o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Bankowość i usługi finansowe
 » Odpowiedz na ten temat

Kredyty oddłużeniowe, bez bik, z komornikiem

1 «   3 4 5 6 7   » 9 Strony tematu:
[14.06.2011] 22:11
ryszard gawlas
PROMESA-CENTRUM ODDLUZENIOWE 797 687 650 Borykasz sie z problemami wszelkiego rodzaju zobowiazan finansowych a w szczegolnosci kredytow i pozyczek bankowych?Chcesz spa spokojnie i bez stresu? Twoja decyzja moe to zmieni!Pomyl jakie korzyci odniesiesz.Nikt nie chce sucha Twoich tumacze dlaczego tak si dzieje tylko Ci windykuj? Bo majc problem ze spacaniem w terminie wysokich rat,wezwania do zapaty i telefony od windykatorłw nie nale do najprzyjemniejszych dowiadcze,rosn te zaduenia,a do drzwi zapuka wkrłtce komornik! Czy tego chcesz? Jednak z Twoja pomoc moemy t sytuacj zmieni-zgo si do nas jak najszybciej-jestemy po to by pomaga!Ofert kierujemy do kadego, kto nie radzi sobie ze swoimi zobowizaniami. Z naszych usug skorzysta moe zarłwno osoba, ktłra ma problemy z zapaceniem biecych rat, jak i taka, do drzwi ktłrej puka ju komornik. Na adnym etapie sprawy nie pozostawimy Pastwa bez pomocy.Kad spraw rozpatrujemy indywidualnie. Ofert otrzymaj Pastwo po wypenieniu bezpatnej ankiety i przeanalizowaniu jej przez nas. Podejmujc decyzj prosimy pamita, i pacc nam za zlecenie, pac Pastwo za spokłj. S Pastwo zabezpieczeni profesjonaln obsug przy udziale wyszkolonych negocjatorłw.Masz problemy ze spat dotychczasowych zobowiza, a moe trafie na tzw. czarn list i chciaby zosta z niej wypisany?
Nasze Usugi m.in.obejmuj:
Zmniejszenie wysokoci rat kredytowych
Wyduenia okresu kredytowania
Zmniejszenia oprocentowania
Umorzenia odsetek
Negocjacje z ZUS, US, firmami windykacyjnymi
Wykrelanie danych z BIK i ZBP
Nie czekaj- ZADZWO!!!-Tobie te POMOEMY!!!Dziaamy na terenie caego kraju.
http://finanse62.freeteria.pl/
email: finanse62@gmail.com
tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18489492]
[20.06.2011] 13:06
mx83mx
RYSZARD (11.05.11 05:31):
kredyty (09.06.14 19:05):
witam serdecznie
mam do zaoferowania kredyty dla zadluzonych ze zla historia kredytowa pomagam na lata wyciagnac ludzi z petli zadluzen
kredyty konsolidacyjne dla zadluzonych
kredyty pod zastaw nieruchomosci
kredyty gotowkowe dla zadluzonych
moga miec panstwo komornika windykacje wypowiedziane umowy zrobie wszystko byle tylko pomoc panstwu
Kredyty jakie mam w ofercie maja bardzo duza przyznawalnosc.
pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych o kontakt na mail awcio83s@gmail.com
KREDYTY TYLKO BANKOWE WYSOKA PRZYZNAWALNOSC.

JESTEM ZAINTERESOWANY TAKIM KREDYTEM.PROSZĘ O KONTAKT POD NR 505833340

IP i czas połączenia logowane. [18510350]
[21.06.2011] 08:24
bmielczarek13@wp.pl
kredyty (09.06.14 19:05):
Witam Serdecznie, potrzebuje pomocy finansowej, pracuje na dwa etaty, jednak tygodniowe spłaty są zbyt duzym obciążeniem.
Prosze o odpowiedź
witam serdecznie
mam do zaoferowania kredyty dla zadluzonych ze zla historia kredytowa pomagam na lata wyciagnac ludzi z petli zadluzen
kredyty konsolidacyjne dla zadluzonych
kredyty pod zastaw nieruchomosci
kredyty gotowkowe dla zadluzonych
moga miec panstwo komornika windykacje wypowiedziane umowy zrobie wszystko byle tylko pomoc panstwu
Kredyty jakie mam w ofercie maja bardzo duza przyznawalnosc.
pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych o kontakt na mail awcio83s@gmail.com
KREDYTY TYLKO BANKOWE WYSOKA PRZYZNAWALNOSC.

IP i czas połączenia logowane. [18513714]
[30.06.2011] 21:41
DanutaMaria  maria2109@tlen.pl
jadwizka (10.08.09 20:31):
jadwizka (10.05.10 14:54):
caroline1004 (09.07.19 21:42):
Witam ,jeśli masz problemy finansowe ,złą historię kredytową zgłos sie do mnie .Pomagam wszystkim rowadzącym działalnosc ,osobom fizycznym ,rolnikom ,obsługiwani -cały kraj caroline1004@wp.pl
dzien dobry
jak sie mozna z Panią skontaktowac.Moze na skype?
do listopada ubieglego roku radzilam sobie ze splatą kredytow ( wczesniej trudnych) ale pomniejszana emerytura na podstawie decyzji administracyjnej do stycnia 2010 )w listopadzie zaczely sie problemy) mam kilka zaleglych rat na 3000 złotych.komornika jeszcze nie mam,jak nie znajde mozliwosci uzyskania pomocy to nie wiem jak bedzie.prosze o kontakt jw

ponawiam prośbę o kontakt - na podaną skrzynkę lub tel.790309959

prosze o kontakt na meila : maria2109@wp.pl,gdyż ja nie mogę wysłać do Pani meila

IP i czas połączenia logowane. [18550892]
[13.07.2011] 16:52
miriam
Witam ,jeśli masz problemy finansowe ,złą historię kredytową zgłos sie do mnie .Pomagam wszystkim rowadzącym działalnosc ,osobom fizycznym ,rolnikom ,obsługiwani -cały kraj caroline1004@wp.pl

Witam proszę o kontakt na E maila mam kłopoty potrżebuję 15 000 tyś złotych

IP i czas połączenia logowane. [18598182]
[31.10.2014] 18:02
[13.07.2011] 23:00
arki71  ark71@tlen.pl
Jeśli spłacasz kilka kredytów, masz problemy finansowe, otrzymujesz telefony od firm windykacyjnych i komorników, możesz skorzystać z usługi oddłużania. Jest to fachowa pomoc prawna świadczona przez wykwalifikowanych prawników.
Z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką, należy jedynie pamiętać, iż nie można biernie godzić się na warunki nie do spełnienia stawiane przez wierzycieli.
Nasze doświadczenie pozwala nam w szybki i sprawdzony sposób wyprowadzić Państwa z sytuacji znanej jako pętla kredytowa.
http://kredytyonline.hpu.pl/viewpage.php?pag e_id=20 UWAGA: po wyczyszczeniu BIK możliwy kredyt oddłużeniowy (konsolidacyjny)

IP i czas połączenia logowane. [18599360]
[14.07.2011] 23:10
ryszard
ANTYWINDYKACJA-POMOGLIŚMY JUŻ MILIONOM POLAKÓW !!! Masz problemy ze spłatą kredytów ? Sprawdź naszą ofertę Oddłużania Nasze Usługi m.in.obejmują: Zmniejszenie wysokości rat kredytowych Wydłużenia okresu kredytowania Zmniejszenia oprocentowania Umorzenia odsetek Negocjacje z ZUS, US, firmami windykacyjnymi Wykreślanie danych z BIK i ZBP Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!! http://finanse62.freeteria.pl/ email:finanse62@gmail.com tel.kom.+48797687650 gg 31127811 Skype-ryszard1331

IP i czas połączenia logowane. [18602204]
[14.07.2011] 23:12
ryszard
finanse62@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [18602214]
[14.07.2011] 23:19
ryszard
ANTYWINDYKACJA-POMOGLIŚMY JUŻ MILIONOM POLAKÓW !!! Masz problemy ze spłatą kredytów ? Sprawdź naszą ofertę Oddłużania Nasze Usługi m.in.obejmują: Zmniejszenie wysokości rat kredytowych Wydłużenia okresu kredytowania Zmniejszenia oprocentowania Umorzenia odsetek Negocjacje z ZUS, US, firmami windykacyjnymi Wykreślanie danych z BIK i ZBP Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!! http://finanse62.freeteria.pl/ email:finanse62@gmail.com tel.kom.+48797687650 gg 31127811 Skype-ryszard1331

IP i czas połączenia logowane. [18602245]
[14.07.2011] 23:22
ryszard gawlas

IP i czas połączenia logowane. [18602250]
[16.07.2011] 11:38
monia10101
Witam wszystkich.
Posiadam w swojej ofercie kredyty dla osób ze zła historią bik, wypowiedzianymi umowami, z komornikiem i wielel innych.
Nie pobieram żadnych opłat przed załatwieniem kredytu.
Zapraszam serdecznie.
centrumubezpieczen_vorst@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [18606236]
[16.07.2011] 20:02
ryszard gawlas
ANTYWINDYKACJA-TWOJE SPOKOJNE JUTRO !!! Masz problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, a może trafiłeś na tzw. czarną listę i chciałbyś zostać z niej wypisany? Nasze Usługi m.in.obejmują: Zmniejszenie wysokości rat kredytowych Wydłużenia okresu kredytowania Zmniejszenia oprocentowania Umorzenia odsetek Negocjacje z ZUS, US, firmami windykacyjnymi Wykreślanie danych z BIK i ZBP Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!! http://finanse62.freeteria.pl/ email:finanse62@gmail.com e-mail:finanse62@gg.pl tel.kom.+48 797 687 650 gg 31127811 Skype-ryszard 1331

IP i czas połączenia logowane. [18607398]
[19.07.2011] 13:25
desperados_wroc
Jak czytam te bzdety to płakać mi się chce. Pożyczki, bez bik bez srik i całej reszty. Ludzie szukacie sobie sami kłopotów . Oglasza się tu cała rzesza ludzi i firm wyludzających przedplaty, ubezpieczenia i ch..j wie co jeszcze. Najzabawniejsi są ci którzy handlują danym osobowymi
cytuję : proszę o przesłanie numeru pesel, imienia, nazwiska , grupy krwi, co jadł wasz pies na obiad " a ja natychmiast to opier...lę bankom coby mogły wam zasypywać skrzynki spamami i żeby pani z infolinii dzwoniła do was w niedzielę o 13 i zapraszała was na imprezę do magnolii bo w waszej stytuacji materialnej najlepiej jest kupić sobie nowe buty w promocji o 30 procent taniej!!!
Ja przejrzałem na oczy jak pod drzwiami zameldował mi się facet z windykacji z Inferno inkasso. Gadaliśmy chyba z godzinę. Kazał mi się zameldować z wszystkimi papierami dotyczącymi zadłużenia w ciągu dwóch dni u nich w biurze we Wrocławiu, a zadłużenie miałem niemałe bo ponad 200 000.
Pierwszą rzecz jaką mi uświadomili to to że łatwiej jest lawirować mając dziesięć małych przeterminowanych kredytów po 10 000 niż jeden kredyt konsolidacyjny na 100 000.
Proces oddłużenia trwa miesiącami a nawet latami . jeśli się komuś wydaje że biorąc jedną dużą pożyczkę i spłacając małe ,pozbędzie się kłopotu to jest w błędzie. tak właśnie nakręca się spirala kredytowa w którą się pakujecie na własne życzenie.
Nie wiem czy jeszcze pomagają ludziom w temacie oddłużeń bo na swojej stronie ogłaszają się że zajmują się ochroną firm pożyczkowych przed oszustami (wiem też że chronią ludzi uczciwych przed właśnie takimi @@@o...nymi oszustami którzy niby załatwiają kredytu) ,ale warto do nich zadzwonić bo świetnie znają temat zadłużeń od strony prawnej ,oraz wiem że współpracują z firmami pośrednictwa pracy i jak ktoś ma problemy z pracą to też mu potrafią w tym pomóc.

IP i czas połączenia logowane. [18616260]
[19.07.2011] 19:58
ryszard gawlas
ANTYWINDYKACJA-TWOJE SPOKOJNE JUTRO !!! Masz problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, a może trafiłeś na tzw. czarną listę i chciałbyś zostać z niej wypisany? Nasze Usługi m.in.obejmują: Zmniejszenie wysokości rat kredytowych Wydłużenia okresu kredytowania Zmniejszenia oprocentowania Umorzenia odsetek Negocjacje z ZUS, US, firmami windykacyjnymi Wykreślanie danych z BIK i ZBP Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!! http://finanse62.freeteria.pl/ email:finanse62@gmail.com e-mail:finanse62@gg.pl tel.kom.+48 797 687 650 gg 31127811 Skype-ryszard 1331

IP i czas połączenia logowane. [18617684]
[27.07.2011] 18:19
ewa2518  ewa2909m@tlen.pl
inwestor2011 (11.06.12 08:57):
Udziele pozyczek prywatnych na rozsadny procent i okres splaty do 72 miesiecy. szybko i uczciwie
kontakt madzia124@onet.com.pl

mam stala prace netto 1800 zl
mam zla historie w bik
potrzebuje 40000
prosze o pomoc i kontakt

IP i czas połączenia logowane. [18644020]
[27.07.2011] 18:25
bea (11.03.22 16:32):

Witam!niestety kontakt jest nie mozliwy wiadomosci nie dochodza!wiec chyba lipa!pozdrawiam

tez nie moge wyslac widomosci do tej osoby
prosze o kontakt

IP i czas połączenia logowane. [18644035]
[27.07.2011] 18:33
kamila@zalatwiamykredyty.pl (11.01.20 19:56):
Witam.
Szukasz kredytu ?. Chcielibyśmy przedstawić oferty różnych firm. Są to legalne pożyczki oraz kredyty żądnej lichwy. Jeśli jesteś zainteresowany, poproszę o przesłanie następujących danych: imię, nazwisko, pesel, miasto, zarobki netto, oczekiwaną kwotę kredytu/pożyczki oraz numer telefonu kontaktowego .Przedstawiciele firm, z którymi współpracujemy skontaktują się.
Pozdrawiam
kamila@zalatwiamykredyty.pl ZA NASZĄ POMOC NIC NIE PŁACICIE!! NIE MA ŻADNYCH OPŁAT, SMS, WSZYSTKO CAŁKOWICIE ZA DARMO!

JESTEM ZAINTERESOWANA POZYCZKA W WYS 40000 ZL
PROSZE O KONTAKT BO NIE MOGE NA NR MAILA WYSLAC WIADOMOSCI

IP i czas połączenia logowane. [18644058]
[27.07.2011] 18:57
ryszard gawlas
PROMESA-CENTRUM ODDŁUZENIA-WINDYKACJI-ANTYWINDYKACJI 797 687 650 Borykasz sie z problemami wszelkiego rodzaju zobowiazan finansowych a w szczegolnosci kredytow i pozyczek bankowych?Chcesz spać spokojnie i bez stresu? Twoja decyzja może to zmienić!Pomyśl jakie korzyści odniesiesz.Nikt nie chce słuchać Twoich tłumaczeń dlaczego tak się dzieje tylko Cię windykują? Bo mając problem ze spłacaniem w terminie wysokich rat,wezwania do zapłaty i telefony od windykatorów nie należą do najprzyjemniejszych doświadczeń,rosną też zadłużenia,a do drzwi zapuka wkrótce komornik! Czy tego chcesz? Jednak z Twoja pomocą możemy tą sytuację zmienić-zgłoś się do nas jak najszybciej-jesteśmy po to by pomagać!Ofertę kierujemy do każdego, kto nie radzi sobie ze swoimi zobowiązaniami. Z naszych usług skorzystać może zarówno osoba, która ma problemy z zapłaceniem bieżących rat, jak i taka, do drzwi której puka już komornik. Na żadnym etapie sprawy nie pozostawimy Państwa bez pomocy.Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Ofertę otrzymają Państwo po wypełnieniu bezpłatnej ankiety i przeanalizowaniu jej przez nas. Podejmując decyzję prosimy pamiętać, iż płacąc nam za zlecenie, płacą Państwo za spokój. Są Państwo zabezpieczeni profesjonalną obsługą przy udziale wyszkolonych negocjatorów.Masz problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, a może trafiłeś na tzw. czarną listę i chciałbyś zostać z niej wypisany?
Nasze Usługi m.in.obejmują:
Zmniejszenie wysokości rat kredytowych
Wydłużenia okresu kredytowania
Zmniejszenia oprocentowania
Umorzenia odsetek
Negocjacje z ZUS, US, firmami windykacyjnymi
Wykreślanie danych z BIK i ZBP
Nie czekaj- ZADZWOŃ!!!-Tobie też POMOŻEMY!!!Działamy na terenie całego kraju. email: finanse62@gmail.com tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331

IP i czas połączenia logowane. [18644152]
[29.07.2011] 10:40
oszukana
ewa2518 (11.07.27 18:19):
inwestor2011 (11.06.12 08:57):
Udziele pozyczek prywatnych na rozsadny procent i okres splaty do 72 miesiecy. szybko i uczciwie
kontakt madzia124@onet.com.pl

mam stala prace netto 1800 zl
mam zla historie w bik
potrzebuje 40000
prosze o pomoc i kontakt

To wielka ściema
Nie wierzcie nie wplacajcie

IP i czas połączenia logowane. [18648975]
[29.07.2011] 16:52
ryszard gawlas
Masz Dłużnika?-Zgłoś-Pomogliśmy już milionom Polaków !!! Jeżeli Państwa pieniądze stanowią dla dłuzników żródło utrzymania,darmowego kredytu na poczet finansowania nierentownej firmy,czy życia ponad stan lub jeśli padliście ofiarą oszustwa,zlecając nam windykację we wczesnym etapie opóźnienia płatności macie 75% więcej szans na szybsze odzyskanie całości pieniędzy!Swiadczymy usługi w zakresie windykacji należności,dochodzenia roszczeń finansowych oraz organizowania obsługi prawnej w tym zakresie.Oferte kierujemy do indywidualnych klientów oraz przedsiębiorców i przedsiębiorstw,które chcą swoje problemy ze ściąganiem i egzekucją należności rozwiązać w sposób szybki,skuteczny oraz zgodny z prawem.Czy nadal czekacie aż sprawa się przedawni? Współpraca z nami może to zmienić,nie przysparzając dodatkowych i zbędnych kosztów.Zapraszamy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.Działamy na terenie całego kraju.Jesteśmy naprawdę skuteczni!
email:finanse62@gmail.com
e-mail:finanse62@gg.pl
gg 31127811 Skype-ryszard1331
tel.kom.+48797687650

IP i czas połączenia logowane. [18650033]
[29.07.2011] 16:54
ryszard gawlas
ANTYWINDYKACJA-ODDŁUŻANIE FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH !!!
ANTYWINDYKACJA-NADZIEJA ZADŁUŻONYM !!! Jak wyjść ze spirali długów, przeciąć zaciskającą się pętlę kredytową i zacząć spokojnie spłacać swoje zobowiązania przed takim dylematem staje coraz więcej osób. Większość z nich jest świadoma, że zobowiązania trzeba spłacać. Nie chcą uciekać przed wierzycielami. Chcą spłacać swoje długi, a jednocześnie zachować środki do godnego życia.Właśnie dla takich osób nasza firma przygotowała bardzo wiele form pomocy. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów finansistów, prawników, negocjatorów, i rzetelnemu przedstawieniu sytuacji przez Państwa, wspólnie wybierzemy adekwatne rozwiązania, podejmiemy właściwe kroki, by ułatwić Państwu spłatę zobowiązań, zabezpieczyć Państwa nieruchomości. Na mocy podpisanej umowy będziemy reprezentować Państwa w kontaktach z wierzycielami, negocjować najkorzystniejsze warunki ugody, zmniejszającej czy wręcz umarzającej Państwa zobowiązania.Pomożemy Państwu z optymizmem spojrzeć w przyszłość, uwierzyć, że nie wszystko już jest stracone.Nie zwlekaj. Odsetki wciąż rosną, wierzyciele coraz bardziej się denerwują.Zaufaj nam. W Twoim imieniu podejmiemy działania, które przerwą spiralę długów.Działamy na terenie całego kraju.
email:finanse62@gmail.com
e-mail:finanse62@gg.pl
tel.kom.+48797687650
gg 31127811
Skype-ryszard1331

IP i czas połączenia logowane. [18650036]
[02.08.2011] 17:07
madziulek 001
Witam pilnie potrzebóję 2000tyś zł do 5 .08, muszę zapłecić rachunek za prąd jest to wyrównanie za zimę. obecnie mam odłączony prąd a mam dwoję małych dzieci.bardzo potrzebuję tych pieniędzy,spłacę w ratach.

IP i czas połączenia logowane. [18663443]
[03.08.2011] 19:25
beata1230
witam
szukam rozwiązania,tyle ofert a jak co do czego to lipa potrzebuje pożyczji 140000 mam komornika,i wpis w księge ,ale może jest jeszcze ktoś kto pomoże wyjść z tej okropnej sytuacji.zarobki moje i męża to 4600 razem.szukam pomocy ,ale na wpłaty przed uzyskaniewm kredytu nie,dziękuje,już nieraz się dałam nabrać.wiem że musze to spłacić ale tylko nie chciałabym żeby mi zabrali mieszkanie.prosze o pomoc beata12173@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [18667484]
[05.08.2011] 09:40
dzastine  dzastine@tlen.pl
Witam , mam podobną sytuację...jak Pani sobie poradziła? prosze o info na maila dzastine@tlen.pl pozdrawiam
hehehe108 (09.07.22 21:56):
witam, potrzebuje kredytu w wysokosci 2500zł do poniedziałku ,jestem na urlopie wychowawczym i w bik zaleglosc do 90 dni, narzeczony prowadzi działalnosc gospodarcza ale ma komornika poniewaz jego mama nie opłacała czynszu o czym dowiedzielismy sie po wejsciu komornika, dochody z działalnisci to około 3tys miesiecznie . prosze o pomoc doszło do tego ze nie mam na mleko dla dziecka kontakt do mnie hehehe108@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [18671714]
[10.08.2011] 07:48
Anna.
Witam. Pilnie potrzebuję pomocy. Wiem,że te wpisy to lipa,bo szukam już jakiś czas. Będę miała iskierkę nadziei.Sytuacja beznadzieja.

IP i czas połączenia logowane. [18688701]
[12.08.2011] 12:28
renata1969

Witam jestem zadłużona na ok 45000zł w tym u komornika i potrzebuje pomocy .Proszę o odpowiedż.Moje dochody sa niskie ok 1000zł plus alimenty 500zl

IP i czas połączenia logowane. [18695415]
[10.09.2011] 12:33
jwona64  jwona64@tlen.pl
wiki45 (10.02.11 09:06):
Prosze o pomoc,potrzebuje gotowki jak najszybciej,Wzielam kredyt mieszkoniowy ,i od kiedy stracilam prace ,niemam z czego rate kredytu teraz placic.Nie pracuje ale chcialabym wziac jakąś pożyczke pod zastaw ziemi swoją czesc.Już mam komornika i jestem w biku .boje sie ze wywala mnie z mieszkania i pojde na ulice.prosze bardzo o pomoc ,witam ma swojej oferciekredyt prywatny od inwestorow moj email jwa7@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [18789885]
[17.10.2011] 23:13
kamil
prosze o pilny kontakt pod email kamil.rusin@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [18919981]
[24.10.2011] 09:36
Anna.
jarko (11.10.17 09:44):

witam,chcialbym uzyskac pomoc w splacie wszystkich zadluzen ok.20000,jestem w stanie placic rate 600 zl,prosze o kontakt na meila jaroslaw28041977@wp.pl

Witam. Mam ogromne problemy ze spłatą zaległych kredytów. Bardzo proszę o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [18944564]
[04.11.2011] 23:54
alina52
Nie wiem jak przedstawić swój problem.Zgodnie z tym co przeczytałam,potrzebuję pilnie pożyczkę w wysokości 5000 zł.

IP i czas połączenia logowane. [18993599]

1 «   3 4 5 6 7   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat