o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sprzęt
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki agregat polecacie?

1 2 3
[31.12.2016] 18:16
Zaras
Potrzebowałam agregat do zasilania energii w domku jednorodzinnym. Kupiłam agregat marki Genus kierując sięwww.genus-power.com/pl/agregaty-genus-opinie . Jestem zadowolona był jeden problem z rozruchem ale odnosiło się to do czujnika oleju za 20 zł po tym czasie agregat hula już 4 rok . Muszę wam powiedzieć, że agregaty tego typu to naprawdę świetny wybór.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22581561]
[29.01.2017] 15:10
Ochnik
ciekawe co w nich jest takiego. w sumie firma nie jest tak bardzo znana, a robi przyzwoity sprzęt który długo działa a przy tym nie potrzebuje ogromnej dawki paliwa! moim zdaniem bardzo dobra firma!

IP i czas połączenia logowane. [22619930]
[29.01.2017] 17:37
MaciejPP
Ja, korzystam z Kruzer-a i uważam, że jest świetny.

IP i czas połączenia logowane. [22620150]
[01.02.2017] 09:16
jjoel
Jeżeli ma być w pełni profesjonalny to na pewno coś z tego http://www.bthfast.pl/ solidny, wytrzymały, dobrze funkcjonujący bez dwóch zdań.

IP i czas połączenia logowane. [22629653]
[23.02.2017] 19:39
ammon88
Ja natomiast świetny agregat dostałem dopiero u nichwww.elektroinstal.poznan.pl wcześniej miałem chyba ze trzy, które po dwóch latach minimum używania mi padły. U nich kupiłem cztery lata temu, teraz mam taki biznes, ze jest mi on zwyczajnie potrzebny i koniecznie musi być niezawodny. Ta firmę polecił mi kumpel, za co mu serdecznie podziękowałam bo w końcu mam dobry sprzęt i nie muszę się obawiać o awarie.

IP i czas połączenia logowane. [22656100]
[27.03.2017] 02:38
[11.03.2017] 09:21
Mariusz_KlN
Jakiś czas kiedy zaczynałem budowę domu to tez się rozglądałem w temacie i początkowo miałem wypożyczyć, ale finalnie kupiłem Kruzera, opierałem się głównie na opiniach znajomych, którzy też mają tej firmy i nie zawiodłem się. Pracuje energooszczędnie, nie jest głośny. Mam taki przenośny. Ogólnie zakup trafiony i potrzebny.

IP i czas połączenia logowane. [22673887]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat