o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Jak sprawić żeby było jak dawniej?Jak odnowić uczucie?

[08.02.2009] 15:09
OrzechxD
OrzechxD
A więc tak...Wszystko zaczeło się od tego że wszystkie laski z mojej klasy się w nim podkochiwały...zreszta sama ja byłam w nim zauroczona...chcociaż go nie znałam...ale wyglądem przypominał anioła...cudny...moja koleżanka z ławki nie wytrzymała i zaczeła z nim kręcić...stwierdziłam ze nie mam się co łudzić że on kiedyś zwróci na mnie uwagę...;/pewnego dnia koleżanka zawitałą do mnei i była załamana...powiedziała że on powiedział jej że sie we mnie zakochał,a do niej nic nie czuje...z jednej strony byłam zadowolona,a z drugiej potwornie było mi żal mojej koleżanki...;(Wkońcu niedawno po rozmowie z koleżanką napisał do mnie ten cudny chłopak...byłam wniebowzięta...dogadywaliśmy się świetnie...było wspaniale...zbliżała się dyskoteka...postanowiłam się na nią wybrać...tańczyliśmy...była naprawdę super...wtedy byłam pewna...co do niego czuje...ale do czasu...potem coraz zadziej pisaliśmy...nie mogliśmy się dogadać...zaczełam ryczeć po nacach...pociełam się...nie wiedziałam co zrobic by było jak dawniej...a wczoraj w moje urodziny napisał mi to...;( "Ehh cały czas mnie o coś obwiniasz?? Ty miałas taki sam w Tym udział !! ?JAk JA ;/ Kurde !!"...potem to "Ty masz juz to za sobą a Ja Nadal to czuje ;/ I znowu bende musiał w siebie Lsc zeby choc na chwile o tobie nie myslec ;/" a ja mu napisałam że to nei jest tak jak on myśli...ja nadal go kocham...;( wczoraj również zaporponował mi żebyśmy się spotkali...i co ja mam zrobić...co mam mu powiedzieć...a jeszcze w tym problem że on i ja jestśmy nieśmiali...i to ze on jeszcze nigdy nie miał dziewczyny pomimo że ma tyle lat...;(a gdy się spotkamy co mam mu powiedzieć...?Proszę doradźcie...
I w przyszły piątek mamy sie spotkać...;(( Błagam was o pomoc...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.

» Odpowiedz na ten temat