o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

opinie dialog - pomożcie

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[30.12.2008] 00:01
marma
witam,

potrzebuje zebrac opinie o dialogu, sama nie mialam z nim wczesniej do czynienia (tylko z tp), a teraz przyszli do nas przedstawiciele firmy, ze chca zakladac w wiosce linie dialogu i musza wiedziec ile bedzie na to chetnych, i chcialabym wiedziec czy dialog jest rzetelna firma, glownie chodzi mi tu o dostawe internetu bo z telefonu malo korzystam

powiedzcie, jakie macie z nimi doswiadczenia

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.01.2009] 00:41
danielkiel
las chetnych sie poderwal do odpowiadania Tobie na pyt

nie mialem za wiele do czynienia z dialogiem, ale z tego co wiem sam to jako firma wychodzaca z cienie tp, jest na tyle dobra organizacja ze potrafi przyciagnac od tp do siebie klientow i ich utrzymac,

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14107840]
[02.01.2009] 00:44
danielkiel
a jesli idzie o kladzenie kabli, to juz nie wszystko zalezy od dialogu jak w tym przypadku, to przeciez nie on wykonuje roboty, tylko jakis pod wykonawca, i miejmy nadzieje ze on kichy nie odwali, a co do reszty ja juz bym si enie martwil

pzdr

IP i czas połączenia logowane. [14107856]
[03.01.2009] 00:38
bambaramba
ale wioska to tak w przenośni czy naprawdę?
bo żeby w wiosce chcieli zakładać linie to wydaje mi się nieprawdopodobne...

IP i czas połączenia logowane. [14114695]
[05.01.2009] 19:21
marma
wioska w moim przypadku ma prawa miejskie jest to miasteczko ok 10tys polozenej na trasie miedzy wiekszymi, ale to nie jest sednem tematu, jesli oni chca to mnie nie wnikac czy sie oplaca, co nie ?

IP i czas połączenia logowane. [14132234]
[24.10.2014] 12:18
[05.01.2009] 19:27
marma
danielkiel (09.01.02 00:44):
a jesli idzie o kladzenie kabli, to juz nie wszystko zalezy od dialogu jak w tym przypadku, to przeciez nie on wykonuje roboty, tylko jakis pod wykonawca, i miejmy nadzieje ze on kichy nie odwali, a co do reszty ja juz bym si enie martwil

pzdr

no tak, rozumiem, dzieki, zgadzam sie inne kwestie moga zalezec od podwykonawcow, ale mysle ze docelowo jakos transmisji danych zalezy tu od uslugodawcy, i to wlasnie na opiniach o dialogu mi zalezy

pzdr

IP i czas połączenia logowane. [14132284]
[05.01.2009] 20:01
pawel_k.85
czytalem dzis opinie na forum gazety,ze zdazaja sie sytuacje, kiedy w sytuacjach gdy ktos ma internet na linii tp, ale usluge od jakiejs innej firmy,, to tepsa potrafi ''przycinacc'' na linii tak ze net sie rozlacza itp, i wychodzi wtedy ze to wina tej drugiej firmy, slyszeliscie o takich zdazeniach, myslicie ze dzis moze cos takiego miec miejsce? żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

IP i czas połączenia logowane. [14132571]
[05.01.2009] 23:46
bambaramba
marma (09.01.05 19:21):
wioska w moim przypadku ma prawa miejskie jest to miasteczko ok 10tys polozenej na trasie miedzy wiekszymi, ale to nie jest sednem tematu, jesli oni chca to mnie nie wnikac czy sie oplaca, co nie ?

no to calkiem mozliwe, ze moga linie zalozyc, pewnie ona tam juz jest nawet, laczy dwa miasta. nie nam wnikac w opłacalność, slusznie. ale trzeba dokladnie zapoznac sei z oferta i wtedy sobie stwierdzisz czy sie oplaca

IP i czas połączenia logowane. [14134383]
[05.01.2009] 23:47
bambaramba
pawel_k.85 (09.01.05 20:01):
czytalem dzis opinie na forum gazety,ze zdazaja sie sytuacje, kiedy w sytuacjach gdy ktos ma internet na linii tp, ale usluge od jakiejs innej firmy,, to tepsa potrafi \'\'przycinacc\'\' na linii tak ze net sie rozlacza itp, i wychodzi wtedy ze to wina tej drugiej firmy, slyszeliscie o takich zdazeniach, myslicie ze dzis moze cos takiego miec miejsce?

myślę, ze to ściema. bo nawet dajmy na to na jednej lini są dwa budynki- w jednym wszyscy na tp a drugim na dialogu- to co przycinają wszystkim? to niemożliwe

IP i czas połączenia logowane. [14134396]
[09.01.2009] 01:10
pawel_k.85
bambaramba (09.01.05 23:47):
czytalem dzis opinie na forum gazety,ze zdazaja sie sytuacje, kiedy w sytuacjach gdy ktos ma internet na linii tp, ale usluge od jakiejs innej firmy,, to tepsa potrafi \\\'\\\'przycinacc\\\'\\\' na linii tak ze net sie rozlacza itp, i wychodzi wtedy ze to wina tej drugiej firmy, slyszeliscie o takich zdazeniach, myslicie ze dzis moze cos takiego miec miejsce?

myślę, ze to ściema. bo nawet dajmy na to na jednej lini są dwa budynki- w jednym wszyscy na tp a drugim na dialogu- to co przycinają wszystkim? to niemożliwe

a ja mysle ze to mozliwe,
jak nie placisz rachunko to cie odlaczaja, czy blokuja tymczasowo, a na tej samej linii jest rzetelny sasiad, to jak ciebie odcieli to jego tez bo na tym samym kablu jest, no jasne ze nie?

wiec jak moga ciebie indywidualnie odlaczyc, to takze moga Ci np ograniczac predkosc neta, żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

IP i czas połączenia logowane. [14154183]
[09.01.2009] 17:56
bambaramba
pawel_k.85 (09.01.09 01:10):
bambaramba (09.01.05 23:47):
czytalem dzis opinie na forum gazety,ze zdazaja sie sytuacje, kiedy w sytuacjach gdy ktos ma internet na linii tp, ale usluge od jakiejs innej firmy,, to tepsa potrafi \\\\\\\'\\\\\\\'przycinacc\\\\\\\'\\\\\\\' na linii tak ze net sie rozlacza itp, i wychodzi wtedy ze to wina tej drugiej firmy, slyszeliscie o takich zdazeniach, myslicie ze dzis moze cos takiego miec miejsce?

a ja mysle ze to mozliwe,
jak nie placisz rachunko to cie odlaczaja, czy blokuja tymczasowo, a na tej samej linii jest rzetelny sasiad, to jak ciebie odcieli to jego tez bo na tym samym kablu jest, no jasne ze nie?

wiec jak moga ciebie indywidualnie odlaczyc, to takze moga Ci np ograniczac predkosc neta,

ja wierze w niektóre instytucje rządowe. takie sprawy należy zgłaszać do uokik-u jeżli mogą zachodzić podejrzenia, ze dostajemy usługe o niższej wartości niż ta za którą płacimy

IP i czas połączenia logowane. [14158559]
[10.01.2009] 01:03
G002
uokik niewiele moze zrobic jezeli to prawda ze tp nie przysyla odpowiedniej predkosci bo nie mają jak tego sprawdzić

IP i czas połączenia logowane. [14161489]
[10.01.2009] 17:28
bambaramba
G002 (09.01.10 01:03):
uokik niewiele moze zrobic jezeli to prawda ze tp nie przysyla odpowiedniej predkosci bo nie mają jak tego sprawdzić

uokik ma chronic konsumentów więc mają teoretycznie sposoby, nie zaszkodziłoby spróbować

IP i czas połączenia logowane. [14164366]
[11.01.2009] 12:32
Vinifera
Jestem w Dialogu,mam internet ,telefon i od listopada telewizję.Telewizja jest testowana więc za 30 kanałów płace 10% ceny. przez 2 miesiace ,dalej też są zniżki.Dialog jest ciekawy zawsze coś się dzieje,co i rusz są jakieś promocje,W progra\mie partnerskim zbiera sie punkty za które można kupić różne rzeczy lub odjąć od rachunku.Jest ok.

IP i czas połączenia logowane. [14168443]
[11.01.2009] 17:28
bambaramba
Vinifera (09.01.11 12:32):
Jestem w Dialogu,mam internet ,telefon i od listopada telewizję.Telewizja jest testowana więc za 30 kanałów płace 10% ceny. przez 2 miesiace ,dalej też są zniżki.Dialog jest ciekawy zawsze coś się dzieje,co i rusz są jakieś promocje,W progra\\mie partnerskim zbiera sie punkty za które można kupić różne rzeczy lub odjąć od rachunku.Jest ok.

dlugo trwalo zalatwianie?

IP i czas połączenia logowane. [14170218]
[11.01.2009] 17:40
bambaramba
i jeszcze jedno. jak jakość neta? sprawdz na speedtescie jesli nei sprawdzales do tej pory i porownaj z tym co powinno byc.

IP i czas połączenia logowane. [14170319]
[11.01.2009] 22:00
paulajna
mam dialog. 2mb/s na trzy komputery. dziala dobrze i nie mielismy jeszcze nawet godziny bez neta, polecam

IP i czas połączenia logowane. [14172263]
[12.01.2009] 20:24
bambaramba
paulajna to ty też sprawdz na speedtest.net i podaj dane

IP i czas połączenia logowane. [14178924]
[14.01.2009] 00:31
pawel_k.85

no wlasnie, ja majac internet w miescie z sieci, nie moge firmie udowodnic ze net jest wolniejszy niz ma byc, co zrobie test i wysle im printscreena to po dwoch tyg sie pytaja czy juz dobrze

porazka żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

IP i czas połączenia logowane. [14188649]
[14.01.2009] 00:34
pawel_k.85
Jestem w Dialogu,mam internet ,telefon i od listopada telewizję.Telewizja jest testowana więc za 30 kanałów płace 10% ceny. przez 2 miesiace ,dalej też są zniżki.Dialog jest ciekawy zawsze coś się dzieje,co i rusz są jakieś promocje,W progra\\mie partnerskim zbiera sie punkty za które można kupić różne rzeczy lub odjąć od rachunku.Jest ok.
i to jest pozytywny obraz zadowolonego klienta zeby wszyscy byli tacy uszczesliwieni

a ta tv w dialogu to leci przez linie telefoniczne czy jak? w jakosci hd? żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

IP i czas połączenia logowane. [14188661]
[14.01.2009] 00:36
pawel_k.85
bambaramba (09.01.12 20:24):
paulajna to ty też sprawdz na speedtest.net i podaj dane

bambaramba a jaki ty masz net, ze tak wypytujesz z zaciekawieniem? żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

IP i czas połączenia logowane. [14188669]
[14.01.2009] 00:40
bambaramba
pawel_k.85 (09.01.14 00:31):

no wlasnie, ja majac internet w miescie z sieci, nie moge firmie udowodnic ze net jest wolniejszy niz ma byc, co zrobie test i wysle im printscreena to po dwoch tyg sie pytaja czy juz dobrze

porazka

fajnie, że w ogole pytają. z sieci znaczy z kablówki?

IP i czas połączenia logowane. [14188677]
[16.01.2009] 18:06
Vinifera
bambaramba (09.01.11 17:28):
Jestem w Dialogu,mam internet ,telefon i od listopada telewizję.Telewizja jest testowana więc za 30 kanałów płace 10% ceny. przez 2 miesiace ,dalej też są zniżki.Dialog jest ciekawy zawsze coś się dzieje,co i rusz są jakieś promocje,W progra\\\\mie partnerskim zbiera sie punkty za które można kupić różne rzeczy lub odjąć od rachunku.Jest ok.

nie, wszystkie oferty wyszły od Dialogu,telewizją byłam totalnie zaskoczona gdy zadzwonili i spytali czy chce,oczywisvcie chciałam zwłaszca że zamiast dwóch mediów mam trzy a rachunki są mniejsze,od razu poprosiłam o symulacje.pozdr

IP i czas połączenia logowane. [14204620]
[18.01.2009] 02:33
pawel_k.85
bambaramba (09.01.14 00:40):

no przeciez napisalem ze z sieci, z lanet dokladnie,
jak zbadam pred kilkoma serwisami i wysylam im wyniki to oni po kilki dniach napisza zebym sprawdzil ich narzedziem, i na tym wychodzi na 5, a ja widze przeciez ze wolniej chodzi, ale nic zrobic nie moge
a juz szczytem bylo jak odpisali mi po dwoch tyg i spytali czy nadal jest zle żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

IP i czas połączenia logowane. [14212269]
[18.01.2009] 02:35
pawel_k.85
Vinifera (09.01.16 18:06):

nie, wszystkie oferty wyszły od Dialogu,telewizją byłam totalnie zaskoczona gdy zadzwonili i spytali czy chce,oczywisvcie chciałam zwłaszca że zamiast dwóch mediów mam trzy a rachunki są mniejsze,od razu poprosiłam o symulacje.pozdr

a jak ta tv dziala, ? to jak polsat cyfrowy?
ile masz kanalow,? ogladane tylko na ompie czy na tv?

i wogole czy to sie oplaca, bo teraz jak widzielm to wszystkie telefonie robia boom na te telewizje

pzdr żyj pełnią życia, nie oglądaj sie za siebie! - to niebezpieczne jest...

IP i czas połączenia logowane. [14212273]
[21.01.2009] 20:04
bambaramba
bambaramba (09.01.11 17:28):
Jestem w Dialogu,mam internet ,telefon i od listopada telewizję.Telewizja jest testowana więc za 30 kanałów płace 10% ceny. przez 2 miesiace ,dalej też są zniżki.Dialog jest ciekawy zawsze coś się dzieje,co i rusz są jakieś promocje,W progra\\\\\\\\mie partnerskim zbiera sie punkty za które można kupić różne rzeczy lub odjąć od rachunku.Jest ok.

a to taka telewizja jak te co sie kupuje tuner i karte i odbiera sie paredziesiat kanałow bez opłat juz tylko trzeba ten tuner kupic. to w sumei lepiej tak jak ty masz. fajnie, fajnie

IP i czas połączenia logowane. [14234769]
[21.01.2009] 20:05
bambaramba
pawel_k.85 (09.01.18 02:33):
bambaramba (09.01.14 00:40):

no przeciez napisalem ze z sieci, z lanet dokladnie,
jak zbadam pred kilkoma serwisami i wysylam im wyniki to oni po kilki dniach napisza zebym sprawdzil ich narzedziem, i na tym wychodzi na 5, a ja widze przeciez ze wolniej chodzi, ale nic zrobic nie moge
a juz szczytem bylo jak odpisali mi po dwoch tyg i spytali czy nadal jest zle

coś nerwowy jesteś moze te ich narzędzie mierzy sygnał wychodzący a nie dochodzący?

IP i czas połączenia logowane. [14234789]
[21.01.2009] 21:48
paulajna
pawel_k.85 (09.01.18 02:35):

a jak ta tv dziala, ? to jak polsat cyfrowy?
ile masz kanalow,? ogladane tylko na ompie czy na tv?

i wogole czy to sie oplaca, bo teraz jak widzielm to wszystkie telefonie robia boom na te telewizje

pzdr

pewnie, ze sie opłaca skoro placi sie 10% ceny

IP i czas połączenia logowane. [14235576]
[22.01.2009] 16:09
Jattaman
http://www.efektcieplarniany.net/?c2=DJSNAJP ER

IP i czas połączenia logowane. [14239830]
[22.01.2009] 23:14
bambaramba

nie śmiecimy panowie, nie śmiecimy- malibu się zachciało pff

IP i czas połączenia logowane. [14242683]
[23.01.2009] 23:32
paulajna
bambaramba- jaki ty porządnicki jakby to był twój wątek.

IP i czas połączenia logowane. [14249712]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat