o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Teściowe

1 2 3 4 Strony tematu:
[24.08.2010] 14:37
Teściowa prowodyrka
Pamiętam, jak kiedyś jechaliśmy gdzieś niedaleko na imprezę samochodem. Musieliśmy się nieco ścieśnić bo miejsca było mało. Ja z teściową usiedliśmy z tyłu, to znaczy teściowa usiadła mi na kolanach. Siadając podniosła spódnicę tak, żeby jej się nie pogniotła i usiadła pupcią odzianą w cienkie rajstopki na moich garniturowych spodniach. Długo nie musiałem czekać aż mój mały zareaguje. Wyboista droga zrobiła swoje. Teściowa kręcąc się mimowolnie, pobudzała mojego ptaka. Widziałem po jej grymasie, że stara się ukryć doznania jakich doświadczała. Co jakiś czas próbowała się poprawić, ale ograniczona ilość miejsca nie dawała wyboru i wcześniej czy później i tak lądowała na moim dobrze już stwardniałym ptaku. Na imprezie siedzieliśmy niedaleko siebie, tak że teściowa co jakiś czas wyciągnąwszy stópkę z buta głaskała mnie delikatnym nylonkiem po łydce, umiejętnie operując przy tym palcami nóżki. Mały znowu zaczął szaleć. Kiedy zaś wróciliśmy do domu trochę w szampańskich nastrojach, teściowa poszła do łazienki się rozebrać. Ja nie wiedząc, że ona w niej jest, bez pytania otworzyłem drzwi. Była już bez stanika i zaczynała ściągać ciemno beżowe rajstopy razem z majtkami. Nie zaprotestowała, kiedy otworzyłem drzwi. Speszony sytuacją odwróciłem się jakbym nie chciał oglądać jej nagości. Ona jednak objęła mnie swymi rękami i tuląc się do mnie przylgnęła swoimi wielkimi, wyszącymi cyckami. Cicho szepnęła to mnie, że już dawno chciała to zrobić ze mną tylko okazji jakoś nie było. Teraz chcę mieć to już za sobą więc nie protestuj tylko przytul mnie mocno wiedząc jak tego potrzebuję. Mój ptak stał jak drut ocierając się o jej podbrzusze z racji różnicy wzrostu. Ku mojemu zaskoczeniu teściowa wzięła go nagle do ręki i po wykonaniu kilku ruchów napletkiem umieściła go w swej wielkiej piczy rozgarniając uprzednio główką mojego ptaka swe bujne owłosienie. Nie pozostając dłużny teściowej zacząłem całować jej wielkie cyce wzbudzając u niej jeszcze silniejsze podnieceie. Drugą ręką zacząłem bawić się nieściągniętymi jeszcze rajstopami miętoląc je w palcach. Oboje wiedzieliśmy, że tak długo nie możemy być w tej łazience, więc czym prędzej zaczęliśmy kończyć miłosne uniesienie. Teściowa usiadła na brzegu wanny i wyciągnęła pierw jedną potem drugą nóżkę w moim kierunku, aby jej ściągnąć rajstopki. Zrobiłem to bez większego skrępowania, głaszcząc chyba ostatni już raz jej nóżkę od uda aż po stópkę, którą ona jeszcze w ostatnim momęcie zanim rajstopka opóściła stópkę potarła mojego ptaka, ślniącego od jej bujnej wydzieliny z cipki. Kiedy było już po wszystkim, otworzyłem drzwi łazienki i szybko udałem się do pokoju, aby uniknąć podejrzeń, że w łazience byliśmy razem. Na następny dzień kiedy przypadkiem nasze spojrzenia się spotkały, wysyłaliśmy tylko do siebie porozumiewawcze uśmiechy tak jakby w podzience za udany wieczór.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17086431]
[27.09.2010] 01:01
Ziec
Mam zięcia (08.12.27 12:29):
Mój zięc często wychodzi z łazienki na golasa. Już mu mówiłam ze jak bedzie tak mnie prowokował to go kiedyś zgwałcę. On jednak odpowiada - obiecanki cacanki. Też pytałam mojej córki a ona na to - że jak mam ochote to mogei tak w rodzinie zostanie. Nie wiem co mam o tym sądzić
Skoro zięć prowokuje a córka nie ma nic przeciw temu gwałtowi to na Pani miejscu zrobiłbym to - korzyść obupulna.

IP i czas połączenia logowane. [17222950]
[17.01.2011] 21:00
lenka8200
jak byłam u tesciów na rocznicy to tesc po paru kieliszkach zaczoł mnie przytulac ze jak on ma fajna synowa i siedzc obok niego czułam jak niby przypadkiem dotyka mojej nogi ...robił to ukradkiem i czesto...nawet mnie to podniecało

IP i czas połączenia logowane. [17717030]
[18.01.2011] 11:02
koninio
lenka8200 (11.01.17 21:00):
jak byłam u tesciów na rocznicy to tesc po paru kieliszkach zaczoł mnie przytulac ze jak on ma fajna synowa i siedzc obok niego czułam jak niby przypadkiem dotyka mojej nogi ...robił to ukradkiem i czesto...nawet mnie to podniecało

wiec zrób mu obróbkę bakłarzana

IP i czas połączenia logowane. [17718790]
[24.01.2011] 15:02
lolek pl
aneczkaaa28 (08.12.16 22:11):
Co nie macie żadnych przeżyć z teściową nie wieże....

,,nie wieże,, pisze się przez rz

IP i czas połączenia logowane. [17746744]
[30.07.2014] 00:54
[24.02.2011] 13:30
Rysiek40L.
My z zoną mieszkamy z teściową w domku,jesteśmy 15 lat po ślubie a teściowa jest rozwódką od kilku lat i chyba dawno nie miała chłopa.ma teraz 60 l średniego wzrostu ciut szpakowata o niezłym zadku i piersiach. W ubiegłym roku szła gdzieś na przyjęcie ,poszła do pokoju się przebrać a ja zacząłem ukradkiem ją podglądać.Zdjeła bluzkę potem spódnicę za kolano z rozporkiem z boku.Miała na sobie kremową koronkową halkę.Robiło się gorąco ale kiedy zdjęła halkę zamórowało mnie ...teściowa miała brązowe pończochy przypiętę do białego pasa i koronkowy biustonosz nie wiedziałem,że kobiety noszą w tym wieku pończochy na pasach.Przez majtki było widać ciemną owłosioną c...
Następnie założyła obcisły pas sięgający do ud ,ażurowe pończochy ,półhalkę i spódnicę w kratę.Nawet nie wiedziała,że ją podglądałem..Z tego przyjęcia przyszła pózno i nieco podchmielona.
Czy wasze teściowe też tak się ubierają? noszą pończochy halki itp. Ps do mnie też się dosuwała ale obawiałem się żony Rysiek

IP i czas połączenia logowane. [17884665]
[14.06.2011] 22:02
romans
a ja mam @@@ista tesciowa ktora bardzo o siebie dba ma 52 lata i seksowne ciałko, nosi seksowna bielizne i ostatnio pijac piwko przyznała mi sie ze dokladnie sie depiluje. ja mam 25 lat mialem juz wiele akcji z tesciowa dosc ciekawych, jak narazie doszło do pocałunku z jezyczkiem po paru piwkach i miałem okazje potrzymac ja za tyłeczek w spodnicy. strasznie mnie podnieca i cholernie chciałbym ja przeleciec, chetnie popisze o tym z jakas doswiadczona starsza pania, chciałbym sie dowiedziec jakie jest wasze zdanie. co w waszym wieku lubicie itd zapraszam do korespondencji tylko panie

IP i czas połączenia logowane. [18489445]
[26.06.2011] 15:34
Zięć
Widziałem swoją teściową w całej okazałości - chociaż od tyłu. Miała jędrną, wielką dupcię. Ona mnie nie widziała, bo stała tyłem, kiedy zdjęła ubranie i schyliła się po koszulę nocną. Pupcia ładnie się wypięła ukazując różową odbytniczkę. Tej właściwej nie zobaczyłem, gdyż grubość ud nie pozwalała na to. Ale i tak byłem pod wrażeniem przez kilka dni, widząc się oczami wyobraźni jak dogadzam teściowej w jej wielką muszlę. Jestem przekonany, że gdyby bardziej sprzyjała nam sytuacja - nie wzbraniała by się przed natarciem na nią.

IP i czas połączenia logowane. [18534406]
[01.07.2011] 21:34
Zięć
Ostatnio teściowa strasznie się podjarała. Widać to było po ruchach jakie wykonywała siedząc za stołem. Przyniosłem jej butelkę piwa i nalałem do szklanki. Po niedługim czasie siedząc tak ze mną przy stole, nagle zaczęła gładzić się po udzie, odsłaniając sporą jego część. Kiedy zobaczyła, że nie reaguję na jej zalotne mogłoby się wydawać ruchy - zaczęła niby pod pozorem swędzenia, masować swoje wielkie cyce, uwolnione z wielkiego stanika. Po pewnym czasie poszedłem do łazienki. Nagle otworzyły się drzwi i teściowa wparowała do środka niby pod pozorem wyłączenia termy. Niewytrzymała i przycisnęła moją rękę do swych wielkich balonów karząc je masować przez uciskanie. Przyznać muszę, że sparaliżowało mnie to. Po chwili jednak przystałem na propozycję teściowej i uniosłem jej bluzkę, odsłaniając w całości dwa wielkie, wiszące melony. Drugą ręką zadarłem jej roboczy fartuszek odsłaniając wielkie barhanowe majtki. W tym czasie ptak stwardniał mi jak skała. Przycisnąłem do siebie teściową i zacząłem ptakiem delikatnie dotykać jej wzgórka porośniętego gęstymi, czrnymi jeszcze włosami. Teściowa nic nie mówiła, tylko delikatnymi ruchami ręki masowała mojego konia, co i raz ściągając więcej napletka. Ja ręką zacząłem pieścić jej krocze, doprowadzając do podniecenia, które uwidoczniła postawieniem nogi na brzegu wanny. Tym samym pięknie odsłoniła całą swoją norkę, przygotowaną do penetracji. Postanowiłem wsadzić jej swojego konia, lecz ona zaprotestowała, mówiąc, że jest bardzo sucha i najpierw może bym ją trochę nawilżył? Przystałem na tę propozycję i wsadziłem jej w pusię tyle palcy ile tylko zdołałem i rozpocząłem kręcenie nimi młynka we wszystkie strony. Teściowa zaczęła lekko wzychać ruszając przy tym we wszystkie strony swoją pupcią, którą teraz bez krępacji mogłem wymacać. Kiedy wilgotność w pochwie wzrosła, teściowa odwróciła się i wypięła ile tylko miała sił. Ręką nacelowała mojego konia na swoją wielką, różową szparę i umieściła go w niej. Przycisnąłem się do niej i zacząłem najzwyczajniej w życiu posuwać w wielką dziurę, masując jednocześnie, oburącz wielkie cyce. Chciałem już kończyć, ale teściowa chciała poczuć w sobie gorący wulkan z mojego ptaka. Dalej więc kontynuowałem i całą zawartość umieściłem w jej wielkiej odchłani. Z początku myślałem, że taka zawartość wyleje się na podłogę i będę musiał w pośpiechu wycierać ją, aby nie wsiąknęła w dywaniki. Nic takiego jednak się nie stała. Teściowa przyjeła do siebie całą zawartość, a na koniec obtarła jeszcze mojego konia @@@ając go mocno zaciśniętą dłonią.

IP i czas połączenia logowane. [18554619]
[02.07.2011] 13:44
Zięć
Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Następnym razem, jak teściowa zaoferuje Ci swoją pomoc, to się zgódź. Zawsze to nowe doświadczenie - a może się przyda.

IP i czas połączenia logowane. [18556942]
[06.07.2011] 00:05
Adam A. Grudziński
Ja tam wolę młodsze od teściowej...
https://rapidshare.com/files/2299073218/Niec e_1.avi
Ta Australijka to tylko jedna d.upa z wielu...

IP i czas połączenia logowane. [18570596]
[20.07.2011] 21:39
stefian
MAM TA WIELKA PRZYJEMNOSC W DOMU , ZE I MOJA ZONA I TESCIOWA NOSZA PRAWIE ZAWSZE PONCZOCHY DO PASA. CZESTO WIDZE WIEC JAK MOJA ZONA LUB JEJ MATKA PARADUJA PO DOMY W SAMYCH BLUZKACH PASACH I PONCZOCHACH SZUKAJAC INNEJ SPODNICY. A ZE OBYDWIE RAZEM KUPUJA TE SAME TRADYCYJNE PONCZOCHY DO PASA BEZ KORONKI I SZEROKIE PASY Z METALOWYMI ZABKAMI TO WIDOK JEST NIESAMOWITY . A POTEM WIDAC TE METALOWE ZABKI POD SPODNICA - CO ZA SEKSAPIL...
Rysiek40L. (11.02.24 13:30):
My z zoną mieszkamy z teściową w domku,jesteśmy 15 lat po ślubie a teściowa jest rozwódką od kilku lat i chyba dawno nie miała chłopa.ma teraz 60 l średniego wzrostu ciut szpakowata o niezłym zadku i piersiach. W ubiegłym roku szła gdzieś na przyjęcie ,poszła do pokoju się przebrać a ja zacząłem ukradkiem ją podglądać.Zdjeła bluzkę potem spódnicę za kolano z rozporkiem z boku.Miała na sobie kremową koronkową halkę.Robiło się gorąco ale kiedy zdjęła halkę zamórowało mnie ...teściowa miała brązowe pończochy przypiętę do białego pasa i koronkowy biustonosz nie wiedziałem,że kobiety noszą w tym wieku pończochy na pasach.Przez majtki było widać ciemną owłosioną c...
Następnie założyła obcisły pas sięgający do ud ,ażurowe pończochy ,półhalkę i spódnicę w kratę.Nawet nie wiedziała,że ją podglądałem..Z tego przyjęcia przyszła pózno i nieco podchmielona.
Czy wasze teściowe też tak się ubierają? noszą pończochy halki itp. Ps do mnie też się dosuwała ale obawiałem się żony Rysiek

IP i czas połączenia logowane. [18621970]
[05.08.2011] 10:15
Janek3
stefian (11.07.20 21:39):
MAM TA WIELKA PRZYJEMNOSC W DOMU , ZE I MOJA ZONA I TESCIOWA NOSZA PRAWIE ZAWSZE PONCZOCHY DO PASA. CZESTO WIDZE WIEC JAK MOJA ZONA LUB JEJ MATKA PARADUJA PO DOMY W SAMYCH BLUZKACH PASACH I PONCZOCHACH SZUKAJAC INNEJ SPODNICY. A ZE OBYDWIE RAZEM KUPUJA TE SAME TRADYCYJNE PONCZOCHY DO PASA BEZ KORONKI I SZEROKIE PASY Z METALOWYMI ZABKAMI TO WIDOK JEST NIESAMOWITY . A POTEM WIDAC TE METALOWE ZABKI POD SPODNICA - CO ZA SEKSAPIL...
Stefian a ile lat ma twoja tesciowa? Bo moja 59 tez nosi pasy do pończoch(brązowych) pasomajtki ,półhalki koronkowe i halki do spódnic.
Przebiera się w pokoju bez żadnego skrępowania.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18671773]
[19.08.2011] 08:30
stefian
Janek3 (11.08.05 10:15):
stefian (11.07.20 21:39):
MAM TA WIELKA PRZYJEMNOSC W DOMU , ZE I MOJA ZONA I TESCIOWA NOSZA PRAWIE ZAWSZE PONCZOCHY DO PASA. CZESTO WIDZE WIEC JAK MOJA ZONA LUB JEJ MATKA PARADUJA PO DOMY W SAMYCH BLUZKACH PASACH I PONCZOCHACH SZUKAJAC INNEJ SPODNICY. A ZE OBYDWIE RAZEM KUPUJA TE SAME TRADYCYJNE PONCZOCHY DO PASA BEZ KORONKI I SZEROKIE PASY Z
METALOWYMI ZABKAMI TO WIDOK JEST NIESAMOWITY . A POTEM WIDAC TE METALOWE ZABKI POD SPODNICA - CO ZA SEKSAPIL...
Stefian a ile lat ma twoja tesciowa? Bo moja 59 tez nosi pasy do pończoch(brązowych)
pasomajtki ,półhalki koronkowe i halki do spódnic.
Przebiera się w pokoju bez żadnego skrępowania.Pozdrawiam Moja tesciowka niestety jest o 10 lat starsza, ale zawsze swieci przykladem elegancji . Nosi proste dlugie przylegajace spodnice , buty na obcasie i zawsze ma nienaganny makijaz. Ostatnio miala na sobie piekne brazowe samonosne ponczochy z koronka , ktore pozniej powiesila na oparciu krzesla. Wczoraj natomiast zalozyla chyba ulbiony szeroki czarny pas i do tego cienkie streczowe bezowe ponczochy do pasa Gatty. Skad wiem? Bo zostawila na lozku opakowanie po nich. Mowie Wam ale jazda ...

IP i czas połączenia logowane. [18716587]
[09.08.2012] 11:36
gadu-99
To go dyskretnie przeleć ! Powodzenia !

IP i czas połączenia logowane. [19756009]
[28.11.2012] 13:53
21olo21
Mam zięcia (08.12.27 12:29):
Mój zięc często wychodzi z łazienki na golasa. Już mu mówiłam ze jak bedzie tak mnie prowokował to go kiedyś zgwałcę. On jednak odpowiada - obiecanki cacanki. Też pytałam mojej córki a ona na to - że jak mam ochote to mogei tak w rodzinie zostanie. Nie wiem co mam o tym sądzić

Jeżeli boisz się konsekwencji z zięciem to nie ryzykuj daj znać a na pewno go wyręczę
Też jestem zięciem

IP i czas połączenia logowane. [20032063]
[27.12.2012] 12:57
stanislaw.771
mozecie wierzyc albo nie, to mi sie zdarzylo naprawde
zima dosc wczesnie robi sie ciemno. Worcila wlasnie do domu tesciowa, poniewaz mieszkamy razem. W telewizji program cykliczny o roznych sprawach, taki dosc ciekawy dla kobiet, czyli o wszystkim i niczym. Tymczasem przyszla tesciowa i usiadla przy mnie. lozko byl rozlozone bo tak wygodniej oglada sie wieczorem telewizje. Tesciowa oparla sie o duze poduchy, ja polozylem sie na lozku tak ze tylko stopami dotykalem podlogi. Nie widzialem telewizji bo oczy zamknalem i zrobilo mi sie tak blogo ze przysypilem prawie. Prawie bo moja lewa reka dotknela reki tesciowej ktora lezala obok mnie. W tym momecie cisnienie ponizej pasa mi wzroslo , a najmniejszy palec mojej lewej reki dotykal juz i glaskal palce tesciowej. Wcale nie wzbraniala sie przed tym tylko tak samo przyjemnie glaskala moja dlon. Uczucie podniecenia nie mijalo, cienkie spodnie wcale nie kryly tego, mysle ze nawet bylo to dobrze widac. To bylo bardzo przyjemne spotkanie z bliska z tesciowa. Kobieta nie dosc ze bardzo atrakcyjna, to czasem dosc samotna. To glaskanie po dloniach bylo tak przyjemne i podniecajace, ze mialem ochote na wiecej, ale program w TV sie skonczyl i nastala krotka cisza po czym rozeszlismy sie po swoich katach.
Tego samego wieczoru, kiedy mialem juz czas dla siebie usiadlem do komputera i spytalem tesciowa czy to smyranie mialo cos znaczyc. Odparla, jak zwykle z przekora: "takie tam". Zaczalem to analizowac. Tesciowa raczej zyje na wlasna reke, praca i dom i jeszcze internet, czasem wyjazdy do tzw. znajomych. Zawsze czulem nosem, ze to nie tylko kolezanki i robi kuku mezowi, ale podstaw bylo mniej niz 50%. Lubi chodzic bez bielizny po domu, lubi zagladac na strony dla doroslych i to nie tylko obrazki ale fimiki bardzo ostre. Ubiera sie jak nastolatka - mini tak krotka ze kiedy sie schyli to widac doslownie wszystko a i rajstopy typu kabaretki. Makijaz wyzywajacy, jednym slowem robi to celowo. Nie sadzilem tylko, ze mnie sie przytrafi byc w kregu jej zainteresowan. Troche zmieszany i skolowany zaczalem drazyc temat, a ze i zony czesto w domu nie bylo to latwiej o takie dysputy. Wieczorami podpytywalem tesciowa o rozne sprawy, sytuacje stawaly sie dosc prowokujace. W ciagu dnia bywajac przypadkiem w jej pokoju widzialem a to za lozkiem a to pod nim jej zabawki nocne. To byly wibratory. Nie dosc ze nie chowala ich celowo to jeszcze byly luzem bez opakowania ktore mogloby je chocby przykryc. Nawet zartowalem ze nie schowala swoich zabawek, smiala sie wtedy mowiac ach faktycznie i tyle. Nie raz slyszalem przez drzwi jak sie nimi lubi bawic, te odglosy uniesien i jeki mnie coraz bardziej prowokowaly. Tak podsluchiwalem ja co wieczor, bo mnie to coraz bardziej podniecalo. W koncu spytalem czy bedzie czekala na mnie kiedy zgasnie swiatlo. Odpowiedz byla ponad moje oczekiwania, powiedziala ze tak ale nie dzis bo akurat dzis nie moze. Pomyslalem poczekam i spytam raz jeszcze. Minelo 3 dni a ja wciaz podsluchiwalem ja namietnie. Spytalem czy pomoc jej w zabawach zabawkami, odparla ze gdy zgasnie swiatlo to moge zajrzec. Wyczekiwanie bylo dosc dlugie, najpierw wziela prysznic, potem swoje kremy ktore maja taki ciekawy zapach i przymkela lekko drzwi, zgasila swiatlo. Wzialem szybki prysznic i wszedlem juz w pidzamie do jej pokoju i lozka. Nie protestowala, ogladala telewizje. Polozylem sie obok pod koldra, bardzo blisko jeszcze stremowany. Po chwili juz glaskalem jej udo, usmiechala sie z przyjemnosci, ktora jej to sprawialo. Moje palce coraz wyzej siegaly pod koszule. Ogarnialo mnie podniecenie i dotknalem jej lona. Bylo bardzo owlosione, a ja juz czulem wilgoc i cieplo z jej srodka. Dotykalem delikatnie i czulem ze ona tego pragnie coraz bardziej. Moja reka powedrowala wyzej przez biodra do piersi. Byly takie pachnace prawdziwa kobieta. Glaskalem je i calowalem a jednoczesnie wiercilem sie i ocieralem moje uda o jej rozchylajac je powoli. W koncu podnioslem sie i pocalowalem delikatnie w szyje, ucho, czulem juz przyspieszony oddech i to "och". Podobalo jej sie bardzo, mnie rowniez wiec kontynuowalem. Ugryzlem delikatnie w jej lewe ucho i nasze usta spotkaly sie. Po chwili calowalismy sie tak namietnie ze nie wiem kiedy polozylem sie na niej i ocieralem juz nabrzmialym i wilgotnym czlonkiem o nia. Jej owlosiona cipka byla juz bardzo wilgotna, rozchylala uda i pozwalala mi coraz odwazniej dostac sie do jej srodka. Wszedlem w nia jak w maselko, byla tak goraca ze wiedzialem od razu ze dlugo nie wytrzymam, ze zaraz trysne w niej.
Kochalismy sie tak dluzsza chwile i bylo nam cudownie. Jej cialo bylo tak gladkie, tak przyjemnie delikatne, wcale nie czulem roznicy wieku ktora nas dzieli. Jej wnetrze nie bylo takie szerokie jak myslalem sobie wczesniej, goraca w srodku i ciasna w sam raz dla mnie. Cudownie razem sie kochalismy i tylko czasem ja prosilem o to by byla ciut ciszej. Jeczala z rozkoszy, a to mnie jeszcze bardziej podniecalo. Musialem sprobowac wszystkiego na raz, bo nie wiedzialem czy wszystko skonczy sie na tym pierwszym naszym razie czy moze potrwa jeszcze. Odwrocilem ja na bok i na brzuch, wypiela pupe wysoko tak ze moglem widziec w swiele ksiezyca jej szparke. Wszedlem i posuwalem ja mocno i czulem, ze i tesciowa specjalnie napina miesnie w srodku by czuc go jeszcze mocniej. Glaskalem jej piersi i pupe na zmiane w koncu wzialem lezacy obok jej zabawek przy lozku zel nawilzajacy. Posmarowalem
jej pupe i troche swojego penisa. Wypiela ja jeszcze bardziej, a ja glaskalem jej odbyt palcem i powoli wlozylem go do srodka tak by juz nie bolalo kiedy sprobuje mocniej. Oparlem jedna reke na jej biodrach i powoli wsuwalem penisa w jej odbyt, wchodzil z oporem ale bez bolu. To bylo cudowne i juz po chwili wchodzil w nia jak w maslo, wspaniale uczucie i te jej jeki rozkoszy. "O tak, tak dobrze, nie przestawaj..", a ja coraz szybciej kolysalem sie w jej pupie, czulem ja tam dokladnie bo ciasno mnie obejmowala w srodku. B

IP i czas połączenia logowane. [20097776]
[27.12.2012] 13:00
stanislaw.771
"O tak, tak dobrze, nie przestawaj..", a ja coraz szybciej kolysalem sie w jej pupie, czulem ja tam dokladnie bo ciasno mnie obejmowala w srodku. Bylo mi tak dobrze, jak nigdy przedtem, jej cialo drzalo a ja powoli dochodzilem. Wsuwalem go do konca i wyjmowalem prawie calego, jeczala z rozkoszy i ja mialem juz dojsc kiedy powiedziala: "chce do konca prosze, taaak..". Jeszcze kilka razy pchnalem mocniej trzymajac ja za biodra i plecy, w koncu trysnalem w nia i wlalem cala sperme w dupcie tesciowej. Drzala cala, a ja w niej jeszcze zostalem i polozylem sie na niej. Lezelismy tak jeszcze chwile, w koncu odwrocila sie i wyszedlem z niej. Pocalowala mnie i powiedziala ze bylo jej wspaniale, a do tego ze wspaniale caluje. Przytulilem sie do niej i chcialem tak zasnac w jej objeciach. To bylo cos
niesamowitego, zawsze o tym marzylem i w koncu sie spelnilo.

IP i czas połączenia logowane. [20097782]
[29.12.2012] 11:15
kiedyś
Ja parę lat temu gdy miałem 19 lat poznałem fajną 43 letnią babkę i parę razy się umówiliśmy w hotelu,ale żebym mógł bywać u niej w domu to poderwałem jej 16 letnią córkę i chodziłem z nią do kina czy na dysko, a jak jej nie było w domu to na seks przychodziłem do jej matki.Były to cudowne chwile.

IP i czas połączenia logowane. [20102448]
[21.03.2013] 15:26
Krzyszettdrd4d
Zięć (11.07.02 13:44):
Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Następnym razem, jak teściowa zaoferuje Ci swoją pomoc, to się zgódź. Zawsze to nowe doświadczenie - a może się przyda.

Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować.

IP i czas połączenia logowane. [20339126]
[12.04.2013] 11:06
wkońcu
Udzielałem się już na innym forum na tym portalu. Mam piękną teściową, podnieca mnie strasznie tzn. ona nie robi nic, ale jak na nią patrzę to moje ciśnienie podnosi się strasznie. Parę tygodni temu zmacałem sobie Ją na spaniu, później chodziłem podniecony. Ale to nic w porównaniu co dziś się stało. Wreszcie zobaczyłem jej Cipeczke i Dupcie jak się kąpała. Powiem Wam widok przepiękny... ile bym dał by móc Te cuda polizac i bawic się nimi. Prośba w moim imieniu "Teściowe jak tylko macie ochotę na zięcia to im to okażcie tylko odważnie, a Oni się odpłacą tym lepiej".
Dla Wszystkich zbulwersowanych moim postem: "przestańmy się wreszcie oszukiwac, sex jest piękny a spełnianie marzeń jeszcze lepsze"
Pozdrowienia dla wyluzowanych Teściowych.

IP i czas połączenia logowane. [20404644]
[12.04.2013] 13:16
Jak jest miła teściowa
to zięć się za nią ogląda. Tylko zołzy narzekają, że to jest niemoralne. Jest to takie wygadywanie u kobiet bo są niezadowolone, że u żadnego faceta nie wzbudza zainteresowania.
Poczytajcie a nie ma zadnego słowa krytyki od zadnego faceta.
Nawet faceci którzy wiedzą że ich żieciowie sypiają z ich małzonkami nie robią z tego problemu.
Krytyczne są tylko tekobiety których kot z kulawą nogą by nie chciał.

IP i czas połączenia logowane. [20404996]
[15.04.2013] 09:53
jaro
moja tesciowa lubi dominowac kaze mi lizac jej wielka cipe

IP i czas połączenia logowane. [20414375]
[15.04.2013] 10:16
jaro
moja tesciowa lubi byc ruchana w dupe

IP i czas połączenia logowane. [20414423]
[15.04.2013] 10:54
jaro
koninio (11.01.18 11:02):

wiec zrób mu obróbkę bakłarzana

to musisz mu zrobic lache z polykiem

IP i czas połączenia logowane. [20414533]
[15.04.2013] 11:18
jaro
aneczkaaa28 (08.12.16 22:11):
Co nie macie żadnych przeżyć z teściową nie wieże....

aneczka dolacz do nas

IP i czas połączenia logowane. [20414586]
[08.05.2013] 18:48
superziec
Witam tak jak wgłownym temacie PODGLĄDANIE TEŚCIOWEJ a wiec zaczęło sie to już jakis czas temu mam namyśli moje obsesja na punkcie mojej teściowej zawsze mi się podobała jako kobieta , lubie puszyste kobiety a ona ma piękny biust MEGA MEGA WIELKI zdjęcia tego nie oddaja ale podglądałem ja w łazience przez dziurkę od klucza i są OGROMNE!!! Mieszkamy w jednym domu i mamy te sama łazienkę wiec zaczepem instalować kamerki w kibelku efekty mojej pracy przedstawiam na załączonym zdjęciu http://jpghost.pl/mozajka1_1368030922/ strasznie mi ona kreci nie wiem co mam robić chyba ją przelecę jak tylko nadarzy się okazja .... ciekawy jestem czy komuś się ona też podoba????

IP i czas połączenia logowane. [20471525]
[13.05.2013] 17:57
barc49@o2.pl
Fajna kobitka Szkoda że tak mało zdjęć

IP i czas połączenia logowane. [20483569]
[08.06.2013] 04:12
qwertzu
Pewnego dnia zadzwonil tel.podnosze a to moja tesciowa,prosi tebym przyjechal bo jej kran sie zacial i nie moze odkrecic.Tesc jest w delegacji i nie ma nikogo kto by jej to zrobil.Powiedzialem zonie ktora juz wychodzila do pracy na druga zmiane,a ja pojechalem i myslalem ze to cala prawda,a chec na mnie ze jej juz przeszla.Wchodze i co widze:tesciowa bardzo ssesi ubrana i mowi mi ze to jest ta awaria i musze to naprawic bo juz dluzej nie moze czekac.A ze ja tez juz dawno o tym marzylem,to szybko mojego wojownika do jej c..py wlozylem i zaczalem ja posuwac,zerznalem ja tyle ile mialem sily.Na pozegnanie buzi dostalem

IP i czas połączenia logowane. [20538104]
[11.07.2013] 13:37
Urodziny teściowej
http://lol24.com/opowiadania/erotyczne/urodz iny-tesciowej-485

IP i czas połączenia logowane. [20606515]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat