o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

matka

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[09.08.2012] 10:14
Takisobie12
Syneczek a ile razy w tygodniu masz seks z mamą, a jak ona na codzień się ibiera?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19755882]
[13.08.2012] 11:20
gadu-99
niespodziewana niespodzianka (09.09.10 16:52):
mama na moją narzeczoną zareagowała bez emocji tylko poprosiła żeby ją jej przedstawić .
umówiliśmy termin , mama przygotowała wino i jakiś poczęstunek , przyprowadziłem Annę i miło nam czas płynął aliści do chwili kiedy skończyło sie wino.
Nie mieliśmy w barku nic więcej więc posłały mnie po ... dwie flaszki Wyborowej .
Przychodze ci ja z tą Wyborową a moja mama i moja dziewczyna baraszkują sobie w najlepsze w pozycji 69.
No cóż się tak gapisz chłopcze woła mama a Anna jej przytakuje - Rozbieraj sie i dołącz do nas.
Rano nie umiałem chodzić taki byłem @@@.an.y
Ale teraz obie wiedzą ile jest wart ich skarb !!!
To takie miłe i przyjemne budzić sie rano z dwoma kobietami swojego życia ! Powodzenia !

IP i czas połączenia logowane. [19764859]
[03.02.2013] 23:06
mamusinek
ja ostatnio mamie zrobiłem minetę a potem wiadomo zabawiliśmy się było cudnie, z moją dziewczyną tak nie jest... ale jakiego orgazmu dostała

IP i czas połączenia logowane. [20205464]
[02.06.2013] 13:54
szperacz  szperacz4@tlen.pl
Moje intymne relacje z moją mamą polegały głównie na dotykaniu jej i wzajemnych pieszczotach kiedy miałem jakieś 7-15 lat wtedy tego nie rozumiałem ale sprawiało to mi wielką przyjemnośc i do dziś mimo że mam 25 lat odczuwam pociąg seksualny do mamy i mimo że mam narzeczoną totzw sentyment pozostał czasem miewam nawetsny miłosne z mamą o których nigdy jej nie wspominałem. .

IP i czas połączenia logowane. [20526942]
[28.07.2013] 10:35
mojapaninetpl
Zapraszamy powazne osoby Forum nie jest kolejna galerią ... tylko osoby prawdziwe, zweryfikowane które lubią to co my... Jedyne takie forum...
Prywatne zdjęcia żon, dziewczyn kochanek koleżanek. Wymiana prywatnych zdjęć między użytkownikami.Tylko prywatne galerie
http://www.mojapani.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [20641532]
[21.08.2017] 23:34
[09.08.2013] 19:01
sadysta z musu
Parę dni po odejściu ojca dałem mamie pierwszy raz pysk ale nie dlatego ,że chciałem tylko dlatego ,że mi kazała .
Ma takie skłonności i kiedy ojciec był z nami to przyzwyczaiłem się do
matki wiszącej na haku pod sufitem z okrwawionym tyłkiem czy plecami.
Po jakimś czasie nie ruszało mnie to zupełnie tak że jadłem sobie spokojnie kiedy ona obok leżała posrana z bólu.
Teraz postanowiła ,że ja zastąpię ojca i słusznie bo po co wtajemniczać w nasze sprawy jakiegoś obcego faceta.
Zatem dałem jej w pysk aż poleciała na fotel ale nie mogłem się zdecydować żeby jak ojciec złapać ją za nogi zedrzeć z niej co tam ma łęcznie z majtkami i zasadzić kolanem kopa prosto w cipkę.
Mama leżała z podniesionymi nogami i czekała na dalszy ciąg a tymczasem ja hamletyzowałem zamiast działać. Wreszcie mama rozdarła się na mnie i odebrała mi wszelkie skrupuły . nie jestem albo raczej nie byłem jakimś matko@@@cę ale teraz wyprowadziłem z piąchy prosto w krok i zamim się posrała drugą ręką zdarłem majtki , zwinąłem w kłąb i wpakowałem jej knebel w pysk. Co tam będe się znęcał bezowocnie dla mnie pomyślałem bo faja mi stała jak sosna . Pociągnąłem ją z fotela rzuciłem na oparcie do tyłu tak że stała przełożona przez oparcie mebla , dzwignąłem kieckę i nim puścił jej paraliż nóg po moim ciosie zasunąłem prosto w tyłek .
@@@ , myślałem ,że mi@@@a oskuruje ,ból był niesamowity teraz zrozumiałem dlaczego pedały smarują dupę wazeliną , matkę aż wbiło w oparcie , rozdarła się ,że nawet knebel nie pomógł .

IP i czas połączenia logowane. [20665744]
[09.08.2013] 19:57
anna 10
do psychiatry zapraszam o ile juz nie zapuzno wybujala fantazja tylko nie w tym kierunku

IP i czas połączenia logowane. [20665820]
[10.08.2013] 13:37
nie miałem tego zamiaru
Po odejściu taty przejąłem z konieczności trochę jego obowiązków jak dbanie o to żeby wszystko działało , wynosiłem śmieci , dbałem o ogrzewanie , sprawdzałem czystośc rewizji i takie tam .
Myślałem ,że robię wszystko co do mnie należy aż tu pewnego razy kiedy odwiedziło nas wujostwo i próbowałem dotrzymywać im towarzystwa rozmowa zeszła na mnie i w pewnym momencie wujek pyta czy dbam o mamę i opiekuję się nią a mama mu na to ,że robię wszystko jak to dziecko.
Cały dzień myślałem o co jej chodzi , zwłaszcza ,że wujek wychodząc kilka razy mi powiedział że teraz jestem jedynym mężczyzną i mam dbać o mamę .
Myślałem , myślałem i mi wyszło ,że chodzi o to żebym ją całował jak to robił tata , przytulał ją i z nią także sypiał.
No OK pomyślałem to mogę też robić jak to jest w obowiązkach faceta.
Kiedy drzwi się zamknęły i mama odwróciła się do mnie objąłem ją przytuliłem do siebie i pocałowałem we włosy.
Zaskoczenie było kompletne , chociaż mama uścisk oddała ale , znieruchomiała , nie powiedziała słowa , spojrzała jakoś tak dziwnie i poszła do siebie .
Do wieczora powiedziałem jej jeszcze ,że ślicznie wygląda i że bardzo mi się podoba jak tata. Byłem bardzo z siebie zadowolony .
Wieczorem jak się już umyłem i przebrałem w piżamę poszedłem do niej zamiast do siebie , wpakowałem się jej do łózka i obejmując ją zasnąłem . Nawet nie pamiętam za bardzo co mówiła .
Jak się obudziłem mama poszła już do pracy więc posprzątałem jak to robił tata, pozbierałem jej rzeczy bo zawsze bałaganiła , zasłałem łózko i poszedłem do szkoły .
Czekałem na nią pod biurami i kiedy wyszła uśmiechąłem się i poszliśmy do domu po drodze robiąc zakupy . W domu zrobiłem to co tata czyli cmoknąłem ją w policzek .
Mama widocznie nie chciała sprowadzać mnie na ziemię bo zachowywała się tak jak gdybym faktycznie był swoim ojcem. Pewnie myślała ,że to taka dziecięca zabawa a potem mi przejdzie, widok posprzątanych dessous zdziwił ją ale zachowała spokój. Jakoś tak po dwóch tygodniach
między nami była taka chemia ,że jak wszedłem do łazienki kiedy się kąpała to pozwoliła mi umyć sobie plecy ale dopiero po tym jak założyła na siebie majtki. Myłem te plecy i myłem i coraz bardziej wjeżdżałem pod gumę tych majtek ale ich nie ściągnąłem. Zanim dokończyłem mama odwróciła się do mnie przodem i poprosiła żebym ją opłukał co zrobiłem , strasznie stała mi fujara. oj strasznie.
tego wieczora kiedy przytulony do jej pleców nie mogłem zasnąć a stojący siusiak dosłownie nie dawał się zgiąć usłyszałem jak mówi : Synku szkoda żebyśmy sypiali ze sobą tak bezowocnie , odwróciła się do mnie twarzą i poczułem jak mi ściąga spodenki . Ten pierwszy raz mi nie wyszedł , nim majtki dotarły do kolan już się spuściłem

IP i czas połączenia logowane. [20666625]
[11.08.2013] 00:51
jaco1
"nie miałem tego zamiaru"
fajnie piszesz napisz bardziej szczegółowo

IP i czas połączenia logowane. [20667513]
[11.08.2013] 10:43
globtr1
a ja bym zrobil teraz laske jakiemus mlodemu globtr1@onet .pl

IP i czas połączenia logowane. [20667754]
[04.10.2014] 11:38
Prospodniarkow
Bardzo ciekawy temat.

IP i czas połączenia logowane. [21382623]
[14.10.2014] 01:22
xxxxxxx
Moja mama też się parę razy przy mnie przebierała, błyskając trochę futerkiem i rozpuszczając swoje cudowne ogromne cycuchy, ale byłem wtedy w podstawówce i zdaje się, że miała obawy, czy się psychicznie zupełnie dobrze rozwijam. Kiedyś, przy innej okazji, gdy obydwoje byliśmy ubrani, miałem wzwód i nie mogłem go opanować nawet gdy na mnie patrzyła. Zapytała co mam w kieszeni spodni i sięgnęła tam ręką. Oboje zrobiliśmy się strasznie zakłopotani. Przeprosiła mnie. Ona najwidoczniej uświadomiła sobie, że wszystko ze mną w porządku i nigdy więcej przy mnie się już nie przebierała.

IP i czas połączenia logowane. [21397332]
[05.03.2015] 14:19
turystka 40
xxxxxxx (14.10.2014.14 01:22):
Moja mama też się parę razy przy mnie przebierała, błyskając trochę futerkiem i rozpuszczając swoje cudowne ogromne cycuchy, ale byłem wtedy w podstawówce i zdaje się, że miała obawy, czy się psychicznie zupełnie dobrze rozwijam. Kiedyś, przy innej okazji, gdy obydwoje byliśmy ubrani, miałem wzwód i nie mogłem go opanować nawet gdy na mnie patrzyła. Zapytała co mam w kieszeni spodni i sięgnęła tam ręką. Oboje zrobiliśmy się strasznie zakłopotani. Przeprosiła mnie. Ona najwidoczniej uświadomiła sobie, że wszystko ze mną w porządku i nigdy więcej przy mnie się już nie przebierała.

Wiele lat temu jak byłam jeszcze nastolatką mój tata jeżdził na tirach, przed każdym wyjazdem kochali się z mamą całą noc, wiele razy ich podglądałam i pieściłam swoją cnotliwą jeszcze i bez włosków @@@eczkę, pewnego razu wróciłam do domu wcześniej bo nie było nauczyciela, zaskoczył mnie bałagan w korytarzu, na podłodze leżało ubranie mojej mamy i jakieś męskie ubranie, myślałam że to tata wrócił i wyposzczony rucha matkę, zaskoczyło mnie tylko głośne jęczenie matki czego z tatą nigdy nie robiła tylko leżała spokojnie aż tata skończy, z ciekawości zajrzałam przez uchylone drzwi, i oczy mi w kole stanęły, matkę ruchał jakiś obcy facet w pokoju na dywanie, leżeli do mnie tyłem, matka wysoko podniosła nogi do góry i podnosiła dupę jak ten facet wpychał jej@@@a w @@@ę, miał bardzo grubego i na pewno długiego bo nie wchodził cały w @@@ę mamy, chociaż ona jęczała i chciała aby jej wepchał całego, na pewno miał dużo większego od taty, przypomniały mi się te jęki matki jak taty nie było w domu to często w nocy takie były tylko nie chciało mi się ich podglądać, byłam zła na mamę za to że zdradza tatę, teraz po wielu latach, kiedy sama zdobyłam już duże doświadczenie z różnymi kutasami wiem że tata nie zaspokajał jej swoim małym ptaszkiem, ja tak jak i ona potrzebuję dużego rozmiaru bo tylko taki mnie zaspokaja.

IP i czas połączenia logowane. [21653964]
[22.05.2015] 00:16
abs
mamusinek (13.02.2013.03 23:06):
ja ostatnio mamie zrobiłem minetę a potem wiadomo zabawiliśmy się było cudnie, z moją dziewczyną tak nie jest... ale jakiego orgazmu dostała

taa, a potem karuzela się zatrzymała...

IP i czas połączenia logowane. [21778177]
[22.05.2015] 00:20
abs
Kolejna tania ściema jakiegoś napalonego @@@a.

IP i czas połączenia logowane. [21778179]
[22.05.2015] 11:28
LIDZIUNIA
abs (15.05.2015.22 00:20):
Kolejna tania ściema jakiegoś napalonego @@@a.

Totalna bzdura, chore fantazje starego impotenta.

IP i czas połączenia logowane. [21778525]
[15.06.2015] 11:50
Jarko
Mogę się podzielić swoim doświadczeniem w tym temacie.Mieszkam tylko z mamą.Jestem jedynakiem.Ojciec odszedł od nas dawno temu nawet go nie pamiętam.Mama jest całkiem atrakcyjna.Szczupła o średnich piersiach.Z tego co zauważyłem nie lubi zbytnio się depilować.Ledwie pare razy widziałem coś więcej..No i najważniejsze.Spaliśmy w jedny łóżku aż do mniej więcej moich czternastych urodzin.Może to była nadopiekunczośc.Sam nie wiem.Tuliłem się wtedy do niej mocno,czasem ja wykładałem na nią noge czasem ona na mnie.Kiedyś jak była wypita dośc mocno powiedziała że"Szkoda że jestem jej synem" z usmiechem..Do dzisiaj nie wiem o co jej chodziło.....Bardzo miło wspominam ten czas wspólnego sypiania.Nie będe pisał nie prawdy i głupot.Mama spała w piżamie,spodnie z długimi nogawkami a latem krótkie.Miała na na sobie majtki.Góra też od piżamy ale pod to nie zakładała stanika.

IP i czas połączenia logowane. [21816094]
[15.06.2015] 12:07
ruchaczo2
ja swoją posuwam

IP i czas połączenia logowane. [21816117]
[15.06.2015] 12:28
Jarko
Ruchaczo ja poważnie a Ty nie specjalnie

IP i czas połączenia logowane. [21816143]
[15.06.2015] 14:07
LIDZIUNIA
Jarko (15.06.2015.15 12:28):

Chyba wam się w dupach po przewracało

IP i czas połączenia logowane. [21816330]
[15.06.2015] 14:17
Jarko
LIDZIUNIA (15.06.2015.15 14:07):
Jarko (15.06.2015.15 12:28):

Chyba wam się w dupach po przewracało

Wszystko jest ok.To oni piszą że ruchali rżneli swoje matki ja nic takiego nie mówie

IP i czas połączenia logowane. [21816349]
[03.11.2015] 15:08
Qrusaderos
Ponoć przyslowie mówi "Nic co ludzkie nie jest obce"???
A tu czytam : jesteście chory....,chyba wam się w dupach poprzewracało...itp,itd.////

IP i czas połączenia logowane. [22046121]
[03.11.2015] 15:10
Qrusaderos
takie to dziwne ,że ktoś ... z kimś... naweet w rodzinie???

IP i czas połączenia logowane. [22046126]
[03.05.2016] 13:55
Westar
http://lovelylife.pl - Jeżeli chcecie być dobrą mamą, to może warto zapoznać się z tymi radami.

IP i czas połączenia logowane. [22295779]
[20.03.2017] 12:35
janek z mazur
Ja mamusi mojej całowałem stopy jak ojciec leżał po zawale w szpitalu. Nawet prałem mamy majteczki jak wieczorem przebierała się do spania to prosiła o wypranie.

IP i czas połączenia logowane. [22684485]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat