o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

TESCIOWE, SASIADKI , CIOCIE

1 «   10 11 12 13 14 15 Strony tematu:
[02.02.2013] 21:50
ciotuchna
Od 1,5 roku mieszka u nas bratanek mojego męża,który w naszym mieście zaczął studia.Ostatnio zauważyłam zmianę w jego zachowaniu co do mojej osoby-kiedy pomaga mi w kuchni to niby przypadkiem łapie mnie za rękę i przytrzymuje,a to przypadkiem się ociera o mnie i kiedy wyjeżdża do rodziców a potem wraca to żegnając się i potem witając całuje mnie inaczej niż kiedyś.Mojego męża niekiedy niema po kilka dni w domu i przyznaję się że on też coraz bardziej mnie interesuje jako mężczyzna chociaż skończę niedługo 41 lat,a on 21. Dodam że mam 12 letniego syna który wspaniale się rozumie ze swoim starszym kuzynem i w domu dużo czasu spędzają ze sobą.Obawiam się,że mogę nie wytrzymać i zrobić coś głupiego.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20201780]
[02.02.2013] 22:59
duzykot1
ciotuchna (13.02.02 21:50):
Od 1,5 roku mieszka u nas bratanek mojego męża,który w naszym mieście zaczął studia.Ostatnio zauważyłam zmianę w jego zachowaniu co do mojej osoby-kiedy pomaga mi w kuchni to niby przypadkiem łapie mnie za rękę i przytrzymuje,a to przypadkiem się ociera o mnie i kiedy wyjeżdża do rodziców a potem wraca to żegnając się i potem witając całuje mnie inaczej niż kiedyś.Mojego męża niekiedy niema po kilka dni w domu i przyznaję się że on też coraz bardziej mnie interesuje jako mężczyzna chociaż skończę niedługo 41 lat,a on 21. Dodam że mam 12 letniego syna który wspaniale się rozumie ze swoim starszym kuzynem i w domu dużo czasu spędzają ze sobą.Obawiam się,że mogę nie wytrzymać i zrobić coś głupiego.

to ty dz....a jestes

IP i czas połączenia logowane. [20202197]
[02.02.2013] 23:09
ciotuchna
duzykot1 (13.02.02 22:59):
ciotuchna (13.02.02 21:50):

to ty dz....a jestes

Jakim prawem mnie tak wyzywasz skoro między nami do niczego nie doszło

IP i czas połączenia logowane. [20202253]
[04.02.2013] 00:36
Johny39,5
teraz mam prawie 40 lat,ale często wracam do czasów kiedy miałem 18 lat i moi rodzice chcąc mnie jak najlepiej przygotować do matury poprosili sąsiadkę byłą nauczycielkę żeby pomogła mi w matematyce; bardzo się z tego ucieszyłem bo już od dawna mi się ona podobała,była bardzo ładną i zgrabną kobietą i do tego zawsze uśmiechniętą chociaż jej mąż był inwalidą bez jednej nogi i chodził o kulach;byłem bardzo szczęśliwy kiedy zostałem jej kochankiem i zarazem bardzo zdziwiony kiedy dowiedziałem się ile ma lat; myślałem że ma nie więcej niż 40 lat,a okazało się że ma 49 lat,ale nie przeszkadzało mi to bo sex z nią to było to coś cudownego i blisko 4 lata jak byliśmy kochankami; tego okresu jak i też oczywiście jej nigdy nie zapomnę

IP i czas połączenia logowane. [20205751]
[13.02.2013] 17:24
ciotuchna
Nie wiem co się zemną dzieje,ale obawiam się,że zakochałam się w bratanku mojego męża i nie mam pojęcia co z tym robić. Boję się żeby z tego powodu nie stało się coś złego.

IP i czas połączenia logowane. [20233268]
[26.11.2014] 22:20
[16.02.2013] 10:00
ciotuchna
I w walentynki stało się i przyznaję,że już dawno nie było mi tak dobrze. Było romantycznie i namiętnie,i tej nocy miałam tyle orgazmów co jeszcze nigdy nie przeżyłam w ciągu jednego dnia.

IP i czas połączenia logowane. [20240119]
[20.02.2013] 00:36
tuptus56
Moja tesciowa jest bardzo sexy ma troche wlosów pomiezy nogami .Kiedys bylismy sami w domu , mam dwie kanapy w duzym pokoju.A jednej polozyla się ona o powiedziala ze jest bardzo spiaca , Wczesniej caly dzien razem pracowalismy w ogrodzie. Miala na sobie tylko sukienke a pod nia mokre posladki.Kioedy sie polzyla moj kutas juz był sterczacy i szukal miejsca pod jej sukienka .

IP i czas połączenia logowane. [20250847]
[23.02.2013] 14:45
ciotuchna
Co mam robić? Zakochałam się w siostrzeńcu męża i on mnie też kocha.

IP i czas połączenia logowane. [20260843]
[23.02.2013] 23:27
blondi.
Witam.
kurde mam problem, zakochalem sie w mojej cioci.wiem ze to moze byc glupie i w ogole ale mowie serio. mieszkamy w tym samym budynku tylko ze ona mieszka na parterze a ja pietro wyzej i jak ja widze to zaraz wacek mi stoi. chcialbym ja zerznac ale nw jak to wyrazic. ma meza ale maz jezdzi za granice do pracy i ma tez 2 dzieci chlopiec i dziewczyna obojga ponizej 10 lat.
prosze pomozcie.
odpusic czy probowac.?

IP i czas połączenia logowane. [20262116]
[24.02.2013] 00:45
-o-o-o-o-o-
To sie zakochales czy tylko chcesz ja zgwalcic

IP i czas połączenia logowane. [20262307]
[08.03.2013] 22:49
fredekniekiepski
Ciekawski (11.03.26 19:58):
Ferdek Niekiepski (11.02.28 18:28):
MICROPEN (09.09.09 10:34):
UWIELBIAM MOJĄ ŚLICZNĄ TEŚCIOWĄ KTÓRA JEST TYLKO 14 LAT STARSZA ODEMNIE.MIMO ŻE JEST PO 60-TCE JEST ŚLICZNĄ KOBIETA.MAMUSIA JEST DLA MNIE NAJWIĘKSZYM FANTASTYCZNYM BOSKIM OBJAWIENIEM.UWIELBIAM CIĘ MAMUNIU TWÓJ POKORNY ZIĘĆ

Myślałem,że tylko ja jestem powalony że myślę o teściowej.Teściowa ma 65 lat ja 50 i mazeniem moim jest przelecieć mamusię.Trochę zagadywałem żonkę w tej sprawie,ale się śmiała i mówiła spróbuj może ci się uda.Mam taki plan pokłucić się ostro z teściową ,a za parę dni przeprosić z kwiatami na kolanach i obcałowywać po rękach ,potem po nogach może mnie nie skopie.Jak mnie nie skopie będę jej nadskakiwał i się przymilał i za jakiś czas znowu pocałuję jej stopy niby dla żartu
może w ten spsób przekonam ją do sexu

No i co? Udało się? Bzyknąłeś ją?

IP i czas połączenia logowane. [20301666]
[09.03.2013] 19:56
mazurypazury
Siostra mojej tesciowej mieszka w niemczech i zaprosila nas na 3 tyg.do siebie. Ja nieotrzymalem ani dnia urlopu,kazalem zonie zeby jechala sama na ile chce miala 3 tyg.urlopu.Naradzila sie z matka ze jednak pojedzie i pojechala.Tesciu akurat jechal do holandii bo jezdzi TIR to ja zabral.zostalem sam z moja tesciowa,gdy na drugi dzien rano wstalem ide do toalety,i slysze ze ktos jest w kuchni,patrze ato moja teciowa,ubrana w tak jak mie w tym strasznie pociagala o czym juz wiedziala,pytam a co mama(tesciowa) juz wstala,powiedziala ze jak niema zony to postanowila mi sama przygotowac sniadanie.przyszedlem z lazienki,a ona do mnie daj mi wreszcie tej buzi co dajesz w kazdy dzien mojej corce,bo juz dawno na taka okazje czekalam zeby byc tylko z toba i myle ze mi nie odmowisz i nikomu o tym nie powiesz,bo juz zauwazylam jak ty pragniesz sie pokochac ze mna,to ci powiem ze ja jakbym mogla to bym cie zjadla,ale nie chce nic przy corce pokazywac.Moja tesciowa skonczyla 37 lat a moja zone urodzila jak miala ukonczone 18 lat.Buzi jej dawalem dosyc dlugo bo z jezyczkiem poniewasz inaczej nie chciala,zapytala ile jeszcze mam czasu od wyjscia,powiedzialem ze 15 min.To ona od mnie tak powiedziala:to teraz ci pokaze kto bedzie wieczorem czekal z obiadem na ciebie,w tym momencie zzucila z siebie wszystko i stanela nago przedemna:i mowi chyba widzisz jaka jestem wyploszczona,spragniona i zaniedbana przez twojego tescia,oczom nie wierzylem co ja widze,to jest nie do opisania jaka laska jest jeszcze chodz liczy drugie tyle co moja zona.sniadanie troche zjadlem ubralem sie i chce wychodzic a tu znow zyczenie jej przed wyjsciem;mam jej dac buzi a ona sama sobie wyciagnie mojego bolca i da mu duza buzie zeby pamietal ze czekam na niego.CD nastapi

IP i czas połączenia logowane. [20304220]
[09.03.2013] 21:19
mazurypazury cd
ie moglem sie doczekac kiedy bedzie godz 15-asta,szybko przyjechalem otwieram dzwi,i ukazala mi sie bardzo sexsi ubrana mojej zony mama:i mowi daj tesciowej buzi,buzi dostala ile chciala.Ja sie rozebralem i jak zwykle udalem sie do lazienki,i slysze zebym nie zamykal bo jej sie cosik chce i bedzie chyba mosiala wejsc jak by nie wytrzymala.Oczywiscie po chwili weszla i robiac siku mowi mi zebym sie ogolil i ze by chciala ze mna sie w wannie troche pomoczyc.Wody do wanny napuscila i w wannie na mnie czekala,bokseki sciagle i juz jedna noga w wannie bylem a ona zlapala mnie za mojego pana i powiedziala jakis ty dobrze zbudowany i jakis duzy.Mowi do mnie ze teraz moze uwierzyc corce ze w lozku dajesz jej wszystko co powinien dac meszczyzna kobiecie ktora kocha.Wzielismy ta niby kapiel ijak wyszlismy zwanny zostalem wytarty recznikiem i padlo pytanie czy idziemy zjesc obiad czy sie troszeczke popiescic,a ze juz trzymala go twardo calego abydwioma dloniami to powiedzialem to co przypuszczalem bo az oczy blyszczaly z pragnienia
:idziemy tam gdzie chcesz,zaciagla mnie do mojej sypialni i mowizebym sie polozyl na plecach i nogi szeroko rozlozyl bo jak powiedziala chce moje cale krocze dokladnie wylizac i wymasowac.Po paru minutach rorpoczelismy na jej zyczenie pozycje 69 myslalem ze mi odgryzie jak zaczalem jej juz troche glebiej jej muszerke lizac.Po okolo pol godziny znalazlem sie przy stole,postawila wczesniej nprzygotowany obiad w stroju EWY a ja przy stole bylem jak ADAM.Gdy zaczalem jesc obiad to w tym czasie tesciowa weszla pod stol i zaczela mi go @@@ac:zapytalem a co mama tam robi odppwiedziala ze tez chce jakis deser zjesc bo juz zapomiala jakie smamki maja meskie desery,ja obiad troche zjadlem ale tesciowa swoj deser tez dostala,za ktory bardzo podziekowala.W kuchni piekny porzadek zrobilismy,jak tez dwie duze kawy i udalismy sie do mijej sypialni.cd jeszcze dzisiaj

IP i czas połączenia logowane. [20304398]
[09.03.2013] 22:35
mazurypazury cd 2
Gdy bylismy juz w sypialni powiedziala ze musi wyjsc napare sekund tak jak stala to wyszla i naprawde za pare sekund przyszla i jak wchodzila to miala jedna reke z tylu zasoba,podeszla do mnie i pokazala mi co ma w tej rece. owiedziala mi ze to co widze to jest moj tesciu.Mowie a to mama tylko ztym vibratorem zyje,mowi mi tak jest zieciu juz bardzo dlugo o czym twoja zona wie ale nie mysle sie rozwodzic,ale mysle ze dzisiaj mi ten vibrator nie biedzie potrzebny chyba ze sprobujemy na dwa. Mowi dalej to jak chce to ona jest gotowa ibardzo ciekawa,ale najpierw musze sie ulozyc do jej juz dawno wymazonej pozycji ktora chce sprobowac ze mna bo maz tego nie uznaje.Otoz mowi ze chodzi jej o pozycje na jezdzca.Prawie pol godziny podskakiwala a jej piersi myslalem ze odpadna,cos nie samowitego co robila nawet mata poduszke do buzi wlozyla bo takie silne glosy rozkoszy wydawala ze az sama sie bala zeby przypadkiem ktos przypadkowo nie uslyszal,gdy doszla do wniosku ze dosc najezdzca zrobila przerwe i polazyla sie obok mnie i wziela sobie do reki mojego pana i pytala czy moze potrzynac i czy jeszcze wytrzyna jedna pozycje.Mowi mi ze robimy teraz experymet:: do dupi mam wlozyc vibrator a do muszelki mojego rycerza i tak che byc przezemnie ruc...na tak dlugo dopuki nam starczy sily i moj rycerz bedzie twardy.Tak ta i inna pozycja zeszlo nam do 2godz w nocy bo rano musialem do pracy jechac,w pracy po dwoch godzinach sie zwolnilem,przyczyne podalem bol glowy izawroty. Zostalem jej najwierniejszym i najlepszym w jej lozku i w jej zyciu. Po powrocie zony wszystko jej opowiedziala i zona bardzo sie ucieszyla ze mamie jakies zycie sie otworzylo,i juz raz robilismy w trojke plus vibrator ale vibrator teraz dopasowaly sobie taki duzy jaki tylko moga sobie wlozyc.

IP i czas połączenia logowane. [20304675]
[19.03.2013] 21:32
czupa
Ale wy jesteście posrani

IP i czas połączenia logowane. [20334536]
[20.03.2013] 09:51
OMG
sebool (12.08.31 09:32):
Dwa miesiace temu wszystko sie zaczelo...
Przyjechalem do Cioci Lili na weekend, umowilem sie wtedy z kumplami na impreze w klubie. Balet mial byc syty gdyz umowilismy sie z xhlopakami z wojska. Ciocia zawsze mi wspominala o noclegu.
Kiedy przyjechalem otwarla mi zadowoloba dzwi. Spytala co chce do picia, odpowiedzialem ze wode. Przyniosla mi wode. Zaczelismy rozmawiac co u mnie. Wkoncu spytalem co u niej, odpowiedzila ze jest zmeczona praca w osrodku szkolno wychowawczym i ze dawno sie nigdzie nie rozerwala. Rozmawialismy jeszcze przez pare minut i zaproponowalem jej jedzenie na miescie plus jakies zakupy, wspomnialem tez ze ide dzisiaj na impreze i musze sobie kupic jakas koszule. Przebrala sie i pojechalismy zjesc na miasto. Zaprosilem ja do drogiej restauracji ristorante gdzie po sytym posilku skosztowalismy drogiego wina. Rozmawialismy i smialismy sie, byla zadowolona, widac bylo ze tego jej brakowalo. Udalismy sie na zakupy, pomagala mi wybrac koszule. Co dziwne sama mi ja zapinala i odpinala.Jestem umiesniobyn i wysportowanym mezczyzna. Widzialem jak na mnie patrzy. Wybralismy koszule i udalismy sie do kasy. Gdy wyszlismy ze sklepu Ciocia Lila weszla do damskiego sklepu Fashion Night
. sama nazwa sklepu byla seksowna. Ciocia wziela do przymierzenia szpilji i rozowa obcisla sukienke. Weszla do przymierzalni. Po chwili uslyszalem jak mnie wola, gdy podszedlem pod przymierzalnie odsunela zasline i powiedziala " moze byc czy za dluga?" obrocila sie do mnie tylem. Zatkalo mnie szpilki + jej dlugie nogi podnosily posladki ktore byly widoczne gdyz sukienka byla krotka i obcisla. Stalem jak zamorowany. Odpowiedzialem "wow! i rzeklem "bierzemy". Udalismy sie do domu Moim pieknym BMW M3 e30. robilem kawe i wlasnie zadzwobil kolega ze za 45 min idziemy na impreze. Zaczolem sie ubierac. Lecz zdziwilo mnie ze Ciocia gdzies znikla, nagle uslyszalem stukot szpilek w korytarzy. W pokoju pojawila sie Ciocia ubrana w seksowna rozowa sukienke i szpilki ktore sobie dzisiaj kupila. Usta miala rozowe i mocnt makijaz( widac na zdjeciu stalem jak wryty. rzekła " chyba nie myslisz ze zostawisz mnie tu sama..." pomyslalem o @@@... Ubralem sie i zeszlismy do Auta. Dojechalismy na impreze Ciocia chwycila mnie za reke jakby byla moja dziewczyna. Weszlismy do klubu. Kumplom opadla kopara jak zobaczyli moja Ciocie. Wypilismy mocnego drinka po czym udlismy siw na parkiet. Lila zaczela krecic dupcia o moje spidnie. Zaczolem ja lapac za tulow. Po 20 min tanczenia pocalowalismy sie. Wtedy ona odparla " moze wyjdziemy z tad?" zgodzilem sie. Pojechalismy do domu. Mieszkala na 4 pietrze w bloku. Gdy wchodzilismy schodami puscilem ja pierwszy jak prawdziwy gentelmen przez co patrzylem na jej seksowna dupcie; widzialem jej seksowne rozowe stringi, odwracala sie co 5 stopiem patrzac czy patrze na jej dupe. Gdy weszlismy do mieszkania zaczelismy sie calowac. Popchnela mbie na dzwi i zaczela rozpinac rozporek. Moj kutas byl wielki, zyly sie naprezaly. Wziela go do ust i zaczela ssac, jej rozowa pomatka zostawala na Moim kutasie. Wziolem ja do gory, obrocilem tylem. Wypiela sie wtedy ja odsubolem stringi i zaczolem lizac jej mokra podniecona cipke. Wiedzialem ze dawno nie miala dobrego kutasa w cipce. Wsadzilem delikatnie kutasa i zaczolem pchac. Zaczela jeczec i jrzyczala " harder harder" jako ze byla nauczycielka angielskiego. Kochalismy sie po calym domu. Kiedy docodzilem wyjolem kutasa z jej cipki i chcialem spuscic sie na jej jedrne piersi lecz ona zlapala za kutasa wsadzila go spowrotem i powiedziala ! tu jest odpowiednie miejsce" Od tego czasu pisze mi sms ze mam do niej przyjechac a ona zaskakuje mnie seksownymi kreacjami jak na zdjeciach powyzej. Pozniej wrzuce wiecej fotek

Bardziej podniecasz się dzieciaku wieśniacką furą niż tym co piszesz

IP i czas połączenia logowane. [20335481]
[07.04.2013] 00:20
ogon125
OGAREK (09.12.23 13:05):
<cytat>bura (09.12.11 14:58):
<cytat>mayki (09.02.28 18:28):
<cytat>kocur1234 (09.02.17 07:47):
wielkie dzieki zrobilem to razem robilismy to jak ona ostra i dojrzala wziela tabletki antykoncepcyjne i spuscilem sie jej do srodka coz to byla za zabawa nastepnym razem jak bede sie z nia ruchal to porobie zdjecia to komus przesle jak ktos bedzie chcial</cytat>
Pięknie wyślij mi fotki na mayki1984@02.pl
Powodzonka w ruchaniu </cytat>
ja tez chce na
burex22@gmail.com
</cytat>
JA tez chce na emial jesli mzoesz..AngelStrike@interia.pl

Ja też poproszę na andrzej.poperek@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [20387965]
[18.04.2013] 21:23
syn patronusa
pisze na forum które udostępnił mi tatuś.
U nas w domu sprawy nagości i ciała nigdy nie były tematem zakazanym.
Mimo że mam 12 lat to nigdy nie miałem problemu z tymi sprawami. Jak miałem jakieś pytania to zawsze rodzice starali się odpowiedzieć na bieżąco.
Wiele razy z siorką widzieliśmy jak się kochają nigdy nie bronili nam przyglądania się jak to robią. Zawsze wiedzieliśmy że to wynika z tego że miłość wiąże się z kontaktem fizycznym.
Od małego nasz kontakt był pełny, po kąpieli od małego rodzice zawsze nas obcałowywali dokładnie. Ja zawsze lubiłem jak mama lub tatuś wy pieszczali mi siurka i pupę, to było i jest takie przyjemne.

IP i czas połączenia logowane. [20423186]
[18.04.2013] 21:44
syn patronusa
kiedyś widziałem ja tato kocha sie z mamą, to było całkiem przypadkiem.
Przyznam że było to dla mnie całkiem przyjemne. Mama jest bardzo przyjemną kobietą tato także ma wszystko na swoim miejscu, więc cała sytuacja była dosyć sympatyczna.
Na drugi dzień tato poprosił mnie o męska rozmowę. Starał mi się wyjaśnić że dwoje ludzi jak się kocha to chce zwłaszcza w nocy być blisko, pragnie się dotykać pieścić i całować. Właśnie w takiej sytuacji ich zastałem. Jasne jest że nie powinni tak intensywnie robić to przy mnie ale w pewnym momencie trudno jest się pochamować. Tatuś spytał się czy często bawię się swoim siusiakiem, a jeżeli tak to czy sprawia mi to przyjemność. Przyznałem że tak, zwłaszcza jak słyszę lub widzę jak bawi się z mamą. W tedy tato włączył taką kreskówkę i poprosił byśmy bawili się swoimi siurkami. Po pewnym czasie zaczął głaskać mojego siusiaka i poprosił abym zaczął głaskać również jego siurka. Jak zrobiło nam się już bardzo miło zapytał czy jażeli w tym momęcie weszła by mama to bym przestał, przyznałem że nie i właśni w tym momencie wszedłeś do naszej sypjalni.

IP i czas połączenia logowane. [20423261]
[28.04.2013] 06:02
Lori
Ja spróbuje z matką chrzestną (35l.) ja mam 16 , zdobyłem jej numer - najlepsze jest to że urwała kontakty z moją rodziną to nie mam sie czego bać jest samotna od długiego czasu i przyda jej sie 18cm .. mam zamiar napisac do niej zaraz sms'y typu "Siema ciotka, co tam ? jak sie czujesz? masz kogos? a moze potrzebujesz męskiego towarzystwa? itd." coś tego typu. umówie się z nią pójdę do niej siąde w dużym pokoju ona pewnie pójdzie zrobić nam herbate, (krzykne: rozbiore sie bo mi gorąco) jak wejdzie do dużego pokoju zobaczy mnie nagiego w bokserkach ze stojącym kutasem leżącym na boku, wiem że na sam widok sie ostro podnieci - nie ma faceta już od 4 lat;d powiem że nikt sie nie dowie żę to będzie nasza tajemnica, potem wezmę jej rękę położe na moim kutasie i pewnie zacznie go pieścic. Wiem że uda mi sie (rok temu mnie podglądała jak sie przebierałem w łazience u niej potem sie tak seksownie patrzała jak wyszedłem z niej xD myślała że nie widziałem.) zaczne ją rypać od tyłu po proszę ją o zrobienie loda, mam zamiar robic to z nią całą noc. Będzie świetnieeeee!!!! Trzymajcie kciuki

IP i czas połączenia logowane. [20445222]
[14.05.2013] 00:27
hendryk
Lori.jak poszło z ciocio.plan mam nadzieje wypalił i posadziłeś ciocię na 18 cm.powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [20484610]
[15.05.2013] 12:46
zięć27L
Od kiedy poznałem swoją teściową to miałem na nią chęć,a po ślubie kiedy zamieszkaliśmy u teściów to po prostu o mało co popadł bym w obłęd przez nią.Aż któregoś dnia po imprezie rodzinnej,kiedy to teściu i moja żona z samego rana udali się do pracy na dyżur to ja i teściowa zostaliśmy sami w domu.Kiedy zamknąłem drzwi za teściem i żoną i wracałem do pokoju żeby znowu położyć się spać zobaczyłem,że drzwi do pokoju teściowej są uchylone.Podszedłem zobaczyć czy teściowa jeszcze śpi i zobaczyłem teściową śpiącą,odwróconą tyłem do drzwi w króciutkiej koszuli nocnej przez którą było widać jej jędrne pośladki.Od razu mi stanął i będąc jeszcze trochę wstawiony po poprzednim dniu podszedłem do łóżka w którym ona spała i nie myśląc zacząłem teściową głaskać po pupie przez koszulę.Teściowa przez sen zaczęła mruczeć seksownie co mnie jeszcze bardziej podnieciło i kładąc się obok teściowej podciągnąłem do góry jej koszulę nocną i głaszcząc ją po nodze zacząłem całować jej pośladki.Na moment zamarłem kiedy teściowa położyła rękę na mojej dłoni i śpiąc nadal powiedziała; -Zbyszek ( imię teścia)myślałam,że już na to ciebie nie stać,i tylko nie przestawaj. Widząc,że teściowa myśli że to teściu się do niej dobiera zacząłem śmielej działać. PS.dokończę później bo teraz muszę się zbierać

IP i czas połączenia logowane. [20487791]
[16.05.2013] 10:15
zięć27L
Całując teściową po pośladkach zarzuciłem na swoją głowę kołdrę i położyłem ją na plecach i całowałem i lizałem ją po brzuchu i pępku. Będąc nakryty kołdrą to nie widziałem czy teściowa spała czy już nie,ale usłyszałem jak mówiła; -Nie wiem co ciebie napadło,ale jest to miłe i myślałam że już ciebie nie pociągam,bo dawno taki nie byłeś napalony. Jak doszedłem językiem do jej pachnącej cipki to rozszerzyła nogi,a potem gdy jej lizałem cipkę to ścisnęła moją głowę udami i mrucząc mówiła; - ooo jak mi cudownie Zbyniu,błagam tylko nie przerywaj teraz - i poczułem wtedy jej pierwsze soki jakie wydobyły się z jej cipki.Kiedy usłyszałem jak powiedziała,żebym teraz wszedł( tzn. ona myślała o swoim mężu) w nią to odrzuciłem kołdrę i szybko wbiłem się w nią,aż krzyknęła z rozkoszy,a potem otworzyła oczy i widząc że to ja ją posuwam zrobiła zdziwioną i przerażoną minę i powiedziała -Michał co ty tutaj robisz.- chciała coś jeszcze powiedzieć ale zacząłem ją namiętnie całować w usta nie przestając ją posuwać.Po jakimś czasie się poddała i oplotła mnie nogami przyciągając mnie mocniej oraz poczułem jej mokry język.Dalszych szczegółów nie będę opisywać,ale było fantastycznie i niekiedy to powtarzamy.

IP i czas połączenia logowane. [20489752]
[16.05.2013] 19:39
całkiem_normalny
w 2008 przeleciałem ciotkę, wszystko wyszło jakoś o tak oooo, ale nie miałem oporów ponieważ żadne więzy krwi nas nie łączą, jest tylko żoną brata mojego ojca Rok wcześniej wujaszek z synem pojechali na zarobek do Londynu, ciotka z tego co babka mowiła (mieszkają na przeciwko siebie w jednej klatce) trochę sie rozpiła, któregoś dnia byłem u dziadków jak wychodziłem to na klatce spotkałem ciotke, jakaś gadka szmatka typu co u ciebie i wogole, chodź wejdź na klatce nie bedziemy gadać, poszliśmy na balkon zapalić w miedzy czasie zaproponowała jakąś kawę, powiedziałem że dziś już ze 2 wypiłem i jakoś nie mam ochoty, mówi do mnie ale posiedź jeszcze chwile i przyniosła piwko z lodówki tego juz nie odmówiłem, potem kilka drinków i sie wyluzowałem, zaczeła mnie kręcić jej dupeczka. Powiedziałem jej to w sumie dla żartów, nie miałem nawet zamiaru dalej nic z tym robić. Za jakieś pół godziny widać ze już była wstawiona, zresztą ja też, zapytała czy kręci mnie jeszcze jej tyłek, odpowiedziałem że może być, za sekunde siadła mi na kolanach, ale tyłem i zaczeła się kręcić, no w tym momencie to juz mi pała staneła i czekałem na rozwój sytuacji, za chwile miałem zsunięte spodnie a mój fiut był w jej ustach, zaciągnąłem ją na kanapę rozebrałem i zerźnąłęm jak wściekły. Powtórki nigdy nie było i raczej nie będzie. Babka tylko się za dwa dni pytała czemu moj samochód stał stał tak długo pod blokiem.

IP i czas połączenia logowane. [20491219]
[19.05.2013] 09:44
udanyzięciu
do zięcia 27l: Ja miałem podobnie z moją teściową tydzień temu,tyle że na działce i już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia kiedy przez 3 dni zostanę w domu tylko z teściową.Liczę,że to się rozwinie i przynajmniej zostaniemy kochankami,bo od dawna się w niej kocham.

IP i czas połączenia logowane. [20496174]
[30.05.2013] 14:10
Tralalala
Bla bla bla

IP i czas połączenia logowane. [20520064]
[02.06.2013] 14:57
turowska8
Jedyne co wiem to to, że teściowa jest najlepsza, 3 km od domu, 3 m pod ziemią. Żeby o niej nie myśleć to czytam wg niej satanistyczne książki http://org-epost.com/book19783562.php a żeby ją dobić to wysłałam jej ją pocztą, ha ha ha. Kochana trzymaj się

IP i czas połączenia logowane. [20527078]
[20.06.2013] 16:16
Kamansava
rzecz gustu (09.12.30 22:25):
<cytat>Joker90 (09.12.26 19:47):
Moja historia jest prawdziwa opiszę to co się stało, ale tak naprawdę nie wiem dlaczego to pisze może dlatego że jeszcze nikomu sie z tego nie zwierzałem, więc zacznę od początku...
Jestem chłopakiem chodzę narazie do szkoły, mam ciocie która jest po 40.
Jest to żona mojej mamy brata czyli bardzo bliska ciocia. Nawet mieszkamy na tym samym osiedlu tylko kilka bloków dalej, z mojego balkonu widzę jej balkon ale to mniejsza z tym.
Opiszę mniej więcej jej wygląd, największym jej atutem są piersi bo nosi rozmiar E oraz jej idealne perfekcyjne \"usta\"
Nie jest gruba ani otyłą, nie jest szczupła jest dojrzałą na swój wygląd kobietę.
Zawsze kiedy przychodziliśmy z rodziną na kawę i ciasto albo ja sam odwiedzałem ją to zawsze byłem strasznie podniecony.
Dużo razy w toalecie waliłem sobie gruchę bo psychicznie nie wytrzymywałem jak ona się poruszała lub co innego robiła.
Najczęściej, a nawet zawsze chodzi w swoim mieszkaniu w halce a pod nią tylko ma staniki bieliznę bo widać jej prześwitujące plecy.
\"Boże, a jej nogi łytki gdybym tak sobie dotknął pomacał\" zawsze o tym myślałem.
Zawsze napalony byłem na jej usta i języczek uhhhh....
A jej dłonie takie zgrabne i dojrzałe że aż mogła by mi wsadzić w odby t palec. Nawet takie coś w jej wykonaniu by mi nie przeszkadzało, tak sobie zawsze myślałem...
No i stało się...
Kiedyś napisałem mojej cioci sms (to była sobota) że wlecę od rana do niej ona odpisała mi, że ok.
Od razu zapytała się co chcę do picia czy nie jestem głodny...
Ja tylko wtedy poprosiłem o herbatę.
I wtedy się zaczęło bo wytrzymać już nie mogłem.
Ciocia poszła do kuchnia ja zostałem na kanapie poluzowałem sobie pasek w spodniach bo mi stanął i pechowo przyszła ciocia i odrazy usiadła koło mnie i zaczęła się pytać o różne rzeczy o szkołę czy mam dziewczynę itd.
A mnie strasznie uwierał penis i trochę mnie bolało więc sobie tak bez odruchowo poprawiłem penisa w majtkach który nie fortunnie się ułożył bo cały czas stał.
No i cioci się podwinęła halka bo zawsze sobie nakłada nogę na nogę.
No i się zaczęło zapytała mnie dlaczego się tak wpatruję w nią, trochę mnie zawstydziła a ja chwilę milczałem, Zapytał mnie czy mam kogoś ja powiedziałem że niee.
Powiedziałem do ciocia, \"ciociu będę z Tobą szczery\" coś Tobie powiem.
\"Nigdy nie miałem bliskiego erotycznego kontaktu z kobietą\", a ona zamilkła.
Ogólnie nastąpiła cisza.
Ona wyszła z pokoju nie wiem gdzie poszła może do kuchni może do drugiego pokoju, a może do toalety. Ja siedziałem na kanapie po 5 minutach przyszła.
I z jej ust wyszło \"ściągaj spodnie\"
Wryło mnie totalnie mnie wryło.
I znowu to powtórzyła ściągaj spodnie.
Więc ściągnąłem i stałem przy niej w samych majtkach, zapytałem się jej po co miałem ściągać spodnie.
A ona mogę Tobie pomóc w sprawach intymnych.
A ja, powiedziałem, bo byłem zawstydzony, ok
Więc siedziałem przy niej na kanapie w majtkach i powiedziała mi jak będę gotów to może mi pomóc swoją ręką.
A ja powiedziałem, \"Boże Święty zawsze o tym marzyłem, dziękuję Tobie to będzie nasza tajemnica i nikt nigdy o tym się nie dowie\".
Więc ściągnąłem majtki a ciocia odrazy chwyciła i posuwała góra, dół no i zaczęło się była w tym znakomita.
Piana z spermy ociekała jej po palcach i dłoni a ona cały czas ostro mi piłowała kiedy byłem gotów już dochodził nastąpił ogromny wytrysk. Cała spermę miała na dłoni a co mnie najbardziej zadziwiło to że palce od spermy sobie oblizywała i lizał językiem rękę. Widziałem to jak łyka.
Mój penis był lekko różowaty o tego incydentu. Zapytałem się jej dlaczego tak wylizują tą spermę a ona mi powiedział że nie ma nic lepszego jak ciepła gęstą sperma od młodego człowieka że grzech iść zmyć ospermiona rękę. Podziękowałem i jej za to.</cytat> laczego Ci szparki nie dała, tylko Cię masturbowała?

MASTURBUJĄ SIĘ KOBIETY

IP i czas połączenia logowane. [20561736]
[21.06.2013] 12:49
zgredek123213
kiedy miałem 16 lat pojechałem na wies do babci . dziadek nie zyje , wujek wyjechal do niemiec a ciotka u swojej rodziy . wieczorem ogladalismy telewizje wzialem prysznic i siedziałem z babcia na kanapie miała na sobie koszule nocna i była bez majtek i stanika . kiedy zauwazylem jej cycuszki stanal mi i wyszedł przez bokserki . babcia od razu to zauwazyla i wziela go w reke i wlozyla do buzi . potem zdjela z siebie kozule nocna i zaczelismy uprawiac seks . wytrysnąłem w nia chyba 4 razy . od tego czasu kiedy przyjezdzam do babci uprawiamy seks .

IP i czas połączenia logowane. [20563779]
[22.06.2013] 23:43
Summon3r
Prosze o kontakt jakas dziewczyne chcialbym sie poradzic otóż dzisiaj bylo bardzo cieplo na dworze. wzialem prysznic, wyszedlem z kabiny i owinalem sie recznikiem w pasie. mieszkam w bloku na parterze, mam ogrodek. wychylilem sie przez te drzwi do ogrodka i po prawej stronie na drugim pietrze zauwazylem sasiadke rozwieszajaca pranie. bardzo atrakcyjna, jakies 25-30 lat. zaczalem delikatnie masowac swojego malego przez recznik az ustal. Dostrzegla mnie dopiero po jakims czasie, nie przestalem masowac penisa. ona sie schowała , ja jeszcze chwile czekalem czy nie wyjdzie drugi raz potem tez sie schowalem. napiszcie ktos na gg 47796568 co ona mogla pomyslec, glownie prosze o opinie dziewczyn, i wgl chce normalnych opinii bez żartów

IP i czas połączenia logowane. [20566879]

1 «   10 11 12 13 14 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat