o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Elektroniczna
 » Odpowiedz na ten temat

SZUKAM TELEDYSKU!!

1 2 3
[21.01.2009] 23:19
dorotitoja
w teldysku była para zakochanych i oni cpali. w toalecie daja sobie w zyle , ona jest w ciazy, nagle zaczyna krwawic w szpiatlu rodzi zdrowe dziecko a on mysle ze traci ja i dziecko! Prosze pomozcie mi znalezc ten teledysk szukam i szukam i nie moge;/

plis plis plis

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.01.2009] 00:50
klasyk
http://pl.youtube.com/watch?v=6-EcasIakX4

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14236928]
[22.01.2009] 12:42
dorotitoja
to nie to!!! to stare ale jare

IP i czas połączenia logowane. [14238654]
[02.02.2009] 22:31
targacz88
Siema szukam teledysku ma on już kilka lat na początku budzi sie koles drzwi otwiera mu Hugh Hefner (albo kolo do niego podobny) i wiadomo dalej to już limuzyna wkręt z króliczkami playboya impreza w rezydencji sporo lasek itp. na końcu okazuje się ze to wszystko mu się śniło! Nie pamiętam nazyw zespołu ale to była chyba jakaś amerykańska kapela punk rockowa czy coś w tym stylu!!??!! Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! !

IP i czas połączenia logowane. [14313315]
[01.04.2009] 23:33
błagam_pomocy
podkleję się pod temat.... szukam teledysku:

jest to piosenka klubowa, kilka lat temu puszczano ją w radio i tv, w
teledysku była jakaś (śliczna)laska, o ile pamiętam... kąpała się, malowała,
ubierała i ogólnie szykowała do wyjścia (jak się później okazuje, do pracy) na
końcu okazało się, że ma kuferek na płyty i plakietkę DJ'a, czyli, że gra w
jakimś tam klubie.

wiem, że to niewiele ale...
proszę bardzo o pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [14642398]
[18.12.2017] 02:11
[02.04.2009] 02:34
ubeebe
błagam_pomocy (09.04.01 23:33):
podkleję się pod temat.... szukam teledysku:

jest to piosenka klubowa, kilka lat temu puszczano ją w radio i tv, w
teledysku była jakaś (śliczna)laska, o ile pamiętam... kąpała się, malowała,
ubierała i ogólnie szykowała do wyjścia (jak się później okazuje, do pracy) na
końcu okazało się, że ma kuferek na płyty i plakietkę DJ\'a, czyli, że gra w
jakimś tam klubie.

wiem, że to niewiele ale...
proszę bardzo o pomoc.
http://www.youtube.com/watch?v=UnPsxcUIdGg

IP i czas połączenia logowane. [14642859]
[02.04.2009] 08:25
błagam_pomocy

wielkie dzieki, własnie o to mi chodziło! pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14643019]
[22.05.2009] 13:26
kli
kli
siemka szukam teledysku w ktorym spiewa czarny koles i przez cala piosenke spiewa on do kobiety ucha tresc mniejwiecej jest jak on bardzo ja kocha a ona go slucha caly czas.Na bialym tle teledysk a oni sa na glownym kadrze laska byla biala wolna piosenka widzialam ten clip na trace podajrze w 2006 roku a teraz nigdzie tego nie puszczaja a ja kompletnie nie znam nazwy prosze pomozcie sprawdzalam juz wszedzie

IP i czas połączenia logowane. [14920330]
[28.05.2009] 20:18
kamiloooooooo
Poszukuje takiego teledysku,w którym to akcja działa sie w szpitalu psychiatrycznym.była tam więziona kobieta,dawali jej zastrzyki na krzesle,ona prubowala sie uwolnic,lekarze i reszta pacjentow tanczyla do okola jeden grubszy pacjent biegal po torach na kotrych jezdzily pociagi wykorzystywane w polsce,te co ciągną wagony z węglem

IP i czas połączenia logowane. [14956824]
[12.08.2009] 13:31
domglo  domglo@tlen.pl
Witam.
szukam pewnego zespołu muzycznego, są w nim bodajże 4 dziewczyny jedna z nich ma ciemniejsza karnacje (nie chodzi tutaj o pussicat dolls).
Na jednym teledysku dziewczyny mają różnego koloru sukienki i znajdują się w jakimś białym pomieszczeniu.
Zaś w drugim teledysku dziewczyny są w takim starym stylu może to lata 80 nie wiem dokładnie nie pamięta. Jedna z nich odkurzała pokój. Bo jej mąż czy chłopak był wojskowym. Pamiętam też że dziewczyny były jakby na obrazkach kalendarza była wtedy każda z nich podpisana jak ma na imię. I po takim zbliżeniu była scenka z nią i ona wtedy śpiewała.

Jeśli ktoś wie o jaki zespół mi chodzi proszę o kontakt.
Z góry bardzo dziękuje.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15329019]
[08.09.2009] 17:19
kafere
To leciało chyba w 2002 roku. Utwór był remixem Bolera. Klip nakręcony był w sali gimnastycznej, na której para tańczyła tango, a w szatni przebierały się jakieś dziewczyny.Tyle pamietam

IP i czas połączenia logowane. [15464591]
[17.09.2009] 07:30
jaredkc
targacz88 (09.02.02 22:31):
Siema szukam teledysku ma on już kilka lat na początku budzi sie koles drzwi otwiera mu Hugh Hefner (albo kolo do niego podobny) i wiadomo dalej to już limuzyna wkręt z króliczkami playboya impreza w rezydencji sporo lasek itp. na końcu okazuje się ze to wszystko mu się śniło! Nie pamiętam nazyw zespołu ale to była chyba jakaś amerykańska kapela punk rockowa czy coś w tym stylu!!??!! Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! !

Zebrahead Playmate Of The Year?
http://www.youtube.com/watch?v=EdmnzwEDlzM&f eature=related

IP i czas połączenia logowane. [15502430]
[17.10.2009] 07:10
kubek_g
Witam. szukam teledysku na którym koles jezdzi limuzyna po miescie i tam gdzie sie zatrzyma dziewczyny smaruja sie kremem a on im pokazuje gdzie i jak mja sie smarowac. roku nie pamietam.

IP i czas połączenia logowane. [15646852]
[09.12.2009] 15:11
ulaaa1
szukam teledysku w którym kamerowana jest brunetka z krótkimi włosami..chyba jedzie samochodem później jest w innym miejscu na trawie biega prosze pomóżcie mi !

IP i czas połączenia logowane. [15916489]
[31.12.2009] 00:36
Karrolaaa
Szukam teledysku, najprawdopodobniej z lat 1998 - 2000. W teledysku była impreza i ogólny bałagan gość za wiele nie śpiewał, tylko cały czas muza. A i facet grał na czarno - białej dmuchanej gitarze. Śpiewał chyba taki wymoczkowaty blondynek, ale tego już nie jestem pewna. Pomóżcie, pliss

IP i czas połączenia logowane. [16021110]
[09.01.2010] 19:59
szyszunia2306
Błagam pomóżcie!
Teledysk z lat 1994-2000, nie znam ani nazwy zespoły, ani tytułu. Było tam dwoje dzieci-chłopiec i dziewczynka. Wróżki zabieraja jedno z nich i zamykają w takiej dużej kuli. Umieszczają w takim ogromnym automacie(coś jak w szpitalu na buty) i to drugie dziecko płacvze, przekopuje te kulki w poszukiwaniu siostry, czy brata. Wiem ze w teledysku w którymś momencie była kostka rubika. mam nadzieję, że ktoś z Was zna to i odpowie mi., Z góry dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [16073952]
[26.01.2010] 00:21
Ojaaaaaaaa
szyszunia2306 (10.01.09 19:59):
Błagam pomóżcie!
Teledysk z lat 1994-2000, nie znam ani nazwy zespoły, ani tytułu. Było tam dwoje dzieci-chłopiec i dziewczynka. Wróżki zabieraja jedno z nich i zamykają w takiej dużej kuli. Umieszczają w takim ogromnym automacie(coś jak w szpitalu na buty) i to drugie dziecko płacvze, przekopuje te kulki w poszukiwaniu siostry, czy brata. Wiem ze w teledysku w którymś momencie była kostka rubika. mam nadzieję, że ktoś z Was zna to i odpowie mi., Z góry dziękuję
To SpiceGirls-Viva Forever

IP i czas połączenia logowane. [16161162]
[30.01.2010] 20:22
jusstynkaaa
Poszukuje teledysku w ktorym jest facet ubrany caly na biało. Ma jeszce biała czapke z daszkiem,jest to murzyn.Teledysk jest w jakiejs sali i tam chyba odbywa sie karnawal bo wszyscy maja na głowie maski.Jest to piosenka rap; hip hop. Na teledysku pokazywana jest jeszcze kobieta jak schodzi po takich schodach i lezy w lozku czasami tez. Wie ktos mozeco to jest za piosenka bede wdzieczna???

IP i czas połączenia logowane. [16186473]
[07.01.2011] 02:04
arkowszy
Kojarzy ktoś może teledysk, czarno biały, rysunkowy. W stylu trochę podobny do starych bajek z Myszką Miki. Jakby linia produkcyjna, jakieś maszyny, taki śmieszny pająk, etc. .. Rock, bez wokalu... ?

IP i czas połączenia logowane. [17667384]
[08.01.2011] 00:46
krokonaw
Witam wszystkich zagorzałyc fanow muzyki
ja równiez mam problem ze znalezieniem jednego teledysku i jeżeli byłby ktoś w stanie mnie naprowadzić jakoś na autora klipu
sprawa ma się tak:
wokalista sam jeden w białym pomieszczeniu ma na sobie czapke i sluchawki takie dość pokaźne i rusza sie podłoga w tym pomieszczeniu a on tak jakby tańczy chodząc przemieszczając się po tej podłodze nuta ma z parę lat, a na innym teledysku ubrany jest tak samo jak na tym również słuchawki i czapka tylko, że jednym z takich bardziej charakterystycznych elementów tego teledysku jest jedna postać jakiś taki fioletowy joker i głowny bohater biega po mieście i dużo tańca takiego specyficznego ;> Bardzo proszę o pomoc chętnych do pomocy chętnie nagrodzę hehe pozdro

IP i czas połączenia logowane. [17672455]
[08.01.2011] 03:10
może pomogę?
krokonaw (11.01.08 00:46):
ja równiez mam problem ze znalezieniem jednego teledysku i jeżeli byłby ktoś w stanie mnie naprowadzić jakoś na autora klipu
sprawa ma się tak:
wokalista sam jeden w białym pomieszczeniu ma na sobie czapke i sluchawki takie dość pokaźne i rusza sie podłoga w tym pomieszczeniu a on tak jakby tańczy chodząc przemieszczając się po tej podłodze nuta ma z parę lat, a na innym teledysku ubrany jest tak samo jak na tym również słuchawki i czapka tylko, że jednym z takich bardziej charakterystycznych elementów tego teledysku jest jedna postać jakiś taki fioletowy joker i głowny bohater biega po mieście i dużo tańca takiego specyficznego ;> Bardzo proszę o pomoc chętnych do pomocy chętnie nagrodzę hehe pozdro
Coś podobne to tego pierwszego miał Jamiroquai, ale tytułu nie pamiętam.

IP i czas połączenia logowane. [17672702]
[17.01.2011] 00:25
krokonaw
może pomogę? (11.01.08 03:10):
sprawa ma się tak:
Człowieku jesteś wielki dzięki wielkie !!!!!!!!! Twoje zdrowie

IP i czas połączenia logowane. [17714161]
[17.01.2011] 14:34
ble!
krokonaw (11.01.17 00:25):
może pomogę? (11.01.08 03:10):
sprawa ma się tak:
Człowieku jesteś wielki dzięki wielkie !!!!!!!!! Twoje zdrowie
Może być taka nagroda PS: Trzeba było dodać, że to staroć jeszcze.

IP i czas połączenia logowane. [17715536]
[17.01.2011] 15:49
Autor moj mod
może takiego szukasz teledysku http://hotfile.com/dl/95009930/fe55be6/01.Je ste_moim_anioem.rar.html

IP i czas połączenia logowane. [17715821]
[25.01.2011] 16:26
Barek88
http://www.youtube.com/watch?v=nKcPPXxx_W4 a co sądzicie o tym klipie http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17751768]
[01.03.2011] 12:58
Gumiok12  burian9@tlen.pl
Siemka szukam takiego teledysku na którym z tego co pamiętam było 3 kolesi i jedna laska byli z innej planety i zabrała ich jakaś maszyna i pokolorowała ich tak że wygladali jak ludzie i zabrał ich statek na ziemie i tam właśnie grali jakby koncert bardzo proszę o pomoc jak ktoś znajdzie z góry dzięki

IP i czas połączenia logowane. [17904660]
[14.05.2011] 23:02
maladzi
Hej również szukam teledysku.
Jedna laska i dwóch kolesi spacerują nocą po dużym mieście.
Jeden z kolesi ma bluzę z uszami na kapturze i takie buty: http://www.vidaloca.pl/wp-content/uploads/20 10/03/12539jeremyscottadidasoriginalsmickeyhi1.jpg Ratunku szukam tego drugi tydzień...

IP i czas połączenia logowane. [18381575]
[08.12.2011] 16:58
maggie202
szukam teledysku ktory widzialam odtatnio na jednej ze stacji muzycznych, ładna brunetka z włosami do uszu i obciętą "grzywką do linijki" w jeansowych szortach łapie i jakiejs jasnej tunice na drodze łapie stopa, jest gorące lato, chyba ma na początku okulary przeciwsłoneczne, wsiada do auta, jadą z przystojnym mężczyzną, uśmiechają się do siebie, wymieniają się za kierownicą i podróżują tak sobie, wiem, ze na koncu wchodzą do jakiegoś domu całując się, help

IP i czas połączenia logowane. [19118020]
[27.02.2012] 18:28
acedon
szukam teledysku na którym czarny koles spiewa bardzo wolną piosenke i gra na gitarze akustycznej teledysk jest szary czy czarno-bialy i tylko widac tego gościa i czasem wyskakuja jakieś kolorki piosenka jets nowa

IP i czas połączenia logowane. [19355525]
[10.03.2012] 15:22
Hidalgo
Witam wszystkich!
Poszukuje teledysku. Młody facet, blondyn idzie środkiem ulicy, początkowo w jakieś dzielnicy domów rodzinnych. Śpiewa,a w tym czasie do niego dołączają się coraz więcej i więcej osób. Początkowo kojarzyłam to z The Offspring ale na nic nie wpadłam. Macie jakieś pomysły?

IP i czas połączenia logowane. [19385015]
[01.05.2012] 13:23
ElPolako
hej szukam teledysku chyba dosc stary bo mój szwagier to puszczał...na poczatku muzyn jedzie na rowerze i spiewa a pozniej siedzi i prawie nagie kobiety wija sie przy nim ... mozna powiedziec ze sie rozbieraja i chyba sa pokazane piersi o ile dobrze pamientam
prosze o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [19513158]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat