankami i wierzycielami;
* ewentualna upadłość konsumencka.
Usługa prowadzona jest we współpracy z renomowanymi firmami oddłużeniowymi i kancelariami prawnymi, jest w pełni legalna.
http://ulinks.net/oddluzanieczyszczeniebik Pamiętaj: kredyt konsolidacyjny (oddłużeniowy) jest możliwy dopiero gdy zakończysz proces oddłużania lub gdy nie masz żadnych opóźnień w spłatach kredytów.

IP i czas połączenia logowane. [18478202]
[12.06.2011] 08:57
inwestor2011
Udziele pozyczek prywatnych na rozsadny procent i okres splaty do 72 miesiecy. szybko i uczciwie
kontakt madzia124@onet.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [18479044]
[12.06.2011] 13:13
goska
witam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [18479790]
[12.06.2011] 13:16
goska
witam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [18479798]
[12.06.2011] 13:22
goska
jasteśmy zainteresowani kredytem konsolidacyjnym. mamy kredyt na dom i dwa inne. łączna rata za te 3 kredyty to 4200. każdy w innym banku. chcielibyśmy je skonsolidować i zmniejszyć rate do ok 3000,ale z powodu nieregularnych płatnosci jesteśmy w bik.Mąż jest kierowcą tira więc jego wypłata to podstawa plus diety.

IP i czas połączenia logowane. [18479831]
[12.06.2011] 13:24
goska
witam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [18479841]
[12.06.2011] 13:29
goska
witam serdecznie

JESTEM ZAINTERESOWANY TAKIM KREDYTEM.PROSZĘ O KONTAKT POD NR 697692857

IP i czas połączenia logowane. [18479862]
[13.06.2011] 14:12
halina m.
caroline1004 (09.07.19 21:42):
Witam ,jeśli masz problemy finansowe ,złą historię kredytową zgłos sie do mnie .Pomagam wszystkim rowadzącym działalnosc ,osobom fizycznym ,rolnikom ,obsługiwani -cały kraj caroline1004@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [18483853]
[13.06.2011] 18:18
ryszard gawlas
PROMESA-CENTRUM ODDLUZENIOWE 797 687 650 Borykasz sie z problemami wszelkiego rodzaju zobowiazan finansowych a w szczegolnosci kredytow i pozyczek bankowych?Chcesz spać spokojnie i bez stresu? Twoja decyzja może to zmienić!Pomyśl jakie korzyści odniesiesz.Nikt nie chce słuchać Twoich tłumaczeń dlaczego tak się dzieje tylko Cię windykują? Bo mając problem ze spłacaniem w terminie wysokich rat,wezwania do zapłaty i telefony od windykatorów nie należą do najprzyjemniejszych doświadczeń,rosną też zadłużenia,a do drzwi zapuka wkrótce komornik! Czy tego chcesz? Jednak z Twoja pomocą możemy tą sytuację zmienić-zgłoś się do nas jak najszybciej-jesteśmy po to by pomagać!Ofertę kierujemy do każdego, kto nie radzi sobie ze swoimi zobowiązaniami. Z naszych usług skorzystać może zarówno osoba, która ma problemy z zapłaceniem bieżących rat, jak i taka, do drzwi której puka już komornik. Na żadnym etapie sprawy nie pozostawimy Państwa bez pomocy.Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Ofertę otrzymają Państwo po wypełnieniu bezpłatnej ankiety i przeanalizowaniu jej przez nas. Podejmując decyzję prosimy pamiętać, iż płacąc nam za zlecenie, płacą Państwo za spokój. Są Państwo zabezpieczeni profesjonalną obsługą przy udziale wyszkolonych negocjatorów.Masz problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, a może trafiłeś na tzw. czarną listę i chciałbyś zostać z niej wypisany?
Umorzenia odsetek
Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!!Działamy na terenie całego kraju.
email: finanse62@gmail.com
tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331
NOWY TARG

IP i czas połączenia logowane. [18484880]
[13.06.2011] 18:21
ryszard gawlas
PROMESA-CENTRUM ODDLUZENIOWE 797 687 650 Borykasz sie z problemami wszelkiego rodzaju zobowiazan finansowych a w szczegolnosci kredytow i pozyczek bankowych?Chcesz spać spokojnie i bez stresu? Twoja decyzja może to zmienić!Pomyśl jakie korzyści odniesiesz.Nikt nie chce słuchać Twoich tłumaczeń dlaczego tak się dzieje tylko Cię windykują? Bo mając problem ze spłacaniem w terminie wysokich rat,wezwania do zapłaty i telefony od windykatorów nie należą do najprzyjemniejszych doświadczeń,rosną też zadłużenia,a do drzwi zapuka wkrótce komornik! Czy tego chcesz? Jednak z Twoja pomocą możemy tą sytuację zmienić-zgłoś się do nas jak najszybciej-jesteśmy po to by pomagać!Ofertę kierujemy do każdego, kto nie radzi sobie ze swoimi zobowiązaniami. Z naszych usług skorzystać może zarówno osoba, która ma problemy z zapłaceniem bieżących rat, jak i taka, do drzwi której puka już komornik. Na żadnym etapie sprawy nie pozostawimy Państwa bez pomocy.Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Ofertę otrzymają Państwo po wypełnieniu bezpłatnej ankiety i przeanalizowaniu jej przez nas. Podejmując decyzję prosimy pamiętać, iż płacąc nam za zlecenie, płacą Państwo za spokój. Są Państwo zabezpieczeni profesjonalną obsługą przy udziale wyszkolonych negocjatorów.Masz problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, a może trafiłeś na tzw. czarną listę i chciałbyś zostać z niej wypisany?
Umorzenia odsetek
tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331
NOWY TARG

IP i czas połączenia logowane. [18484891]
[13.06.2011] 18:23
ryszard gawlas
Umorzenia odsetek
tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331
NOWY TARG

IP i czas połączenia logowane. [18484900]
[14.06.2011] 20:10
szybkie pozyczki bez bik
oferuje pozyczki prywatne na umowe cywilo-prawna. koszt 30 %.
pobieram oplate na sporzadzenie umowy 100 zl (kwote ta zwracam po odeslaniu umowy). Szybki i korzystnie. max do 3 dni pozyczka na koncie
Jestem sprawdzonym i godnym zaufania inwestorem
kontakt madzia124@onet.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [18488858]

1 2 3 4 5 6   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat