o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Mąż chce abym dała innemu

1 «   10 11 12 13 14   » 17 Strony tematu:
[10.04.2013] 09:57
hektor213
Mam żonę która puściła się z innymi facetami ale oddzielnie ,muwiła że było cudownie.Seks w sypialni mnie też nudzi i chciałbym zobaczyć żonę jak ma ją obcy facet to mnie kręci.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20397977]
[29.04.2013] 12:31
jaro
julian123 (12.12.29 07:25):
No cóż, ja nie mam takich rozterek odkąd moja na jakiejś suto zakrapianej alkoholem imprezie poznała uroki seksu z innym facetem ( oczywiście za moją zgodą ) . Teraz tylko pyta się kiedy następna imprezka

mojej nie musze namawiac zeby dala innemu jak raz sprobowala to sie jej spodobalo kilku moich kolegow juz ja mialo a raz sprobowala z 5 facetami na raz jak jej jest dobrze to mi to nie przeszkadza

IP i czas połączenia logowane. [20448464]
[30.04.2013] 03:11
Markos
Witam... od jakiegos dluzszego czasu mysl ze moja moze sie z kims przespac strasznie mnie krecila. Do tego stopnia ze ciezko mi bylo o tym zapomniec. W koncu postanowilem o tym powiedziec swojej dziewczynie. Nie zdziwila mnie jej reakcja.... byla zla i zawiedziona. Tak myslalem ze zareaguje ale wolalem powiedziec jej o swoich fantazjach. Poczatkowo dosc stanowczo odbiegala od tematu ale pozniej na portalu spolecznosciowym zaczepil ja jej kolega, ktorego znala z widzenia ze studiow. Pomyslalem ze nadarzyla sie fajna okazja i zaczelem jej troche przypominac moja fantazje.Zaczelismy rozmawiac o konsekwencjach i uswiadomila mnie ze moze sie za bardzo zaangazowac i ze sie tego boi. Mowila tez ze on jej sie bardzo podoba. Po tym co uslyszalem juz odpuscilem i nie wracalem do tematu. Ja nie wracalem ale ona zaczela. Ktoregos dnia, ze dwa miesiace pozniej przyznala mi sie, ze ta fantazja strasznie ja rozpalila i ze nabrala na to ochoty....jestesmy ze soba 3 lata i sie kochamy, ale pomimo ze mnie to kreci zaczynam sie nad tym wszystkim zastanawiac...... poprostu nie wiem czy nam to na dobre wyjdzie a widze ze Ona juz sie bardzo na to napalila.... Dodam ze pod moim nadzorem ciagle utrzymuja ze soba na tym portalu kontakt...... Zarazilem ja swoja fantazja a sam juz pomimo podniecenia i ciekawosci zaczynam sie nad tym wszystkim zastanawiac

IP i czas połączenia logowane. [20450440]
[30.04.2013] 03:17
Markos
Wiem ze ona na sama mysl o nim i spotkaniu czuje podniecenie podobnie jak ja ale nie wiem czy to nie oslabi naszych relacji.... warto czy nie wart....... Teraz jak to juz daleko zaszlo nie wiem czy przy rezygnacji ze spotkania ona nie zacznie miec na to wiekszej ochoty i ze na tyle ja zaciekawilem ze w przyszlosci sama nie zacznie szukac okazji bez mojej wiedzy

IP i czas połączenia logowane. [20450441]
[07.05.2013] 19:08
ffff
piekło czeka na takich, lepiej opamiętajcie się ludzie

IP i czas połączenia logowane. [20469072]
[16.09.2014] 15:27
[08.05.2013] 10:27
mążdla żony
ffff (13.05.07 19:08):

a co ty robisz na tym forum świętoszku? to nie radio Rydzyka - tam jest twoje miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [20470390]
[08.05.2013] 14:51
berenika5635
Mi mój mąż proponował abym wystawiała swoje znoszone majtki na używana-bielizna.eu po to abyśmy się dorobili a przy okazji może kilka chętnych się znajdzie na zabawy w większym gronie.

IP i czas połączenia logowane. [20470986]
[22.05.2013] 18:33
izabella 27
W moim przypadku to stało się spontanicznie. Mieliśmy kiedyś w domu małą imprezkę . Po imprezie został u nas mój kolega z pracy ponieważ usnął na siedząco na sofie to nie budziliśmy go. Razem z mężem posprzątaliśmy ze stołu po gościach i zaczęłam rozkładać drugą sofę do spania dla kolegi . Nagle mojego mężusia wzieło na amory a że alkocholu troszkę wypiliśmy to pozwoliłam mu rozebrać mnie do naga na rozłożonej przezemnie sofie która stała na przeciw sofy na której spał na siedząco mój kolega z którym razem pracowałam.Bardzo mnie to podniecało że obok jest ktoś obcy, ale i czułam obawy.ale mąż mi tak lizał cipke że zapomniałam o całym świecie przy okazji mając orgazm.Nagle mąż wypalił mi z tekstem że moze bym przespała sie z Sylwkiem bo tak na imie miał mój kolega , zdziwiłam się bardzo bo nigdy o tym nie rozmawialiśmy a jestesmy 6 lat po ślubie , przekonywał mnie że bardzo by chciał zobaczyć jak robię to z innym że nic się nie zmieni miedzy nami. Byłam naprawde mocno wypita bo się zgodziłam. na trzezwo nigdy bym się na to nie odważyła.Mój mąż wyszedł do przedpokoju a ja podeszłam naga do Sylwka i usiadłam mu na kolanach jak zaczęłam go całować w usta obudził się i jak się okazało nie jest tak mocno pijany jak zakładałam. Powiedziałam do niego że chce się kochać z nim , zaskoczony był na maxa, a twój mąż ? zapytał ,odpowiedziałam że to jego pomysł. No i zaczęło się jego ręce wędrowały po moim ciele dotykał moich piersi tyłka podniosłam się wziełam go za reke i podeszliśmy do drugiej rozłożonej sofy. Położyłam się na plecach rozkładając nogi tak szeroko jak tylko mogłam ,momentalnie wylądowała jego głowa między moimi nogami lizał mnie tak zachłannie że bardzo szybko doszłam , byłam bardzo podniecona . Po chwili ssał moje piersi przewróciłam go na plecy i teraz to ja dobierałam się do jego małego ssałam go lizałam tak zachłannie jak chyba nigdy mężowi. Bzykaliśmy się koło godziny zminiając pozycje było mi cudownie często przerywaliśmy bo Sylwek był już blisko ,podczas jednej z takich przerw zaczęłam robić mu loda i wystrzelił w moich ustach poczułam smak jego spermy . Po wyjściu z łazienki poszłam do drugiego pokoju gdzie był mój mąż miałam obawy ale mąż ucałował mnie i powiedział żebym tę noc spędziła z Sylwkiem do rana.Wróciłam do kolegi .Tej nocy nad ranem jeszcze raz się bzykaliśmy. Mam bardzo miłe wspomnienia ,a relacje z mężem nie uległy pogorszeniu. Mam cudownego męża i jestem bardzo szcęśliwa.

IP i czas połączenia logowane. [20503575]
[28.05.2013] 10:06
KAWWA
izabella 27 (13.05.22 18:33):
W moim przypadku to stało się spontanicznie. Mieliśmy kiedyś w domu małą imprezkę . Po imprezie został u nas mój kolega z pracy ponieważ usnął na siedząco na sofie to nie budziliśmy go. Razem z mężem posprzątaliśmy ze stołu po gościach i zaczęłam rozkładać drugą sofę do spania dla kolegi . Nagle mojego mężusia wzieło na amory a że alkocholu troszkę wypiliśmy to pozwoliłam mu rozebrać mnie do naga na rozłożonej przezemnie sofie która stała na przeciw sofy na której spał na siedząco mój kolega z którym razem pracowałam.Bardzo mnie to podniecało że obok jest ktoś obcy, ale i czułam obawy.ale mąż mi tak lizał cipke że zapomniałam o całym świecie przy okazji mając orgazm.Nagle mąż wypalił mi z tekstem że moze bym przespała sie z Sylwkiem bo tak na imie miał mój kolega , zdziwiłam się bardzo bo nigdy o tym nie rozmawialiśmy a jestesmy 6 lat po ślubie , przekonywał mnie że bardzo by chciał zobaczyć jak robię to z innym że nic się nie zmieni miedzy nami. Byłam naprawde mocno wypita bo się zgodziłam. na trzezwo nigdy bym się na to nie odważyła.Mój mąż wyszedł do przedpokoju a ja podeszłam naga do Sylwka i usiadłam mu na kolanach jak zaczęłam go całować w usta obudził się i jak się okazało nie jest tak mocno pijany jak zakładałam. Powiedziałam do niego że chce się kochać z nim , zaskoczony był na maxa, a twój mąż ? zapytał ,odpowiedziałam że to jego pomysł. No i zaczęło się jego ręce wędrowały po moim ciele dotykał moich piersi tyłka podniosłam się wziełam go za reke i podeszliśmy do drugiej rozłożonej sofy. Położyłam się na plecach rozkładając nogi tak szeroko jak tylko mogłam ,momentalnie wylądowała jego głowa między moimi nogami lizał mnie tak zachłannie że bardzo szybko doszłam , byłam bardzo podniecona . Po chwili ssał moje piersi przewróciłam go na plecy i teraz to ja dobierałam się do jego małego ssałam go lizałam tak zachłannie jak chyba nigdy mężowi. Bzykaliśmy się koło godziny zminiając pozycje było mi cudownie często przerywaliśmy bo Sylwek był już blisko ,podczas jednej z takich przerw zaczęłam robić mu loda i wystrzelił w moich ustach poczułam smak jego spermy . Po wyjściu z łazienki poszłam do drugiego pokoju gdzie był mój mąż miałam obawy ale mąż ucałował mnie i powiedział żebym tę noc spędziła z Sylwkiem do rana.Wróciłam do kolegi .Tej nocy nad ranem jeszcze raz się bzykaliśmy. Mam bardzo miłe wspomnienia ,a relacje z mężem nie uległy pogorszeniu. Mam cudownego męża i jestem bardzo szcęśliwa.

Hej tylko pozazdrościć Sylwkowi ,sam chciałbym się kiedys znależc w takiej sytuacji a może napisz skad jesteści e moze moglibysmy sie poznac spotkac i cos wspólnie spróbować
kawwa@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [20515463]
[04.06.2013] 14:58
krych
johny22 (08.12.30 15:34):
żona 38 masz zupełna rację.ty decydujesz o swym ciele i maz jesli ma z tego równiez oprócz Ciebie doznania i podczas takiego seansu z innym jest zaspokojony wspolnie to bardzo popieram to co chcesz zrobic
Zapraszam jeszcze z nikim nie próbowałem ale mam ochotę to zrobić w trójkącie co wy na to ? czysty zadbany

IP i czas połączenia logowane. [20530978]
[04.06.2013] 15:30
krych
>Zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [20531071]
[21.06.2013] 09:43
tak warto
Mamy już prawie 30 letni staz i nasza fascynacja soba już dość mocno zmalała. Chociarz musze przyznac że moja pani, pomijając swój wiek, jest wyjatkowo zadbana i pieknie ukształtowana kobieta. Zracji tego że aby ja zadowolić wymaga długiej pracy, to czujac jej niedosyt, zaproponowałem jej aby dołączył do nas jakiś pomocnik. Dość długo trwało az się zdecydowała (parę lat). Był trudny wybór i pierwsze spotkanie. Na początku trochę sztywno. Nagrzałem saunę i pozbyliśmy sie ubrań. Zwykle wygrzewamy się trzy razy, ale tym razem już po dwóch seansach wylądowalismy we trójkę w lozku. Nie ukrywam że do tej pory mam szybsze tętno na wspomnienie jak nasz przyjaciel przykłada kutasa(a ma trochę wiekszego niż ja) do cipki i się w nią zagłębia. Był z nami do rana, jako że swojej zonie powiedział ze idzie do pracy. Nie wiem dla kogo była większa frajda,- dla mnie widok jak bierze do ust żylastego i sztywnego czyjegoś kutaska, jak rozkłada i podciąga do góry uda, przesuwający sie po jej cipce i zagłębiający raz po raz, niesamowicie podnieconej, krzyczącej z rozkoszy mojej lali, dla niej jak miała z małymi przerwami wypełnioną na zmianę (więcej przez ....) przez cały wieczów(i raz rano też) szparkę, czy ....., który przyznał że oprócz swojej zony nikogo wiecej nie miał i że swojej zonie nie może wkładać do końca, bo jest płytka a u nas mógł ruchać ku jej uciesze do woli(jak Wam mówiłem lubi duże, mocno i długo). Był u nas już 3 razy, chociaż dwa ostatnie juz nie tak długo. Na nowo powróciła nam fascynacja soba a sex jest wyjatkowy i nabrał nowego wymiaru.

IP i czas połączenia logowane. [20563252]
[22.06.2013] 08:09
mąż46
tak warto (13.06.21 09:43) tak- u nas też była bardzo podobna sytuacja i nie ma na świecie nic bardziej podniecającego jak widok żony z innym gościem - zaqwsx@onet.pl
Mamy już prawie 30 letni staz i nasza fascynacja soba już dość mocno zmalała. Chociarz musze przyznac że moja pani, pomijając swój wiek, jest wyjatkowo zadbana i pieknie ukształtowana kobieta. Zracji tego że aby ja zadowolić wymaga długiej pracy, to czujac jej niedosyt, zaproponowałem jej aby dołączył do nas jakiś pomocnik. Dość długo trwało az się zdecydowała (parę lat). Był trudny wybór i pierwsze spotkanie. Na początku trochę sztywno. Nagrzałem saunę i pozbyliśmy sie ubrań. Zwykle wygrzewamy się trzy razy, ale tym razem już po dwóch seansach wylądowalismy we trójkę w lozku. Nie ukrywam że do tej pory mam szybsze tętno na wspomnienie jak nasz przyjaciel przykłada kutasa(a ma trochę wiekszego niż ja) do cipki i się w nią zagłębia. Był z nami do rana, jako że swojej zonie powiedział ze idzie do pracy. Nie wiem dla kogo była większa frajda,- dla mnie widok jak bierze do ust żylastego i sztywnego czyjegoś kutaska, jak rozkłada i podciąga do góry uda, przesuwający sie po jej cipce i zagłębiający raz po raz, niesamowicie podnieconej, krzyczącej z rozkoszy mojej lali, dla niej jak miała z małymi przerwami wypełnioną na zmianę (więcej przez ....) przez cały wieczów(i raz rano też) szparkę, czy ....., który przyznał że oprócz swojej zony nikogo wiecej nie miał i że swojej zonie nie może wkładać do końca, bo jest płytka a u nas mógł ruchać ku jej uciesze do woli(jak Wam mówiłem lubi duże, mocno i długo). Był u nas już 3 razy, chociaż dwa ostatnie juz nie tak długo. Na nowo powróciła nam fascynacja soba a sex jest wyjatkowy i nabrał nowego wymiaru.

IP i czas połączenia logowane. [20565081]
[22.06.2013] 08:13
mąż46
tak warto (13.06.21 09:43):

O tak nie ma nic bardziej podniecającego na tym świecie jak widok żony z innym gościem - zaqwsx@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [20565083]
[02.07.2013] 13:13
szczepcio
Oni44 (10.04.22 19:27):
jesteście obrzydliwi i chorzy to trzeba leczyć małżeństwo i sex to sprawa intymna a jeśli sie to wyłania dalej poza łóżko związku to już przesada jak zwierzęta we troje....
mało ci jednego to zmień zawód

Skoro jesteście tacy święci - to co w takim razie robicie na takim forum?

IP i czas połączenia logowane. [20587987]
[02.07.2013] 13:17
szczepcio
ffff (13.05.07 19:08):

Ty do pioekła też pójdziesz za wchodzenie na takie forum!

IP i czas połączenia logowane. [20587994]
[02.07.2013] 23:26
jaka patologia
Ludzie, wy kompletnie nie macie sumienia? Jak można dać się przeleciać innemu facetowi niż własny mąż? to jest chore

IP i czas połączenia logowane. [20589500]
[03.07.2013] 03:07
andr45
żona 38 (08.12.26 07:34):
<cytat>j37 (08.12.24 12:52):
ja bym Cię z chęcią wziął
</cytat>
Coraz bardziej mnie rozgrzewacie, i teraz to chyba będzie kwestia znalezienia odpowiedniego partnera.

IP i czas połączenia logowane. [20589707]
[10.07.2013] 23:07
ostry
hektor213 (13.04.10 09:57):
Mam żonę która puściła się z innymi facetami ale oddzielnie ,muwiła że było cudownie.Seks w sypialni mnie też nudzi i chciałbym zobaczyć żonę jak ma ją obcy facet to mnie kręci.

Napiszcie do mnie!!!

IP i czas połączenia logowane. [20605691]
[19.07.2013] 08:49
123456789989
Adam38Ewa35 (12.06.15 13:07):
Rusek z Moskwy (12.06.11 22:39):
A co, nie ładna jest?
http://imagetwist.com/90gzzqty1y0q/rusnk2012 .jpg.html

Nie chodzi o to że jest nieładna tylko o to że faceta podnieca jak ktoś inny pieprzy jego ukochana żonę chce aby było jej dobrze widząc jej podniecenie i rumieńce na policzkach podczas seksu z obcym facetem dostaje podniecającego kopa to lepsze od wszystkich narkotyków na świecie, żony też czerpią przyjemność i wszyscy zadowoleni. Nazywa się to syndrom kontrolowanej zdrady na zachodzie to cuckold znak rozpoznawczy hotki to łańcuszek na nodze. Kobiety to hot wife, mężowie to renifery - rogacze a obcy facet pieprzący nasze żony to byczek.
Przeżyliśmy to z żoną, cała drżała mało nie zemdlała z przyjemności, podniecenia ja na sam widok mało sie nie spuściłem po wszystkim jak soki obcego wypływały zerżnąłem z przyjemnością moją żonkę. Polecam wszystkim emocjonalnie dojrzałym małżeństwom swingowanie i zdradę kontrolowaną to podnosi zadowolenie z seksu o wiele bardziej się kochamy życie nabrało rumieńców

IP i czas połączenia logowane. [20622444]
[22.07.2013] 03:17
ASKA40
Ohyda ohyda i ohyda, takie coś jak dla mnie jest dewiacją i nalezy to leczyć!!!

IP i czas połączenia logowane. [20628740]
[01.08.2013] 17:32
jacenty-30
Poznam pana do trójkąta z moją żoną 30 35l okolice Warszawy

IP i czas połączenia logowane. [20650390]
[02.08.2013] 20:34
jacenty-30
A co w tym złego

IP i czas połączenia logowane. [20652778]
[04.08.2013] 23:05
mkomkomko
wszystkich zainteresowanych urozmaicenie swojego zycia seksualnego zapraszam nawww.intymnosc.pl/aff/7733

IP i czas połączenia logowane. [20656750]
[05.08.2013] 15:05
red_angel235
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany poznaniem pana chętnego na taki układ to proszę zaglądać na używana-bielizna.eu i tam szukać pod nickiem takim samym jak tutaj

IP i czas połączenia logowane. [20657653]
[05.08.2013] 18:47
bing22
Aga_mężatka (11.02.07 14:30):
witam, jesteśmy małżeństwem które jest w trójkąciku. mąż długo pracował nad tym żebym się przełamała, w końcu się udało.... Ważny jest wybór przyjaciela do takiego układu. Jestem zadowolona i czuję się super jako kobieta którą pożąda inny facet. Więc dla wszystkich kobiet które się zastanawiają... jest super! Temat nas kręci, więc wszystkich chętnych do popisania, wymiany doświadczeń, itd. zapraszam na gg 24555424.

witaj, temat też mnie bardzo kręci. Z moją byłą robiliśmy to ze znajomymi w 4-kę , z wymianą partnerów, i było cudownie! Z tego powstawały też układy 2m+k. Bardzo chętnie o tym porozmawiam. Nie mam gg.
Pisz proszę na: bing22@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [20658042]
[09.08.2013] 04:01
precz z Aska40
ASKA40 (13.07.22 03:17):
Ohyda ohyda i ohyda, takie coś jak dla mnie jest dewiacją i nalezy to leczyć!!!

tolerancja typowa dla prawdziwego polaczka o umyśle ścieśnionym przez sektę zwaną kościołem katolickim, tfu...
po cholerę tu włazisz, ofiaro rydzyka??
oj, bo do nieba nie pójdziesz!!

IP i czas połączenia logowane. [20664742]
[18.08.2013] 14:22
Antek4444
Namawiałem żonę sporo czasu już się wahała . Czasem już sama coś tam wspominała że jeżeli by się znalazł odpowiedni facet to może. Niestety ostatnio coś się w niej zmieniło powiedziała że to wszystko co mówiła to były brednie i nie chce żadnych eksperymentów.Więc chyba nic z tego nie będzie. A szkoda jakiś eksperymencik by się przydał. Jak myślicie popracować jeszcze nad nią czy dać sobie spokój ???

IP i czas połączenia logowane. [20681650]
[26.08.2013] 13:59
Żonaty 30
Witam jestem w delegacji w warszawie chętnie spotkam się dyskretnie z para lub małżeństwem lub też jakąś mężatką chętnie starszą odemnie ja 31 lat proszę o wiadomość na maila zonaty30iii@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20698694]
[26.08.2013] 18:07
biała puma
antek 444 namawiaj mnie mąż też namówił długo to robił ale mu się udało zrobiliśmy to z jego przyjacielem i było cudownie i co najlepsze chcemy to powtórzyć

IP i czas połączenia logowane. [20699151]

1 «   10 11 12 13 14   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat