o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Mąż chce abym dała innemu

1 «   11 12 13 14 15 16 Strony tematu:
[02.09.2013] 02:09
mezo
iwitam.tez planujemy to z zona.rozmawialismy i ma ochote sie puscic za moim pozwoleniem a i ja moge zerznac inna kobiete.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20713387]
[03.09.2013] 11:41
Motyla noga
mezo (13.09.02 02:09):
iwitam.tez planujemy to z zona.rozmawialismy i ma ochote sie puscic za moim pozwoleniem a i ja moge zerznac inna kobiete.

skad jestescie 19azja80@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20715945]
[03.09.2013] 13:02
anusia1012
Jakbyście się zdecydowali kiedyś na takie przedsięwzięcie to mogę Wam polecić świetny portal, na którym będziecie mogli znaleźć sobie kogoś z kim będziecie mogli to zrealizować. Portal ten to mynago-pl

IP i czas połączenia logowane. [20716094]
[08.09.2013] 12:14
dick50
żona 38 (08.12.22 22:07):
<cytat>Serduchoo (08.12.22 21:34):
chm. Jeżeli mąz tak bardzo tego chce to czemu by nie ?
Nom. A jak sie tym podnieci i bedzie sam chciał to mu nie dasz.
Tylko z tym drugim do pokoju i tam se dokończycie robote </cytat>
Mąż chce wraz z tym drugim mi dogadzać

IP i czas połączenia logowane. [20726233]
[08.09.2013] 12:17
dick50
mamy ponad 50 lat jesteśmy w trójkącie jest świetnie

IP i czas połączenia logowane. [20726237]
[01.08.2014] 11:49
[13.09.2013] 14:28
1raz22
poznał bym taka pare pogadać na poczotek 512028660

IP i czas połączenia logowane. [20737672]
[22.09.2013] 21:48
hudy
wandziaa (12.02.23 13:49):
Powiem ci że jak spróbujesz to ci się spodoba my tak robimy od 3 co 4 miesiące szukamy kogoś nowego nigdy nie spotykamy się z tym samym facetem nie chcę się zakochać.

mogę dołączyć

IP i czas połączenia logowane. [20755986]
[23.09.2013] 22:21
std1
a nam wyszło przypadkiem, mieliśmy jechac na wakację z koleżanką żony i jej mężem, ale w ostatniej chwili wyszły jakieś komplikacje w pracy u koleżanki żony a w związku z tym że za wynajęcie domu w Chorwacji juz było zapłacone za 4 osoby, to pojechał z nami jej mąż a moja żona miał go pilnować
po przyjeździe do Chorwacji pierwsze dni plażowaliśmy na plaży dla tekstylnych ale obok była naturystyczna i męska część czyli ja i mąż koleżanki opowiadaliśmy się za opalaniem się naturystycznie. Zona najpierw troche się broniła ale w sumie i tak opalała się topless, więc powiedziałem jej że facet jest dorosły i spokojnie zniesie jak oa zdejmie majtki. Nastepnego dnia ruszyliśmy na plaże naturystyczną, która była około 200 metrów dalej od domu, który wynajmowaliśmy. Marta najpierw się trochę wstydziła i zapowiedziała że nie zdejmie majtki i opalała się topless, Marek i ja ściągnęliśmy z siebie wszystko i żartowaliśmy z mojej żony że jet jej za gorąco, w końcu Marta ustąpiła i pozwoliła mi ściągnąć dół od kostiumu. Widziałem że Marek był ciekawy ale trzymał się i przyglądał się cipeczce mojej żony na tyle, że Marta szybko się uspokoiła i rozlenwiona upałem leżała na leżału z szeroko rozłożonymi nogami, świecąc świeżo wygoloną cipeczką. My z Markiem natomiast dość często biegaliśmy do wody i to nie tylko z powodu upału Zauważyłem że Marek mocno się podnieca patrząc na moją żonę. Kiedy wrócilismy do domu, bylismy bardziej zmęczeni niż zwykle, więc po szybkiej kolacji poszliśmy spać a Marek gdzieś sie wyrwał na spacer. W sypialni po prysznicu czułem się podniecony i zagadałem do żony że chyba wpadła w oko Markowi, kiedy tak leżała z rozłożonymi nogami, żona uśmiechając się zapytała czy byłem zazdrosny, odpowiedziałem że trochę ale tez że bardzo mnie to podniecało i Marka chyba też, zapytała wtedy czy mam ochotę znowu pójść na plaże naturystów - odparłem koniecznie. tak rozmawiając zacząłem się do niej dobierać, nie opierała się, widziałem że jest podniecona, drążyłem dalej temat Marka, żona powiedziała że też jej się podoba, wtedy otwarcie zapytałem czy chciała by pokochac się razem ze mną i Markiem, odpowiedziała że chciała by ale ma opory bo to mąż koleżanki, przekonywałem ją że faceci potrafią utrzymać tajemnice i że nic do koleżanki nie wyjdzie. Tak kochaliśmy się do póxneho wieczoru potem zasnęliśmy
Rano następnego dnia, obudził mnie zapach parzonej kawy, żony była w kuchni i przygotowywwała śniadanie, MArek już tam siedział. Dołączyłem do nich, po śniadaniu zrobiliśmy zakupy i zona zapytała i co chłopaki, którą plaże dzisiaj chcecie, odpowiedzialiśmy że nagą Na plaży żona już bez zbędnej krępacji rozebrała się do naga, ściślej mówiąc, idąc na plażę założyła sukienkę na nagie ciało, wyglądała bardzo apetycznie. Zauważyłem że Marek z przyjemnościa patrzył na nia. Dzisiaj już mniej biegaliśmy do wody, chyba przyzwyczajaliśmy się powoli do nagości mojej zony, opalając się rozmawialiśmy, jedliśmy. Zauważyłem że Marta zalotnie zerka na Marka, wtedy powiedziałem Markowi, żeby nasmarował żonę olejkiem do opalania, żona spojrzała na mnie i się uśmiechnęła, Marek popatrzył na mnie ale ochoczo wziął olejek, żona leżała na plecach i nie zamierzał mu nic ułatwiać ,więc wział się od nóg zony smarując ją przesuwał się coraz wyżej aż dotarl do ud. Rozmowa juz ucichła, żona leżała z zamkniętymi oczami a u mnie było tak sucho w ustach że już kilka razy piłem wodę. Marek dotarł do uż żony i nie dotykając łona przesunał się na jej brzuch, żona z uśmiechem otworzyła oczy i powiedziała że musi być bardziej dokładny i rozchyliła nogi, otwierając się przed Markiem. Ja już od kilku minut siedziałem z wzwodem a teraz wydawało mi się że zaraz strzelę. Marek spojrzał na mnie, ja spróbowałem się uśmiechnąć, ale chyba nie udało mi się, kiwnałem mu głową i Marek zaczął smarować olejkiem najpierw wnętrze ud Marty a nastepnie dotknął jej warg. Marta zagryzła wargę a Marek jak by niechcący cały czas wracał do jej cipeczki coraz bardziej smarując i nawilżając juz i tak jej mokrą cipeczkę. W końcu przeszedł na brzuch i nastepnie na piersi. Kiedy żona odwróciła się na brzuch zachrypniętym głosem powiedziałem - łau, musisz do nas wpaść wieczorem, żeby powtórzyć ten masaż. Marta przemiłaczała a Marek odpowiedział że chętnie powtórzy ten masaż takiej dziewczynie. kiedy troche uspokoliśmy się poszliśmy jeszcze popływać, ale już bardzo chciało nam się wrócić do domu. Po powrocie do domu czuliśmy się trochę jakby niezręcznie, po kolacji zaproponowałem wypad do miasta, wszyscy ochoczo na to przystali, przespacerowaliśmy się corso, zjedliśmy lody i napiliśmy się rakiji. Wracając do domu szeptem zapytałem się żony czy możemy zaprosić Marka, Marta odpowiedziała że jest już zmęczona ale wyczułem że nie brzmiało to przekonująco. kiedy wróciliśmy w sypialni znowu zapytałem się żony, Marta zapytała czy napewno bym chciał tego? - odpowiedziałem że tak, wtedy kiwnęła głową i poszła pod prysznic, ja natomiast udałem się do kuchni po wino, idąc z powrotem zapukałem do drzwi Marka i zaprosiłem go na kieliszek wina. Marek ochoczo się zgodził, weszliśmy do naszego pokoju, Marta była ubrana w lekki szlafroczek, usiedliśmy nałożku a Marek przystawił krzesło obok i tak siedzielismy jeszcze jakis czas rozmawiając, w końcu przytuliłem Martę do siebie i całując pogłaskałem ją po piersi, Marta odepchnęła mnie ze śmiechem że ni przy gościu, uśmiechając się powiedziałem że nie ma czego się wstydzić, Marek wtedy tez powiedział że ma niesamowite ciało i że bardzo się podniecił wcierając olejek,

IP i czas połączenia logowane. [20758400]
[23.09.2013] 22:23
std1
kiedy tak mówił, głaskałem Marte dalej po piersiach i zapinany tylko na pas szlafroczek rozsunął się obnażając jej piersi. Marta spróbowała schowac jej zapinając szlafroczek, wtedy powiedziałem że Marek miał ja znowu wymasować, tak żartując siedzieliśmy, Marta miała obnazone piersi a nam sterczały pały Wtedy zawołałem Marka żeby przysiadł się do nas, usiadł z drugiej strony a ja pociągnąłem pasek szlafroczka i Marta siedziała cała naga. Całując Martę położyłem ją na łożku a Marek zaczął głaskać ją po udach a ja całując szyję schodziłem powoli do piersi, chwilę później usłyszałem ciche westchnienie Marty i zobaczyłem że Marek włożył jej palce do cipeczki i zaczał ją pieścić. Co tam dużo mówić, było tak fajnie że nie chciało nam się wyjeżdżac

IP i czas połączenia logowane. [20758405]
[26.09.2013] 22:18
Marta1980
Ja mam złe doświadczenia z takiego trójkąta. Mąż mnie do tego też namówił. Niestety był przy tym, brali mnie we dwóch. Ja szczytowałam.
Ale po wszystkim już kolejnego dnia do dzisiaj (pół roku już) mam ciągłe wypominanie a to że za szybko dałam tamtemu a to że wierciłam się chętniej jak to robię z nim a to że chciałam dłużej i jeszcze raz a z nim to tak nie robię. A to że robiłam też tamtemu laskę itp. Tak więc odradzam. Już lepiej kiedyś gdzieś jak potrzebujesz odmiany dać nieznajomemu na szkoleniu wyjazdowym.

IP i czas połączenia logowane. [20764845]
[26.09.2013] 22:56
Zbig1979
Ja mam inne doświadczenie. Zona kiedy byłem za granicą zdradzała mnie z innym facetem. Robiła z nim wszystko, pozycje, oral, miała częste orgazmy. Dowiedziałem się o tym po powrocie. Wybaczyłem, ona jest teraz wierna. Ale kiedy chcę aby miała głęboki orgazm a minęło od tamtego jej puszczania się 3 lata to proszę ją aby opowiadała jak ją tamten posuwał. I wtedy opowiada i wybiera pozycje jakie z tamtym były najlepsze. I wtedy szybko wspaniale szczytuje ale ja mam wrażenie jakbyśmy w troje byli.

IP i czas połączenia logowane. [20765001]
[06.10.2013] 18:14
żżżżżżżona
mój mąż jest taki, robię to a ona patrzy i odpływa ja też zwłaszcza jak mnie dobrze obrócą.

IP i czas połączenia logowane. [20785435]
[11.10.2013] 09:09
też żona
Mój też jest taki, podnieca go to i to jak, mnie też chociaż wciąż wstydzę się sama przed soba do tego przyznać. Zdaża się , że mam namiętny seks z czterema singlami, całujemy się, przytulamy, lecą naprawdę miłe słówka, oni szczelnie oplatają moje ciało a potem dogadzają mi i to jak dogadzają, zupełne szaleństwo. Mąż to wszystko sobie oglada i najczęściej posuwa mnie jako ostatni, tak lubi....

IP i czas połączenia logowane. [20795496]
[12.10.2013] 18:22
Moja żona również
Ja nie namawiałem swoje żony nawet zależało mi na tym aby była mi wierna. Mimo to moja żona mnie zdradzała na początku z kolegą z pracy, potem z szefem. Była jakaś odmieniona za każdym razem jak to robiła. Była odmieniona w zachowaniu, jakaś wesoła, żartowała, opowiadała kawały o seksie, itp. Nie wspomnę już o fizyczności, jej cipka zawsze była jakaś miękka i bardziej mokra, po prostu inna niż zwykle a szła zawsze na całość. Wtedy zawsze się bałem że zajdzie w ciąże z jakimś obcym facetem, wtedy profilaktycznie obowiązkowo poprawiałem jej dogadzając swoim wytryskiem, starałem się jej dogodzić maksymalnie mocno żeby być lepszym kochankiem od tamtych.

IP i czas połączenia logowane. [20798355]
[17.10.2013] 12:09
I tak trzymać trzeba
Mnie mąż namawiał a ja tylko łaskawie wyraziłam zgodę choć od dawna miałam na to ochotę. Do tej pory wypuszczałam się tak aby się nikt nie dowiedział. Teraz jak mąż nalegał to mam wolną rękę.
Mąż chciał to ma to o co zabiegał.

IP i czas połączenia logowane. [20808157]
[18.10.2013] 09:54
Katesandra
Jak tak chce to się zgadzaj a nie czekaj aż się rozmyśli.

IP i czas połączenia logowane. [20809868]
[20.10.2013] 06:56
julian123
Ja majej nawet dugo nie musialem namawiac, Na wczasach jak trafila sie okazja od razu sie zgodzila na seks z innym facetem. Poznalismy inna parke, wyprawa do klubu, alkohol , zabawa, tance, Podczas żartow jakies erotyczne propozycje względem naszych partnerek,,,no i po drugiej wizycie w klubie widzialem jak moja żona reaguje na faceta ...gdyby byl sam bez żony chyba nie odkleiła by sie od niego. Fakt jego żona tez niczego sobie .Podczas tanca stał mi cały czas co i ona od razu wyczula,,,i prowokowala mnie jeszcze bardziej .po imorezce wskoczylismy jeszcze do nas do pokoju na malego drinka...i żartowalismy sobie ze musimy uwazac żeby w takim stanie ni epomylic pokoji i naszych żon ....na co panie...że właściwie nic wielkiego by sie nie stało i że byłby troszkę adrenaliny ..No i......zamienilsmy sie pokojami ...Fakt noc była upojna...i dla mnie...i dla mojej żony

IP i czas połączenia logowane. [20813654]
[23.10.2013] 01:41
Premi
Nie masz pojęcia o czym piszesz....
Irenana (12.06.28 09:52):
Sporo pisania na temat własnych fantazji. Panowie jeśli kobieta pragnie innego to znaczy, że dotychczasowy jest nic nie wart. Jeśli zaś mężczyzna chce zmiany to znaczy że wybrał sobie na partnerkę drętwą kłodę. Tak więc wszystkie te zamiany, wymiany, orgie to bardziej wynik porażki życiowej niż fantazji seksualnych.

IP i czas połączenia logowane. [20819609]
[23.10.2013] 01:55
Premi
No toś doradziła....
Marta1980 (13.09.26 22:18):
Ja mam złe doświadczenia z takiego trójkąta. Mąż mnie do tego też namówił. Niestety był przy tym, brali mnie we dwóch. Ja szczytowałam.
Ale po wszystkim już kolejnego dnia do dzisiaj (pół roku już) mam ciągłe wypominanie a to że za szybko dałam tamtemu a to że wierciłam się chętniej jak to robię z nim a to że chciałam dłużej i jeszcze raz a z nim to tak nie robię. A to że robiłam też tamtemu laskę itp. Tak więc odradzam. Już lepiej kiedyś gdzieś jak potrzebujesz odmiany dać nieznajomemu na szkoleniu wyjazdowym.

IP i czas połączenia logowane. [20819611]
[23.10.2013] 12:59
Juwelinka
Ja tam czekam i się doczekać nie mogę aby mąż coś takiego mi zaproponował.

IP i czas połączenia logowane. [20820094]
[31.10.2013] 21:57
Ewilka 43
Jak chce to mozesz teraz oficjalnie - będzie miał czego chciał.
To oficjalnie a po cichu i tak zrobisz swoje.
Nie sądzcie ze faceci sa Wam wierni.

IP i czas połączenia logowane. [20837401]
[13.11.2013] 00:48
rudy ul
std1 (13.09.23 22:23):
kiedy tak mówił, głaskałem Marte dalej po piersiach i zapinany tylko na pas szlafroczek rozsunął się obnażając jej piersi. Marta spróbowała schowac jej zapinając szlafroczek, wtedy powiedziałem że Marek miał ja znowu wymasować, tak żartując siedzieliśmy, Marta miała obnazone piersi a nam sterczały pały Wtedy zawołałem Marka żeby przysiadł się do nas, usiadł z drugiej strony a ja pociągnąłem pasek szlafroczka i Marta siedziała cała naga. Całując Martę położyłem ją na łożku a Marek zaczął głaskać ją po udach a ja całując szyję schodziłem powoli do piersi, chwilę później usłyszałem ciche westchnienie Marty i zobaczyłem że Marek włożył jej palce do cipeczki i zaczał ją pieścić. Co tam dużo mówić, było tak fajnie że nie chciało nam się wyjeżdżac

Znowu zasrany bajkopisarz, pomyliles fora i zasmiecasz miejsce !!! porypany fantasta !!!

IP i czas połączenia logowane. [20859254]
[24.11.2013] 21:09
waldek12345
Chętnie poznamy inne pary , aby spełnić nasze marzenia. Chciałbym,żeby żona kochała się z innym. Mamy po 50 lat. Spróbowaliśmy i było cudownie. Jesteśmy z Podkarpacia. Poznamy kogoś na dłużej.Odezwiemy się do chętnych. Dajcie namiary.

IP i czas połączenia logowane. [20880543]
[24.11.2013] 21:11
waldek12345
Czekamy na odzew również od mężczyzn. Chodzi nam o wspólny seks, oparty na wzajemnym szacunku, higienie i dyskrecji.

IP i czas połączenia logowane. [20880552]
[26.11.2013] 18:45
waldek12345
Witaj żonaty. Nic nie dzieje się nagle, chyba że żona ma już kochanka. jeżeli nie ma, to musisz poświęcić trochę czasu aby się zgodziła. Najważniejsze żeby wybrany facet był w porządku, a nie jakiś idiota. Moja żona kocha się cudownie, ale nie chce sam tylko żebym był obecny. Zdarzyło się, ze byłem w delegacji i chciałem , żeby nasz kolega wpadł ją pocieszyć, ale okazało się, że nie i już.
Mamy być w trójkę, albo wcale. Uwielbiam patrzeć jak żona przeżywa rozkosz i chciałem jej zagwarantować "pomocnika" w czasie mojej nieobecności,ale nie wyszło

IP i czas połączenia logowane. [20884249]
[26.11.2013] 18:46
waldek12345
moja żonka zgodziła się na seks z innym po długim namowom. Trzeba być cierpliwym.

IP i czas połączenia logowane. [20884256]
[28.11.2013] 07:16
żona meża 40
Ja tez sie zgodzilam, chociaz jak pierwszy raz mi powiedzial to myslalam ze zartuje.

IP i czas połączenia logowane. [20886947]
[28.11.2013] 16:04
Kapsydra +50
Ja tak bym chciała aby mnie namawiał na sex z innym , ale ta cholera nawet nie ma tego na myśli. Samemu już mu się tak nie chce a innemu nie da. Pies ogrodnika.

IP i czas połączenia logowane. [20887879]
[07.12.2013] 05:59
Zainteresowany
zona meza 40. a moze miała byś ochote popisać na gg? 48653593

IP i czas połączenia logowane. [20904777]
[07.12.2013] 14:39
No i wszysto jasne
waldek12345 (13.11.26 18:46):
moja żonka zgodziła się na seks z innym po długim namowom. Trzeba być cierpliwym.

Nie !. Trzeba być po prostu pedałem !. Zabiję każdego gnoja, który dotknie moją kobietę.
Żal mi was cioty

IP i czas połączenia logowane. [20905207]

1 «   11 12 13 14 15 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat