o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Podnieca mnie moja ciocia

1 «   3 4 5 6 Strony tematu:
[15.03.2012] 15:34
Damian1515
ostatnio byłem u cioci i poszedłem do łazienki. zobaczyłem jej majteczki które nosiła cały dzień i do tego rajstopki. zaczełem je wąchac , trwało to kilka minut. po chwili weszła ciocia i powiedziała ze chce do berła.dymałem ją dwie godziny. ciocia wąska w pasie dobrze pcha sie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19398031]
[15.03.2012] 22:50
wwefwsag
Ostatnio z moimi rodzicami na wczasy pojechała siostra mamy. Ma 30 lat, jest rozwiedziona. Jest niezłą laską. Starsza jest o de mnie o 15 lat. W czasie pobytu na wczasach był telefon że dziadek, ojciec mojego ojca jest w szpitalu. Rodzice wtedy przerwali urlop i zostawili mnie samego z ciotką. Jestem z nią po imieniu. Na plaży tak się spaliłem na słońcu, cały przód, że nic na siebie nie mogłem włożyć, nawet majtek. Leżałem dwa dni w pokoju całkiem nagi przykryty tylko prześcieradłem. Ciotka przeniosła się do naszego pokoju i spała na łóżku rodziców. Cała ta sytuacja doprowadziła do tego że bez przerwy mi stał. Jak wyszła po zakupy to przez godzinę trzy razy zwaliłem konia. Postanowiłem zobaczyć jak zareaguje gdy będę całkiem nagi. Mały już mi nie chciał stanąć. Zrzuciłem prześcieradło na podłogę i udawałem sen. Z pod przymkniętych powiek obserwowałem co będzie się działo. Ciotka jak weszła na początku przyjrzała mi się, potem głośno się zachowywała bym się obudził. Później szarpnęła mnie za ramię, ale ja dalej spałem. Usiadła obok mojego łóżka i zaczęła mnie dokładnie oglądać. Znowu szarpnęła mnie za ramię a gdy się nie ruszyłem zaczęła dotykać mojego penisa, który po chwili staną. Objęła go palcami i poruszała trochę skórką. Niestety zostawiła mnie w spokoju i przykryła prześcieradłem. W nocy myślała że już śpię i nie domknęła drzwi do łazienki gdy się kąpała. Wdziałem ją wtedy pierwszy raz nago. Drugi raz był teraz niedawno. Chodzę do niej na korepetycje z chemii. Jak przyszedłem to się kąpała. Otworzyła mi drzwi zawinięta w ręcznik. Poszła do łazienki ubrać się, ale znowu nie domknęła drzwi. W przedpokoju u niej wisi lustro w którym dokładnie ją widziałem.

IP i czas połączenia logowane. [19399249]
[16.03.2012] 22:44
Nieznajomy11
Pamietam kiedy tez mialem ochote na swoja ciotke Wiem ze moze to niemoralne ze to rodzina itd ale w tym przypadku nie obchodzilo mnie to
Kiedys pojechalem do ciotki remontowac jej kuchnie mieszkala 15 km odemnie i moich rodzicow i byla naprawde fajna kobietke chociaz miala 42 lata.
I w jakas sobote powiedzialem ciotce ze bede chcial urwac sie tak kolo 15 bo bede szedl na dyskoteke itp ciotka jechala na zakupy .
Poszedlem jescze do piwnicy umyc graty itp poszedlem do lazienki troche sie obmyc i jak pech to pech nie bylo tam recznika wiec poszedlem do pokoju ciotki myslac ze w szafie cos znajde niechcacy pociagnelem wiecej jak 2 reczniki i wypadl malutki rozowy wibrator .
Nie wiedzialem co zrobic serce zaczelo mi bic ale bardzo sie podniecilem tym .
Odlozylem wibrator na miejsce i zszedlem spowrotem do lazienki ciotka wrocila z zakupow i podala mi jescze talerz goracej zupy poczym powiedziala ze idzie sie polozyc na godzine i zebym drzwi tylko zatrzasnal za soba ...zupy oczywiscie nie dokonczylem bo poszedlem zaraz za ciotka po cichutku na gore w przedpokoju sciagnelem spodnie i slipki i wszedlem do jej sypialni.
Ciotka przestraszyla sie i kazala natychmiast mi sie ubrac , podeszlem do niej i powiedzialem ze mam ochote po czym rzucajac sie na nia zaczalem calowac po piersiach na poczatku strasznie sie opierala i krzyczala ale po kilku minutach mielismy naprawde przyjemny sex wiec prosze was niemowcie mi ze z ciotka nie mozna mozna owszem bo ona was nie urodzila tylko wasza matka .

IP i czas połączenia logowane. [19401688]
[15.05.2012] 11:40
zakrecony
witam ja sie zakohalem w własnej cioci o 4 lata starszej sex z nia przyprawia mnie o duze dreszcze jest wspaniala ma piekne cialo usta włosy pomimo to mam dziewczyne z ktura planuje slub niemoge zapomniec o cioci ja mam 27 lat a ona 31 co rusz mysle o niej w karzdej hwili ale boje sie skanlu czy nasz zwiazek to moze przetrwac ukrywamy sie w nocy sie kohamy bardzo tesknie co robic

IP i czas połączenia logowane. [19544466]
[21.06.2012] 17:01
Misiek2424
Mnie tak samo podnieca moja ciocia ma 32 lat i jest bardzo ładną kobietą może wymiana 41488052

IP i czas połączenia logowane. [19637036]
[22.12.2014] 04:26
[26.06.2012] 23:36
Btrey
Damian1515 (09.02.27 15:52):
Z tymi majtkami to pisał jakiś podszywacz.. Nie jestem chory.. Po prostu jestem facetem i podniecaja mnie kobiety. Moja ciocia też jest kobietą... Ale mniejsza z tym. ;p
Jak ktoś chce to moge wstawić zdjęcie mojej cioci to sami ocenicie. I jak macie jakieś fotki starszych kobiet to wstawiajcie
wyslij na lob232@o2.pl bede wdzieczny .

IP i czas połączenia logowane. [19651380]
[27.06.2012] 13:35
Agent220
Btrey (12.06.26 23:36):
Damian1515 (09.02.27 15:52):
Z tymi majtkami to pisał jakiś podszywacz.. Nie jestem chory.. Po prostu jestem facetem i podniecaja mnie kobiety. Moja ciocia też jest kobietą... Ale mniejsza z tym. ;p
Jak ktoś chce to moge wstawić zdjęcie mojej cioci to sami ocenicie. I jak macie jakieś fotki starszych kobiet to wstawiajcie
wyslij Tygrys220@gmail.pl bede wdzieczny

IP i czas połączenia logowane. [19652516]
[29.07.2012] 14:02
gadu-99
Pokaż jej że masz na nią ochote ! Rób to z głową ! Pamietaj o zabezpieczeniach przed ciąża, ale dyskretnie, powodzenia !

IP i czas połączenia logowane. [19732259]
[28.09.2012] 14:57
przemo5951389
mam 14 lat i podnieca mnie moja ciocia która ma 36 lat raz jak przymierzała spodnie to widziałem jej pupe tak mi stanął że poszedłem do kibla i sobie zwaliłem jezeli jakią pani chce sie umuwić z mlodym chłopakiem niech napisze

IP i czas połączenia logowane. [19883337]
[28.09.2012] 21:26
przemo5951389

IP i czas połączenia logowane. [19884395]
[14.11.2012] 17:18
Wojak13ll
STARY! WYŚLIJ MI ZDJĘCIA TWOJEJ CIOCI TEŻ MNIE TAKIE PODNIECAJĄ TYLKO WYŚLIJ OK? wojak13.ps@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [20001408]
[19.02.2013] 12:30
ciociulejkaolejka
Pare lat temu zaczalem studiowac w poznaniu wynajalem sobie pokoj i tak leciolo.W Poznaniu mieszkala tez moja ciocia a na jej widok blyskawicznie mialem pelno wspodniach,juz jako 15-letni,Krotko przed swietami spotkalem ja u moich rodzicow i zaproponowala mi zebym zamieszkal u niej bo jest juz po rozwodzie i mieszka sama to ja bym nie mosial placic za pokoj a i jej bylo by weselej bo miala by do kogo czasem buzie otworzyc.Moi rodzice wyrazili zgode i ja sie przeprowadzilem na poczatku bylem bardzo spiety bo to i ciocia i siostra mamy.Po paru tygodniach abyla to sobota obiad jedlismy dosyc pozno i ciocia po tym obiedzie zaproponowala po lampce wina.Powiedzialem jak sobie ciocia zyczy a cioci nie wolno nic odmawiac,Wino powolutku sobie pijemy w telewizji cos tam ogladamy az tu nagle cioci reka jest na mojej nodze i porusza ja od kolana po moje krocze,po paru jakich ruchach moj wacek wstal i na moje nieszczescia ciocia to zauwarzyla i przez spodnie go chwycila i zapytala a co to takie duze tam mam.Pare razy reke peruszala i powiedziala ze ona to chce zobaczyc.Wspolnymi silami spodnie oposcilem i nawet nie wiem kiedy zlapala go w obydwie rece i zaczela rekami go pocierac.Zapytala mi sie czy moze go wsadzic do buzi i czy ja jej pozwole iczy to lubie.Przypomialem jej slowa co wczesniej powiedzialem ze cioci sie nie odmawia.To sie zaczelo !!!Musialem spodnie calkowicie sciagnac,a ciocia energicznie wstala zlapala mnie za ten dyszel i szybkim krokiem zaciagla mnie do jej sypialni,a to co sie w sypialni zaczelo dzia to trwalo do konca moich studiow. teraz mieszkam barbzo daleko od cioci i jestem juz zonaty ale i tak gdy sie czasami spotkamy a jest szansa to sobie dalej powtarzamy lata moich studiuw.

IP i czas połączenia logowane. [20248889]
[19.02.2013] 14:43
limaqqq
Zamiast się zabawiać z ciocią, to mogłeś się bardziej przykładać do nauki podczas tych "studiuw"

IP i czas połączenia logowane. [20249193]
[19.02.2013] 15:14
guzio
ja jestem obecnie po 40 - sporo Jak chodziłem do szkoły średniej moja ciocia pomagała mi z matematyki. Czasami jak chodziłem do niej dzieci były w przedszkolu a mój wujek w pracy. Umawiała się ze mną najcześciej wtedy kiedy była sama. Na nasze spotkania ubierała bluzki z coraz wiekszym dekoltem. Bardzo mnie to rozpraszało i podniecało. Pamietam na jednym takim naszym spotkaniu kiedy pomagała mi z matematyki a było to w ostatniej klasie szkoły sredniej spytała co tak bardzo kieruję wzrok na jej piersi. Wyedy porozmawialiśmy i przyznałem się że mnie to bardzo pdnieca i że bardzo chciałbym się wtulić w te jej cudowne piersi. Wtedy myslałem że mi się oberwie a ciocia powiedziała ze bardzo mnie rozumie i pozwoliła się mi wtulić.
Na tym oczywiście się nie skonczyło bo oboje rozkrecaliśmy się na kolejnych sptkaniach coraz bardziej. Kochaliśmy się wiele razy. Matematykę zdałem na maturze bardzo dobrze. póżniej były studia wiec nasze kontakty były bardzo sporadyczne. Dzisiaj ciocia jest wdową koło 60 i mieszka sama. Ja mam rodzinę ale pare razy w roku odwiedzam kochaną ciocię. Ciocia pomimo upływu lat jest kobietą zadbaną i atrakcyjną. Czasmi wydaje mi się że z ciocią w łóżku jest mi lepiej niz z własną żoną. Nie wiem jak jeszcze długo bede odwiedzał ciocię ale nie mam zamiaru i ochoty aby już skończyć z wpaniałymi chwilami które są tylko dla nas.

IP i czas połączenia logowane. [20249256]
[20.02.2013] 10:52
z dużym stażem
mieć taką ciotkęto lepiej jak kochankę. Będzie dyskretna ,nie bedzie chciała rozwalić rodziny,zawsze będzie gotowa, zadna inna nie bedzie lepsza od niej

IP i czas połączenia logowane. [20251323]
[21.02.2013] 12:05
Ruda LOLA
pewnie że bedzie dyskretna. Przecież nie polecę do siostry poskarżyć się że jej syn leci na mnie.
Przecież może się wyprzeć i powiedzieć że ciotka coś sobie ubzdurała, albo że to ona jego prowokuje.
W takiej sytuacji głupią została by ciotka.
Wiec siostrzeńcy i bratankowie przymilajcie się do waszych ciotek i starajcie się o nasze względy
Pozdrawiam
Ciotka

IP i czas połączenia logowane. [20254624]
[22.02.2013] 11:33
Ciotka z Podlasia
U mnie w rodzinie same dziewuchy. Ja nie mam takiego problemu- a szkoda i zazdroszczę innym

IP i czas połączenia logowane. [20257320]
[13.03.2013] 07:45
gorepoceno67
Skonczylem prace znalazlem w szczecinie,w szczecinie mieszkal tez drat mojej mamy byl marynarzem i bardzo dlugo jego zona byla sama. Zwidzenia ja znalem z spodkan rodzinnych.bardzo mi sie podobala bylaszczupla dlugie wlosy i ladne piersi wiedzialem ze jest starsza o 12 lat,ale nie mialem zadnego adresu ani numer tel. raz na spotkaniu rodzinnym dosyc dlugo romawialismy z soba i dostalem zaproszenie zebym przyjechal jak wojek wyjedzie w morze.Zaczalem w mamie notatkach szkac adresu bo numer tel to myslalem ze zdobede na informacji.Poszukiwnia byly owocne i adres mialem teraz numer tel jesli nie jest zastrzezony,numer tel.tez zdobylem i juz bylem hepi.Wieczorem zadzwonilem i slysze ze przy tel ta osoba o ktora mi chodzi,uslyszalem ze sie bardzo cieszy ze sie odezwalem i nie zapomnialem.i zaraz pyta za ile bede u niej powiedzialem ze jutro musze isc do pracy bo to piatek,dopiero moge w sobote,mowi ze w sobote bedzie sama to troche porozmawiamy,uzgodnilismy godzine.nie mogle sie doczekac tego momenku gdy ja ujrze bo prawie pol roku sie nie widzielismy.Przyszla godzina do wyjscia do tranwaju,dojechalem na domofon przycislem zapytala kto tam mowie ze ja.wnda wyjechalem na odpowiednie pietro.wychodze z windy a w dzwiach stoi ciocia i prosi do srodka,az minie zamroczylo co ujrzalemdo jakiej laski przyjechalem.jak mnie przycisla do siebie to byslalem ze padne,miala na sobie cienka bluzke z bardzo duzym wycieciem gdzie pol piersi bylo widac i ispodnice roscieta z boku.powiedzialem jej zeby ta bluzke znienila bo mnie ten jej wygladpodniecil i moge ja zgwalcic.A ona na to ze jak chce to moze mi sie oddac w moje rece jak tylko chce i mam ochote na nia.Nie wiedzialem co powiedziec bo to bylo juz wiadomo czego oczekuje dzisiaj odemnie, jeszcze dodala ze jak piersi nie widzialem to jak kawe zrobi to mi cale pokaze nawet pozwoli mi dotknac,przenieslismy sie do pokoju goscinego na kawe w tym momenie mowi jak mi to tak przeszkadza i nie moge sie na nia patrzec to idzie sie przebrac za moment wraca i dech mi zatkalo bo miala na sobie jakas bardzo przezroczysta halke bez bielizny osobistej i wdac bylo jak zeby byla nago,i pyta teraz ci sie podobam i morzesz nawet dotykac,chcialem cos powiedziec,wypowiedzialem slowo ciociu,a ona do mnie teraz juz miema cioci jest toja dziewczyna Basia,ktora juz pare lat czeka zeby sie z toba pokochac,i pyta kiedy ja sie przbiore,nie mialem wyjscia i wszystko z siebie sciaglem,i chce usiasc a ona zlapala mnie za boxserki i pyta a to co siagle a ona zaraz zlapalamnie za ptaszka i mowi ze napawde mi urosl i jest wystarczajaco duzy do wlorzenia wnia.Pociagla nie za fiuta i mowi ze idziemy troche sie odswierzyc, a pozniej zrobimy obiad.Wchodze do lazienki i mnie przytkalo wanna okragla na pol lazienki wlaczylo sie swiato romantyczne i muzyczka wwanne woda napelnila i wszlismy,i przypomniala mi ze bede mogl ja wszedzie dotykac gdzie bede chcial,to juz jest ten moment,polozylismy sie ona na plecach ja na boku twarza do niej,zaczela mi prawa reka masowac w wodzie ja zaczalem po masarz jej piersi,zlapala mnie za reke r naprowadzila na pisie i mowi zebym jej pomasowal zaczalem masaz ale sie nie spodobal i mowi zebym wlorzyl jej do srodka palce i to gleboko i ile wejdzie,gdyto zrobilemto krzykla glosno i sie dupica podniosla,jak jej ta palcowke robilem to wrzeszczala jak tylko umiala a mnie podniecala,nagle moje palce wyciagla i pyta czy znam pozycie 69 i czy robilem w wodzie,opowiedzialem ze znam tylko z teori,mowi ze mi pokaze praktycznie,wody troche uposcila a dolalaswierzej i cieplejszej,polozylem sie na plecy ona sie obrocila tak jak do 69 ,ta pozycja wyszla nam super bo polkla ile chciala i bla usmiechnieta,,stan wody podniosla w wanniei mowi ze mosi siku,siku zrobila i do mnie wrocila,z dwoma poduszkami gomowymi pod glowe wslu@@@ac sie w ta meldie co bylo slychac z glosnikow zaczela mi go masowac i mu roskazywac ze by stawal,i ja posluchal za co dostal buzi,mowi to teraz kochamy sie na jezdzca i moge caly czas paczyc i piescic jej piersi, bardzo duzo wody uposcila na konia siadla i szybkim ruchem w dol calego w siebie schowala i przy tym glosno krzykla jjjaaaakkkki dddddduuuuuuzzzzyyyy,troche dupia na boki po krecila zapytalem ze jak nadejdzie ten moment gdzie chce skonczyc,i zaczela sie nabijac i wyjmowac coraz to szybiej i przy tym taka blosna byla ze cos wspanialego slyszec jak kobieta przezywa momenty rozkoszy i orgazmu chyba poczula ze zaczynam tryskac to zaczela jeszcze enegicziejsze ruchy ale bardzo krotko i schowala sobie calego i tak zostala przez chwile pozniej jeszcze dupcia w kolo osi penisa powiercila i do wanny sie zsunela.Po pwny czasie powiedziala dosc kapieli idziemy obiad robic jeszcze muszelke sobie umyla bo powiedziala ze ja ubrudzilem imnie tez pale umyla,iwyszlismy.Zapowiedziala ze po obiedzie i po kawie zrobimy poobiedni odpoczynek a pozniej chce sie jeszcze pokochac i czy dam rady bo jak nie to dami pol tabletki na wzmocnienie te co wojek bierze,powiedzialem ze na probe moge zazyc, juz dosyc dlugo po tym obiedzie bylo i po odpoczynku naczelimy gre wstepna,polozyla sie na plecach ja miedzy jej nogi po pupe polorzyla duzy gruby recznik mojego czlonka sama na dziuke naprowadzila nogi podniosla dogory i mowi mi wchodz calym,przy tym glosno krzyka tak przez chwile zostalem, za stopy ja chwycilem i mogi jeszcze wyzej dalem,nagle slysze jej slowo:no rznij mnie gleboko,zaczalem wychdzic i wchodzic,a ona znow: rznij mnie mocniej,juz na nic nie uwazalem tylko probowalem jej zyczenie spelnic jeczala cala czas i dupe podnosila ile mogla a mni juz to zaczelo nudzic bo nie czulem konca u siebie przez ta tabletke i znow jek:wpychaj nocno,w tym momencie nogi przycislem jeszcze nocniej wkieruku glowy i jej c...e mialem calkiem w gore,jak sie ustawilemi z calej sily pchnalen to az mie za wlsy chwycila i mocno zawyla auuuuuu w tym momenie i konczylem jeszcze prara ruchow zrobilem i z niej wyszlem i obok niej sie polorzylem,chyba pol godz nic nie mowila tylko ciezko oddych

IP i czas połączenia logowane. [20314132]
[30.05.2013] 09:23
ffg
Ja kiedyś spuściłem się cioci w strój kąpielowy, tam w miejsce cipki. Nawet był ślad po cipce, może tak na 10 cm, taka kreska. Może miała brudną cipkę. Strój tak pachniał potem, cipką i w miejscu cycków. To było latem, podczas żniw. Zostawili mnie w domu samego na jakieś pół godziny i zacząłem po szafach grzebać. Trafiłem na czarne rajstopy noszone i strój kąpielowy. Wąchałem, a potem nałożyłem ten strój kąpielowy na dydka no i zacząłem walić, kurde ale to była jazda, jak się spuściłem, tak jakbym zalał cipkę ciotki. Potem poszedłem na dwór i ciotka przyjechała. Było bardzo gorąco, miała na sobie krótkie legginsy i była mocno upocona. Spojrzałem na jej cipkę,a te legginsy wrzynały się jej do cipuszki. Jak to zobaczyłem, poszedłem za stodołę i jeszcze raz się spuściłem.

IP i czas połączenia logowane. [20519460]
[01.06.2013] 15:05
ktośtaki
nr 512028660 dla mojej cioci 15l

IP i czas połączenia logowane. [20525100]
[08.06.2013] 19:29
ogier od malego
mnie moja ciocia ponieca od 6 roku zycia. zawsze gdy ja widzialem i patrzylem na jej @@@iste dupsko to mi stawal mimo mlodego wieku.
teraz mam 15 a ona chyba 33, ale wydaje sie ze nie jest mna zainteresowana.

IP i czas połączenia logowane. [20538880]
[08.06.2013] 19:33
ogier od malego
rowniez czesto jak bywam u niej przegladam jej bielizne w szczegolnosci majteczki. czasem jak sie wypnie i cos robi to lubie podejsc od tylu i @@@kiem jej w dupe dotknac , naprawde fantastyczne uczucie

IP i czas połączenia logowane. [20538889]
[15.06.2013] 14:55
Komplementy
http://komplementy.wierszyki.napisz.org

IP i czas połączenia logowane. [20552625]
[16.06.2013] 12:55
Nasza klasa ubaw po pachy
Nasza klasa górą
http://imagetwist.com/nxp9ktyz2zdr/naszaklas a7.6.12.jpg.html

IP i czas połączenia logowane. [20554168]
[17.06.2013] 21:19
seresu
zakrecony (12.05.15 11:40):
witam ja sie zakohalem w własnej cioci o 4 lata starszej sex z nia przyprawia mnie o duze dreszcze jest wspaniala ma piekne cialo usta włosy pomimo to mam dziewczyne z ktura planuje slub niemoge zapomniec o cioci ja mam 27 lat a ona 31 co rusz mysle o niej w karzdej hwili ale boje sie skanlu czy nasz zwiazek to moze przetrwac ukrywamy sie w nocy sie kohamy bardzo tesknie co robic

Podpowiadam co zrobić: Idź do szkoły tumanie boś głupi jak stół bez blatu. J..e..b..a..n..a.. kociarnia

IP i czas połączenia logowane. [20556710]
[26.07.2013] 00:25
bullsboy
monican (09.08.17 06:19):
<cytat>Michal D (09.08.15 04:39):
No Wiekszosc by tak chciala
ja mam 16 lat
</cytat>
moze jest tu jakis chetny 15 16 latek dla ktorego bym mogla byc ciocią.ktora moglby podgladac.uwielbiam stwarzac sytuacje do podgladania.nawet wczoraj na kapielisku trzech malolatow ktorzy lezeli obok nas mieli okazje popatrzec niby przypadkiem poszli za mna do przebieralni ja nie zamnknelam drzwi i pozwolilam im patrzec jak masuje olejke swa muszelke.malo co a doszlabym do orgazmu.

Dla mnie mogłabyś być ciocią cały czas napisz do mnie i wyślij swoje zdjęcia

IP i czas połączenia logowane. [20636920]
[01.08.2013] 22:25
daniś.
Sam zakochałem się w ciotce, miała męża i 2 dzieci ale w chwili samotności i uniesienia zapomnieliśmy o świecie. Ja miałem 20 lat ciotka 40 , mimo upływu 15 lat ona przytyła o 5 kilo i nadal jak to możliwe się kochamy pomimo tego że mam rodzinę. Ta kobieta mnie podnieca głosem , gestem , chyba to miała być ta jedyna tylko powstała luka w czasie i ciotka się urodziła wcześniej. Nie mam może sumienia ale to jest życie nie biblia.

IP i czas połączenia logowane. [20650951]
[01.08.2013] 23:24
studencik
Mając 16 lat zakochałem się w nowej ciotce którą właśnie poślubił brat mojego ojca.Mając 19 lat rozpocząłem studia i zamieszkałem u nich i coraz bardziej zakochiwałem się w ciotce,a wujek coraz częściej wyjeżdżał służbowo i zostawałem w dużym domu z ciotką i jej z 12 letnim synem z poprzedniego związku.Wreszcie się odważyłem i wyznałem ciotce miłość za co od razy dostałem po pysku,ale byłem cierpliwy i wreszcie doszło do zbliżenia.Teraz mam 21 lat a ciotka 41 i na stałe już zamieszkałem w sypialni ciotki-no może nie na stałe bi jak wujek jest w domu to idę najpierw do siebie.Nie wyobrażam sobie życia bez niej,ale obydwoje nie wiemy co robić.

IP i czas połączenia logowane. [20651067]
[04.12.2013] 23:39
anty gimbus
ale gimbusy jestescie @@@nieci ..do nauki @@@ a nie konia walic i wymyślac historie z dupy wziete...pedalstwo kurestwo ...@@@ane gimbusy ...do wojska wy@@@ac tam was @@@ nauczą zycia...@@@ pokolenie @@@ów genetycznych!!!

IP i czas połączenia logowane. [20900602]
[14.12.2013] 21:31
Zbyszekooo
monican (09.08.17 06:19):
<cytat>Michal D (09.08.15 04:39):
No Wiekszosc by tak chciala
ja mam 16 lat
</cytat>
moze jest tu jakis chetny 15 16 latek dla ktorego bym mogla byc ciocią.ktora moglby podgladac.uwielbiam stwarzac sytuacje do podgladania.nawet wczoraj na kapielisku trzech malolatow ktorzy lezeli obok nas mieli okazje popatrzec niby przypadkiem poszli za mna do przebieralni ja nie zamnknelam drzwi i pozwolilam im patrzec jak masuje olejke swa muszelke.malo co a doszlabym do orgazmu.

Buahaha, taka z ciebie kobieta jak ze mnie.

IP i czas połączenia logowane. [20920757]

1 «   3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat