o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

odchudzanie...

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[15.03.2017] 16:01
Ganko34
ja zdecydowałam się na srimsrea. namówiła mnie fikcyjna sąsiadka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) z która wieczorami wychodzę na pecenie nikotyny widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, czy od nikotyny czy od diety Tapeworm Diet w końcu udało mi się z niej to wydusić. Od jednego i drugiego. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu srimsrea.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22678740]
[15.03.2017] 16:13
Manuela.M
Też bym tak chciała i nie ukrywam, ze licże na podobny wynik. Srisrunox kupiłam dwa miesiące temu, więc do twojego wyniku mi dużo brakuje, nie mniej jak na razie uważam, ze jest tez dobrze bo już waga spadła o 0,3 kilo

IP i czas połączenia logowane. [22678760]
[27.03.2017] 18:41
Klotylda.Z
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Slimunox.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty

IP i czas połączenia logowane. [22692605]
[27.03.2017] 19:35
Liczii
U mnie każda dieta kończyła sie porażka z wyjątkiem Tapeworm Diet.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Srisrunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po 12 miesiącu stosowania pokazała 0,5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to z efektem ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22692682]
[23.04.2017] 21:25
Azteka6
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

IP i czas połączenia logowane. [22718300]
[24.09.2017] 05:16
[24.04.2017] 12:28
suriuszko
Dieta .. od tego zacznijmy. Najlepsza Tapeworm Diet. Do diety Tapeworm Diet w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Srimsrea bo jest sprawdzony i bardzo dużo pracowników firm na forach go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.

IP i czas połączenia logowane. [22718852]
[28.04.2017] 14:05
Fanaberia6
Ja zdecydowałam sie na wspomaganie procesu odchudzania Slimunox-em i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiace wróciłam do swojej normalnej wagi

IP i czas połączenia logowane. [22722450]
[28.04.2017] 17:18
Moncia18
Całkowicie się zgadzam z pisanymi wcześniej przez siebie opiniami na temat Sroreversrim. Sama stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki udało mi się dzięki num osiągnąć. W końcu pokonałam nadwagę i życie stało się piękniejsze, nie męczę się już tak, jestem bardziej sprawna i może to dziwne... ale otwarta na ludzi...

IP i czas połączenia logowane. [22722660]
[01.05.2017] 18:59
Aluta678
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie można kupić. Co do skuteczności, to 3 miesiace pozbyłam się 14 kilo nadwagi

IP i czas połączenia logowane. [22725184]
[02.05.2017] 11:54
Marcelina.H
U mnie efekt jajo po zastosowaniu Srisrunox jest rewelacyjny. 23 miesiace czassu i waga spadłą o 1,2 kilo. Dla mnie to bardzo dużo, a efekt jajo tym bardziej cieszy ze względu na zbliżające się wakacje

IP i czas połączenia logowane. [22725816]
[14.06.2017] 17:25
angielskadama
Ja po prostu zdrowo się odżywiam. I do tego ćwiczę 4 x w tygodniu - efekty już są.

IP i czas połączenia logowane. [22751763]
[14.06.2017] 20:01
walndeka
próbowałam najpierw diet Sranduni, idiotycznej Karolci, Papuziej (Tukana) i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt jajo. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Srimsrea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22751883]
[21.06.2017] 13:14
angielskadama
Dlatego lepiej po prostu zacząć się zdrowo odżywiać. To o wiele lepsze, niż te wydziwiane diety.

IP i czas połączenia logowane. [22756020]
[21.06.2017] 13:26
Melania28
Ja akurat mam pozytywne zdanie na temat Srisrunox.U mnie spadek wagi to 0,1 kilogram tygodniowo.W ciągu trzech miesięcy powinnam schudnąć ok.1,2kg.Nie wiem czy chciałabym chudną więcej bo zbyt duży spadek wagi też jest nie zdrowy a efekt ja-jo murowany.Jest jak jest jeżeli uda mi się schudnąć te 1,2 kg to będę naprawdę zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22756037]

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat