o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Co z tym zrobic?

[28.02.2009] 17:55
KCPaweł  beata15lol@tlen.pl
Wiec zaczne od tego ze : Moj kolega bardzo bliski ma dziewczyne o rok starsza ale tak czesto sie kłoca ze normalnie ja nie moge i to z byle powodu xD ale zaraz po jakim czasie powracaja do siebie i juz wszystko gra i znowu te miłosne opisy na gg sie pojawiaja obojgu -.- .Problem w tym ze ten chłopak mi rowniez sie podoba i cos czuje ze po dłuzszych rozmowwach na GG z nim (jakies poł roku) tak jakby tez mu sie spodobałam (wogole zaczoł pisac do mnie skarbie itd) alee jest jeden problem bo ja tak naprwade nwm czy on wogole pisze tak z przyzwyczajenia czy jak ;( to jest takie chwilowe ze np w szkole to sie na mnie patrzy ale ja@@@ jest jego dziewczyna to juz tak jakby sie ogranicza choc i tak nadal mowi ze mnie kocha Pytanie jest takie : Jak długo moze przetrwac ich miłosc z takimi kłotniami ? i czy wogole ja mam choc miec jakos malo nadzieje ze spodobam mu sie na dobre ?;> (ps ja goo bardzo kocham choc czasmi to sie zawstydzam przy nim i wogole jak go widze to zaraz czyje ze sie pale) o lol xD ale to mi krotkie wyszło ok niech ktos mi porawdzi ...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat