o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

odchudzanie...

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[29.12.2008] 11:00
Elinaa
Jestem wegetarianką... i chciałabym do wakacji schudnąć ok 20kg....jak to zrobić najskuteczniej???
pomocyyy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.12.2008] 11:18
iri
Nieda się schudnąć 20 kg w 6 miesięcy. Mi schudnięcie 20 kg zajeło prawie 2 lata. Wogule co Cię tak naszło by tyle chudnąc ta@@@ /> Najlepiej udaj sie do dietetyka.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14084708]
[29.12.2008] 11:21
Elinaa
Eh..już od dawna próbuję zrzucić ale jakos się nie udaje a chce schudnąć żeby lepiej się czuć
mogłabyś mi napisać co robiłaś żeby schudnąć? proszę

IP i czas połączenia logowane. [14084724]
[29.12.2008] 11:52
iri
Nie robiłam nic szczególnego.
Zawsze rano piłam szklanke wody (wieczorem przed snem też).
Co dziennie (albo prawie codziennie) robiłam ok. godzinny spacer.
Jadłam normalnie, ale najczęsciej zupy (ryżowa, krupnik, z białej fasoli - (bez miesne oczywiście)). Warzywa (kartofle, marchew, zielona fasola, brokuła) jadłam na parze. Na kolacje i śniadanie jem zazwyczaj chleb (ciemny, słonecznikowy, z dyni lub 6 ziarnami) z pastą sojową lub Almette(albo coś podobnego). Albo sałatke warzywną (sałata, zielony ogórek, czerwona cebula itp.).

IP i czas połączenia logowane. [14084870]
[09.01.2009] 14:21
spiriit
iri (08.12.29 11:18):
Nieda się schudnąć 20 kg w 6 miesięcy. Mi schudnięcie 20 kg zajeło prawie 2 lata. Wogule co Cię tak naszło by tyle chudnąc ta@@@ /> Najlepiej udaj sie do dietetyka.

Nie powiem ze da sie schudnac 20 kg w 6 miesiecy ale akurat ja zrzucilam ponad 25kg w 9 miesiecy wiec moze jakby sie zaprzec to wszystko mozliwe?

IP i czas połączenia logowane. [14157267]
[28.07.2017] 08:32
[10.01.2009] 17:47
Elinaa
spiriit (09.01.09 14:21):

Nie powiem ze da sie schudnac 20 kg w 6 miesiecy ale akurat ja zrzucilam ponad 25kg w 9 miesiecy wiec moze jakby sie zaprzec to wszystko mozliwe?
A mogłabyś mi powiedzieć jak to zrobiłaś?..proszę

IP i czas połączenia logowane. [14164469]
[21.01.2009] 23:10
kasia- dietetyk  kasiatek1@tlen.pl
Widze żę niektóre osoby wogole nei znaja sie na tematach odchudzania itp jestem dietetykiem zajmuję się ukłądaniem diet, odchudzaniem pacjętów, i wiem ze schudnac 20 kg w ciagu 6 miesiacy sie oczywiscie da, jesli tylko osoba ktora sie odchudza jest zacieta i ma silna wolę. Zdrowe odchudzanie pozwala schudnac 4 kg w ciagu meisiaca co oznacza ze w ciagu 5 miesiacy powinnas otrzymac swoja wymarzona mase ciała, wielu moich pacjentów tego dokonało, zycze powodzenia, jesli jednak chiałabys to ukłądam takie diety dostosowane do masy ciala wzrostu, aktywnosci fizycznej trybu zycia kazdego z osobna, jesli masz ochote n diete to pisz kasiatek1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [14236304]
[21.01.2009] 23:33
GHunterPL
kasia- dietetyk (09.01.21 23:10):
Widze żę niektóre osoby wogole nei znaja sie na tematach odchudzania itp jestem dietetykiem zajmuję się ukłądaniem diet, odchudzaniem pacjętów, i wiem ze schudnac 20 kg w ciagu 6 miesiacy sie oczywiscie da, jesli tylko osoba ktora sie odchudza jest zacieta i ma silna wolę. Zdrowe odchudzanie pozwala schudnac 4 kg w ciagu meisiaca co oznacza ze w ciagu 5 miesiacy powinnas otrzymac swoja wymarzona mase ciała, wielu moich pacjentów tego dokonało, zycze powodzenia, jesli jednak chiałabys to ukłądam takie diety dostosowane do masy ciala wzrostu, aktywnosci fizycznej trybu zycia kazdego z osobna, jesli masz ochote n diete to pisz kasiatek1@o2.pl

Pacjęta?
Ja pierdyle, kto Ci dał dyplom...
Dobrze że z sensem piszesz.
www.cydr.eu - nowy napój Bogów!
www.pokewars.pl pam pam param pam

http://skocz.pl/tanisposobnatel Doładowanie telefonu za darmo jest możliwe...

IP i czas połączenia logowane. [14236506]
[23.01.2009] 16:13
krisssss
hahahaha może ona skończyła tylko studium na kierunku dietetyka, gdzie nie trzeba było przy zapisie okazywać matury

IP i czas połączenia logowane. [14246767]
[23.01.2009] 20:23
spiriit
Elinaa (09.01.10 17:47):
spiriit (09.01.09 14:21):

A mogłabyś mi powiedzieć jak to zrobiłaś?..proszę

n pocxzatek odcielam wszystkie slodycze i staralam sie ograniczac do 1500 kcal dzinnie a pozniej coraz mniej i mniej.
Potrafilam przetrwac dzien na samych plynach i pomimo ze xiesze sie z rezultatow nie wiem czy poradzilabym to przyjaciolce bo mozna powidziec ze byla to dieta drastyczna.

IP i czas połączenia logowane. [14248389]
[10.02.2009] 10:16
KAMILA.WIĘCEK
20kg?? a czy to troszkę nie za dużo?! ile masz wzrostu i jaką wagę?

IP i czas połączenia logowane. [14360400]
[09.06.2009] 21:57
aleole27  aleole27@tlen.pl
Odchudzanie nie jest wcale proste - podobnie jak przybranie na wadze dla osób, które tego pragną
Polecam stronę http://www.stracbrzuch.yoyo.pl/ dzięki czemu mam wymarzoną sylwetkę oraz waga nie wskazuje zawrotnej cyfry

IP i czas połączenia logowane. [15028617]
[24.06.2009] 10:29
ellena18
Dieta + ćwiczenia i schudniesz

IP i czas połączenia logowane. [15106897]
[09.01.2010] 17:50
niccola2  niccola2@tlen.pl
jestem zwolenniczka diet ustalonych przez dietetyczkę, Tylko indywidualnie dobrana dieta pomoze Ci schudnac, a to co jest dobre dla kogos niekoniecznie dla ciebie..kazdy jest inny...tak samo jak zadne tabletki nie pomogą ci schudnac, polecam dietetyka zeby ustalil jakas diete, a nie truc sie jakimis odchudzaczami. Zresztą niewiele osob wie, że przy tych suplementach trzeba lykac witaminki zeby nie wyjalowic organizmu. ja piję Floradix (zelazo+witaminy) z innego powodu, bo cierpie na krwotoki z nosa i przez to brak mi zelaza, dlatego cenię zdrwie, a przez odchudzanie tez można się nabawić niedoboru zelaza , a objawy nie są przyjemne, także ostroznie z odchudzaczami i dietami stosowanymi bez znajomości tematu i tego, co potrzebuje organizm, bo mozna sie niezle załatwić.

IP i czas połączenia logowane. [16073097]
[12.01.2010] 12:59
mozerfozer
Oczywiście, że dieta i ćwiczenia to podstawa. O ile w ćwiczeniach mile widziana jest dowolność, o tyle dieta powinna być solidnie przemyślna. Polecam przede wszystkim produkty naturalne, ekologiczne, najlepiej pełnowartościowe, bogate w błonnik, witaminy i mikroelementy warzywa. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to możecie sobie zamówić on-line http://a.pl/Kategoria-1264/Produkty-ekologic zne-Dania-gotowe

IP i czas połączenia logowane. [16087938]
[14.01.2010] 11:51
Tinki1988
Ojej, trochę masakryczną dietę musiałabyś narzucić, żeby faktycznie tyle zrzucić. Dlatego przed rozpoczęciem takiej diety, lepiej zaopatrz się w jakieś porządne suplementy, żeby Ci nie zabrakło niczego i nie odbiło się na Twoim zdrowiu. Mogę Ci polecić CaliVita'e, jest bardzo dobra - sam stosowałem. Dostaniesz ją na suplementydiety.istore.pl Kto jada sałatki, ten piękny i gładki

IP i czas połączenia logowane. [16098414]
[04.03.2010] 12:53
polonaise
jeśli chcecie to tu jest naprawdę fajna strona z różnymi ćwiczeniami i dietami odchudzającymi, poza tym też są opisane inne ciekawe metody odchudzania które z tego co czytałam są naprawdę skuteczne http://www.odchudzanie-cwiczenia.pl/ z resztą widać że serwis prowadzony jest przez ludzi którzy znają się na rzeczy

IP i czas połączenia logowane. [16341909]
[21.04.2010] 23:13
byledopiatku
hej Dziewczyny,
ja tez chce schudnac do lata przy wzroscie 164 waze 75 kg i chce wkoncu wygladac seksownie na plazy, a nie jak orka. Mam teraz chlopaka i planujemy wakacje, wiec tymbardziej mnie to motywuje do schudniecia.
Ostatnio trafilam na diete Herbalife i po przeczytaniu roznych opinii z forum postanowilam sprobowac, bo juz przerobilam tysiace diet, wiec jedna wiecej nie zrobi mi roznicy . Jestem juz po 1,5 tygodnia stosowania i szczerze mowiac nawet mile mnie zaskoczyla.... na wadze nie ruszylo sie zbyt duzo-1kg, ale za to w cm, polecialam 2 cm w pasie! dodam ze nie mam czasu na chodzenie na silownie, ale mam zamiar to zmienic i wlaczyc ruch wiec wierze ze do lata spokojnie zrzuce chociaz te 8 kg.
Czy ktoras z was moze stosowala albo stosuje diete herbalife? moze mozemy sie wymienic doswiadczeniem?
. Trzymajcie kciuki za mnie, a ja za was. Napisze za ok tydzien jak wyglada moja waga pozdrowionka i powodzonka dziewczyny!!!

IP i czas połączenia logowane. [16568273]
[26.04.2010] 06:25
SKOLMAN_MWS
Go RAW Vegan Now! Surowy Weganizm / Witarianizm
http://www.youtube.com/watch?v=DsOoVJBrvHE http://www.youtube.com/watch?v=_GKm1hg4wd4 http://stagevu.com/user/skolman_mws

IP i czas połączenia logowane. [16584800]
[29.04.2010] 18:20
truha
Polecam stronę na której można za darmo zadać pytanie ekspertowi dietetykowi. Z pewnością porada będzie pomocna przy walce z nadwagą.
http://www.klubdobrejenergii.pl/ekspert_radz i.html

IP i czas połączenia logowane. [16601169]
[10.05.2010] 23:56
Trener Wellness  ambasadazdrowia@tlen.pl
Zapraszam na bezpłatny e-kurs ,,Zdrowa Rodzina- Indywidualny Program Ochrony Zdrowia" Można się na niego zapisać na stronie www.1-szy.net/ambasadazdrowia
Polecam również moją stronę www.ambasadazdrowia.mycali.biz Pozdrawiam
Marta Dymek-Trener Wellness

IP i czas połączenia logowane. [16651425]
[07.06.2010] 15:27
schudnijmy
WITAM
Zapraszam wszystkich zainteresowanych zgubieniem zbędnych kilogramow.
Wyślij meila na adres schudne25kg@wp.pl wpisz ile wazysz ile masz wzrostu ile chciałabyś chciałbyś schudnąć
napisz czy chorujesz na cukrzyce nadciśnienei itp. pomogę Ci schudnąć i dotrzymam Ci towarzystwa.
przeslę Ci sposób na zdrowe odchudzanie, bez żadnych środków chemicznych bez głodzenia
pamietaj dieta cud nie istnieje napisz
schudne25kg@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [16768525]
[17.08.2010] 15:55
Pubeka
Sporo różnych diet można znaleźć tutaj. Tak samo jak i porad dietetycznych.
http://www.niam.pl/artykuly/artykuly/179_0-o dchudzanie Bo nie jest sztuką schudnąć, sztuką jest zrobić to z głową i nie wyniszczać jednocześnie organizmu. Tak samo jak sztuką jest uniknięcie efektu jojo.

IP i czas połączenia logowane. [17059021]
[02.10.2010] 10:52
mala-czarna 1000
Wszystkim z autopsji szczerze polecam Zioła Tybetańskie .
Ja kupuję na :www.ziolatybetanskie.com
Schudłam bez problemu 38 kg. Mój Mąż również .
Pozdrawiam Mala-czarna 1000

IP i czas połączenia logowane. [17244048]
[02.10.2010] 18:44
obozowiczka3
a ja jestem wrogiem tych ziół . Moja siostra wygląda przez nie już jak anorektyczka , nie wiem czy to zdrowe i dobre . Dla mnie wyglądała ładniej jak była okrąglutka a teraz to sztacheta FUJ...pozdrowionka Grażka

IP i czas połączenia logowane. [17245437]
[07.10.2010] 02:29
danulkaplus
43 kg mniej w około pół roku to mój osobisty sukces , naprawdę ja też polecam te zioła tybetańskie , są rewelacyjne i można je kupić nawww.ziolatybetanskie.com

IP i czas połączenia logowane. [17261843]
[06.11.2010] 10:52
kasia640
Polecam tą stronę: http://skuteczneodchudzanie.like.pl

IP i czas połączenia logowane. [17384052]
[21.11.2010] 22:08
elodie
Najskuteczniej to przede wszystkim rozsądnie. Nie przechodź na żadne cudowne diety bo są one bardzo ubogie w wartości odżywcze, a Ty jeszcze dodatkowo jesteś wegetarianką. Proponuję udać się do lekarza i pod okiem specjalisty przejść na dietę. Są specjalne diety układane dla każdego pacjenta indywidualnie, dobierane są one pod Indywidualny Kod Metaboliczny. W klinice Vimed robią taką dietę rotacyjno-eliminacyjną. Z dotychczasowego menu eliminuje się pokarm, który szkodzi naszemu organizmowi a na jego miejsce wstawia się te prawidłowe. I organizm nie zaśmieca się i się chudnie.

IP i czas połączenia logowane. [17455652]
[10.12.2010] 13:21
wrocejutro
Zioła czy suplementy jak najbardziej pomogą, ale nie wolno się opierać tylko na nich. Zdrowe odchudzanie, to przede wszystkim dieta i ćwiczenia. Później można do tego dodać suplementy. ja stosowałem przez jakiś czas milkoshake z l-karnityną i tauryną - fajnie wspomaga przy ćwiczeniach, dodaje energii

IP i czas połączenia logowane. [17540437]
[14.01.2011] 18:54
sabatczarownic
Nie wiem ! nie znam się ! a tak w ogóle jestem zarobiona ! ale kupiłam te Zioła Tybetańskie z strony
http://www.ziolatybetanskie.com/
i po przebyciu pełnej kuracji 4 opakowanie która trwała 2,5 miesiąca schudłam 12 kg bez roboty !!!
Teraz pije drugą kuracje jestem w połowie i straciłam dodatkowo 8 kg.
Naprawdę jestem bardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [17703269]
[16.01.2011] 14:50
gosiunia11
Czytałam i oglądałam w TV . Metamorfoza Pani Poseł Anna Kaleta świetny wygląd i strata 45 kg w krótkim czasie to zasługa diety i że ona pije własnie Zioła Tybetańskie oraz jest zafascynowana buddyzmem .

IP i czas połączenia logowane. [17711073]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat