o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie Wywołujące uczucie sytości

1 2
[20.02.2009] 15:14
dorota1top
TABLETKI
Witam,
kupilam dzis w rossmanie takie tabletki
:
http://www.slimcontrol.pl/

czy ktos z Was je stosował? chcę zrzucic ok. 5-7 kg.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.02.2009] 17:47
Maxiu84
Ale z was naiwniara Przeczytaj skład: "Skład: Jedna kapsułka wywołująca uczucie sytości zawiera 400 mg sproszkowanych łusek nasion Plantaginis ovata"

Teraz poszukaj co to jest to "Plantaginis ovata". Poszukałem za Ciebie: babka jajowata. Teraz popatrz ile tego jest w jednej kapsułce: 400mg, a ile kapsułek w opakowaniu ? 60. 400mg razy 60 daje 24g. 24g nasion babki jajowatej za ~40zł.

Tutaj masz link do strony gdzie nasiona babki można kupić w ilości 200g za ~6zł: http://tnij.org/babkajajowata Prosze Was, nie bądźcie takie naiwne.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14418864]
[06.04.2009] 09:34
fitnesowiec  8734884@tlen.pl
Zapomnij o tabletkach. Jezeli chodzi o chemie, to polecam jedynie kremy na cellulit jak zaczniesz chudnac. Naprawde nie warto tej chemii brac, szczegolnie w przypadku kobiet i Waszej wrażliwej gospodarki hormonalnej. Nie lepiej troche [ http://plaskibrzuch.eii.com.pl/cwiczenia_do_ domu.html ]poćwiczyć w domu, moze pospacerowac, albo jeść jak do tej pory, tylko na początek postanowić np.: nie jeść po godz. 18tej? Moze warto sprobowac jakiejs delikatnej diety [ http://plaskibrzuch.eii.com.pl/dieta_cud.htm l ] (nie zadnej diety cud). Naprawde, tabletki i diety cud to najgorsze co mozna zrobic. http://www.amadyna.org.pl - najszybsze kredyty w internecie, pozyczka, gotówka, hipoteki oraz informacja gospodarcza, BIK...

IP i czas połączenia logowane. [14662319]
[06.04.2009] 18:07
Hbernatus
Najlepszy, bo naturalny, a ostatnio w Polsce robiący się coraz bardziej popularny (na Zachodzie i w Azji znany od dawna) jest błonnik rozpuszczalny z babki (odmiana azjatycka) tzw. Psyllium. Jego fenomen polega na tym, że odmiennie od większości błonników roślinnych, jest rozpuszczalny w wodzie (tworzy się tzw. żel), który oczyszcza cały przewód pokarmowy, ale przede wszystkim po zmieszaniu z wodą zwiększa objętość nawet 40-to krotnie. Wystarczy 1-2 łyżeczki Psyllium rozmieszać w wodzie, wypić, popić następną szklanką wody i to wspaniale potrafi nasycić głód. Dlatego jest rewelacyjny podczas stosowania diet, a do tgo nie zawiera żadnego chemicznego syfu, jest w 100% naturalny. Polecam: http://www.evergreen.pl/psyllium-100g-p-722. html

IP i czas połączenia logowane. [14664449]
[02.08.2010] 19:04
niezdecydowana:((
hej muszę schudnąć tak ok 5kg i potrzebuje jakis super tabletek...
czy ktoś zna taki specyfik???

IP i czas połączenia logowane. [16998404]
[01.10.2014] 01:56
[20.11.2010] 17:15
iffi
nie ma takich cudownych tabletek, tak jak nie ma cudownych diet, chyba że ktoś jest gotowy zapłacić za możliwość tzw. schudnięcie własnym zdrowiem i doprowadzić do zrujnowania organizmu Doradzam rozsądną dietę. Polecam lekturę bloga: http://kuracjeodchudzajace.com.pl - o zagrożeniach związanych z nierozsądnym odchudzaniem, ale i o tym, że odchudzanie nie musi być katorgą

IP i czas połączenia logowane. [17449634]
[22.11.2010] 09:34
marasbone
Nie ma cudownych odchudzających tabletek, należy pozbyć się lenistwa i wziąć się do roboty. Odchudzanie to proces i to dość długotrwały, najlepsze efekty daje, jeśli się go złoży z co najmniej dwóch elementów: porządnej diety (nie restrykcyjnej czy głodówki) i ćwiczeń. Dieta białkowa jest bardzo dobra na to, można jeść smaczne produkty i chudnąć, jeśli dietę poprze się naprawdę porządnymi ćwiczeniami. Można też wesprzeć się jakąś odżywką, np. Milkoshake Diet jest bardzo dobre do tych celów bo także wywołuje uczucie sytości i jednocześnie wspomaga mięśnie przy wysiłku.

IP i czas połączenia logowane. [17457123]
[25.11.2010] 22:18
adba
dobre tabletki które stosuje to thermacuts, po nich wogole nie chce mi się jeść, na stronie producenta pisze e ograniczają apetyt i spalają tłuszcz, może nie są tanie ale warte swojej ceny, tu więcej o nich: http://tnij.org/thermacuts

IP i czas połączenia logowane. [17474581]
[08.12.2010] 10:52
kak
Tabletki na odchudzanie to niejako leki i dlatego trzeba przed ich kupieniem , a tym bardziej przed zastosowaniem poradzić się lekarza. Raczej nie powinniśmy odchudzać się na własną rękę. Można sobie bowiem zaszkodzić.
Tabletki na odchudzanie ostatnimi laty robią dużą furorę. Chyba większość kobiet je stosuje, by zmniejszyć swą nadwagę. Osoby mające problemy trzymaniem prawidłowej wagi są niejednokrotnie kuszeni wizją szybkiej straty zbędnych kilogramów; sięgają wtedy właśnie po tabletki, nawet te, które są bez recepty. Jednakże trzeba wiedzieć, że odchudzające specyfiki nie mają w sobie wielkiej mocy, która jest w stanie odchudzić nas w ciągu jednego dnia, bez większego wysiłku. By osiągnąć cel ( stratę wagi) należy , oprócz łykania tabletek, ograniczyć ilość przyjmowanych wraz z pożywieniem kalorii, a ponadto trzeba postawić na aktywność fizyczną. Tylko wówczas kuracja wspomagająca odchudzanie tabletkami nabierze sensu. Więcej informacji na temat tabletek odchudzających znajduje się na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/09/ 27/tabletki-dla-smuklej-figury/

IP i czas połączenia logowane. [17529497]
[29.08.2012] 17:12
stilisinca1987
masz rację sądzę tak samo -

IP i czas połączenia logowane. [19805714]
[19.09.2013] 02:30
OlkaS5522
Uzywaliscie leku o nazwie Blonnik Psyllium? Bo szukalam opinii dotyczacych tego leku i nic nie moge znalezc. Mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym produkcie? Warto go kupowac, slyszeliscie o zamiennikach? Na tej stronie jest troche danych o Blonnik Psyllium: http://www.listalekow.pl/blonnik-psyllium/ - myslicie, ze to sprawdzone informacje? Wolalabym sie nie przejechac i zmarnowac bezsensownie siano, dlatego licze na Wasze sugestie. Dzieki za wszelkie porady.

IP i czas połączenia logowane. [20748739]
[21.09.2013] 23:18
sylwia14
Jestem dietetykiem i jeśli ktoś potrzebuje porady to proszę o kontakt: sylwia.dm@tlen.pl

IP i czas połączenia logowane. [20754280]
[26.09.2013] 11:00
Małgośka KR.
Śmiać mi się chce jak czytam posty zawiedzionych...
Łykacie tabsy i czekacie na cud. To nie tak.
Cud będzie lecz trzeba go wspomóc. NOVOSLIM to suplement diety wspomagający odchudzanie. Oprócz łykania tych kapsułek trzeba też trochę wysiłku fizycznego a przede wszystkim odpowiednią dietę.
Najlepiej jak to opiszę na swoim przykładzie, który super oddaje moją myśl.
DO odchudzania podchodziłam dwukrotnie. I przy pierwszej próbie jadłam o wiele za dużo, a ruch to był tylko z domu do auta i z powrotem.
Przy drugiej próbie postąpiłam inaczej. Oprócz NOVOSLIMU zaopatrzyłam się w odpowiednią dietę (na stroniewww.novopharma.pl podają gotowe opracowania) i kupiłam kijki.
Połączenie tych trzech czynników dało spodziewany efekt. Schudłam tyle ile chciałam (14 kg) i wyglądam jak przed 20 laty.
Nie załamujcie się, tylko walczcie o siebie. Novoslim jest skuteczny, lecz jak się zablokujecie mentalnie to nic z tego nie wyjdzie.
ps.
tak jeszcze gwoli uzupełnienia. Wiecie dlaczego wybrałam Novoslim? Zerknijcie na skład to sami zrozumiecie. Tylko dlatego, że dbam o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Naturalne składniki i znany producent.

IP i czas połączenia logowane. [20763411]
[29.09.2013] 22:12
Quimica
A ja biorę suplement diety DicoPlus, który zawiera błonnik pokarmowy, który właśnie wywołuje uczucie sytości i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona - spisuje się znakomicie. I nie mam po nim żadnych skutków ubocznych

IP i czas połączenia logowane. [20771022]
[01.10.2013] 19:19
olgasmi
Jeśli chodzi o błonnik to najlepiej postawić na 100% naturalny jak Jeliton na przykład, wówczas będzie pewność, ze dobrze zadziała

IP i czas połączenia logowane. [20774611]
[05.11.2013] 10:59
madeinPooland
do Novoslimu podchodziłam dwukrotnie Za pierwszym razem po pierwszym opakowaniu nic nie zauważyłam ale też naiwnie sądziłam że same tabletki pomogą Dopiero później trenerka wyjaśniła mi jak one działają. Posiłkowałam się przepisami na diety i pierwszy raz w zyciu osiągnęłam sukces w tej dziedzinie w co nikt nie chciał uwierzyć;p Suplement dobry i tani tylko trezba zastosowac się do zaleceń producenta czyli odpowiednia dieta i trochę ruchu Nie czułam się po nim syta natomiast nie ograniczył łaknienie przez co unikałam przysłowiowego "ssania w żołądku"

IP i czas połączenia logowane. [20845217]
[06.11.2013] 15:31
lolkaKato
jestem na pierwszym opakowaniu Novoslimu i narazie jedyne co mogę zauważyć to włąśnie trochę więcej energii i chęci do działania no i właśnie zmniejszone łaknienie na słodycze. Póki co jestem zadowolona zobaczymy czy faktycznie uda mi się zrzucić coś

IP i czas połączenia logowane. [20847424]
[14.11.2013] 17:45
ElNinka.
Po co się truć tabletkami? Nie lepiej wykroić trochę czasu w ciągu dnia i poćwiczyć, ewentualnie zapisać się na aerobik, fitness? Albo zmienić dietę? Wprowadziłam u siebie takie zmiany, dodatkowo dostałam od znajomej specyfik, o nazwie Jeliton, który łagodnie, acz skutecznie oczyszcza jelita i dzięki temu oponka mi się zmniejszyła. Plus zrzuciłam dwa kilo Spróbuj w tę stronę uderzyć!

IP i czas połączenia logowane. [20861845]
[18.11.2013] 12:17
freda a
Staram się odżywiać zdrowo jestem też zwolenniczką zdrowego stylu życia i nie czuje się " jakobym trułą się tabletkami" Stosuję Novoslim wspomagająco podczas diety i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ma w jego składzie nic co w jakikolwiek sposób mi przeszkadzało. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na zmianę stylu żywienia

IP i czas połączenia logowane. [20868837]
[20.11.2013] 21:28
Figazmakiem
Tabletki które bardzo ładnie hamują apetyt a jednocześnie człowiek czuje się najedzony to Foreverslim.Brałam więc mogę polecić.

IP i czas połączenia logowane. [20873263]
[21.11.2013] 20:26
Oter4353
freda a (13.11.18 12:17):
Staram się odżywiać zdrowo jestem też zwolenniczką zdrowego stylu życia i nie czuje się " jakobym trułą się tabletkami" Stosuję Novoslim wspomagająco podczas diety i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ma w jego składzie nic co w jakikolwiek sposób mi przeszkadzało. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na zmianę stylu żywienia

Popieram, mądry wybór . Jak dla mnie novoslim okazał sie skuteczny. 12 kilo mniej

IP i czas połączenia logowane. [20874926]
[25.11.2013] 19:24
szakkKii
przy moim apetycie to nic nie pomagało;p i to był mój największy problem ale to prawda Novoslim spoko działają na tego typu sprawy trochę mnie pohamowało po nich

IP i czas połączenia logowane. [20882289]
[26.11.2013] 21:22
Pora84
Stosowałam również tabletki Foreverslim i oprócz tego że człowiek czuję się na nich cały czas syty to jeszcze rewelacyjnie hamują chęć sięgania po słodycze.

IP i czas połączenia logowane. [20884522]
[28.11.2013] 18:50
Inglot33.
freda a (13.11.18 12:17):

Mądry wybór. Tez stosowałam Novoslim i jestem zadowolona z efektów, które udało się uzyskać podczas diety.Polecam wszystkim, które mają problem z zrzuceniem kilogramów.

IP i czas połączenia logowane. [20888184]
[29.11.2013] 07:36
Dana3161  Dana3161@tlen.pl
Tabletki na odchudzanie - http://vk.cc/1Syc1Z Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [20889038]
[03.12.2013] 20:33
sierrra
Próbowałam z chromem ale nie pomgałam. Chyba spróbuję tego Novoslimu nasłuchałam się sporo pozytywów

IP i czas połączenia logowane. [20898256]
[13.12.2013] 12:27
ann53a
stosowałam tylko Slimcea i odpowiadając na pytanie autora, hamują łaknienie, nie ma się ochoty podjadać, je się tyle ile potrzebuje faktycznie organizm.

IP i czas połączenia logowane. [20917899]
[15.01.2014] 10:43
teria
potwierdzam, tabletki slimcea bardzo dobrze hamują łaknienie przez co łatwiej utrzymać zaplanowaną dietę.

IP i czas połączenia logowane. [20985674]
[19.03.2014] 16:18
martiusia
jestem studentka wiec tak z kasa u mnie roznie i szukalam jakiejs alternatywy. po pierwsze wzielam sie za siebie - kolezanka polecila mi tabletki z naturalnymi keiotonami malin raspberrybio5 i po tygdonu juz widzialam, ze waga spada!! 3 kg mniej
zaczelam sie martwic o skore, chcualam zeby nada byla jedrna dlatego kupilam taka zwykla gabke za 3 zl co z jedej strony jest taka chropowata i codziennie pod prysznicem robilam masaz calego ciala

IP i czas połączenia logowane. [21096970]
[27.03.2014] 11:35
monikaH
zachęciłyście mnie. dzisiaj rozpoczynam kuracje ze slimceą. nie mam dużo do zrzuecenia wieć liczę na sukces

IP i czas połączenia logowane. [21107923]
[05.05.2014] 15:07
Slimcia
Slimcea jest super, nie chce mi się opiwyać całej swojej historii ;p ale powiem wam że działa Powinno wystarczyć ;*

IP i czas połączenia logowane. [21163706]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat