o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Nie możesz znaleźć filmu. Ja ci go znajde!!!!

1 «   24 25 26 27 28   » 89 Strony tematu:
[09.10.2012] 15:20
the office
"The office" - serial ze stevenem carellem, wszystkie sezony
BĘDĘ WDZIĘCZNY

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19910897]
[11.10.2012] 18:56
Marta_18
Hej,szukam filmu "Części intymne (Private parts)" z lektorem pl jest na torrentach ale słabo seedowany w zasadzie to w ogóle nie ma ani peerów ani seedów,czy mógłby ktoś podac jakiegos linka do zwykłego hosta np. jak rapidshare? Z góry wielkie dzięki

IP i czas połączenia logowane. [19916494]
[12.10.2012] 10:59
help1
"The office" - serial ze stevenem carellem, wszystkie sezony
BĘDĘ WDZIĘCZNY

IP i czas połączenia logowane. [19917902]
[13.10.2012] 17:16
ja wiem
Klisos (09.01.26 05:22):
A pomagasz też znaleźć tytuł filmu?
Dawno temu, może jakoś tak w połowie lat 90 oglądałem w TV taki film, że kilku kumpli w wieku mniej więcej 19-20 lat jedzie przez spory kawał Stanów, żeby coś zrobić, ale za cholerę nie pamiętam co. Jeden z nich był dość "przy kości", strasznie flegmatyczny i chyba bez przerwy czytał książkę, nawet podczas prowadzenia samochodu. Pamiętam jeszcze taką scenę, że na jakimś totalnym zadupiu, gdzie nie było nic poza torami kolejowymi skończyło im się paliwo, a może samochód się zepsuł, więc postanowili zaczepić linę do samochodu, poczekać na pociąg i ja zarzucić na niego i tym sposobem pojechać dalej. Niestety skończyło się to tym, że oderwała się cała przednia część karoserii i pociąg odjechał w siną dal wlokąc ją za sobą. Coś mi się jeszcze kojarzy z tym filmem słowo groovers, a może gruvers, albo gruwers, Niestety google nic takiego nie znajduje. Jakbyś podał linka (najlepiej na rapidshare.com, bo mam tam konto), to byłbym niewypowiedzianie wdzięczny, ale jak nie, to wystarczy tytuł. Będę szukał sam, tylko teraz nie bardzo wiem czego
Z góry dziękuję.
Klisos

ten film to Fandango

IP i czas połączenia logowane. [19920666]
[14.10.2012] 23:11
heartbraker
Witam
Poszukuje filmu (prawdopodobnie polski) gdzie główna bohaterka(starsza, chora pani) w jednej ze scen otwiera okono i krzyczy: "góry, gdzie są moje góry?!". Tylko tyle zapamiętałem z filmu. Pozniej chyba syn spełnia jej marzenie i zabiera ją w góry, ona wychodzi i nie wraca. Dziekuje z góry za pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [19923976]
[20.10.2014] 15:02
[15.10.2012] 08:16
iza1618
witam. poszukuje filmu, ogladalam go dawno temu... w tym filmie dochodzi do wypadku drogowego, gdzie cysterna przygniata dziewczynke, akcja caly czas toczy sie na drodze, strazak probuje uratowac ta dziewczynke, udaje mu sie to ale dziewczynka traci noge. pomozcie mi go znalezc..
z gory dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [19924320]
[15.10.2012] 19:32
czesmen
od bardzo dawna chodzi mi po głowie pewien film.opowiadał o niezrównoważonej kobiecie która nie mogła pogodzić się ze śmiercią córki(utonęła na kolonii) i w efekcie porywa jej przyjaciółkę traktując ją jak własne dziecko.przy okazji obwinia ją o ten wypadek. ta kobieta żeby uprowadzić tą dziewczynkę uderza ją kamieniem,jest też scena w której za ,,nieposłuszeństwo" chce ona poparzyć ją płomieniem świecy. a pierwsze sceny przed porwaniem odbywają się chyba w jakimś markecie,chociaż nie jestem pewna. szukam bo film byl ciekawy i do tej pory nie moge go odnalezc a z checia ponownie obejrze

IP i czas połączenia logowane. [19925655]
[15.10.2012] 19:35
czesmen
iza1618 (12.10.15 08:16):
witam. poszukuje filmu, ogladalam go dawno temu... w tym filmie dochodzi do wypadku drogowego, gdzie cysterna przygniata dziewczynke, akcja caly czas toczy sie na drodze, strazak probuje uratowac ta dziewczynke, udaje mu sie to ale dziewczynka traci noge. pomozcie mi go znalezc..
z gory dziekuje

pamietam ten film.na tvp1 chyba lecial.tytul by sie przydal :/

IP i czas połączenia logowane. [19925665]
[15.10.2012] 20:16
czesmen
z gory dziekuje

tytuł to ,,zarzewie ognia" z '97

IP i czas połączenia logowane. [19925761]
[15.10.2012] 22:03
iza1618
czesmen (12.10.15 20:16):
z gory dziekuje

dzieki wielkie, a jeszcze takie pytanko nie wiesz gdzie moge go znalezc w necie?

IP i czas połączenia logowane. [19926158]
[15.10.2012] 23:33
mikser1993  m_miksa@tlen.pl
Witam
Mam problem ze znalezieniem filmu. pamiętam tylko, że było małżeństwo z dziećmi i do miejscowości w której mieszkali przyjechała jakaś kobieta, która podrywała męża, a on ją odrzucił.Ona mszcząc się rozpowiadała plotki sąsiadom że to małżeństwo bije swoje dzieci i robiła wszystko żeby ich pogrążyć. Proszę o pomoc jeśli to możliwe. ten film był na tvn z cyklu prawdziwe historie, albo okruchy życia. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19926407]
[16.10.2012] 19:42
czesmen
iza1618 (12.10.15 22:03):
czesmen (12.10.15 20:16):
z gory dziekuje

dzieki wielkie, a jeszcze takie pytanko nie wiesz gdzie moge go znalezc w necie?

http://filmzonline.pl/zarzewie-ognia/online. szukalam jeszcze na zalukaj tv ale tam nie bylo. jesli chcesz np sciagnac film to moze sprobuj na chomiku

IP i czas połączenia logowane. [19927926]
[16.10.2012] 22:17
glee
szukam filmu- mezczyzna z bogatego domu i przecietna kobieta jego rodzice jej nie akceptują i ucieka. po 50 latach szuka go i odnajduje w winiarni. pyta go czy się spóźniła ale on odpowiada, ze nie bo na milosc nigdy nie jest zapóźno( czy cos takiego). blagam pilne!!

IP i czas połączenia logowane. [19928603]
[16.10.2012] 22:26
glee
szukam filmu- mezczyzna z bogatego domu i przecietna kobieta jego rodzice jej nie akceptują i ucieka. po 50 latach szuka go i odnajduje w winiarni. pyta go czy się spóźniła ale on odpowiada, ze nie bo na milosc nigdy nie jest zapóźno( czy cos takiego). blagam pilne!!

IP i czas połączenia logowane. [19928644]
[17.10.2012] 21:47
far
Proszę o pomoc w znalezieniu filmu "Lotus eaters" z 2010 roku.Jego reżyserem jest Alexandra McGuinness. Film opowiada o grupie młodych ludzi i gra tam Benn Northover. Nigdzie go nie ma, udało mi się jedynie znaleźć trailer na youtube. Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje, będę wdzięczny.

IP i czas połączenia logowane. [19930757]
[17.10.2012] 23:50
anaab22
chcę poznać tytuł filmu. Mało o nim wiem, ale może ktoś skojarzy. Dziewczyna zrywa z chłopakiem (tak na żarty) i przypadkowo zamyka się w pomieszczeniu w domu (jest dźwiekoszczelne)z którego widzi inne pomieszczenia. Początkowo chłopak załamany, lecz później zaczyna spotykać się z inną, oczywiście na oczach swojej byłej która jest uwięziona. Mam nadzieje, że nie pomieszałam, ale może sie okazać odwrotnie, że to chłopak zamknięty został...Z góry dzięki za pomoc

IP i czas połączenia logowane. [19931105]
[20.10.2012] 12:58
sanderkaZ
Proszę o pomoc w znalezieniu tytułu filmu....
Film opowiada historię o młodym małżeństwie albo parze, która stara się o dziecko. Po wielu próbach przychodzi czas na in-vitro. Pamiętam sytuację, w której to facet musiał wsadzić sobie fiolkę z nasieniem między pośladki i zawieść na skuterze do kliniki...wiem to śmieszne...bo to nawet komedia była....kobieta zachodzi w ciążę a on jest w ogóle jakimś scenarzystą czy reżyserem i on wszystko spisuje jak się starali o dziecko, później cały przebieg ciąży i robi z tego film a w trakcie nagrywania nakrywa go żona i się na niego obraża...i wyprowadza się z domu.....czy coś w tym stylu....tyle pamiętam....oglądałam go dawno temu ale film raczej po 1990r. Błagam o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [19936040]
[20.10.2012] 13:21
happyvalentinesday
Film był z lat '80 może '90, opowiadał o amerykańskiej rodzince psycholi (scena kiedy córka zrobiła z chłopaka człowieka-rybę). Grupka przyjaciół trafia do ich domu i domownicy zaczynają się nad nimi znęcać. Pamiętam jakiś tunel przez, który uciekali zakładnicy... Nic więcej. Pamiętam, że Słoń albo Necro inspirowali się ty filmem pisząc swoje piosenki!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19936107]
[20.10.2012] 14:00
mania123mania
Szukam dwóch filmów jeden to; nastolatka dostaje medalion dzieki ktoremu moze sie przeniesc trzy razy w czasie. ma chlopaka i chyba poznala Jezusa. A drugio film; dziewczyna blondyhnka che tenczyc i poznaje chlopaka. ucza sie razem tanczyc ale jej rodzice nic nie wiedza zaprasza ona ich na turniej ale nie wygrywaja bo rozpetala sie jakas strzelanina. chlopak i ta dziewczyna zako@@@a sie w sobie a czasy tego filmu na pewno nie terezniejszosc tylko przeszlosc. blagam.. bylabym bardzo wdzieczna

IP i czas połączenia logowane. [19936182]
[20.10.2012] 14:26
mary022
Witam, proszeo pomoc w znalezieniu tytułu filmy dzieki.
Komedia romantyczna: matka dziewczyny szuka jej chłopaka przez internet... matka wybiera kilku z nich i umawia się z nimi, wybiera wg jej uznania najlepszego kandydata dla córki.... hmmm tyle pamietam... o i jeszcze dziewczyna ta spotkyka muzyka i z nim tez sie umawia... pomozcie dzieki

IP i czas połączenia logowane. [19936211]
[20.10.2012] 21:09
adasa
Cześć!
Szukam filmu, który oglądałem pewien czas temu, fabuła przedstawiała się tak: Chłopak miał kolegę który coś przeskrobał, ale to on został za to pobity, umiera, następnie chodzi po świecie, ale nie może w niego ingerować, ludzie go nie widzą, a jak coś próbuje zrobić, to wszystko zaraz wraca do normy. I łazi za taką dziewczynę, całe miasto go szuka, w końcu ona ze złej staje się dobra itd. Bardzo chcę znaleźć ten film

IP i czas połączenia logowane. [19937079]
[21.10.2012] 18:39
Iksjusz
adasa (12.10.20 21:09):
Cześć!
Szukam filmu, który oglądałem pewien czas temu, fabuła przedstawiała się tak: Chłopak miał kolegę który coś przeskrobał, ale to on został za to pobity, umiera, następnie chodzi po świecie, ale nie może w niego ingerować, ludzie go nie widzą, a jak coś próbuje zrobić, to wszystko zaraz wraca do normy. I łazi za taką dziewczynę, całe miasto go szuka, w końcu ona ze złej staje się dobra itd. Bardzo chcę znaleźć ten film

ZAPEWNE masz na myśli film "Invicible", czy jakoś tak; po naszemu to jest : "NIEWIDZIALNY".
Widziałem go kilkakrotnie na łajbie jeszcze w 2008 w Holandii.
Pod koniec okazuje się, że ta właśnie dziewczyna skazała Go na śmierć; choć bujała się w nim.
A koniec ? No cóż, On został uratowany, dziewczyna zmarła. Bohater zaś zabawia brata tej dziewczyny.

IP i czas połączenia logowane. [19939158]
[21.10.2012] 20:42
anaab22
Odpowiedź dla mania123mania
Szukam dwóch filmów jeden to; nastolatka dostaje medalion dzieki ktoremu moze sie przeniesc trzy razy w czasie. ma chlopaka i chyba poznala Jezusa. A drugio film; dziewczyna blondyhnka che tenczyc i poznaje chlopaka. ucza sie razem tanczyc ale jej rodzice nic nie wiedza zaprasza ona ich na turniej ale nie wygrywaja bo rozpetala sie jakas strzelanina. chlopak i ta dziewczyna zako@@@a sie w sobie a czasy tego filmu na pewno nie terezniejszosc tylko przeszlosc. blagam.. bylabym bardzo wdzieczna
Opis drugiego filmu przypomina mi Dirty Dancing 2.

IP i czas połączenia logowane. [19939435]
[23.10.2012] 22:48
lena12567
Witam! Jakiś rok, może dwa lata temu w TV leciał film o jakimś ośrodku dla więźniów, prowadzonym przez faceta, który kandydował w jakiś wyborach. Koleś ten zlecił porwanie/zabójstwo swojej żony jednemu z więźniów, bo miał romans ze swoją asystentką. Ten więzień porywa tą żonę, wywozi do lasu, ona próbuje uciekać, ale on ją dogania i puszcza jej nagranie rozmowy z jej mężem (zlecenie zabójstwa). Poza tym ten więzień był niesłusznie skazany i chciał udowodnić swoją niewinność. Pamiętam też, że ten mąż to w wywiadach dla TV strasznie rozpaczał, że mu żonę porwano.
Błagam pomóżcie!!!

IP i czas połączenia logowane. [19944891]
[23.10.2012] 23:55
kapi
Kinomaniaczka007 (11.08.17 12:36):
Hej. Szukam filmu Saga Zmierzch Przed Świtem. To ostatnia część więc nie wiem czy on już jest w necie. Jakbyś mógł poszukać go w lektorze PL to będę wdzięczna. Z góry dziękuję.

ten film ktorego szuklasz bedzie dopiero w kinach jakos w listopadzie albo na poczatku 2013 roku

IP i czas połączenia logowane. [19945127]
[24.10.2012] 11:43
pajper255
Poszukuję filmu gdzie kobieta pracowała jako stewardesa i została złapana na próbie przemyceniu narkotyków. Później starała się wykiwać swojego zleceniodawcę. Jeszcze pamiętam, że grał tam epizodyczną rolę Robert De Niro. http://unichwilowka.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19945762]
[24.10.2012] 14:05
MadzMadzMadz
Hejka, poszukuję filmu z 2008 r (początki roku marzec/kwiecien), byc moze zostal wyprodukowany w 2007r, jest to film amerykański, bardzo smutny. Facet znajduje bądź ratuje dziecko (noworodka), nastepnie chroni go przed kimś szukając jego matki, ktoregos razu przypadkiem zauwaza, ze dziecko uspokaja się przy muzyce rockowej i stwierdza, ze matka musiała słuchać rocka bedac w ciazy, w koncu odnajduje poszlaki, ze mieszkała nad jakims klubem gdzie odbywały się koncerty rockowe, bądź jakaś impreza. Za dobrze nie pamietam, moze nawet cos pomieszalam, ale osoba, ktora to ogladala na pewno wie o jaki film chodzi. Pamiętam jeszcze to, ze gdy puszczali trailer w tv, badz na necie to w tle słychać było muzyke Armina - In and out of love. Kto mi powie co to? Kurde bardzo mi zalezy, a szukam juz troche czasu. Bardzo proszę o pomoc. Dzieki

IP i czas połączenia logowane. [19946107]
[24.10.2012] 23:59
adaab
szukam tytułu filmu. Mało o nim wiem, ale może ktoś skojarzy. Dziewczyna zrywa z chłopakiem (tak na żarty) i przypadkowo zamyka się w pomieszczeniu w domu (jest dźwiekoszczelne, ma zapasy żywności)z którego widzi inne pomieszczenia. Początkowo chłopak załamany, lecz później zaczyna spotykać się z inną, oczywiście na oczach swojej byłej która jest uwięziona. Mam nadzieje, że nie pomieszałam, ale może sie okazać odwrotnie, że to chłopak zamknięty został...Z góry dzięki za pomoc

IP i czas połączenia logowane. [19947776]
[25.10.2012] 21:57
juzia
glee (12.10.16 22:17):
przypomina mi to "Listy do Julii" tylko że to kobieta była z bogatego domu, brytyjka na wakacjach we włoszech poznała przeciętnego chłopaka...

IP i czas połączenia logowane. [19950228]
[28.10.2012] 12:20
xxclakierekxx
Nie pamietam tytulu filmu pomozcie!
Witam kilka lat temu ogladalm pewiem film ktorego tytulu niestety juz nie pamietam a bardzo bym chciala go jeszcze raz ogladnac... A wiec w filmie byla mala dziwczynka miala moze 8 moze 9 lat nie pamietam juz... Matka odwiozla mala do szkoly i poprosila starsza corke aby ja odebrala po szkole z niej... Gdy nadszedl czas by mala odebra starsza corka byla zajeta swoim chlopakiem i poprosila brata by mala odebral ale ten pozniej zapomnial i dziwczynka czekala sama w szkole bo zajecia se juz dawno skonczyly i spotkala sasiada badz milego pana ktorego juz znala nie pamietam ale w kazdym badz razie on ciagle sie jej przygladal i pozniej z nia rozmawial a ona powiedziala mu ze czeka na siostre az ja odbierze lecz juz dlugo jej nie ma i sie martwi bo zostala sama a jej siostry jeszcze nie ma... Gdy matka wrocila z pracychyba i nie zastala cioreczki w domu zapytala starszej corki i syna gdzie jest mala a corka powiedziala ze dzwonila do brata by ja odebral a ten znowu ze zapomniala i matka natychmaiast pojechala do szkoly gdzie jej juz tam nie zastala i wpadla w panike zaczela pytac nauczycieli ktorzy jeszcze tam byli czy jej nie widzieli lecz zaden nie wiedzial gdzie mala jest... matka i rodzenstwo szukali zaginionej az w koncu matka znalazla mala w szkole za bodka telefoniczna cala w siniakach i krwi pobita i zgwalcona(przez tego milego pana/sasiada) i natychmiast wezwala policje i karetke... Mala lezala dlugo w szpitalu chyba nawet w spiaczce nie pamietam dokladnie no i na koniec gdzy mala wrocila do domu na wozku inwlidzkim gdzy nie mogla chodzic rodzina i przyjaciele wyprawili malej wspaniale przyjecie powitalne...Tyle pamietam...Prosze kto kojazy ten film i zna tytul piszcie Pozdrawiam Klaudia

IP i czas połączenia logowane. [19956613]

1 «   24 25 26 27 28   » 89 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat