o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

cellasene??cell stop i inne..??

1 2
[16.01.2009] 12:53
kfiatkaa
Czy stosujecie jakieś tabletki doustne na cellulit?? w ogóle któras z was o czymś takim słyszała?? chcialabym któreś wypróbować, ale nie wiem jak działają, jak je łykać, kiedy? Co jeść, jak ćwiczyć?? może wy macie w tej dziedzinie jakieś większe doświadczenie?? "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.01.2009] 14:17
Kocham zieloną herbatę
Cellasene to tabletki drogie dosyć ale mają za to udokumentowane badania potwierdzające skuteczność. Co do cellstop itd są to tanie preparaciki, poprawiające może cos tam, ale pewności nikt nie ma

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14203582]
[19.01.2009] 13:14
pani_pe
cellasene?? ja nie słyszałam?? a w jaki sposób pomagają pozbyć się cellulitu?? ja słyszałam, że warto sobie kupić specjalną gąbkę do masażu i jej używać pod prysznicem.

IP i czas połączenia logowane. [14219634]
[20.01.2009] 10:26
iskra1980_1980
z tego co ja wiem, to cellasene są jedynymi tabletkami, które mają udokumentowane badania kliniczne. Najlepiej stosować dietę, jeść dużo warzyw i owoców.

IP i czas połączenia logowane. [14224968]
[20.01.2009] 11:57
Kamilka12
a może ktoś podać skład? ktoś kto używa i ma ulotkę, żeby coś napisał co tam jest napisane?

IP i czas połączenia logowane. [14225406]
[29.07.2014] 04:35
[21.01.2009] 12:41
heath_er
w skład wchodzi wyciąg z morszczyna (duża dawka jodu!) i miłorząb japoński
działanie: po 3 tygodniach pojawia się uczucie « lekkich nóg », efekty widoczne są dosyć nagle ale około 5-6 tygodnia (czyli w połowie drugiego opakowania)
optymalne dawkowanie: 2 razy dziennie rano i wieczorem (aczkolwiek można wypić dwie tabletki raz dziennie)
takie coś znalazłam

IP i czas połączenia logowane. [14232213]
[22.01.2009] 10:24
kulawa
ja uważam, że można brać tabletki, ale tylko jeżeli robi się coś jeszcze... trzeba ćwiczyć, przejść na dietę.

IP i czas połączenia logowane. [14237747]
[29.01.2009] 11:48
iskra1980_1980
no dokładnie, ja biorę tabletki ale też ćwiczę i mam specjalną warzywną dietę antycelilitową. Mam nadzieję, że to wszystko razem da upragniony efekt.

IP i czas połączenia logowane. [14282876]
[06.02.2009] 12:54
Frezja...Anna
ja nigdy nie brałam tabletek i się na tym nie znam i dlatego piszę tutaj. Słuchajcie wychodzę niedługo za mąż, później jedziemy w podróż poślubną. Muszę się pozbyć celulitu, bo wstyd się z nim pokazać. Które te tabletki są lepsze? Jak kupię cellasene to będzie dobrze? Bardzo proszę o radę, czuję się bezsilna :/

IP i czas połączenia logowane. [14335115]
[13.02.2009] 09:35
Żanettte
Możesz i tak, mi te tabletki zagwarantowały świetny efekt ale uważaj, bo to nie jest z dnia na dzień. Niestety trzeba trochę wydać pieniędzy i poczekać. I warto zadbać o kondycję, skoro niedługo ślub

IP i czas połączenia logowane. [14377937]
[23.02.2009] 10:59
kfiatkaa
no to jest oczywiste, że efekt nie pojawia się na drugi dzień ale ja jestem cierpliwa... 2 tabletki cellasene dziennie, trochę ćwiczeń, jakaś mała dieta i powinno być wszystko dobrze "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm

IP i czas połączenia logowane. [14433519]
[16.03.2009] 12:43
Cissa
ja łykałam kiedyś celstop, później cellasene. Pierwsze słabo na mnie podziałały. Drugie przyniosły efekt. Rok temu brałam, po cellulicie nie ma śladu

IP i czas połączenia logowane. [14546825]
[17.03.2009] 19:13
princess Ma
moja koleżanka z pracy łyka cellasene, zobaczę czy jej to pomoże, jak tak to ja też sobie kupię bo niestety też mam problem z nogami :/

IP i czas połączenia logowane. [14554683]
[20.03.2009] 10:52
iskra1980_1980
Zauważyłam, że powoli, malutkimi kroczkami mój cellulit jest coraz mniejszy nie powiem, bo wkładam w to trochę wysiłku, ale wiadomo, że sukces jest motywacją do dalszej pracy. Poza tym łykam dwie tabletki dziennie, i nic nie solę, nawet wody na makaron

IP i czas połączenia logowane. [14569688]
[30.03.2009] 12:01
Boraborab
Kiedyś łykałam cellasene, w zeszłym roku jakoś przed wakacjami.3 miesiące wystarczyły oczywiście oprócz tabletek robiłam sobie masaże, ograniczyłam gazowane napoje. I mam piękne nóżki

IP i czas połączenia logowane. [14627181]
[31.03.2009] 10:23
kfiatkaa
No jasne, najważniejsze jest samozaparcie bez tego byłoby ciężko, ale teraz widzę, że bez tabletek też ciężko, mnie np same balsamy nie bardzo pomagają. "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm

IP i czas połączenia logowane. [14633359]
[05.04.2009] 17:51
Frezja_Anna
zaryzykowałam i sobie kupiłam tą cellę. W sumie tylko dlatego, że Pani w aptece powiedziała, że one mają badania. zaczynam "kurację", zapisałam się na masaże i na basen. A diety jakieś stosujecie dziewczyny??

IP i czas połączenia logowane. [14659613]
[09.04.2009] 12:14
plastereczek
dziewczyny szukałam strony domowej Cellasene i celstop, ale nie mogę znaleźć. najbardziej chciałabym zobaczyć stronę tych pierwszych, bo jestem ciekawa czy faktycznie są takie dobre, macie jakieś linki??

IP i czas połączenia logowane. [14678869]
[14.04.2009] 22:02
gosiaaaaaaaaaaaaaaa
plastereczek (09.04.09 12:14):
dziewczyny szukałam strony domowej Cellasene i celstop, ale nie mogę znaleźć. najbardziej chciałabym zobaczyć stronę tych pierwszych, bo jestem ciekawa czy faktycznie są takie dobre, macie jakieś linki??

http://www.cellasene.pl/ nie wiem dlaczego nie moglas jej znalezc, ale prosze

IP i czas połączenia logowane. [14708352]
[23.04.2009] 12:08
kijianka
dzięki za linka, zajrzę. może nie działało jak szukała? albo xle nazwe pisala

IP i czas połączenia logowane. [14754820]
[29.04.2009] 12:40
błyszczeć chcę
gosiaaaaaaaaaaaaaaa (09.04.14 22:02):
plastereczek (09.04.09 12:14):

http://www.cellasene.pl/ nie wiem dlaczego nie moglas jej znalezc, ale prosze

źle wpisała nazwę, przecież strona jest dostępna i są tam wszystkie informacje o tabletkach.

IP i czas połączenia logowane. [14789641]
[04.05.2009] 13:07
washup
znam te tabletki razem z masażami nogi się wygładziły, bo powiem szczerze że fitness mi nie pomógł, a karnet nawet miałam na konkretne ćwiczenia antycelulitowe.

IP i czas połączenia logowane. [14815345]
[03.06.2009] 13:07
Vigga
również przyłączam się do zadowolonych konsumentek cellasene. Przy drugim opakowaniu cellulit zniknął i póki co sie nie nawraca. Ale cały czas smaruję się balsamami i masuję.

IP i czas połączenia logowane. [14990912]
[12.06.2009] 20:04
sta_sta
a ja się nie smaruję niczym oprócz oliwki dla dzieci. celle też łykam i chodzę na masaże. efekt super, bo cellulit coraz mniejszy

IP i czas połączenia logowane. [15043896]
[24.06.2009] 20:43
kfiatkaa
oliwka dla dzieci? hmmm brzmi ciekawie a słuchajcie po jakim czasue trzeba przerwe od celli zrobić?? 3 miesiące czy można dłużej brać jak jest taka potrzeba? "Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla siebie samego."
Erich Fromm

IP i czas połączenia logowane. [15109907]
[09.07.2009] 09:58
Burcia
Uwielbiam się smarować oliwką dla dzieci. Czasami jak na masaże chodzę, to najpierw dziewczyna, która mnie masuje smaruje mnie oliwką. Podobno faktycznie pomaga. Cellasene też sobie kupiłam, zastanawiałam się jeszcze nad innymi tabletkami, ale zadecydowało to, ze Cella ma jednak te badania i wydaje mi się, że przez to tabletki są "pewniejsze"

IP i czas połączenia logowane. [15176589]
[17.07.2009] 11:29
tea_leo
Burcia (09.07.09 09:58):
Uwielbiam się smarować oliwką dla dzieci. Czasami jak na masaże chodzę, to najpierw dziewczyna, która mnie masuje smaruje mnie oliwką. Podobno faktycznie pomaga. Cellasene też sobie kupiłam, zastanawiałam się jeszcze nad innymi tabletkami, ale zadecydowało to, ze Cella ma jednak te badania i wydaje mi się, że przez to tabletki są \"pewniejsze\"
Ja mam te tabletki, za miesiąc kończę, ale u mnie efekt jest po pierwszym pudełku.

IP i czas połączenia logowane. [15211462]
[12.05.2012] 19:00
Diana_1968
Witam! A ja spróbuję czegoś innego tj. plastrów BEAUTY FORMULAS. Koleżanki z pracy mi poleciły, gdyż są zachwycone skutecznością. Podobno efekt widać już po 8 godzinach. pzdr

IP i czas połączenia logowane. [19538378]
[16.05.2012] 16:13
kinga.slimitin.aqua
Najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu jest- niestety- pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. To jest podstawa, inne sposoby, nawet jeśli masowo stosowane nie przyniosą tak widocznych efektów, co zmniejszenie obwodu np uda Kinga,
Doradca on-line marki Slimitin Aqua
www.slimitin.pl

IP i czas połączenia logowane. [19547537]
[27.07.2012] 14:02
Chochilkowa
Ja łykam cellasene już prawie miesiąc (dokładnie 26 tabletkę dziś połknęłam). W ulotce jest napisane, żeby łykać 1 tabletkę dziennie, może 2-3 razy zapomniałam, ale tak codziennie. I jakie moje spostrzeżenia?? Póki co żadnych efektów... Wiem, że efekty są widoczne dopiero po miesiącu stosowania, ale myślałam, że po pierwszym blistrze będzie chociaż mała poprawa a tu nic Nie mam dużego celulitu, widoczny jest dopiero po napięciu mięśniu lub ściśnięciu skóry, ale wybieram się za miesiąc na wakacje i chciałabym jechać bez niego (czytaj celulitu ) Póki co się nie zniechęcam i kontynuuję kurację. Napiszę moje spostrzeżenia po zakończeniu kuracji.

IP i czas połączenia logowane. [19727934]
[28.09.2012] 22:06
lankenzfali1978
przypuszczam że jednak tak nie jest -

IP i czas połączenia logowane. [19884534]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat