o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

TESCIOWE, SASIADKI , CIOCIE

1 «   3 4 5 6 7   » 14 Strony tematu:
[25.08.2010] 22:44
Siostrzeniec
Uwielbiałem odwiedzać swoją ciocię latem. Zazwyczaj prawie nic na sobie nie miała oprócz staniczka typu bardotka i majteczek z delikatną siateczką w okolicy owłosienia łonowego. Mały stawał mi już od drzwi. Ciocia oczywiście nawet nie zamierzała się ubrać z racji upału. Po przyjściu do domu często fantazjowałem z jej udziałem spuszczając się przy tym obficie. Żałowałem tylko tego, że kiedy rosło we mnie to silne podniecenie, to nie było cioci koło mnie, abym mógł ulżyć cierpieniu i w realu zaspokoić swoje erotyczne potrzeby.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17093114]
[05.09.2010] 12:52
Wole Teściową
Jeszcze przed ślubem po raz pierwszy przeleciałem swoją teściową-wdowe i odrazu wolałem seks z nią niż z obecną żoną a jej córką,moge walić ile wlezie bez gumy i spuszczać sie do środka,ona też jest zadowolona i przyznała że jestem lepszy od świętej pamięci jej męża.

IP i czas połączenia logowane. [17138412]
[12.09.2010] 22:54
Chii
Ciocie powinny wprowadzać nastolatków w świat seksu i uczyć ich jak może być cudownie. Fajnie kiedy ciocie, sąsiadki lub nauczycielki nie mają żadnego wstydu i zahamowań, mają w dupie tradycyjne katolickie wychowanie Wielkie brawa dla wszystkich cioć, siostrzenic i siostrzyczek, które uwodzą i robią to ze swoimi członkami rodziny. Autentycznie znam bardzo fajną rudą dziewczynę bez żadnych zahamowań, która rucha się z własnym bratem - gorąco ją pozdrawiam i absolutnie popieram!!! Oby Ci się rozkosznie bzykało, Kasieńko!

IP i czas połączenia logowane. [17166545]
[12.09.2010] 23:11
Napalony jak zawsze
Pozdrawiam wszystkich.Moja żona jest cudowna-robi to ze mną i moim ojcem.

IP i czas połączenia logowane. [17166607]
[20.09.2010] 01:17
lokolkji
hej mam wielką ochotę bzyknąć moją ciocie nie ma faceta czasami mnie przytula i mówi że jestem ładny albo że fajny ale zawsze w obecności kogoś ;/ ogólnie jej się podobam ale nie wiem czy by chciała się bzykać pomóżcie mi jak mam zacząć i wg

IP i czas połączenia logowane. [17195230]
[24.07.2014] 03:50
[27.09.2010] 15:59
KAMIL 22
KIEDY POJAWILA SIE W MOIM DOMU PRZYWITALEM SIE Z NIĄ DOCISKAJĄC KUTASA DO JEJ CIPKI-USIECHNELA SIE-PO CHWILI USIADLEM KOLO NIEJ DELIKATNIE CHWYCILEM ZA KOLANO-NIC NIE MOWILA-POWOLI MOJA REKA SIEGNELA DO JEJ @@@Y-ZACZĄLEM JĄ MASOWAC- KIEDY WKLADALEM JEJ PALCE W @@@E ZACZELA SIE PODNIECAC--I MNIE CALOWALA-MOJ KUTAS JUZ NIE WYTRZYMYWAL- ZROBLILEM JEJ SZYBKĄ PALCOWKE-AZ W JEJ @@@ZIE BYLO PELNO SLUZU-WSADZILEM JEJ KUTASA W @@@ZISKO I ZACZĄLEM JĄ RUCHAC- CZULEM JAK JEJ GORACA @@@A CO CHWILE WYLEWALA PELNO SLUZU- RUCHALEM JĄ POL GODZINY-BYLA JUZ WYKONCZONA- LEZALA NA WZNAK PATRZE NA JEJ CIALKO I NA JEJ @@@E--ONA TYLKO WYSZLA Z DOMU SMIECI WYRZUCIC--CUDOWNA SĄSIADKA-SPOTYKALISMY SIE CZESTO NA SZYBKI NUMEREK-

IP i czas połączenia logowane. [17224870]
[30.09.2010] 15:19
MOTYL14
PAMIETAM JAK JEZDZILEM DO CIOCI I WOJKA NA WAKACJE ALBO NA FERJE----MIALEM WTEDY 14 LAT- RODZINKA BARDZO MNIE LUBILA I DLATEGO MNIE ZABIERALI DO SIEBIE-SPALEM W DRUGIM POKOJU-NIEKIEDY SLYSZALEM JAK SIE RUCHAJĄ ALE JAKOS USYPIALEM-JAKO MLODY CHLOPAK BYLEM ZAINTERESOWANY DZIEWCZYNĄ I SEKSEM---PEWNEJ NOCY CELOWO NIE ZASYPIALEM--SLUCHALE CZY BEDĄ SIE RUCHAC---I SIE DOCZEKALEM----SLYSZE JEKI I STEKANIA---WSTALEM CICHUTKO PODSZEDLEM PO DRZWI I WIDZE JAK SIE RUCHAJĄ-DRZWI BYLY LEKKO UCHYLONE--NIGDY ICH NIE ZAMYKALI-CIOCIA MIALA ROZLOZONE NOGI NA BOK A WOJEK JĄ RUCHAL-----POSZEDLEM CICHUTKO DO LOZKA I NADAL SLUCHALEM JAK SIE RUCHAJĄ---TRZYMALEM SIE ZA SWOJEGO PENISA I LEKKO NIM RUSZALEM---PODNIECALEM SIE TYM CO ROBIA--KIEDY CIOCIA SZLA DO LAZIENKI WIDZIALEM JEJ ZAROSNIETĄ CIPE---AZ MI SIE CIEPLO ZROBILO---PRZESZLA KOLO MNIE NA NAGO ABY WEJSC DO KUCHNI---POCZULEM JEJ ZAPACH CIPKI----NIE DAWALO MI TO SPOKOJU--MYSLALEM O TYM JAK SIE RUCHAJĄ--I PRAWIE CO NOC TO SLYSZALEM- KIEDY BYLEM U NICH----

IP i czas połączenia logowane. [17237173]
[30.09.2010] 16:48
lwr
jeżeli chce ktoś popisać o masturbacji lub o seksie itp. to piszcie na olorak@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [17237489]
[13.10.2010] 15:33
lolitka2222
Ja mam 20 lat ;d I jestem laską. strasznie podoba mi się mąż mojej cioci. ostatino przyłapał mnie na masturbacji [miaaałam rozkraczone nóżki] więc rzucił się na mnie ze swoim wielgachnm ;ddd Mmmmmmm ale było frajdy xd

IP i czas połączenia logowane. [17286386]
[14.10.2010] 14:33
Wóda
Byłem razem z ciotką i jej koleżankiami 2szt. na baletach ja miałem wtedy 23 lata, one 35-40 pierwszy raz je na oczy widziałem.Wśród nich była taka jedna i przeszło mi przez głowe że mogła by loda zrobić. Po baletch ciotka wpadła na pomysł żeby iść do niej i zrobić jakąś flaszke. Nikt sie długo nie zastanawiał. . Po połowie flaszki jedna z nich poszła do toalety i słyszę że rzyga, zorientowałem się wtedy że one są napie@@@lone. Ciotka mówi że idzie spać i poszła. Zostałem sam z jedną z nich, siedzimy przy stole obok siebie gadamy, gadamy i ona (stara scena jak z filmu) kładzie mi rękę na moją nogę i masuje, po chwili: przepraszam nie wiem co mnie wzięło i zabrała rękę, już wtedy wiedziałem co jej chodzi po głowie. Po 10 minutach mówi że idzie do domu i żebym ją odprowadził. Pijana usiadła na krześle i mówi żebym ubrał jej kozaki bo nie da rady. Założyłem oba kozaki na nogi i zacząłem powoli zapinać zamek ku górze patrząc sie na nią. Idąc do jej domu (dwa bloki dalej) zaczeła mi się zwierzać że mąż jej nie bzyka i brakuje jej takiego porządnego rżnięcia, weszliśmy do niej na klatke i potem gdzieś na drugim piętrze stanelismy i zaczęliśmy się lizać. Ona włożyła mi ręke do spodni i masuje ja odwzajemniłem otrzymaną przyjemność w ten sam sposób. Liżemy sie i macamy aż w końcu skończyłem, ona zadowolona ciągle napalona chciała jeszcze ja się jej pytam gdzie mieszkasz? a ona że no tu "te drzwi" zamurowało mnie, jeszcze tam pies ciągle szczekał, dodam że pół nocy gadała o swoich córeczkach i mężu. Ja mówie że stąd spierda..m bo zaraz mąż wyskoczy i zaraz będzie jadka. Ona dalej swoje @@@ana ręke kładzie na judasza (pies dalej szczeka) i mówi no chodź nic nie widać. Zostawiłem ją i wróciłem do domu. Wstyd jak @@@, nigdy jej więcej nie spotkałem. Ale na pewno do tej pory żałuje co zrobiła gówniarzowi. Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [17290348]
[14.10.2010] 14:50
Wóda
żałuję tylko, że wtedy s@@@iłeś ciulu bo nikogo poza psem w domu nie było i mogliśmy się ruchać do rana

IP i czas połączenia logowane. [17290432]
[15.10.2010] 07:10
wóda
hehe nie tobie jednej się nie udało poza tym mąż w domu.

IP i czas połączenia logowane. [17293114]
[28.10.2010] 04:03
dawid_w1111
bura (09.12.11 14:58):
<cytat>mayki (09.02.28 18:28):
<cytat>kocur1234 (09.02.17 07:47):
wielkie dzieki zrobilem to razem robilismy to jak ona ostra i dojrzala wziela tabletki antykoncepcyjne i spuscilem sie jej do srodka coz to byla za zabawa nastepnym razem jak bede sie z nia ruchal to porobie zdjecia to komus przesle jak ktos bedzie chcial</cytat> Pięknie wyślij mi fotki na mayki1984@02.pl
Powodzonka w ruchaniu </cytat>
ja tez chce na
burex22@gmail.com

no mi tez mozesz dawid_w1111@op.pl chetnie zobacze

IP i czas połączenia logowane. [17348294]
[29.10.2010] 09:16
aleks47
bajki

IP i czas połączenia logowane. [17352155]
[30.10.2010] 02:51
Niegrzeczek
latino _ 21 (09.12.08 22:59):
Moja ciotka ma 46 lat ja mam 22 lata. Ona jest samotna niezła z niej dupa. Często u niej bywam ale nie mam odwagi. Zawsze gdy przychodzę ciotka znika i idzie się przebrać w cieniutki dresik do spania Co mam robić ? Jak zacząć ? Co mówić ?

Obejmij ją delikatnie i pocałuj... Sam poczekasz czy dostaniesz w pysk, roześmieje się, zażenuje czy da ci na całego...

IP i czas połączenia logowane. [17356384]
[30.10.2010] 18:16
lukasz_lyli  livebox1@tlen.pl
Mam sasiadkę 35 latnią pracuje w sklepie
mam wszysto na swoim miejscu.Wydaje mi sie ze jest bardzo nie dostepna mam meza. podpowedzcie co mam zrobc zeby sie z nią kochac

IP i czas połączenia logowane. [17358281]
[04.11.2010] 13:16
teyyyyy
teyyyyy (10.11.03 12:50):
kocur1234 (09.02.17 07:47):
wielkie dzieki zrobilem to razem robilismy to jak ona ostra i dojrzala wziela tabletki antykoncepcyjne i spuscilem sie jej do srodka coz to byla za zabawa nastepnym razem jak bede sie z nia ruchal to porobie zdjecia to komus przesle jak ktos bedzie chcial

IP i czas połączenia logowane. [17376554]
[04.11.2010] 13:17
teyyyyy
teyyyyy (10.11.03 12:50):
wielkie dzieki zrobilem to razem robilismy to jak ona ostra i dojrzala wziela tabletki antykoncepcyjne i spuscilem sie jej do srodka coz to byla za zabawa nastepnym razem jak bede sie z nia ruchal to porobie zdjecia to komus przesle jak ktos bedzie chcial

IP i czas połączenia logowane. [17376564]
[06.11.2010] 21:46
Sonnos
Miałem kiedyś taką sytuacje ciocia zaprosiła mnie i całą rodzinkę na kawę Ma 36 lat Duży biust jest szczupła ma piękne nogi po kawie ciotka wyciągała wino i tak się narąbałem że hej to było tydzień przed 18 nie umiałem ustać na nogach ciocia miała wolne łóżko w pokoju gościnnym i zaproponowała żebym został na noc mój tata zaprowadził mnie do łóżka leżałem i słuchałem o czym mówią moi rodzice poszli około 23,00 ciocia weszła do pokoju i spytała czy chce herbaty poszła do kuchni a ja za nią była w bieliźnie i szlafrok chwyciłem ją za pupę zacząłem chwytać ją za piersi poszliśmy do łóżka zrobiłem jej minetę a ona mi loda później zacząłem ją bzyka potem spuściłem się jej prosto w picze poszliśmy spać następnego dnia ciocia przywiozła mnie do domu niestety następnej takiej nocy już nie było

IP i czas połączenia logowane. [17386877]
[07.11.2010] 18:05
Sexi Nauczycielka
Mam 16 lat mam ochote zerżnąć swoją nauczycielkę od j.angielskiego. ma gdzies 35-40 lat.Jak bym wiedział że mnie nie wywalą ze szkoły i że ona by się zgodziła na sex to bym po lekcji zamknol się z nią w klasie i złapał ją za dupcie a później by jakoś poszło pomóźcie żeby to wypaliło z góry dzieki

IP i czas połączenia logowane. [17390120]
[07.11.2010] 18:15
ciocia 36 lat
Sonnos (10.11.06 21:46):
Miałem kiedyś taką sytuacje ciocia zaprosiła mnie i całą rodzinkę na kawę Ma 36 lat Duży biust jest szczupła ma piękne nogi po kawie ciotka wyciągała wino i tak się narąbałem że hej to było tydzień przed 18 nie umiałem ustać na nogach ciocia miała wolne łóżko w pokoju gościnnym i zaproponowała żebym został na noc mój tata zaprowadził mnie do łóżka leżałem i słuchałem o czym mówią moi rodzice poszli około 23,00 ciocia weszła do pokoju i spytała czy chce herbaty poszła do kuchni a ja za nią była w bieliźnie i szlafrok chwyciłem ją za pupę zacząłem chwytać ją za piersi poszliśmy do łóżka zrobiłem jej minetę a ona mi loda później zacząłem ją bzyka potem spuściłem się jej prosto w picze poszliśmy spać następnego dnia ciocia przywiozła mnie do domu niestety następnej takiej nocy już nie było
Coś Ty narobił kuzynie w ciąży jestem, będziesz bawił.

IP i czas połączenia logowane. [17390164]
[07.11.2010] 18:18
Sexi Nauczycielka
Mam 16 lat mam ochote zerżnąć swoją nauczycielkę od j.angielskiego. ma gdzies 35-40 lat.Jak bym wiedział że mnie nie wywalą ze szkoły i że ona by się zgodziła na sex to bym po lekcji zamknol się z nią w klasie i złapał ją za dupcie a później by jakoś poszło pomóźcie żeby to wypaliło z góry dzieki POMÓRżcie

IP i czas połączenia logowane. [17390182]
[09.11.2010] 17:49
ajajajjajajaja
syneczek (09.01.07 23:34):
Ja mam ochotę na moja mamusie jest bardzo śliczna i ma 39 lat

wyslesz foty lukasik1212@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17399083]
[09.11.2010] 20:14
Syn
Wyslijcie i mi foty livebox1@onet.pl odpisze swoimi

IP i czas połączenia logowane. [17399767]
[02.12.2010] 00:11
Rospustnik
Kiedy zasypiałem byłem sam w pokoju. Jak się przebudziłem to poczułem jak na mojego ptaka napiera jakieś miłe ciałko. Okazało się, ze była to moja ciotka, która znalazła schronienie w zaciszu mojego pokoju. Była w staniku i rajstopkach. Kiedy mały stanął mi jak dzida - ruszyłem to powolnego macania cioci ocierając się o jej nylonki. Było fajnie - ciocia nie protestowała.

IP i czas połączenia logowane. [17500803]
[21.12.2010] 23:30
dentka19  denis11611@tlen.pl
denis11611@wp.pl wyslij i mi

IP i czas połączenia logowane. [17594340]
[22.12.2010] 21:32
Salomon94
W tym roku w sierpniu zdarzyło się coś co wydawało mi się nierealne.
Zacznę od tego, że moja ciotka ma 45 lat, jest zadbana, nie chuda, nie gruba. Ma piękne piersi i niezłą dupkę. Ja mam 16 lat. Ciotka przyjechała do nas do domu na miesiąc. Któregoś pięknego dnia, rodzice pojechali gdzieś na zakupy i zostałem sam na sam z ciotką. Było bardzo gorąco wiec ciotka uznała ze pójdzie na balkon się opalać. Byłem bardzo podjarany i powiedziałem, że też się opale i dotrzymam jej towarzystwa.
W domu jest balkon, ona położyła sie na kocu, ja obok niej na drugim kocu. Chwilę leżeliśmy, ona coś czytała, a ja cały czas na nią patrzyłem. W pewnej chwili poprosiła mnie abym posmarował jej plecy olejkiem. Ja jako nieśmiały chłopak z lekkim zdenerwowaniem zacząłem jej masować te plecy. Ona się uśmiechnęła i powiedziała:
-śmielej, nie masz sie czego bac
Wtedy przykucnąłem bliżej i zacząłem ją masować wcierając ten olejek w jej piękne ciało. Czułem, że jest zadowolona, bo zaczęła ci@@@ęczeć. Ja zajarzyłem co się stanie i zacząłem wędrować rękoma w okolicy pupy. Ona się odwróciła i leżała biustem do mnie. Powiedziała, że tu też mam ją posmarować. Zacząłem masować jej piersi, ciocia była chyba zadowolona, ale powiedziała, że musi wyjsc. Pomyslalem ze zawaliłem sprawe. Wróciłem do pokoju i siedziałem na wersalce myśląc o niej. Wróciła po dwóch minutach, siadła obok mnie i zaczęliśmy rozmawiać, śmiać, bawić (przepychanki poduszką itp.). Nagle upadliśmy na ziemię, lezałem na niej. Byliśmy trochę zmęczeni, ona sexownie dyszała. Zrobiłem to. Pocałowałem swoją ciotkę w usta. Podobało jej się to. Całowaliśmy się tak na tej podłodze. Mi sterczał jak głupi, ona to zauważyła i zaczęła sciągac mi spodnie. Ja jej rozpiałem stanik i zaczęliśmy się pieścić nawzajem. Lizaliśmy się tak na tej podłodze. Potem wzięła mojego przyjaciela i zaczęła pocierać nim o swoje uda. Już miałem trysnąć, ale ona powiedziała, że tak nie może być. Krzyknęła: wejdz we mnie !. Zgłupiałem, ale zrobiłem to, wszedłem w nią i wytrysnąłem !! Ona była bardzo zadowolona, rolę się odwróciły. Teraz ona była na górze, tzn. ja siedziałem, a ona na mnie nasiadała. Potem lizaliśmy się jeszcze chwile, dała mi polizać ***ke a mojego przyjaciela wziela do ust. Nagle rozległ się klakson. To był znak ze trzeba pomóc wziac zakupy z auta, szybko się ubraliśmy, jeszcze szybki jeden pocałunek i tyle. Tego samego dnia wieczorem jeszcze zakradkiem całowaliśmy sie w łazience. Nie robiliśmy już więcej tego. Jedynie w każdy późniejszy dzień całowaliśmy sie i pieścilismy swoje ciała nawzajem. Czasem też trochę było niebezpiecznie, takie prowokacje z jednej i drugiej strony przy rodzicach ! Czasem wypinała się, że niby czegoś szuka, wtedy ja podchodzilem i tylko się ocieraliśmy. W dniu kiedy odjezdzała, wszedłem do pokoju kiedy ona sie przebierała i zacząłem całować jej piersi. Przestalem to robic, poczekałem az ubierze stanik i nagle moja mama weszła. Ja troche speszony, ciocia sie usmiecha, a mama mówi: oj synus, chciałbys miec taka dziewczyna jak ciocia, co nie?
a ja na to: jasne i usmieszek do cioci
Jak odjezdzała to na koniec przy rodzicach dała mi 3sekundowy pocałunek w usta i odjechała. Rodzice tylko dziwnie sie na nia popatrzyli ale nic nie mowili. Nie moge sie doczekac jej kolejnego przyjazdu...

IP i czas połączenia logowane. [17598321]
[23.12.2010] 09:59
Ondraszek44  harpoon@tlen.pl
Ja też dwa lata temu kochałem się po raz pierwszy ze swoją teściową.
Mieszkaliśmy wtedy w jednym domu a ona owdowiała rok wcześniej. Moja żona a jej córka jest lekarzem i często pracuje na nocnych dyżurach.
W tę noc właśnie była w pracy a ja ubzdryngoliłem się lekko po meczu siatkówki z kolegami. Obudziło mnie coś w nocy i nieźle się wystraszyłem widząc nad sobą jakąś postać w ciemności. Chciałęm się zerwać ale położyła mi na ustach dłóń i syknęła ciiii....cho...
myślałem że się zesram bo to była teściowa w koszuli nocnej . Ściągnęła j i siadła mi owłosioną p.i.z.d.ą na twarzy.... omal mnie niae udusiła a jęczała podczas lizania jak zwierzę.
cdn.

IP i czas połączenia logowane. [17599708]
[23.12.2010] 10:44
Ondraszek44  harpoon@tlen.pl
cd.
Lało się z niej bardzo i całą twarz miałem w jej sokach i we własnej ślinie. Przesiadła się szybko w 69 i wzięła kutasa do buzi. Ssanie miała jak odkurzacz i wyła przy tym jak opętana, aż się wystraszyłem, że sąsiad usłyszy. Delikatnie włożyłem jej palca do dupy a ta zaczęłą dygotać i omal mi kutasa nie odgryzła. Na szczęście zaraz go wyjęła i zaczęła się tak drzeć że myślałem że coś jej się stało. Jak się zorientowałem, że to tylko bardzo silny orgazm władowałem jej jeszcze dwa palce i trwało to dobre dwie minuty zanim się uspokoiła.
Poleżała tak na mnie chwilę i z powrotem zaczęła mi ssać. Zjechałem się jej do buzi bez ostrzeżenia ale myślę , że tego chciała bo połknęła wszystko. Bez słowa wzięła koszulę i wyszła.
Był tak jeszcze kilka razy. Zawsze po tym jak byłem wypity i oprócz nas nikogo nie było w domu. Najczęściej tak jak za pierwszym razem ale czasem siadała na mnie i mnie ujeżdżała ale zawsze tyłem i tak żeby nie pokazywać twarzy i nie rozmawiać. Spuszczała mnie do środka i zawsze wyła i krzyczała.
Rano jak gdyby nigdy nic robiła śniadanie i zachowywała się jakby nic się nie stało.
Robi to raz na miesiąc albo rzadziej a ja chciałbym o tym pogadać, tylko za bardzo nie wiem jak, bo boję się, że cały układ się zepsuje a mnie to bardzo pasuje.

IP i czas połączenia logowane. [17599821]
[23.12.2010] 15:03
mamalala
Mnie też taki układ odpowiada. Mój zięć ma 29 lat i pół roku temu w lecie kochałam się z nim po raz pierwszy. Moja córa pracuje w Irlandii a on jest bardzo zapracowany i musi się rozładować. Ja mam 46 lat i jestem od 5 lat wdową. Przynajmniej o dziwkach nie myśli a ja mam takie orgazny jakich w życiu nie miałam

IP i czas połączenia logowane. [17600852]

1 «   3 4 5 6 7   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat