o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie mozna zaprosic dziewczyne na randke

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.01.2009] 18:55
gdzie mozna
witam mam pytanie do wszystkich ale chcialbym bardziej znac opinie kobiet gdzie chcialyby pojsc z chlopakiem na randke zeby bylo romantycznie i milo bo mi sie juz skonczyly pomysly z gory dziekuje za powazne odpowiedzi

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.01.2009] 19:02
gdzie mozna
widze ze nikt nie wie gdzie mozna zabrac dziewczyne to ciekawy jestem co wy robicie na wspolnych spotkaniach i nie pytam juz o to jak jestescie ze soba dlugo tylko jest to wasza poczatkowa znajomosc???

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14145007]
[07.01.2009] 19:05
gdzie chcesz...
najlepiej do własnego pokoju
zapalsz świeczki nabijesz ją na pal, będzie romantycznie!

IP i czas połączenia logowane. [14145037]
[07.01.2009] 19:07
gdzie mozna
dzieki za dobra rade ale jakby mi tylko to w glowie bylo to nie szukal bym dziewczyny tylko wynajolbym sobie dziwke

IP i czas połączenia logowane. [14145052]
[07.01.2009] 19:11
gdzie chcesz...
a jakie już pomysły wyeksploatowałeś że ci się skończyły?

IP i czas połączenia logowane. [14145079]
[25.04.2017] 06:43
[07.01.2009] 19:17
gdzie mozna
kino spacery wyjazd w gory na weekend bylo juz tego sporo

IP i czas połączenia logowane. [14145109]
[07.01.2009] 19:18
Czuły chłopak
No niejestem dziewczyną, ale mogę z nudów odpowiedzieć na ten temat.

Po pierwsze to zależy od tego co dziewczyna lubi, tzn można ją dyskretnie spytać czy lubi spacerować czy nie, czy lubi filmy czy cokolwiek innego.
Jeśli to już wiesz to powinieneś popracować swoją główką i coś wymyslić.

Jeśli jest ciepło i nie ma śniegu, to ja zaprosiłbym dziewynę na malutki piknik na łonie natury, czyli spacer po jakimś zacisznym miejscu lu ruinach( bunkrach itp), w plecak pakujesz kocyk, jakieś jedzonko picie( nie piwo, coś subtelniejszego) no i powiem że próbowałem tego raz i było bardzo miło. Jeśli jest zima, to może głupie ale zaprosiłbym na sanki jeśli byłoby nie za zimno, może nie ambitny pomysł, ale mógłby całkiem miło wyjść, przynajmniej moja była dziewczyna nienarzekała jak sobie pozjeżdzaliśmy, czy dla zabawy poturlaliśmy się w śniegu.

Jeśli chodzi o kolacje przy świecach to jest to pomysł bardzo dobry, niestety nie zawsze wykonalny, trzeba by wtedy mieszkać samemu aby był ten klimat i nikt nie przeszkadzał.
Prostym sposobem jest także zaproszenie dziewczyny do kina na np film Underwold 3, jeśli lubi takie klimaty, jeśli nie to na coś innego.

Zapraszanie dziewczyny na piwko w pubie nie jest dobrym pomysłem na randkę, za dużo ludzi, dym papierosowy i chałas, potrzeba milszego miejsca.

Można także zaprosić dziewczynę do siebie i nauczyć jej czegoś co się lubi, np do mnie przychodzi znajoma aby postrzelać z łuku, a pokazywanie jak to się robi wiąże się z kontaktem.

Co do lata to można zawsze pójść nad jezioro, na jakąś odludną plażę, na której można być samemu i spokojnie porozmawiać. Jeśli to nie wykonalne to poszukujemy jakiegoś innego miejsca tylko nie plaży miejskiej!!!

No tyle mi przychodzi na myśl, obecnie...

IP i czas połączenia logowane. [14145121]
[07.01.2009] 19:27
gdzie mozna
myslalem o pikniku ale teraz to odpada a na sanki czy narty to potrzeba wiecej niz jednego dnia a narazie to jest niewykonalne bo praca i szkola wiec w gre chodzi tylko jeden wieczor poludnie i noc
a co do kina nie chce znowu tam jej zabierac bo to juz moze stac sie dla niej nudne kolacja przy swiecach owszem jest romantyczna ale tez nie mozna tego robic za czesto
dlatego chcialbym zeby to bylo cos naprawde odjazdowego co by jej zapadlo w pamieci i bylaby zachwycona tylko jak na zlosc mam jakas pustke w glowie i nic nie potrafie wymyslic latem jest wiecej mozliwosci niz zima

IP i czas połączenia logowane. [14145181]
[07.01.2009] 19:28
Czułą dziewczyna
Mnie tam obojętne, byleby razem. Love is like drug

IP i czas połączenia logowane. [14145190]
[07.01.2009] 19:31
gdzie mozna
niby obojetnie ale jak cie chlopak czyms zaskoczy to czy nie jest ci milo??
mi jest naprawde obojetne ale chodzi mi raczej o nia bo mi zalezy

IP i czas połączenia logowane. [14145203]
[07.01.2009] 19:32
starać się za bardzo też źle

IP i czas połączenia logowane. [14145209]
[07.01.2009] 19:32
gdzie mozna
a nie robic nic zeby bylo milo jeszcze gorzej

IP i czas połączenia logowane. [14145218]
[07.01.2009] 19:36
Czuły chłopak
Moim zdaniem jeśli się kocha to nie ma problemu z tym co robić, bo jak nie jedna to druga strona coś zaproponuje, kto powiedział że chłopak ma zawsze zapraszać na coś, powinien ale czasme dziewczyna także może chcieć gdzieś pujść czy coś zrobić, wystarczy zapytać, a wydaje mi się że odpowie. Fajnie nieraz zrobić niespodziankę, ale jeśli ona ma być na siłe to nie ma sensu, ale myśl myśl, a jak wymyślisz to napisz to może kiedyś jak spotkam jakąś dziewczynę to skorzystam.

Po prostu być razem i dobrze się czuć nic więcej nie trzeba.

IP i czas połączenia logowane. [14145249]
[07.01.2009] 19:39
gdzie mozna
hehe dobry pomysl teraz ja bede czekal az ona cos zaproponuje

ja cos wymysle to napisze ale ta zima doprowadza do calkowitego zacmienia mojego mozgu

IP i czas połączenia logowane. [14145269]
[12.01.2009] 16:38
aniołeczek m.
gdzie mozna (09.01.07 19:39):
hehe dobry pomysl teraz ja bede czekal az ona cos zaproponuje

ja cos wymysle to napisze ale ta zima doprowadza do calkowitego zacmienia mojego mozgu

moim zdaniem nawet zwykły spacer do lasu moze byc fajna przygodfa jesli do tego padna słowa w stylu.....tak lubię z Toba spędzac każda chwile.... to o wszystko inne przestaje miec znaczenie

IP i czas połączenia logowane. [14176916]
[18.01.2009] 18:22
Burza88
Jesli moge cos zasugerowac to powiem tak, jestem kobietką bardzo romantyczna i powiem Ci szczerze ze fakt kobiety lubią byc zaskakiwane takimi pomysłami na randke , ale proponuje Ci najpierw wybadac teren tzn dowiedz sie co Ona lubi czym sie fascynuje co sprawia jej przyjemnosc. Jeli lubi fotografowac to wez ja na wystawe prac jakiegos znanego mniej lub bardziej autora. Jesli lubi konie to pojedz z nią do stadniny , mozesz poszukac na necie. a moze jest fanką jakiegos polskieg zespołu zorientuj sie gdzie najblizej grają kup bilety i podczas spoktania daj jej bedzie mile zaskoczona ze pomyslałes o tym. Tak naprawde kobietki potrzebują ciąglego zainteresowaniaz waszej meskiej strony. Nie chodzi tylko o to ze zaplanujecie wspaniała mega romantyczna randke. Pomysl co sprawiło by jej najwieksza radosc, napisz sms z pytaniem " gdybys miała 3 zyczenia to co bys chciała z nimi zrobic" zainteresuj sie tym co ona robi w wolnym czasie, czemu poswieca swoją uwage co ją cieszy. A wtedy uwierz mi odrazu sam przyjdzie ci do głowy pomysł na cudowną randke. Pozdrawiam i życze powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [14215093]
[01.02.2009] 04:25
Baniax
powiem ze niektóre pomysły sa dobre i jezeli ktos nie ma pomysłu na randke niech pomyśli głeboko a wtedy nie bedzie trzeba pisac na takie tematy

IP i czas połączenia logowane. [14301976]
[01.02.2009] 13:50
....moim skromnym zdaniem...
jezeli lubi zwierzeta,mozesz zaprosic ja do zoo,jezeli mieszkacie w wiekszym miescie mozecie pojsc na kabaret,jezeli mieszkacie w małym miasteczku to pojedz z nia do najwiekszego miasta jakie sie znajduje najblizej,zabierz ja na rynek,zróbcie sbie miły spacer przy gwiazdach,mozecie pojsc na basen lub siłownie,napewno jej sie spodoba,jezlei kino sie wam znudziło to moze czas na teatr,w koncu nikt nie jest uczulony na kulture,mozesz ja zaprosic do znajomych np aby poznała blizej towarzystwo,w którym sie obracasz,a razem napewno cos wymyslicie,mozesz ja zaprosic na dancing,jest wile mozliwosci,jak ci na niej naprawde zalezy to napewno cos wykombinujesz,a na weekend proponuje wyjazd nad morze bałtyckie w nocy podróz,a w dzien odpoczynek w koncu zyjemy w takich czasach gdzie mozna wszystko

IP i czas połączenia logowane. [14303359]
[01.02.2009] 13:52
....moim skromnym zdaniem...
morze zima jest piekne

IP i czas połączenia logowane. [14303370]
[01.02.2009] 14:22
morze raczej odpada
....moim skromnym zdaniem... (09.02.01 13:52):
morze zima jest piekne

podobno agresywne foki wysypały i oblegają plaże od gdyni po gdańsk

IP i czas połączenia logowane. [14303582]
[01.02.2009] 15:42
morze
morze to nie tlko gdynia i gdansk,im dalej na zachód tym ładniej i spokojniej

IP i czas połączenia logowane. [14304136]
[01.02.2009] 16:49
to się zgadza
morze (09.02.01 15:42):
morze to nie tlko gdynia i gdansk,im dalej na zachód tym ładniej i spokojniej

mniej fok, gdzieniegdzie tylko uchatki ale łagodne

IP i czas połączenia logowane. [14304510]
[25.04.2010] 02:10
radizzzz
to sa moje pomysly, tylko troche kosztowne ale jak komus na kims zalezy to co za roznica
-paintball
-gokardy
-strzelnica
-scianka wspinaczkowa
-jazda konna
-bilard
-kręgle
-restauracja
-dart (lotki)
-bobra impreza typu sunrise festival czy enHouse a nawet mayday
-spacer albo spokojny bar
-kino
- no i tak: bierzesz laske do lasu wyciagasz serwetke dwie swieczki i monte ... zaskoczenie dla niej jak cholera ( ten pomysl akurat sciagnolem od kolesia ) pozdro!!!

IP i czas połączenia logowane. [16580355]
[22.09.2010] 15:23
lupusik31
Mi się wydaje, że najlepszym pomysłem będzie restauracja. Można miło spędzić wieczór czy popołudnie, porozmawiać i przy okazji zjeść coś smacznego. Najlepiej wybrać miejsce urokliwie położone. Mi na myśl przychodzą Scandale Royal w Krakowie - restauracja położona przy Placu Szczepańskim, wystrój wydaje mi się idealny na randkę, a jedzenie... przepyszne. Bardzo smakowały mi filety z soli z krewetkami, zresztą spróbujcie sami, to zobaczycie.

IP i czas połączenia logowane. [17205269]
[14.12.2010] 14:01
catimini
Restauracja to spoko pomysł. Pod Krakowem jest jeszcze fajna w Zabierzowie, Krakowskie Przedmieście się nazywa. Można posiedzieć, pogadać i zjeść coś spoko. Przez żołądek do serca, prawda? No a jak pogoda dopisuje to np. można zabrać dziewczynę na spacer w jakąś ładną okolicę i zrobić piknik. Ale to raczej nie zimą

IP i czas połączenia logowane. [17559491]
[15.12.2010] 00:50
Niepokorna złośnica
aniołeczek m. (09.01.12 16:38):
<cytat>gdzie mozna (09.01.07 19:39):
hehe dobry pomysl teraz ja bede czekal az ona cos zaproponuje ja cos wymysle to napisze ale ta zima doprowadza do calkowitego zacmienia mojego mozgu
</cytat>
moim zdaniem nawet zwykły spacer do lasu moze byc fajna przygodfa jesli do tego padna słowa w stylu.....tak lubię z Toba spędzac każda chwile.... to o wszystko inne przestaje miec znaczenie
Bardzo podoba mi sie ta wypowiedz, taka w moim stylu Lepiej być słodką idiotką

IP i czas połączenia logowane. [17563231]
[27.12.2010] 17:46
magic_box
wiesz mówi się nie ważne gdzie, ważne z kim
Ale jednak to, gdzie spędzamy czas też jest ważne. Ja jestem wierna klasyce tzn. dobra restauracja i kwiaty zawsze się sprawdzą.
Jeśli chcesz zrobić wrażenie na dziewczynie zabierz ją do jakiejś dobrej restauracji, jak np Scandale Royal. Moim zdaniem doskonałe miejsce na romantyczne spotkania.

IP i czas połączenia logowane. [17616055]
[31.12.2010] 17:17
parasolka
Jak jesteście z Poznania, to fajne jest lodowisko o tej porze roku, a później smaczna kolacja w jakiejś restauracji przy rynku. Koleżanka mówiła mi, że jest jakaś nowa pierogarnia na Wrocławskiej.

IP i czas połączenia logowane. [17635404]
[11.10.2011] 13:08
AleOCoChodzi
Szkoda że nie podałeś miasta w którym mieszkasz, można było by coś konkretnie doradzić a nie zgadywać. Jeśli mieszkasz w Krakowie to możesz się wybrać na Kazimierz. Ostatnio byłem w bardzo fajnej restauracji. Z tego co pamiętam nazywała się Le Scandale. Maja bardzo dobre jedzenie, ogromny wybór drinków, a przy tym bardzo dobre ceny.

IP i czas połączenia logowane. [18897234]
[14.01.2012] 10:16
tomekkk
Wypad weekendowy koło Nałęczowa do łubinowego wzgórza - tam jedzonko i spanko. A z tamtąd Nałęczów i Kazimierz Dolny - i masz pomysł na randkę. Sprawdziłem

IP i czas połączenia logowane. [19232659]
[14.01.2012] 14:40
edzia7689
mila restauracja np. testarossa a póżnie samo wyjdzie co dalej . Nie musisz miec wszystkiego zaplanowane

IP i czas połączenia logowane. [19233393]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat