o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Jak schudnąć ?

1 2
[17.02.2009] 22:51
Maxiu84
Na stroniewww.rekreacja.nazwa.pl odnajdziecie wiele przydatnych porad jak się zdrowo odchudzać, jak ćwiczyć oraz jakich suplementów używać aby wspomóc odchudzanie. Zapraszamywww.rekreacja.nazwa.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.02.2009] 11:32
babulka
znam takie tabletki jeszcze Formoline pomagają schudnąć ale i tak uważam, że najważniejsze jest jeśli chce się schudnąć żeby zrezygnować ze słodyczy i fast food. B.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14405639]
[18.02.2009] 21:24
Maxiu84
W Formoline pod naukowo brzmiącą nazwą: "polimer 6-1,4 z D-glukozaminy i N-acetylo-D-glukozaminy" kryje się chityna z pancerzy skorupiaków Jeśli chcecie poznać więcej ciekawostek zapraszam nawww.rekreacja.nazwa.pl

IP i czas połączenia logowane. [14408770]
[23.02.2009] 11:33
kfiatkaa
ja sama też łykam fomoline dziś np idę na obiad na kebaba. Tabletkę łyknę przed posilkiem i od razu będzie kebab miał mniej kalorii "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm

IP i czas połączenia logowane. [14433679]
[23.02.2009] 14:16
GHunterPL
kfiatkaa (09.02.23 11:33):
ja sama też łykam fomoline dziś np idę na obiad na kebaba. Tabletkę łyknę przed posilkiem i od razu będzie kebab miał mniej kalorii

Jasne, jasne
Żebyś się nie zdziwiła
www.cydr.eu - nowy napój Bogów!
www.pokewars.pl pam pam param pam

http://skocz.pl/tanisposobnatel Doładowanie telefonu prawie za darmo jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć JAK
GIGANTYCZNY ZBIÓR EBOOKÓW
Pokatalogowane alfabetycznie, według pierwszej litery nazwiska autora.
Całość dostępna pod adresem:
http://tnij.org/ebookimegapaczka

Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [14434477]
[24.11.2017] 17:46
[24.02.2009] 12:03
marylka 18nastka
oj jak bralam formoline to staralam sie takze przejsc na diete i wlasciwie udalo mi sie zmienic nawyki przestalam tyle jesc i troche ograniczylam niezdrowe i tluste jedzenie, tabletki dzialaly dobrze ale uznalam ze kiedys jakje odstawie to jedzac tlusto szybko przytyje.teraz juz nie biore tabletek i chce jakos wage utrzymac Marylka

IP i czas połączenia logowane. [14440401]
[25.02.2009] 17:44
Maxiu84
marylka gratuluje zdroworozsądkowego podejścia do problemu

IP i czas połączenia logowane. [14448456]
[10.02.2011] 20:30
jagoda1961
poszukaj w internecie diety Dukana i zaczynaj . Efekty będa bardzo szbko widoczne . Polecam sama schudłam 13 kg w krótkim czasie

IP i czas połączenia logowane. [17823040]
[14.04.2011] 10:18
aleksandra-600
Ale takie szybkie chudnięcie wcale nie jest dobre dla naszego organizmu nie wspominając już o tym, że bardzo czesto konczy się to po prostu efektem jojo - a tego nikt przecież nie chce.

IP i czas połączenia logowane. [18265420]
[14.04.2011] 10:46
Gaba.Ku
Dieta dieta, ale moim zdaniem najwazniejsze sa cwiczenia.

IP i czas połączenia logowane. [18265529]
[26.04.2011] 18:51
digula
Co do diety Dukana, to ona strasznie niszczy organizm, a z reszta jest sie na niej wiecznie zmęczonym. Nie polecam. :/ Jeśli chodzi o mnie, to ja np. stosuje "program" opierający się na 3 punktach: 1, Staram się jeść częściej, a mniej, zwracając przy tym uwage na kaloryczność posiłków;
2, Ćwiczę codziennie od pół do 1 1,5 godziny ( zbytnie forsowanie sie nie ma sensu)
3, Biore dużo witamin, wiekszość z nich to suplementy diety, dużo pije (pozwala oczyścić organizm z toksyn) Sama to opracowałam, i musze przyznać, że "jadąc" na czymś takim chudnę 0,5 kg. dziennie Niestety. Trzeba silnej woli, aby stopniowo porwacać do normalnej diety, aby uniknąć efektu jo-jo.

IP i czas połączenia logowane. [18312236]
[05.05.2011] 23:49
kuleczka_22_zm
Też jakoś nie wierzę w te diety i wyrzeczenia.
Jak chciałam trochę zrzucić wagi, to podobnie zaczęłam od zmniejszenia dawki, a zwiększenia częstotliwości posiłków. Jem sporo nabiału, najbardziej mi smakują twarożki z warzywami, bo można je zjeść same, na kanapce, zabrać na przekąske do pracy.
Nie wcinam nic po 18, chyba że naprawdę nie mogę wytrzymać to jakieś owoce.
Na efekty trzeba trochę poczekać, ale warto.

IP i czas połączenia logowane. [18349942]
[16.05.2011] 00:32
echomen55  echomen55@tlen.pl
jak mówi przysłowie chcesz być piękna/piękny cierp także zostaje dieta ruch i samo zaparcie.

IP i czas połączenia logowane. [18386076]
[18.05.2011] 13:21
emancypantka
przede wszystkim ruch, ruch i jeszcze raz ruch, do tego zdrowe odżywianie, jakieś twarożki - generalnie nabiał, dieta wysokobiałkowa, no i do tego jeszcze warzywa

IP i czas połączenia logowane. [18394346]
[20.05.2011] 13:20
inez.czarna
Ja i bez ruchu schudłam, wystarczyło pilnować się z kaloriami, zjadać lekkie kolacje, nie podjadać między posiłkami, ewentualnie jakiś twarożek Hochland ze świeżymi warzywami, żadnych słodyczy no i efekty są

IP i czas połączenia logowane. [18401347]
[26.05.2011] 10:36
pawelo_en
dokładnie jak wyżej.. ale ruch to podstawa.. KULA PLAZMOWA - ZOBACZ PIORUNY ZAMKNIĘTE W DUŻEJ SZKLANEJ KULKI !
http://gadzeteo.pl/pl/p/Kula-Plazmowa-Duza/8 4

IP i czas połączenia logowane. [18419784]
[27.05.2011] 17:32
skin_so_soft
Obniżyć kaloryczność jedzenia, dodać więcej ruchu i może jakąś herbatę typu perfect slim Irvinga, którą piję ja . Bo czerwona herbata Pu-erh i ekstrakt z ziaren zielonej kawy naprawdę odchudza.

IP i czas połączenia logowane. [18424937]
[30.05.2011] 09:02
marek.weselny
Spróbujcie też poprawić trawienie. Jakiś błonnik lub dużo owoców i odchudzanie także się przyspieszy. Portal ślubny
http://supersluby.pl

IP i czas połączenia logowane. [18432948]
[06.07.2011] 19:04
bratek20.80
to jak wszyscy tu coś polecają, to ja też się pochwalę swoją dietą, mam już na niej 11 kg mniej i nie powiedziałam jeszcze stop. będę ją chwalić gdzie się da, bo to pierwszy tak skuteczny sposób na odchudzanie spośród wszystkich które stosowałam mam dietę od dietetyka z serwisuwww.vitalia.pl
[stopka
[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [18572987]
[07.07.2011] 12:56
bittersweet_7
Jak schudnąć? Nie obżerac się i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć

IP i czas połączenia logowane. [18575348]
[01.09.2011] 20:23
iguanobone
No właśnie ćwiczyć, a nie rzucać się od razu na suplementy. Racjonalne dieta plus porządny trening - to powinny być podstawy odchudzania. Jeśli ktoś nie lubi ćwiczyć przy innych, to można sobie kupić jakiś sprzęt, chociażby orbitrek, obecnie nie są drogie, za 1000 złotych można mieć taki http://tnij.org/m9ki orbitrek dobrej firmy thorn

IP i czas połączenia logowane. [18760703]
[13.09.2011] 14:05
candy87-87
a mnie sie wydaje, że dobrym sposobem na zrzucenie paru kilogramów jest wybranie się na wczasy odchudzające, uważam, że to dobry pomysł dla tych osób, które nie potrafią sie same w domu zmotywować. Na takich wczasach nauczą się racjonalnie dobierać diety, codzienne zajęcia z trenerami pokażą , które zajęcia ruchowe sa dla nic najlepsze i co najważniejsze poznaja ludzi, którzy mają taki sam problem, widziałam takie wczasy w primavera spa w Jastrzębiej Górze jak czytałam komentarze to sa super

IP i czas połączenia logowane. [18800025]
[21.09.2011] 15:09
dolcevita7
Najlepiej zastosowac dobrą dietę wybraną przez DIETETYKA. Nie wybierac diety na slepo, bo kazdy organizm jest inny i ma inne potrzeby. Najpierw trzeba udać się do dietetyka i doradzić się, a potem brac się za dietę i najlepiej regularnie to z nim konsultować. Nawet jesli teraz po diecie uda nam sie schudnac i bedziemy dobrze sie czuc to z parę lat moze odbic się to na naszym zdrowiu. Polecam do poczytania bloga http://vimed.pl/blog/ o zywnosci, radach zwiazanych z odchudzaniem etc.

IP i czas połączenia logowane. [18826499]
[22.09.2011] 10:50
umiraa  umiraa@tlen.pl
Mi się wydaje, że jak ktoś ma głowę na karku, potrafi selekcjonować informacje i jest w miarę ogarnięty, to sam może sobie dobrą dietę dobrać, zrównoważoną, zgodną z ogólnymi zaleceniami... Widzę po mojej mamie - ona ma duże zacięcie do odchudzania - sporo ćwiczy, je zdrowo, wcina suplementy, ten Acai Berry 900 i widzę, że coraz lepiej wygląda, więc chyba nie potrzeba opinii dietetyka, skoro są efekty...

IP i czas połączenia logowane. [18829066]
[29.09.2011] 14:23
majka78-87
Co do ćwiczeń zamiast jeździć wszędzie samochodem warto się przejść, pomaga, zapewniam Zainwestowałam też w rowerek treningowy to mnie trochę motywuje, choć nie zawsze mi się udaje odpowiednio zmotywować Zakupy też są dobre, bo po 1. spalamy kalorie chodząc, a po 2. ja sobie zrobiłam, że za każde 2kg mogę sobie kupić jakiś cuch. Jak nie chudnę to nie kupuję - kara najgorsza z możliwych, ale działa. Kupiłam też wspomagacz, nie brałam nigdy wcześniej, slimgreen z zieloną kawą, skusił mnie w nim efekt redukowania cellulitu (trochę już to działa) i to, że tylko jedna tabletka dziennie.
To wszystko pcha mnie do przodu, najgorzej to utknąć gdzieś i się poddać, bo niby się nie uda. Trzeba próbować i tyle!

IP i czas połączenia logowane. [18854651]
[29.09.2011] 19:46
wesolek77
majka78-87 (11.09.29 14:23):
Co do ćwiczeń zamiast jeździć wszędzie samochodem warto się przejść, pomaga, zapewniam Zainwestowałam też w rowerek treningowy to mnie trochę motywuje, choć nie zawsze mi się udaje odpowiednio zmotywować Zakupy też są dobre, bo po 1. spalamy kalorie chodząc, a po 2. ja sobie zrobiłam, że za każde 2kg mogę sobie kupić jakiś cuch. Jak nie chudnę to nie kupuję - kara najgorsza z możliwych, ale działa. Kupiłam też wspomagacz, nie brałam nigdy wcześniej, slimgreen z zieloną kawą, skusił mnie w nim efekt redukowania cellulitu (trochę już to działa) i to, że tylko jedna tabletka dziennie.
To wszystko pcha mnie do przodu, najgorzej to utknąć gdzieś i się poddać, bo niby się nie uda. Trzeba próbować i tyle!
ja zażywałam tabletki alli i przy tym ruch codziennie rowerek godzine i 20-30 brzuszków oraz nie jadłam po 18 ..schudłam 5 kg w ciągu miesiąca

IP i czas połączenia logowane. [18855863]
[01.10.2011] 22:13
Master PUA
musisz mniej jeść i więcej ćwiczyć - najlepiej aeroby

IP i czas połączenia logowane. [18862838]
[06.10.2011] 12:01
rufus_1987
Z tych suplementów wymienionych na forum nie działał na mnie ani błonnik, ani Alli, ani ta zielona herbata czy kawa, jedynie to Acai Berry okazało się dla mojego organizmu właściwe, bo świetnie na układ trawienny zadziałało, metabolizm mi się przyspieszył, ogólnie dużo pozytywnych efektów zauważyłem po tym.

IP i czas połączenia logowane. [18878097]
[25.10.2011] 16:11
umiraa  umiraa@tlen.pl
Rufus - a Ty już jesteś po kuracji, w sensie czy już skończyłeś brać to Acai Berry 900? Bo zastanawiam się, jak to jest - ile czasu trzeb brać, czy jak już się osiągnęło zadowalające efekty, to jednak jeszcze trochę trzeba wcinać, żeby organizm się jakoś nie odzwyczaił od tej zdrowszej diety? I jak długo brałeś? Oczywiście jak ktoś inny na forum już zakończył kurację, to też czekam na opinie...

IP i czas połączenia logowane. [18950909]
[26.10.2011] 11:49
DORCIA-6
Uważam,że należy zrezygnować ze słodyczy,posiłków przed spaniem,no i trochę ćwiczyć.Od poniedziałku zaczęłam kontrolować swoją wagę-z jedzeniem wytrzymuję,tylko ćwiczyć mi się nie chce

IP i czas połączenia logowane. [18954342]
[26.10.2011] 15:34
zortong
Moja siostra też przeszła kurację odchudzającą Acai Berry, z tego, co pamiętam, brała jakieś 4 miechy i to jej wystarczyło w zupełności, ale pewnie każdy na forum odpowie Ci inaczej, bo to zależy, jak bardzo masz zaśmiecony organizm, jak intensywnie ćwiczysz, jak jesz, wiesz, od wielu czynników...

IP i czas połączenia logowane. [18955591]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat