o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Mąż chce abym dała innemu

1 2 3 4 5 6   » 16 Strony tematu:
[17.04.2009] 14:54
normalna23
to jest chore i obrzydliwe!!! wszyszcy jestescie wykolejeni!!! A pani żono 38 masz dzieci z mezem czy to dla was bez roznicy kto nim jest? poprostu brak slów, czeka was pieklo i nic innego.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14722506]
[17.04.2009] 20:28
pewna Jola
A ja bym chciała popatrzeć, jak mój mąż ujeżdża jakiegoś faceta, albo facet jego, mogą też uprawiać na moich oczach rózne rodzaje męsko-męskiego seksu.

IP i czas połączenia logowane. [14724266]
[04.02.2010] 23:06
chętny1201
ja też chcę

IP i czas połączenia logowane. [16216203]
[05.02.2010] 12:42
QWER3919
EROTYKA (08.12.24 08:33):
riki35 (08.12.23 13:40):
Więc do dzieła. Piszę to całkiem poważnie

Popieram ja też nie wiedziałam co mam zrobić jak mąż namawiał mnie na seks z innym, ale gdy odważyłam się aby to zrobić to i ja i mąż mamy z tego wiele przyjemności.Ja mam 41 lat a ostatnio zaprosiliśmy chłopaka w wieku 21 lat.Był tak napalony że jak wszedł we mnie to myślałam że cipka mi się zapali od jego bardzo szybkich i mocnych pchnięć.Był tak napalony że lizał mi cipkę jak mąż był we mnie. Skoro twój mąż tego chce i ciebie też to podnieca to daj innym facetom posmakować twojej ci

Jestem za takim układem i popieram was, własnie mam problem z tym namawianiem mojej żony aby sie bzykneła z młodym chłopakiem, nie musi to robic na moich oczach. Niestety nie może sie przełamac i oddać sie innemu zwłaszcza młodemu jest w wieu 46 lat. Nie wiem co robić, mnie cholernie to kręci aby moja żona z takiej przygody skorzystała. Może któryś z młodych facetów, napisze do niej na GG. 11007509 i namówi ją na kontakt erotyczny. Ja wtym pomogę ją przełamac może jednak zdecyduje sie na taki układ. Z tego powodu jestesmy nawet w separacji poniewaz ja ją nakłaniałem do zdrad. Wniosła pozew do sądu o separację i jestesmy już dwa lata w tym stanie ale mieszkamy pod jednym dachem. Czekam na wasze wypowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [16218077]
[09.02.2010] 19:29
mily_47  mily_47@tlen.pl
Naturalnie ze daj , wierze ze wtrojeczke bedziecie szczesliwi a jaki odjazd dla kobiety cos pieknego warto sprobowac
oj je jestem hart na takie igraszki
pozdrawiam wszystkie panie

IP i czas połączenia logowane. [16242254]
[01.09.2014] 22:59
[09.02.2010] 20:57
chcącyoglądać
normalna23 (09.04.17 14:54):
to jest chore i obrzydliwe!!! wszyszcy jestescie wykolejeni!!! A pani żono 38 masz dzieci z mezem czy to dla was bez roznicy kto nim jest? poprostu brak slów, czeka was pieklo i nic innego.

NIETYLKO NAS ALE I CIEBIE SKORO CZYTASZ TAKIE TEMATY I ZAINTERESOWAŁAŚ SIĘ TAKĄ "niegodziwością".P.S CZY JESTEŚ MOŻE DZIEWICĄ CZY CYMBAŁKIEM PUSTOBRZMIĄCYM ?

IP i czas połączenia logowane. [16242969]
[12.03.2010] 11:27
32latka
witaj skoro chce to nieczekaj długo bo jeszcze sie rozmysli moj chce abym zgodziła sie na seks z inna czuje że moze byc niezła zabawa aty niezwlekaj

IP i czas połączenia logowane. [16382890]
[05.04.2010] 22:52
pareczka 4339
Jasne że taki sex to super sprawa. Jeśli twojego męża to podnieca a ty choć trochę też chcesz posmakować innego to do dzieła.

IP i czas połączenia logowane. [16496162]
[07.04.2010] 13:59
Para swobodna
żona 38 (08.12.22 22:07):
Serduchoo (08.12.22 21:34):
chm. Jeżeli mąz tak bardzo tego chce to czemu by nie ?
Nom. A jak sie tym podnieci i bedzie sam chciał to mu nie dasz.
Tylko z tym drugim do pokoju i tam se dokończycie robote

Mąż chce wraz z tym drugim mi dogadzać

Nie wiem dlaczego tak się dziwnie nad tym zastanawiasz. Czy nie intryguje Cię inny facet. Jak chce mąz zrobić trójkącik to dlaczego nie masz czerpać radości z zycia. obawiasz się o związek. To porozmawiaj szcerze z meżem. Ja powiem tak że z partnerka swingujemy i uwielbiam patrzyc jak jest rozanielona w ramionach dwóch partnerów.

IP i czas połączenia logowane. [16503113]
[07.04.2010] 14:50
babalina
a jak ty czujesz sie z taka propozycja? to jest troche nie wporzadku z jego strony nie ma szacunku do ciebie nie daj sie skusic bo potem bedziesz sie czuc jak szmata

IP i czas połączenia logowane. [16503283]
[07.04.2010] 14:52
babalina
Para swobodna (10.04.07 13:59):
żona 38 (08.12.22 22:07):
Serduchoo (08.12.22 21:34):
chm. Jeżeli mąz tak bardzo tego chce to czemu by nie ?
Nom. A jak sie tym podnieci i bedzie sam chciał to mu nie dasz.
Tylko z tym drugim do pokoju i tam se dokończycie robote

Mąż chce wraz z tym drugim mi dogadzać

Nie wiem dlaczego tak się dziwnie nad tym zastanawiasz. Czy nie intryguje Cię inny facet. Jak chce mąz zrobić trójkącik to dlaczego nie masz czerpać radości z zycia. obawiasz się o związek. To porozmawiaj szcerze z meżem. Ja powiem tak że z partnerka swingujemy i uwielbiam patrzyc jak jest rozanielona w ramionach dwóch partnerów.

nie rozumie cie kobieto inny facet cie bzyka a maz patrzy -chore

IP i czas połączenia logowane. [16503291]
[07.04.2010] 15:39
bbbbbbbbbbbb
Nie patrz mężatko na wpisy tych zazdrosnych bab tylko zrób to gdyż jak się dogadasz z mężem to zobaczysz jak jest super poczuć jak obcy kutasek wchodzi ci do cipki, a mąż zawsze ma czas aby ci dogodzić gdyż masz go na stałe.

IP i czas połączenia logowane. [16503450]
[08.04.2010] 16:43
4043
Popieramy poprzednika gdyż my czasami tak się bawimy i jest naprawdę wspaniała zabawa gdy inny mi dogadza a mąż patrzy lub we dwoje mi robią dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [16508427]
[08.04.2010] 17:48
mekulu
zapytaj samego eksperta www.drhams.pl

IP i czas połączenia logowane. [16508731]
[14.04.2010] 05:35
aniaZZW
Nie pozwól żeby bzykał cię inny, tylko żeby cię porządnie zerżnęli razem z twoim mężem. Jak ja w końcu przestałam się hamować i pozwoliłam mężowi żeby przyprowadził kolegę to dopiero poczułam jak to jest być zerżnięta

IP i czas połączenia logowane. [16532538]
[15.04.2010] 22:07
Hobbitt
CZad!

IP i czas połączenia logowane. [16540702]
[15.04.2010] 22:08
Hobbitt
czyli było na dwa baty?

IP i czas połączenia logowane. [16540709]
[21.04.2010] 16:46
lucyna 41
JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM OD 20 LAT.WCZEŚNIEJ MIAŁAM ROMANS Z ŻONATYM FACETEM I Z NIM TO POZNAŁAM ROZKOSZ SEXU.KIEDY ZWIERZYŁAM SIĘ Z TEGO MOJEMU MĘŻOWI ZACZĄŁ MNIE WYPYTYWAĆ O SZCZEGOŁY JAK TO ROBILIŚMY,GDZIE,CZY W GUMCE CZY TEŻ BEZ,JA JA SIĘ ZACHOWYWAŁAM PODCZAS ORGAZMU,A JAK ON.ZAUWAŻYŁAM ŻE SPRAWIA MU TO OGROMNĄ FRAJDĘ.OD TEGO CZASU STAŁ SIĘ O WIELE BARDZIEJ NAPALONY NA MNIE.ALE TO NIE WSZYSTKO,BO ZACZĄŁ MNIE USILNIE NAMAWIAĆ DO SKOKU W BOK I TO NAJLEPIEJ Z MŁODSZYM ODE MNIE.ROZMOWY W ŁÓŻKU O TYM SPRAWIAŁY ŻE ZAWSZE KOŃCZYŁO SIĘ TO OSTRYM SEXEM.CHCIAŁ ABYM MU ZNOWU WSZYSTKO OPOWIEDZIAŁA ZE SZCZEGÓŁAMI CO I JAK ROBILIŚMY.MNIE TO Z BIEGIEM CZASU TEŻ ZACZĘŁO PODNIECAĆ.W KOŃCU STAŁO SIĘ.Z POCZĄTKIEM TEGO ROKU UWIODŁAM 19LETNIEGO CHŁOPAKA KTÓRY JESZCZE BYŁ PRAWICZKIEM.JEGO INICJACJA BYŁA NIESAMOWITA.WPUŚCIŁAM GO W SIEBIE BEZ ZABEZPIECZENIA,KOCHALIŚMY SIĘ JAK SZALENI.NA TYM PIERWSZYM SEANSIE SZCZYTOWAŁ WE MNIE 3 RAZY,JA TEŻ MIAŁAM NIEZIEMSKĄ ROZKOSZ.OD TEGO CZASU SPOTYKAMY SIĘ CO JAKIŚ CZAS I JEST RÓWNIE DOBRZE JAK ZA PIERWSZYM RAZEM.MAM TYLKO OPORY CZY UŚWIADOMIĆ MĘŻA O TYM CO SIĘ DZIEJE.NIE WIEM CZY AKTUALNA HISTORIA NIE POPSUJE CZEGOŚ W NASZYM ZWIĄZKU.NA RAZIE ROZKOSZUJĘ SIĘ KOSZTOWANIEM MŁODEGO CIAŁA, CHŁOPAK PRZYKŁADA SIĘ Z CAŁYCH SIŁ DO SWOICH POWINNOŚCI,WLEWAJĄC WE MNIE SWOJĄ NAMIĘTNOSĆ

IP i czas połączenia logowane. [16566084]
[22.04.2010] 19:27
Oni44
jesteście obrzydliwi i chorzy to trzeba leczyć małżeństwo i sex to sprawa intymna a jeśli sie to wyłania dalej poza łóżko związku to już przesada jak zwierzęta we troje....
mało ci jednego to zmień zawód

IP i czas połączenia logowane. [16571122]
[23.04.2010] 07:19
bbdkr
Oni44 (10.04.22 19:27):
jesteście obrzydliwi i chorzy to trzeba leczyć małżeństwo i sex to sprawa intymna a jeśli sie to wyłania dalej poza łóżko związku to już przesada jak zwierzęta we troje....

Obrzydliwe to jest jak dajesz dupy bez wiedzy twojego partnera i telepiesz się aby się nie dowiedział że przed chwilą oddałaś/łeś się innemu/innej, a w domku udajesz wiernego partnera.Tak robicie, a na forach udajecie cnotki. Tu kobieta czy facet gdy pisze o swoich fantazjach które chce zrealizować je ale w pełnej akceptacji swojego partnera i najczęściej z jego udziałem w seksie.

IP i czas połączenia logowane. [16572787]
[25.04.2010] 01:33
ela666
ja jeszcze nie mam męza i powiem szczerze ze zastanawiam się jhakie będę miec podejcie za kilka lat do seksu, czasami przeraza mnie to jakich przygod szukaja ludzie. Dla mnie wiernośc jest czyms oczywistym, naturalnym w związku, byc moze nie potrafię oddzielic miłośc od seksu, bo nie spotikałam ani prawdziwego @@@istego seksu ani prawdziwej milosci, ale nie ywobrazam sobie jak mąż może pragnac zdarady swoejej żony...moze jak sie ma dystans do takich spraw cto po jakims stażu małżenstwa mozna myslec o realizowaniu jakis dziwnych fantazji ale ja sobie czegos takiego nie wyobrazam...

IP i czas połączenia logowane. [16580271]
[01.05.2010] 10:59
ela51

Jak słusznie zauważyliście seks to sprawa intymna. NIC WAM DO TEGO. Jeśli taki układ odpowiada wszystkim stronom to jest OK. My jesteśmy małżeństwem 35 lat i od 5 lat mamy przyjaciela z którym razem uprawiamy seks.

IP i czas połączenia logowane. [16607803]
[01.05.2010] 17:48
wyga 1940
Podglądanie żony w trakcie stosunku z innym to niezwykle podniecające doświadczenie.Moim ulubionym momentem było gdy unosiła biodra, by ułatwić zdjęcie z niej majtek.Wiedziałem,że zaraz się zacznie...

IP i czas połączenia logowane. [16609252]
[01.05.2010] 20:11
Co to znaczy razem
ela51 (10.05.01 10:59):

Jak słusznie zauważyliście seks to sprawa intymna. NIC WAM DO TEGO. Jeśli taki układ odpowiada wszystkim stronom to jest OK. My jesteśmy małżeństwem 35 lat i od 5 lat mamy przyjaciela z którym razem uprawiamy seks.

Rozumiem,że on ciebie posuwa i masz frajdę ale mąż co z tego ma, popatrzy co najwyżej i tyle z tego zyska. Czy twój mąż jest po tylu latach impotentem,że przyzwala na taki układ. Rozumiem,że to wasza sprawa i nie oceniam ale tak dla ciekawości pytam.

IP i czas połączenia logowane. [16609728]
[01.05.2010] 23:58
Wyga 1540
Co ma z tego mąż,że patrzy?Kompletny odlot.Podniecenie jakiego nie poczuje nawet w trakcie stosunku!Zobaczy, jak w trakcie ich gry wstępnej nabrzmiewają jej wargi sromowe,czego nie zobaczy gdyby był na jego miejscu.Obserwując dowie się o swojej żonie więcej niż kochając się z nią.Dowie się jak naprawdę ona przeżywa orgazm, jak reaguje.Pomoże jej przytrzymać nogi w pozycji,w której tamten może wejść w nią najgłębiej.Potem, po wszystkim, ukołysze ją w ramionach,uspokoi pieszczotami i poczuje z nią niesamowitą bliskość, jaką daje wspólnie przeżyty akt i świadomość,że przysparza rozkoszy kochanej osobie.Miłość jest jak szczyt, na który prowadzi wiele ścieżek.

IP i czas połączenia logowane. [16610526]
[03.05.2010] 14:14
skalpel;)
to Ty Lucynka woreczek na sperme jestes

IP i czas połączenia logowane. [16616015]
[08.05.2010] 16:28
wojtek49
szanowni panstwo. Kazdy robi to na co ma ochote."Czy to wazne kto z kim spi,wazne zeby sie wyspac".pozdrawiam wszystkich w ukladach 2 + 1

IP i czas połączenia logowane. [16640392]
[08.05.2010] 16:54
madzia710  madzior1992@tlen.pl
Ja w zycu bym nie bzyka się z innym nawet gdyby mi kazał nawet gdyby mnie to strasznie podniecało.
Mam dla siebie szacunek. A potem powie ze go zdradziłaś
Nie zgadzaj się

IP i czas połączenia logowane. [16640493]
[22.06.2010] 08:33
Gruppensexmen
Coś w tym jest że faceta rusza sex żony z innym facetem nawet swoje forum mająwww.rogacz.sex.pl ja jednak wolę być z tej drugiej strony

IP i czas połączenia logowane. [16827565]
[28.06.2010] 02:06
Ram64
Uważam, że w życiu trzeba wszystkiego spróbować a może to poprawi wasze kontakty i pozwoli bawic się zyciem puki jeszcze jesteście młodzi. Pomysł męza popieram

IP i czas połączenia logowane. [16852681]

1 2 3 4 5 6   » 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat