o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moralność i etyka
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie jest miejsce idiotów na tym świecie?

[06.01.2009] 00:34
jakistam21
Nie jestem mądry, ani błyskotliwy, wogóle kiepsko mi idzie uczenie sie, nie ma żadnych talentów, czy jakiś niesamowitych zdolności, a to znaczy że mam marne szanse na kariere zawodową czy coś w tym stylu.
Pozostaje mi jakaś praca za marne grosze - o ile przy moim stopniu nieobowiązkowości będę w stanie sie utrzyma chociażby w tesco jako sprzątacz. Myślicie że ludzie (w tym ja) powszechnie uznawani za idiotów (albo jak tam wolicie) mają szanse na cokolwiek więcej od życia, czy pozostaje mi się zabić?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.01.2009] 00:37
możesz w totka wygrać
żartowałem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14134653]
[07.01.2009] 12:06
berlin west
takim czlowiekiem jestes jak o sobie myslisz

IP i czas połączenia logowane. [14142236]
[07.01.2009] 17:34
lalala222
według tego co mówisz, to np każdy mogłby być taki jaki by tylko zapragnał, a wystarczało by mu myślenie o sobie że taki jest, a nie wystarczy, bo potrzebne są chęci, a jeszcze jeśli chciałbyś być mądry i wiedzieć dużo (też nie wystarczy myślec że tak jest) to trzeba dołożyć do tych chęci jeszcze troche tego co się w życiu nauczyliśmy, a to jak dużo się nauczymy w dużej mierze zależy od tego z czym się urodziliśmy (np. inteligencja, którą w sumie można ćwiczyć i rozwijac ale nie każdy człowiek na świecie ma takie same możliwości).
Podsumowując twoje stwierdzenie jest mocno przesadzone

IP i czas połączenia logowane. [14144334]
[07.01.2009] 19:45
zapach_slonca84
w sejmie ?!

IP i czas połączenia logowane. [14145308]
[24.03.2017] 15:06
[08.01.2009] 15:51
na luzie
Nadajesz się do rządu !

IP i czas połączenia logowane. [14150623]
[09.01.2009] 12:28
maciejqq
Zamiast rozpaczać nad sobą weź się do roboty...

IP i czas połączenia logowane. [14156279]
[09.01.2009] 21:46
Co do tematu
sądzę,że każdy ma szansę na lepszą pracę jak jest po średnim,choć zdarza się,że nie każdy ma pieniądze na naukę,by ukończyć studia,ale w głowie ma tyle,że po studiach nawet ich nie mają-poprostu trzeba mieć talent od urodzenia,a co niektórzy z talentami się marnują
ale co robią powiązania...

IP i czas połączenia logowane. [14160126]
[10.01.2009] 12:31
berlin west
dlatego... potrzebny jest zdrowy rozsadek ,a zeby palma nie odbila to niezbedna jest pokoralpl

IP i czas połączenia logowane. [14162645]
[10.01.2009] 12:35
berlin west
dlatego!! potrzebny jest zdrowy rozsadek a zeby ci palma nie odbila pokora

IP i czas połączenia logowane. [14162668]
[12.01.2009] 19:23
sprawiedliwaaaaa
Znam ,,rzesze''sprzątaczek szalenie pewnych siebie,salowych itp.,tak jak lekarzy,dziennikarzy,nauczycieli,prostytutek i przestępców.Jeśli nie jesteś obowiązkowy nie zamartwiaj się .Ci,co nie są obowiązkowi na prawde nigdy się tym nie zamartwiają.To zależy od poczucia wartości,ludzi wśród,których żyjemy,zawsze możesz awansować lub poznać innych ludzi.Znam takie przypadki jutro może zacznę o tym pisać coś więcej.Raczej nie.
Coś mi zbyt składnie piszesz jak na taką ostatnią niemotę.

IP i czas połączenia logowane. [14178304]
[13.01.2009] 22:15
jakistam21
sprawiedliwaaaaa (09.01.12 19:23):
Coś mi zbyt składnie piszesz jak na taką ostatnią niemotę.

Bo nie jestem imbecylem pisząc idiota mam na myśli to, że po prostu jak to napisałem wczesniej nie jestem mądry, błyskotliwy i nie mam żadnych talentów. Poprostu nie umiem się uczyć. Umiem udawać że jestem mądry, tutaj nie chodzi o to że jestem ofermą. Po prostu cięzko mi przychodzi zdobycie wykształcenia.. Nie radze sobie z nauką nie przez lenistwo (chociaz czasem się zdarza że mi sie nie chce, nie ukrywam) tylko dlatego, ż ekiedy się uczę nic mi po tym nie zostaje w głowie, każdy sprawdzian, test, egzamin to straszny problem, który bardzo często (bardzo) jest nie do przeskoczenia. O to mi chodzi kiedy piszę idiota, chodzi mi o osobę nie posiadającą większej wiedzy na żaden (specyficzny lub nie) temat. Jestem tez mało cwany i sprytny więc ominięcie wymogów wykształcenia i dostanie się na jakąś lepszą posadkę jest bardzo trudne.

Dodam jeszcze bo widzę, że wzbudziłem jakies tam zainteresowanie, chociaż nie zostalem całkowicie zrozumiany - nie jestem w żaden sposób chory i nie mam jakiś chorób, które mogłyby wpływac na moją pamięc czy uczenie się - wiem, bo sowjego czasu bardzo się tym martwiłem i poszedłem do lekarza, który zlecił różne badania i stwierdził, że nic mi nie jest zalecając jakieś tabletki ogólnodostępne na poprawe koncentracji.

IP i czas połączenia logowane. [14187741]
[16.01.2009] 07:11
sprawiedliwaaaaa
Wszyscy ci którzy twierdzą,że ktoś taki jest idiotą lub jest nienormalny albo twierdzą,że ktoś inny tak mówi o takich jak Ty powinni nie posiadac potomstwa gdyz nie sądzę,że na to zasługują poprzez swą podłość całkowicie nieuzasadnioną zresztą.

Ja pracuję aż ze zbyt pewnymi siebie sprzątaczkami,szczególnie jedną nie chodzi tu o poczucie niższości ale aby komuś nie odbijała palma.Jeżeli komuś odbija lepiej aby tym bardziej nie posiadał żadnych zdolności ale nie piszę w tym momencie ,,Broń Boże o Tobie'',POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [14201914]
[16.01.2009] 07:12
sprawiedliwaaaaa
kierowcą nie możesz zostac?

IP i czas połączenia logowane. [14201915]
[16.01.2009] 20:18
straszny anioł
możesz w totka wygrać (09.01.06 00:37):
żartowałem
wygrasz tylko jak będziesz grał idź własną drogą

IP i czas połączenia logowane. [14205276]
[22.01.2009] 21:33
konwaliowak
Czytałam książkę o kobiecie.Jej psychoterapeuta czy ktoś taki pisał,że mimo to,że była ekonomistą i zdolnym fachowcem w swej dziedzinie; była przez otoczenie w pracy traktowana bardzo złośliwie tak,że zaczęła mieć z czasem myśli samobójcze.W dodatku opiekowała się chorą matką.Była to książka popularno-naukowa,niestety tytułu nie kojarzę.Jeżeli to Cię uskrzydli?

IP i czas połączenia logowane. [14241902]
[07.10.2009] 06:48
qjdoqs
Dobre, naprawdę dobre! Mój drogi gdybyś naprawdę był głupcem to nigdy byś o tym nie pozwiedzał, ponieważ dystans do siebie i samokrytyka są oznaką inteligenci. A poza tym z rozum to jest coś. czego nikomu nie brakuje, a im większy imbecyl tym mądrzejszy. Dowód – obejrzyj sobie obrady sejmu. Ale żart dobry, sama lubię nieraz wetknąć kij w mrowisko.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15599010]
[07.10.2009] 12:37
ciekberlin west
qjdoqs (09.10.07 06:48):
Dobre, naprawdę dobre! Mój drogi gdybyś naprawdę był głupcem to nigdy byś o tym nie pozwiedzał, ponieważ dystans do siebie i samokrytyka są oznaką inteligenci. A poza tym z rozum to jest coś. czego nikomu nie brakuje, a im większy imbecyl tym mądrzejszy. Dowód – obejrzyj sobie obrady sejmu. Ale żart dobry, sama lubię nieraz wetknąć kij w mrowisko.
Pozdrawiam

Masz świętą rację a propos sejmu.
Przypomnij mi, proszę, kto ma tam większość?

IP i czas połączenia logowane. [15599923]
[08.10.2009] 16:20
qjdoqs
ciekberlin west (09.10.07 12:37):
qjdoqs (09.10.07 06:48):
Pozdrawiam

Masz świętą rację a propos sejmu.
Przypomnij mi, proszę, kto ma tam większość?

Jak to kto? Żyjesz w demokraci i nie wiesz że demokracja to rządy LUDU, stąd masz religie katolicką czyli powszechną, kulturę masową czyli kulturę mas, język volgare, ittp. Wszędzie panuje kicz, czyli wszystko udaje coś czym nie jest.
A co do wątku to mam pomysł ZOSTAŃ TY SOBIE POSŁEM, w kraju gdzie spełnia się sen amerykański, czyli od elektryka do prezydenta, od nauczyciela do premiera i tak dalie, wystarczy wiedzieć przez który płot skakać. ZAWÓD POLITYTYK tak brzmi moja propozycja dla założyciela topiku

IP i czas połączenia logowane. [15604796]
[24.10.2009] 12:51
max01.55
Z tekstu który napisałeś można wnioskować że nie jesteś głupi tylko sam o sobie tak myślisz. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15681643]
[06.01.2010] 12:39
WOLNY DZIKUS
PIERWSZYM KROKIEM DO WIEDZY JEST UZNANIE ŻE NIE WIE SIĘ NIC. PIERWSZYM KROKIEM DO BYCIA KIMŚ JEST UZNANIE, ŻE JEST SIĘ NIKIM. LECZ WÓWCZAS NALEŻY IŚĆ DO PRZODU, BO MYŚLENIE O SAMOBÓJSTWIE JEST KROKIEM W TYŁ.

IP i czas połączenia logowane. [16054668]
[09.02.2010] 13:58
pikus-a
zdolni.maja.te.same.problemy.kiedys.byla.alternatywa.ambicje .albo.pieniadze.liczy.sie.przebicie-za.jednego.centa.20.dola row.handel.i.przenoszenie.towaru.przez.granie-mrowki,chrl.na .przyklad.

IP i czas połączenia logowane. [16240203]
[09.02.2010] 16:51
kosmos...123
http://infobot.pl/r/1DGL ja nie moge ! jak to mozliwe

IP i czas połączenia logowane. [16241089]
[01.03.2010] 22:27
Obserwatorrrr
Nie przyznawaj sie , kupuj GW i ogladaj TVN -na pewno zmądrzejesz i będziesz za takiego uchodził , a jak będziesz jeszcze nienawidziła publicznie PiSu to jesteś yteligent całą gębą .

IP i czas połączenia logowane. [16331869]
[23.05.2010] 02:33
pawel_k.85
tylko na pustynii żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

Zbieram na Citroen C6
www.citroen.pl/citroen-c6/

IP i czas połączenia logowane. [16705322]
[23.05.2010] 23:04
Rekine finansjery
jesteś tylko wołem roboczym służącym nam - rasie panów z Wall Street Jestem członkiem tajnego stowarzyszenia międzynarodowych bankierów którzy poprzez sztuczne kreowanie krachów giełdowych, wywoływanie wojen oraz manipulacje medialne planują utworzyć nowy porządek na świecie. Nie ukrywam że jestem też wysoko postawionym czcigodnym mistrzem loży wolnomularskiej 33-ciego stopnia, na którym to szczeblu zasiadają tylko czystej reptiliańskiej krwi panowie i władcy wszechświata a członkowie rodzin królewskich i światowi liderzy jak G.W. Bush są marionetkami w moich rękach. Jako reptiliański humanoid posiadam też liczne nadprzyrodzone zdolności takie jak poruszanie się między wymiarami, czerpanie energii kosmicznej i kontrola umysłu.

IP i czas połączenia logowane. [16708396]
[05.09.2016] 18:09
OhPatty
Całe życie zastanawiam się nad tą kwestią w swoim kontekście.

IP i czas połączenia logowane. [22434751]
[28.12.2016] 23:05
Olek92222
Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 200 000 zł. Zapraszam Olek 668 810 547

IP i czas połączenia logowane. [22577518]
[29.12.2016] 09:54
w dupie z twoją lichwą
i z tobą. Wypierrdalaj

IP i czas połączenia logowane. [22577840]
[11.01.2017] 22:14
Taaa...
Gdzie jest miejsce idiotów na tym świecie?Może politykiem zostań

IP i czas połączenia logowane. [22597781]
[12.01.2017] 12:41
Hehehe!
Taaa... (17.01.2017.11 22:14):
Gdzie jest miejsce idiotów na tym świecie?Może politykiem zostań

Rada spóźniona o 8 lat. Już dawno skoczył.

IP i czas połączenia logowane. [22598272]

» Odpowiedz na ten temat