o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

jak długo boli zerwane wiązadło?

1 2 3
[22.06.2015] 22:25
ewkamarchewska
a jak ze sprzetem? wszystko na miejscu dostepne? a zgodzilas sie na ten program rehabilitacji? to by byly tylko cwiczenia czy wlasnie jakies naswietlania i tym podobne?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21830119]
[23.06.2015] 14:42
malala
No własnie jak u nich ze sprzętem? Czy skoro płacę i wymagam to otrzymam odpowiednie warunki?

IP i czas połączenia logowane. [21831138]
[23.06.2015] 23:17
ewkamarchewska
ja dzis pozwolilam sobie tam zadzwonic i zapytac wlasnie o to by czasem nie bylo zadnej niespodzinki i powiedzieli ze posiadaja wszystko co potrzeba!

IP i czas połączenia logowane. [21832437]
[29.06.2015] 23:46
kolorowych_jarmarków
wiesz co, nie mam takiego nastawienia że płacę i wymagam, bo zdrowia nie da się kupić, ale wierzę, że zrobią wszystko co w ich mocy by mi pomóc. rehabilitant wydaje się serio bardzo kompetentny, w sumie sam zaczął mi mówić co i jak pewnie mogłam robić źle, że się tak zaprawiłam i byłam w szoku bo wszystko się zgadzało... Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

IP i czas połączenia logowane. [21844917]
[02.07.2015] 23:12
salamanderka
sama mam ochotę się tam wybrać, bo mam problem z wycieraniem się chrząstki w kolanie a jakoś nie napotkałam jeszcze na sensownego lekarza specjalistę na swojej drodze, więc może chociaż tam

IP i czas połączenia logowane. [21850596]
[23.10.2017] 08:21
[04.07.2015] 08:24
pinecone
brzmi profesjonalanie zwykle wybieram kliniki/lekarzy z polecenia, bo jednak różnie to bywa, a często zdarza się, że pieniążki zapłacimy i mało z tego wynika when it comes to my dreams, I know better than anyone

IP i czas połączenia logowane. [21852375]
[09.07.2015] 14:58
liljanna
Lepiej popytać znajomych, poczytać w internecie i wtedy ma się już jakiś pogląd na sprawę Ja zawsze tak robie i między innymi własnie do profemedu tak trafiłam, z polecenia znajomej i jestem bardzo zadowolona z poziomu ich usług

IP i czas połączenia logowane. [21861677]
[10.07.2015] 14:50
12120
12120

IP i czas połączenia logowane. [21863508]
[11.07.2015] 18:47
pinecone
to prawda, nie przypominam sobie kiedy poszłam do jakiegoś lekarza/kliniki nie z polecenia, wato sprawdzić jak widzą to klienci when it comes to my dreams, I know better than anyone

IP i czas połączenia logowane. [21865398]
[12.07.2015] 16:49
mlody1993
Witam wszystkich. Ja mam do was pytanie odnośnie opuchlizny. Nadciagnalem sobie więzadło od razu na drugi dzień poszedłem do lekarza. Dostałem orteze na 4 tygodnie, kąt zginania 10 stopni. Po 2 tygodniach bylem na kontroli po czym lekarz stwierdził że napewno nie będzie robił punkcji. Chodzę w tym juz 3 tygodnie, czuje, że odzyskałem stabilność w kolanie ale opuchlizna nie schodzi. Robie okłady z altacetu ale nie widzę poprawy. Co robić?

IP i czas połączenia logowane. [21866731]
[07.08.2015] 20:39
iguś_miguś
ja się rehabilitowałam na Źródlanej w Zielonej Górze. Nie wystarczyło dla mnie miejsca na NFZ jak dla Jezuska w gospodzie... swoje zapłaciłam, ale zdrowie odzyskałam po 3 mies. Rehabilitant cały czas był przy mnie, było tak, że 1:1 w sensie rehabilitant cały czas kontrolował co robię, rozmawiał ze mną. Jak przyniosłam im swoje wyniki, sami mnie zbadali i położyli większy nacisk na to jak ja się czuję niż jak jest w badaniach. Inna sprawa, że zmieniłam dietę i zaczęłam jeść zdrowo, regeneracja tego wymagała

IP i czas połączenia logowane. [21912341]
[26.10.2015] 20:15
Karol_P85
Niepokojące jest to co czytam, tzn. że wiele osób bagatelizuje takie poważne dolegliwości i ogranicza się do stosowania środków przeciwbólowych. Poczytajcie trochę na http://fizjoplaner.pl/a14/Urazy-lakotek.html i zastanówcie się czy to dobry wybór.

IP i czas połączenia logowane. [22034050]
[29.02.2016] 16:26
Angielaaa
W takich sytuacjach zachodzi niekiedy potrzeba zakupu stabilizatora kolana. Kupiłam go dość szybko w internetowym sklepie medycznym http://www.mdh.pl/ i bardzo dobrze, bo przyniósł mu ulgę.

IP i czas połączenia logowane. [22217916]
[05.04.2016] 09:55
Borekk
Ja jestem po rekonstrukcji ACL sztucznymi implantami. Zdecydowanie lepsza metoda jeśli musicie wrócić do sprawności szybciej. Po niecałych 4 miesiącach sprawność wróciła do normalnego stanu przed urazem. Operację wykonał mi ortopeda z Krakowa Jan Paradowski w klinice http://www.sport-med.pl

IP i czas połączenia logowane. [22260649]
[01.06.2016] 12:01
krzys900
Całą suplementację na odbudowę masy mięśniowej po kontuzji ustalili mi w www.swiatsupli.pl Jestem bardzo zadowolony z podejścia, bo przy dużym zamówieniu otrzymałem solidną zniżkę i zero problemów jakościowych.

IP i czas połączenia logowane. [22329913]
[15.06.2016] 19:39
dkjaoe
Miałam operację właśnie wiązadła u Dr Piotra Krawczuka wykonywaną. Potrafi niestety długo.

IP i czas połączenia logowane. [22346316]
[22.06.2016] 19:28
Depir
Zerwane więzadło boli dość długo więc troszkę posiedzisz w domu. Jeżeli lekarz kazał Ci nosić ortezę to znajdziesz je u nich https://kwestia-zdrowia.com/ w dobrej cenie. To na pewno wygodniejsze niż gips

IP i czas połączenia logowane. [22353385]
[07.07.2016] 21:28
Ruszu
Ja w takich przypadkach, które notorycznie powracja lub nie mozemy się doleczyć polecam zainteresować się fizjoterapią - z moim znajomi lekarze męczyli się strasznie, już nie mówiąc o kosztach i terminach, bo to już jest chore, ale złożyli go do kupy dopiero fizjoterapeuci z hotelu Kopieniec, w którym był przez jakiś czas - a tak do tej pory bujałby sie z nasza służbą zdrowia!

IP i czas połączenia logowane. [22370759]
[22.10.2016] 02:04
Anielska
Urazów kolan nie powinno się w żaden sposób bagatelizować gdyż mogą one niejednokrotnie powrócić i to z większymi komplikacjami. Tu jest wszystko świetnie opisane http://obk.pl/bolesne-urazy-kolan-jak-wrocic -do-formy-po-upadku/ . Powinno się przestrzegać takich zasad tym bardziej jeśli prowadzimy aktywny tryb życia i nie chcemy w przyszłości narażać swoich stawów kolanowych.

IP i czas połączenia logowane. [22488220]
[16.12.2016] 00:05
pepi33
To zależy od urazu. U mnie odzywa się nawet kilka lat po urazie. Teraz wybieram się na rehabilitację tutaj http://rehapro.com.pl/ . Polecali Pana Piotra więc ufam że mi pomoże

IP i czas połączenia logowane. [22561032]
[06.01.2017] 20:11
Sw99Kamil
Po wszelkiego rodzaju kontuzjach kostki orteza stawu skokowego jest wręcz niezbędna. Popatrzcie sobie na te tutaj - http://sklep.poradnia.pl/am-oss-03.html

IP i czas połączenia logowane. [22590242]
[10.03.2017] 14:11
irek33
Powinien pomóc dr Karaczun z Orthosport orthosport.pl. Mojej siostrze bardzo pomógł w jej problemach ze stawem skokowym. Skończyło się na operacji artroskopowej i na szczęście doktor zrobił zabieg profesjonalnie. Nie trzeba było niczego powtarzać, zreperował staw za pierwszym razem. Potem była rehabilitacja, ale powiem szczerze, że jakoś po 3 miesiącach siostra zaczęła już niemal normalnie z nogi korzystać.

IP i czas połączenia logowane. [22672891]
[16.03.2017] 09:14
coverdale
Zależy od tego jaką metodą miałeś robioną operację i skąd był pobierany przeszczep. Druga sprawa to to czy po operacji brałeś jakieś preparaty na poprawę kondycji stawów np.: http://hyalutidin.pl

IP i czas połączenia logowane. [22679625]
[30.03.2017] 16:09
bartss
W moim przypadku prawdziwym magikiem okazał się dr M. Karaczun z Orthosport. U niego bym radził sobie termin zarezerwować. Robi artroskopię prywatnie i robi ją dobrze. Jeszcze nie obiło mi się o uszy, żeby ktoś od niego wyszedł niezadowolony, a trochę kumpli mam w zespole którzy mieli z lekarzem kontakt.

IP i czas połączenia logowane. [22696004]
[03.04.2017] 09:11
Krystian322
jeśli chodzi o wodę w kolanie to warto przeczytać ten tekst:
http://www.krotoszynska.pl/artykuly/woda-w-k olanie-charakterystyka-rozpoznanie-leczeni ,68852.htm

IP i czas połączenia logowane. [22699571]
[31.05.2017] 13:41
najlepszebedzie
dosyć długo dlatego warto się wzmacniać takimi koktailami https://www.stolicazdrowia.pl/1555/koktajl-w zmacniajacy-stawy-i-wiezadla-czyli-cynamon-ananas/ bardzo dobrze działają na stawy i więzadła.

IP i czas połączenia logowane. [22743233]
[31.05.2017] 17:27
najlepszebedzie
jak wypierrdolisz stąd w podskokach ze swoją upierdliwie promowaną badziewną stronką.

IP i czas połączenia logowane. [22743321]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat