o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

Nie możesz znaleźć filmu. Ja ci go znajde!!!!

1 «   176 177 178 Strony tematu:
[03.05.2017] 17:41
Doberra
Kaja980 (12.08.2012.08 20:03):
Hejka ;P
Oglądałam kiedyś taki film: na początku był pogrzeb jakiegoś starego, bogatego faceta i przyszła na ten pogrzeb mała dziewczynka jako jedyna ubrana na różowo noo i ten facet zostawił testament i chciał przekazać dużą sumę pieniędzy dla jakiegoś tam z jego rodziny młodego chłopaka, który w ogóle się tym nie przejmował i był rozrzutny ale najpierw musiał wykonać kilka zadań noo i je wykonywał aa przy okazji poznawał tą dziewczynkę, która była chora chyba na białaczkę i poznawał także jej opiekunkę noo i później ona umarła i on przeznaczył te pieniądze na wybudowanie jakiegoś ośrodka opiekuńczego(chyba)... Zna ktoś??

Bezcenny dar

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22727332]
[03.05.2017] 19:39
peter2944
Witam szukam filmu:
Film z okolic roku 1999 może starszy. Scena na łódce, troje detektywów w cywilu na patrolu na morzu dwie laski i koleś. Ogólnie fabuła skupia się na grupie detektywów próbujących rozwikłać jakąś sektę. Była też scena że koleś rucha laskę a potem ją dusi i modli się do jakiejś statuetki
Wiem że to może wydawać się dziwne ale kolegę to kręci i cały czas się dopytuje o ten film

IP i czas połączenia logowane. [22727493]
[04.05.2017] 15:57
Kwasek
Szukam filmów(2)
1. film chyba niezależny, 2015/2016, chłopak blondyn zgwałcił swoją dziewczynę a ona się powiesiła(chyba tak było), później wyszedł z poprawczaka i mieszkał u ojca na farmie i jeździł na crossie. wszyscy go przez to oceniali.
2. Starszy film, koleś porywa samochód i chłopczyka w nim, policja ich ściga ale on jest mądrzejszy i na końcu to dziecko strzela do niego

IP i czas połączenia logowane. [22728374]
[04.05.2017] 21:27
dawid2104
Poszukiwany przeze mnie film jest horrorem. Akcja działa się w jakimś budynku na pustyni, gdzie były laboratoria w których przeprowadzano pewne eksperymenty. Do tego budynku przyleciała samolotem (możliwe, że helikopterem) niewielka grupa ludzi. Po pewnym czasie okazało się, że w budynku grasuje jakieś monstrum, które zjada ludzkie mózgi. Ów monstrum posturą było podobne do człowieka. Miało 2 ręce i 2 nogi. Nie pamiętam czym z wyglądu różniło się od człowieka, ale na pewno wyglądało inaczej niż normalny człowiek. Dwie sceny z filmu zapamiętałem bardzo dobrze. Pierwszą sceną jest to jak ta grupa ludzi chciała zwabić monstrum do jakiegoś pomieszczenia z automatycznie zamykanymi drzwiami, które można było otworzyć tylko od zewnątrz, gdzie mieli zamiar je zabić (nie pamiętam już jak, być może odciąć dopływ powietrza). Żeby to zrobić ułożyli taką ścieżkę z mózgów (nie pamiętam skąd je wzięli), aż do wyżej wymienionego pomieszczenia. Pamiętam, że mózgi były w wiadrze z lodem. Wiem na pewno, że cała akcja się nie powiodła, tylko nie pamiętam jak potworowi udało się uniknąć śmierci. Drugą sceną którą dobrze pamiętam jest to jak kilkoro ocalałych ludzi, chciało się wydostać na zewnątrz. Okazało się, że aby otworzyć drzwi potrzebny był odcisk dłoni jakiegoś faceta, który był z nimi, ale którego wcześniej porwało monstrum. Nie mając wyjścia poszli poszukać jego domniemanych zwłok. Znaleźli go w tym miejscu, gdzie widzieli jak zostaje zaatakowany. Gdy jeden z grupy ludzi miał mu już odstrzelić rękę, okazało się, że przeżył. Wszyscy razem doszli do wyjścia, gdzie odciskiem dłoni otworzyli drzwi i wyszli na zewnątrz. Koniec filmu jest taki, że reszta ocalałych osób wsiada do helikoptera i odlatują. Wszyscy są uradowani bo myślą, że uciekli, gdy nagle widzą trzymającego się helikoptera (przypuszczam, że płozy) potwora. Nie pamiętam już jak (być może strzałem z pistoletu) zrzucają potwora z dużej wysokości wprost na skały. Ostatnią sceną filmu jest pokazanie monstrum roztrzaskanego o skały, które w pewnym momencie porusza ręką. Na tym film się kończy.

IP i czas połączenia logowane. [22728819]
[02.06.2017] 18:31
qscrd
Film opowiada o historii chłopca który kupuje dwa psy myśliwskie, szkoli je aby zaganiały szopy a następnie wygrywa zawody. Potem jeden pies ginie, drugi z tęsknoty umiera na jego grobie. Był też wątek ratowania dziadka zamiast wygrania zawodów i scena gdy chłopiec pierwszy raz pije oranżade, ogółem sceneria wykreowana na lata 70-80. Z góry dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [22744472]
[19.09.2017] 13:48
[19.06.2017] 10:04
intadsir
Szukam dwóch filmów:
1. Film o nielegalnych walkach z użyciem narzędzi np. topory, maczugi itp. Pamiętam że to były walki na pieniądze, a przegrany zawodnik był zabijany przez zwycięzce w brutalny sposób np. uderzenie kolczastą maczugo w głowę. W jednej z walk zawodnik wbił przeciwnikowi dwa sztylety w bark. Walki odbywały się w jakichś opuszczonych budynkach, piwnicach na około walczących stała widownia, walczący byli dobrze zbudowani i mieli na głowach maski. Film leciał kiedyś w telewizji. Podobny do Amerykański samuraj 1992.
2. Z więzienia ucieka przestępca, przepiłowuje kraty w oknie sznurkiem z przyklejonymi opiłkami. Ukrywa się w jakimś dużym budynku i przemieszcza się kanałami wentylacyjnymi. Jakiś policjant próbuje go złapać i dochodzi pomiędzy nimi do walki. Film leciał kiedyś w telewizji.

IP i czas połączenia logowane. [22754669]
[06.08.2017] 20:51
bobas00015245
filesdark.com polecam oraz filmy online strefakino.eu

IP i czas połączenia logowane. [22783991]
[05.09.2017] 12:00
Ziemowit06
Astharoth (13.09.2013.12 18:45):
Witam !!! Poszukuję filmu w którym na początku chyba 3 dzieciaków wchodzi na teren kobiety której nie można spojrzeć w oczy bo zobaczy się jak lub kiedy się umrze ,główny bohater spojrzał się i zobaczył lub dowiedział się kiedy umrze ,przeżywa wile histori[ zaprzyjażnia się z wielkoludem ,spotyka w cyrku 2 kobiety które miały wspólne nogi..]opowiada całe swoje życie synowi ten oczywiście nie wierzy a na końcu ojciec umiera a na jego pogrzebie pojawiają się osoby podobne do tych które ojciec spotkał w swoim życiu . Ktoś kojarzy może tytuł takiego filmu ????

Ten film to BIG FISH (2003)
@@@isty dramat fantastyczny z morałem

IP i czas połączenia logowane. [22799159]

1 «   176 177 178 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat