o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

MANGA Death Note

[06.02.2009] 19:54
Mentula
Siedzę w necie już kolejny tydzień, aby znaleźć po polsku mangę "Death note". Przeszukałam mnóstwo stron a nie znalazłam żadnej strony aby pobrać mangę lub ją poczytać bezpośrednio ze strony. Czy ktoś mógłby mi pomóc z znalezieniem tej mangi??
Czy ktoś mógłby mi pomóc podając link do "Death not'a", aby sobie ja poczytać??

A tak przy okazji bardzo polecam tą mangę do przeczytania. Jest tam ciekawa akcja, przemocy oraz cudowne postacie. Jest to po prostu cudo. Powaby ludzi nie powinny się marnować byleby ludzko świat nie musiał za nie płacić
Lestat de Lioncourt

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.01.2010] 13:55
ffffffffffffffffff
nie wiem co ludzie w tym widzą :/ dla mnie DN to ekhm, kaszana...a serio mam na swoim koncie niezliczone tytuły mang &anime

no ale, są gusta i guściki.

Co do twojego problemu, nie wiem czy jest po polsku, nie interesuje mnie, może jakaś fan-subberska grupa się za to zabrała, radzę jeszcze raz przeszukać pod względem największych i najlepszych polskich grup.
Jeśli jest na to wzięcie, a z pewnością (DN ma tyle samo zwolenników co i przeciwników^^) to pewnie gdzieś krąży w necie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16130925]
[19.02.2010] 23:58
Namida
ffffffffffffffffff (10.01.20 13:55):
nie wiem co ludzie w tym widzą :/ dla mnie DN to ekhm, kaszana...a serio mam na swoim koncie niezliczone tytuły mang &anime

no ale, są gusta i guściki.

Co do twojego problemu, nie wiem czy jest po polsku, nie interesuje mnie, może jakaś fan-subberska grupa się za to zabrała, radzę jeszcze raz przeszukać pod względem największych i najlepszych polskich grup.
Jeśli jest na to wzięcie, a z pewnością (DN ma tyle samo zwolenników co i przeciwników^^) to pewnie gdzieś krąży w necie.

Jak ci się nie podoba Death Note to wracaj do pokeballa na ramen...

IP i czas połączenia logowane. [16289474]
[21.02.2010] 12:20
ffffffffffffffffff
tiaa, a DN jest taki cudowny hmm?
Są gusta i guściki, mnie się nie podoba i tyle, uważam to za syf.
A że ty to tak bardzo kochasz i może sama/sam wracaj do pokeballa, w dzisiejszych czasach bardzo mnie zdumiewa jak plastik przyciąga plastik

IP i czas połączenia logowane. [16294796]
[25.04.2010] 00:40
P.F
Nie znajdziesz tego .... TA mangE wykupila jakaS firma , ktOra sprzedaje jA .....

IP i czas połączenia logowane. [16580156]
[23.11.2017] 23:19
[01.07.2010] 17:11
Lawlietowa
Ja również szukam. Oglądałam anime, ale mam ogromną ochotę zobaczyć to jeszcze raz - tym razem w formie mangi. Słyszałam, że trochę wycięto z niej kilka ciekawych szczegółów, których nie pokazano w anime. Tak czy owak przyłączam się do prośby i mam nadzieję, ze znajdzie się ktoś, kto wie, gdzie można to znaleźć.

IP i czas połączenia logowane. [16866910]
[07.05.2013] 22:37
Nanaki9
Czytam po angielsku - całkiem fajna, ale po polsku - chyba nie ma w wersji online.

IP i czas połączenia logowane. [20469708]
[24.09.2013] 15:37
kue
a ja polecam http://www.super-warez.eu/reflink/11008/

IP i czas połączenia logowane. [20759646]

» Odpowiedz na ten temat