o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam ludzi do...
 » Odpowiedz na ten temat

Egipt na wakacje

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.02.2009] 22:44
adasweew
Egipt fajowe miejsce, warto pojechać

href="http://skarby-swiata.pl/egipt/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.02.2009] 11:11
Łukaszeek
pewnie że fajowe, sam byłem na wycieczce w Sharm El Sheikh w hotelu Amar Sina w dzielnicy Rasum Sid z biurem -itaka- a ty gdzie dokładnie? może zdradzisz jakieś szczegóły? ja od razu mogę powiedzieć że trafiłam na bardzo fajny hotelik bo w amar panuje taka fajna atmosfera, ale co najważniejsze zapewnia spore zaplecze rozrywek. Zresztą w egipcie to chyba nie można narzekać na nudę no chyba że ktoś z reguły jest strasznym nudziarzem!

ps: fajna stronka, lubię czasem powspominać

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14372379]
[17.02.2009] 18:12
Claudiaaa89
Egipt oceniam 8/10.. zależy kto co lubi.. Byłam w Sharm el Sheik w hotelu Beach Albatros- z biura TRIADA- nie polecam. Było co zwiedziac, jednakze jeśli ktoś nie lubi upałów i lubi odczasu do czasu ochłodzic ciało w wodzie to nie polecam Egiptu..

IP i czas połączenia logowane. [14402197]
[18.02.2009] 12:33
KasiulaK
ode mnie bez zastanowienia dostanie 10/10 (podobnie jak Bułgaria i parę innych miejsc) ale w tym przypadku mówię o marsa el alam, uwielbiam słoneczko i brązową opaleniznę na moim ciele więc nie było wyjścia, musiało mi się podobać a do tego jeszcze noclegi w Brayka bay resort z 5* a wszystko z Itaką i w przeciwieństwie do koleżanki wyżej polecam za rozsądną cenę można przeżyć tam naprawdę sympatyczne wakacje, więc nie ma co siedzieć u nas w kraju

IP i czas połączenia logowane. [14405921]
[24.02.2009] 09:56
radoo
moje wakacje w EGIPCIE to strzał w dziesiątkę, jestem świeżo po powrocie z sharm ale jazda była no mówię wam! ogólnie to hotel GRAND plaza jest piękny i z pewnością jest godny polecenia, pokoje, baseny i plaża oczywiście w porządku ale nie to jest najważniejsze, dacie wiarę że udało mi się spotkać ponownie przesympatyczną rezydentkę Itaki p. Agnieszkę z którą już kiedyś byłem w Turcji pod Side a jak ją zobaczyłem tym razem w Egipcie to normalnie osłupiałem - ale na chwilkę tylko tak sympatycznej i kompetentnej osoby to chyba jeszcze nie widziałem na podobnym stanowisku, więcej takich ludzi trzeba i dołączam się do głosowania i też daje 10 na 10

IP i czas połączenia logowane. [14439649]
[25.10.2014] 17:59
[23.04.2009] 10:41
B Ł A Ż E J
Też chcę do egiptu tym bardziej że wyczytałem ostatnio że znajduje się on w trójce najchętniej odwiedzanych wakacyjnych miejsc więc tym bardziej się nakręciłem. Tylko teraz głowie się z którym biurem sobie lecieć żeby się nie rozczarować rzecz jasna i który hotel będzie dla mnie najlepszy. Jak wyglądała podróż z tą Itaką?

IP i czas połączenia logowane. [14754112]
[26.04.2009] 12:42
Tusio
Witam Wszystkich,

poszukuję chętnego do odkupienia all inclusive do Sharm wlasnie z Sun & Fun - hotel Amphoras, odsprzedam za tyle ile kupilam w ofercie First Call czyli 2755 zl za osobę, 2 tygodnie, 2 miejsca, wylot z Katowic 07.07.2009. Więcej szczegółów pod mailem maarciaak@o2.pl

Oczekuje niespodziewania maluszka i nie mogę lecieć w takie upały

IP i czas połączenia logowane. [14771393]
[04.05.2010] 02:45
xzzaaa
egipt jest spoko ale najlepiej z jakas tania oferta np. z katalogpodrozy.pl

IP i czas połączenia logowane. [16619452]
[24.03.2011] 15:25
aleksandra-600
Egipt nie jest złym pomysłem - a dla osób, które lubią ciepełko jest na pewno najfajniejszą alternatywą Ale wydaje mi się, że jak już jechać do takiego miejsca to raczej z opcja all inclusive - tylko takie oferty są na allinclusive.com.pl - warto chociaż w cenach się zorientować.

IP i czas połączenia logowane. [18177510]
[07.04.2011] 13:01
margarita-4
No widzę, że Egipt wcale nie odchodzi w zapomnienie jeśli chodzi o wycieczki wakacyjne I w sumie dobrze bo nie ma już teraz większych przeszkód, żeby się tam wybrać Moja rodzinka była tam już chyba z trzy razy i za kazdym razem wracali super opaleni i zadowoleni z organizacji.

IP i czas połączenia logowane. [18235739]
[21.04.2011] 00:27
gosia6033
Ta promocja urodzinowa Itaki to jedna wielka sciema. Druga osoba gratis (w ich rozumieniu cena obnozona o 50% dla 1 i 2 osoby) i prezentowana cena dotyczy 1 osoby po znizce, a ja bylam w tamtym roku w jednym z hoteli objetych promocja i zaplacilam ok 1949zł,a obecna cena wynosi od 1724 do 1824zł w zaleznosci o terminu. Druga promocja 22%taniej tez sciema. Od 2493zł do 2682zł za te same wakacje. Porazka jak traktuja swoich klientow!!!

IP i czas połączenia logowane. [18291738]
[21.04.2011] 19:08
BIURO PODRÓŻY ;-)
Witam, Pracuję w biurze podróży więc jeśli szukacie fajnych ofert piszcie
z pewnością znajdziemy coś na każdą kieszeń
Mamy wiele sprawdzonych potwierdzonych zadowoleniem Klientów ofert
a przecież o to chodzi Sama zwiedziłam Egipt wielokrotnie
Rejs po Nilu
Hurghada
Sharm El Sheikh
Marsa El Alam serdecznie zapraszam
aneta.suwalszczyzna@op.pl tel 875 667 525

IP i czas połączenia logowane. [18294344]
[26.04.2011] 13:12
szkieletrom
Mam do odstąpienia wylot do Egiptu w bardzo promocyjnej cenie !!!
Obiekt: Regency Plaza Resort Sharma El Sheikh *****
Zakwaterowanie: DBL
Wyżywienie: ALL INC.
Liczba osób: 2
Termin wylotu: 27-04-2011 Katowice 15:10
Powrót 04-05-2011
Cena wycieczki: 3518 (2 osoby)
Cena nowa: 2900
Przepisanie wycieczki można zrobić w biurze podróży w Bytomiu. Adres kontaktowy: szkieletrom@o2.pl
Proszę podać numer telefonu oddzwonię. Pilne

IP i czas połączenia logowane. [18310918]
[26.04.2011] 13:19
szkieletrom
Mam do odstąpienia wylot do Egiptu w bardzo promocyjnej cenie !!! Obiekt: Regency Plaza Resort Sharma El Sheikh ***** Zakwaterowanie: DBL
Wyżywienie: ALL INC.
Liczba osób: 2
Termin wylotu: 27-04-2011 Katowice 15:10
Powrót 04-05-2011
Cena wycieczki: 3518 (2 osoby)
Cena nowa: 2900
Przepisanie wycieczki można zrobić w biurze podróży w Bytomiu. Adres kontaktowy: szkieletrom@o2.pl
Proszę podać numer telefonu oddzwonię. Pilne

IP i czas połączenia logowane. [18310938]
[13.05.2011] 14:43
ntek
Wakacje w Egipcie to jest to! Szczególnie jeśli jest się fanem nurkowania , zobaczcie jakie cuda można tam zobaczyć http://www.facebook.com/AllInclusiveComPl Z tego co widziałam to atrakcyjnych ofert jest naprawdę dużo, bo ludzie chętnie tam jadą. Na pewno pogoda jest tam zawsze pewna

IP i czas połączenia logowane. [18377039]
[04.07.2011] 15:04
ratowniczka
Miło przeczytać, że Egipt to super cel wakacji! bo ja właśnie ten cel wybrałam. Jadę do Hurghady, do NEFERTITI BEACH, o tu ->
http://beefree. pl/showpage.php?cmd=results&vars[countryid]=14&vars[ regionid]=92&vars[hotelname]=&vars[adultnum]=&va rs[childnum]=&vars[startdatefrom]=2011-04-26&vars[st andard]=0&vars[typeofboard]=0&vars[departurecityid]= 0&x=23&y=11&pageID=16 Polecicie może jakieś fajne miejsca w tej okolicy, które trzeba zobaczyć?

IP i czas połączenia logowane. [18564537]
[10.11.2011] 18:31
egiptos
zobacz też to http://goo.gl/tyuhX
http://bit.ly/wakacje-w-egipcie

IP i czas połączenia logowane. [19013876]
[24.01.2012] 13:15
Anarkyy
Szukamy własnie czegoś ciekawego do Egiptu. Chcielibyśmy wybrać się nieco spontanicznie, przeglądamy oferty Last minute Egipt: http://www.tanie-podrozowanie.net/last-minut e%20/Egipt i nie możemy się zdecydować. Z jakim biurem teraz najbardziej opłaca się lecieć?

IP i czas połączenia logowane. [19261265]
[15.02.2012] 14:07
jaskółka
Anarkyy (12.01.24 13:15):
Szukamy własnie czegoś ciekawego do Egiptu. Chcielibyśmy wybrać się nieco spontanicznie, przeglądamy oferty Last minute Egipt: http://www.tanie-podrozowanie.net/last-minut e%20/Egipt i nie możemy się zdecydować. Z jakim biurem teraz najbardziej opłaca się lecieć?
Ja ostatnio latałam z Itaką do Egiptu i było fajnie. Nie wiem czy Egipt to teraz dobry pomysł, bo trochę się tam dzieje... Ale jest wiele innych ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Przeglądaj oferty na stronach biur podróży, a napewno coś fajnego znajdziesz. Ja cały czas śledzę Itakę, bo się do niej przekonałam i gdy tylko znajdę coś odpowiedniego - rezerwuję i lecę

IP i czas połączenia logowane. [19323339]
[16.02.2012] 09:57
niuńka
Hej! Faktycznie też mam dobre opinie o Itace - sama powierzyłam im organizacje swoich wakacjio już 2 razy (Bułgaria i Włochy). Rozpatruję w tym roku Egipt - jakny na to nie patrzeć wycieczki do Egiptu są najtańsze wśród ofert zagranicznych wszystkich biur podróży, a oferują fajne hotele na wysokim poziomie, tylko zastanawia mnie faktycznie ta kwestia bezpeiczeństwa...nigdy jeszcze nie byłam w kraju arabskim, i jakoś tak niepokoję się ciągłymi zamieszkami jakie mają tam miejsce...z drugiej strony słyszałam opinie że na wakacjach z BP zamykajuą Cię w hotelu w którym jest raj, ale na zewnątrz stoją ludzie z kałachami i gdzie nie wyjdziesz tam jacyś uzbrojeni kolesie latają...trochę to niepokojące...?

IP i czas połączenia logowane. [19325141]
[17.02.2012] 01:20
maś
Bez przesady Już nie jest tak jak było. Poza tym nie zapominajmy, że jak jedziemy z biurem podróży to ono o nas zadba. Druga sprawa to, to że większość mieszkańców zatrudniona jest w turystyce, dlatego dbaja o swoich gości Sama myślę o Egipcie i jakoś ta cała rewolucja nie jest mi straszna. Bardziej myślę o tym, które miejsce wybrać, z jakim biurem i co będę tam robić

IP i czas połączenia logowane. [19327842]
[19.02.2012] 14:27
Biuro Podróży ;-)
piszcie jaki hotel Was interesuje , dla ilu osob i w jakim terminie - przedstawię Wam najniższą cenę gg 16046695
ewentualnie pomogę dobrać właściwy hotel a jest w czym przebierać
Egipt to nieskończone możliwości
byłam dwa razy i wszystkim szczerze polecam
dobra kuchnia, gwarantowane słońce, ciepłe morze....
poza tym jeśli chodzi o porównanie z innymi kierunkami Egipt moim zdaniem jest NAJ...: NAJ...BLIŻEJ, NAJ...TANIEJ, NAJ...CIEPLEJ, NAJ..

IP i czas połączenia logowane. [19334129]
[21.02.2012] 15:56
Terka
W Egipcie byłam z Itaką i powiem wam, że wróciłam zadowolona. Pokój zadbany, w łazience brak oznak aby jakikolwiek grzyb się tam kiedykolwiek znajdował. Lot miałam mieć o 12, ale z przyczyn niezależnych od biura przesunął się na 13. Po przylocie do Egiptu szybko nas zakwaterowano i spokojnie mogliśmy się odświeżyć po podróży. Był to mój 5 wyjazd z Itaką, ale pierwszy do Egiptu. Gorąco polecam!

IP i czas połączenia logowane. [19339470]
[24.02.2012] 15:05
;-) Biuro Podróży ;-)
Egipt Coral Hills Resort 4 **** all inclusive - 999 pln (kompletna cena) 28.02 - 06.03 - 999 pln za osobę Tunezja Sentido Rosa Beach 4 + **** all inclusive 02 - 09.03. 2012 - 999 pln (kompletna cena) .. i wiele innych ofert dzwońcie tel 875 657 544

IP i czas połączenia logowane. [19347267]
[28.02.2012] 16:13
moro_misz
Egipt jest git! Drinki z palemką na plaży, słońce, wypoczynek - to jest to!
Warto się wybrać. Ostatnio jest trochę nieciekawa sytuacja polityczna, ale wszyscy uważają, że nie ma to żadnego wpływu na bezpieczeństwo turystów. Jak przeglądam oferty biur podróży to mam wrażenie, że jest nawet trochę taniej niż w tamtym roku.

IP i czas połączenia logowane. [19358039]
[12.03.2012] 11:55
Tatianka
hm...mi tam jakoś Egipt nie kojarzy się najlepiej (mimo ze nigdy tam nie byłam). Wyobrazam sobie suche powietrze, 40 stopni w cieniu i natrętnych sprzedawców na ulicach...ale może jestem w błedzie bo takie pozytywne opinie... Co do oferty urodzinowej Itaki to chwyt zupełnie reklamowy - mnie nie dziw takie zagranie, tak to teraz wygląda walka o klientów...tu urodziny, tam imieniny...jeszcze gdzie indziej konkursy...trzeba się dobrze wczytywać i tyle

IP i czas połączenia logowane. [19389487]
[19.03.2012] 09:23
nasze-wczasy.pl
Polecam hotel Caribbean World Soma Bay. Zdjęcia dostępne na: http://tnijurl.com/caribbean/ Wolności i niezapomnianych wrażeń

IP i czas połączenia logowane. [19406909]
[19.03.2012] 09:27
nasze-wczasy.pl
Fajne filmiki z hotelami w Egipcie znajdują sie również na facebooku:
http://www.facebook.com/nwczasy Wolności i niezapomnianych wrażeń

IP i czas połączenia logowane. [19406919]
[29.03.2012] 13:40
Mirek Crc
tanie podróżowanie (12.02.23 19:56):
Jeśli chodzi o Egipt, to można znaleźć tyle rewelacyjnych ofert, że na prawdę ciężko się zdecydować na jedną opcję. http://www.tanie-podrozowanie.net/
Czy ja wiem, czy znowu tak trudno się zdecydować? Nie jest to przecież decyzja o wadze życia i śmierci Bierzesz najtańszą spośród tych, które spełniają Twoje potrzeby (wcześniej coś czytać o niej w necie) - dla mnie to nic trudnego Wakacje zazwyczaj wybieramy z last minute na 2 dni przed odlotem, także nie ma miejsca na wielkie planowanie.

IP i czas połączenia logowane. [19431804]
[09.04.2012] 00:13
Bryczas
Polecam biuro w Hurgadzie LM EGYPT tanie wycieczki i profesjonalna obsługa !!!! Polecam

IP i czas połączenia logowane. [19457604]
[25.04.2012] 00:01
Donga
hej, szukam informacji na temat biura podróży Itaka i ich organiazacji wycieczek do Egiptu

IP i czas połączenia logowane. [19498422]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat