o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Czy naprawde jestem w toksycznym zwiazku?

[26.02.2009] 19:13
Xantia86
Kolezanka podsuneła mi bym weszła sobie na forum na temat toksycznej miłosci bo ona dotyczy mnie ...wysmialam ja jak innych znajomych ale mimo to weszłam zobaczyc czy ten broblem dotyczy równiez i mnie...i czytajac problemy roznych osob stwierdziłam ze chyba jednak to dotyczny i mnie ...moja chistoria zaczeła sie pieknie spotkałam chłopaka o rok młodszego ,to była chyb amiłosc od pierwszego wejzenia...pierwsze miesiace było jak w bajce byłam zakochana bardzo ale nagle ktoregos dnia dostałam smsa \"cos jest nie tak nie czuje do ciebie tego co na poczatk\"swiat mi sie zawalił...pochwili stwierdzil ze jednak czuje to samo i od tego zaczeło sie piekło zerwał ze mna chyba z 10 razy ja za kazdym razem wracałąm bo kocham ponad zycie .mieszka ok40km od mojej miejscowosci wiec widywlaismy sie potem w weekendy tylko ,ale mimo to nie chciał zbytnio w weekendy sie widywac czasem wymyslam wymówki...cały czas, porownywał mnie do dzieciaka i wytyczał błędy (chociaz je zmieniałam)znajomi nie moga patrzec na mnie ze mnie on niszczy(wczesniej byłam osoboa obrotna,samodzielna,odwazna z poczuciem humory,miałam silny charakter,jestem dobra i pomagam innym) wciaz tylko mnie wysmiewa jak cos zrobien,niemoge z nim ic zaplanowac ,przed kazsym weekendem tylko czekam czy mi napsze czy przyjedzie czy nie, przestał dzwonic, mało pisze. jak spytałam czy jestesmy ze soba on odpowiedzial ze mam sobier to nazywac jak chce, mowi ze kocha chociaz raz mi powiedział ze mnie nie kocha i po paru dniach przyszedł z kwiatami a ja zakochana wybaczyłamco nie powiem to zle,nie moge nic zrobic wkurza sie o błache tak naprawde rzeczy i odrazu zrywa...ludzie czy naprawde to toksyczna miłosc????

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.03.2009] 17:06
alutkaa
Jesteś w toksycznym związku. ja mam podobnie tylko jeszcze facet ma osobowość BORDERLINE i przezywa mnie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14635056]
[03.04.2009] 18:30
sttafzfg
Odpuście sobie dziewczyny, tyle jest fajnych facetów, którzy sa samotni a wy tkwicie sobie w tych toksycznych związkach z idiotami oszukując same siebie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14649909]

» Odpowiedz na ten temat