o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Właśnie wróciłem z sanatorium w Stróżach k N.Sącza

1 2 3   » 17 Strony tematu:
[13.12.2008] 12:54
Boonifacy Prawdziwy
Nie polecam z całą stanowczością odradzam....
Warunki zakwaterowania fatalne pokoje niby 2 osobowe a w rzeczywistości 3-4 osoby
Jedzenie niesmaczne i w dodatku mało
Pokoje brudne trzeba posprzątać samemu
Max liczba zabiegów w ciągu dnia 5-6 wykonanych w pośpiechu i mało starannie
Obsługa począwszy od lekarzy a skończywszy na personelu Opryskiliwa lecz czego wymagać gdy rotacja pracowników jest spora bo wkońcu kto chciałby pracować za 1000-1200 zł
Rygor jak w zakładzie penitencjarnym żadnych przepustek na soboty i niedziele a pensjonariusze powinni być na miejscu w ośrodku najpóźniej do godz 21-30
Tak że reasumując ODRADZAM SZCZERZE

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[13.12.2008] 13:34
Boonifacy Prawdziwy
Niniejszym odszczekuję wszystko to, co do tej pory nagryzmoliłem na sanatorium w Stróżach! HAU HAU HAU HAU HAU!
Ośrodek ten jest jednym z najlepszych w Polsce, a kto wie, czy nie w Europie!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13999533]
[13.12.2008] 18:41
Ramzes73
Boonifacy Prawdziwy (08.12.13 13:34):
Niniejszym odszczekuję wszystko to, co do tej pory nagryzmoliłem na sanatorium w Stróżach! HAU HAU HAU HAU HAU!

Cha cha cha! Co ci ta@@@ rura zmiękła?!

IP i czas połączenia logowane. [14001064]
[13.12.2008] 21:13
Arnika 8
A czy ktoś był w Busku, w sanatorium "Włókniarz"?
Chciałabym się czegoś dowiedzieć.

IP i czas połączenia logowane. [14001901]
[14.12.2008] 18:09
Boonifacy Prawdziwy

Piękny podszyw błahahahahah .....
Nic nie odszczekuję to sanatorium to dno dna .
Kadra pseudo rehabilitantów niekompetentna nie czytająca karty zabiegów robiąca wszystko na "aby tylko zbyć klienta-pacjenta"
Zero przepustek na niedziele mówiąc dosadnie -chamstwo,kołtuństwo i małomiasteczkowość.....
I w dodatku jakby tego było mało prywata pana senatora Stanisława Ko...a
który kosztem nas wszystkich płacących na tak egzotyczną instytucję jak ZUS zbija kokosy.
Nie na darmo tygodnik NIE Urbana pisał o panu senatorze aż 12 artykułów które można przeczytać w archiwum na stronie internetowej..

IP i czas połączenia logowane. [14006955]
[24.07.2014] 22:04
[14.12.2008] 19:08
Kura-cjuszka
Boonifacy Prawdziwy (08.12.14 18:09):

Piękny podszyw błahahahahah .....
Nic nie odszczekuję to sanatorium to dno dna .
Kadra pseudo rehabilitantów niekompetentna nie czytająca karty zabiegów robiąca wszystko na \"aby tylko zbyć klienta-pacjenta\"
Zero przepustek na niedziele mówiąc dosadnie -chamstwo,kołtuństwo i małomiasteczkowość.....
I w dodatku jakby tego było mało prywata pana senatora Stanisława Ko...a
który kosztem nas wszystkich płacących na tak egzotyczną instytucję jak ZUS zbija kokosy.
Nie na darmo tygodnik NIE Urbana pisał o panu senatorze aż 12 artykułów które można przeczytać w archiwum na stronie internetowej..

Muszę ci powiedzieć, że pierwszy raz przeczytałam o takim sanatorium.To chyba jakies wyjątkowo niepozytywne sanatorium. Owszem, może byc różnie, w jednych jest super, w drugich mniej super, ale żeby aż tak? Sporo ostatnio jezdziłam do różnych sanatoriów i szpitali rehabilitacyjnych i zawsze byłam zadowolona. Wszędzie zabiegi są bardzo dobre, obsługa nawet bardzo dobra, o niebo lepsza, niż kiedyś, bo wszyscy boją się o pracę. Wiadomo, że jeśli jest się w sanatorium ze skierowania NFZ, to posiłki sa skromne, ale smaczne. Podziwiam ich za to, że za tak mała stawkę żywieniową, potrafią czynić cuda, żeby jedzenie było urozmaicone. Komu było mało, bo porcje nie sa duże, a zwłaszcza dla mężczyzn, chodził sobie podjadać, przy okazji picia piwka.

ARNIKA - przy okazji odpowiadam Tobie - owszem byłam również w Busku-Zdroju w 1992 roku w sanatorium "Włókniarz" Jest to jedno z największych sanatoriów w Busku, z bardzo dobrą bazą leczniczą. Zabiegi sa tam świetne, obsługa profesjonalna, warunki bytowe również są dobre. Byłam zadowolona, bo zwykle jestem, gdyż nie mam wygórowanych żądań. Najważniejsze jest leczenie.
Busko poza tym jest atrakcyjne, może mniej o tej porze roku, a ja byłam właśnie w grudniu, bo szybko robi się ciemno. Jest tam w parku zdrojowym piękna sala koncertowa "Marconi", gdzie non stop są jakieś koncerty.
A zatem powinnaś być zadowolona, ja zaś ze swojej strony, życzę Ci tego

IP i czas połączenia logowane. [14007342]
[15.12.2008] 09:12
Boonifacy Prawdziwy
Zapomniałem dopisać jeszcze że co niektórzy nie rozróżniają ZUS-u od NFZ-u A jakość świadczonych usług różni się diametralnie...

IP i czas połączenia logowane. [14010205]
[17.12.2008] 19:08
młody senior
Co to jest sanatorium?

IP i czas połączenia logowane. [14025290]
[22.12.2008] 10:45
stary senior
młody senior (08.12.17 19:08):
Co to jest sanatorium?

Już spieszę z odpowiedzią:
To jest takie urządzenie do podreperowania zdrówka.

IP i czas połączenia logowane. [14050101]
[23.12.2008] 18:59
młody senior
stary senior (08.12.22 10:45):
młody senior (08.12.17 19:08):
Co to jest sanatorium?

Już spieszę z odpowiedzią:
To jest takie urządzenie do podreperowania zdrówka.

Tz. stare urządzenia pozostawiamy w domu, licząc na nowe zdobyczne w sanatorium

IP i czas połączenia logowane. [14058088]
[08.01.2009] 18:48
Kuracjusz 22
Byłem w stróżach na turnusie w grudniu jasne pojechałem na leczenie a nie na baraszkowanie i chlanie po nocach ten kto tak STRASZNIE nazeka to pewnie tylko po to przyjechał. Było kilku takich oczywiscie nic im sie nie podobało jasne jak sie ma podobac jak tylko igraszki w głowie po co wogule przyjechali. Dla mnie jedzenie było dobra obsługa bardzo miła, sympatyczna. Mimo tego ze personelu jest malo to dziewczyny dwoja sie i troja nad zabiegami. Oszywisie byli i tacy najczesciej Panowie ktorzy na kacu przychodzili i pyszczyli do personelu ze musza na zabiegi czekac na ich miejscu dał bym im w pysk bo w nocy zamiast spac to chlali i nie tylko. Dla mie pobyt w Strozach był dobry polecam wszystko w jednym budynku posiłki, rehabilitacja, basen.

IP i czas połączenia logowane. [14151745]
[10.01.2009] 17:26
kominiarz
Boonifacy Prawdziwy wogóle się z tobą nie zgadzam.Wypisujesz takie rzeczy wogóle nie prawdziwe, jak ci tam tak wszystko nie pasowalo trzeba było wybrać inne sanatorium.Mi bardzo się tam podobało, jedzenie dobre a i na personel nie narzekam.Panie z rehabilitacji są bardzo miłe.

IP i czas połączenia logowane. [14164348]
[23.01.2009] 16:17
Boonifacy Prawdziwy
Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura tak można określić wpis powyżej .Ja również pojechałem do Stróży na leczenie, a nie na chlanie wódy albo "baraszkowanie" -zresztą nie za bardzo by było z kim kobitki mocno "przeterminowane" a te z datą przydatności choć było ich niewiele miały poważne problemy zdrowotne... Tak że takie sugestie pod moim adresem są mocno nie trafione...Poza tym w/w ośrodek NICZEGO nie mógł mi zaoferować (przyjechałem z powodu ręki) a w Stróżach jak wiadomo "specjalizują" się w usprawnianiu kręgosłupów i nóg...tak że proszę wybaczyć ale TO JEST PARANOJA i kompletny brak weryfikacji ośrodków pod względem schorzenia.
Zarzucono mi również że mogłem sobie wybrać ośrodek.... Od kiedy można sobie samemu wybrać ośrodek rehabilitacyjny jeśli o tym decyduje Warszawa - przecież o takich elementarnych sprawach powinne wiedzieć takie "wygi" sanatoryjne jak kominiarz i Kuracjusz 22.
PS: Aby zweryfikować czy faktycznie byliście w grudniu na turnusie proszę o podanie ilu było uczestników turnusu i ilu wyjechało wcześniej za pijaństwo....

IP i czas połączenia logowane. [14246789]
[07.03.2009] 00:35
mada mada
A ja dziś dostałam skierowanie z ZUS do Stróży. Po tym co poczytałam to już nie mama ochoty tam jechać. Jak tam jest naprawdę ?????
P O M O C Y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy mogę zmienić miejsce sanatorium w ZUS-sie. czy można to jakoś załatwić???????????????????????????????????????????
POZDROWIENIA

IP i czas połączenia logowane. [14498108]
[07.03.2009] 01:06
glanc pomada
mada mada (09.03.07 00:35):
A ja dziś dostałam skierowanie z ZUS do Stróży. Po tym co poczytałam to już nie mama ochoty tam jechać. Jak tam jest naprawdę ?????
P O M O C Y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy mogę zmienić miejsce sanatorium w ZUS-sie. czy można to jakoś załatwić???????????????????????????????????????????
POZDROWIENIA

Jeśli nie jesteś pijaczką, nimfomanką i balangowiczką, to wal śmiało do Stróży! Na to sanatorium narzekają tylko pijacy, seksoholicy i imprezowicze pokojowi, którzy nie mogli tam realizować swoich wynaturzonych upodobań.

IP i czas połączenia logowane. [14498196]
[19.08.2009] 23:54
nonika
Kuracjusz 22 (09.01.08 18:48):
Byłem w stróżach na turnusie w grudniu jasne pojechałem na leczenie a nie na baraszkowanie i chlanie po nocach ten kto tak STRASZNIE nazeka to pewnie tylko po to przyjechał. Było kilku takich oczywiscie nic im sie nie podobało jasne jak sie ma podobac jak tylko igraszki w głowie po co wogule przyjechali. Dla mnie jedzenie było dobra obsługa bardzo miła, sympatyczna. Mimo tego ze personelu jest malo to dziewczyny dwoja sie i troja nad zabiegami. Oszywisie byli i tacy najczesciej Panowie ktorzy na kacu przychodzili i pyszczyli do personelu ze musza na zabiegi czekac na ich miejscu dał bym im w pysk bo w nocy zamiast spac to chlali i nie tylko. Dla mie pobyt w Strozach był dobry polecam wszystko w jednym budynku posiłki, rehabilitacja, basen.

Pewnie jesteś z zabitej dechami wioski skoro Ci się tak podobało. Ten przybytek to dobry interes dla p. senatora i takich jak Ty a nie dla chorych ludzi, którzy przjechali po zdrowie. Nie można sie tam wyciszyć ani odpocząć bo samochody dzień i noc jeżdżą jak szlone, materace nie nadają się dla osób ze schorzeniami kręgosłupa, p. ordynator jest ordynarny i nie czyta dokumentacji pacjenta ani nie słucha co sie do niego mówi i ordynuje nie takie zabiegi jak powinien ędo danego schorzenia, nie wolno przyjmować leków, posługiwać się kulami, nosić pasów ortopedycznych bo p. ordynator uważa, że nie potrzeba za to uważa się tam za WIELKIEGO PANA razem z SENATOREM K...TEM. Jedzenie beznadziejne (paskudne). Jednym słowem szkoda jechać i szkoda tych pieniędzy, które ZUS tam płaci. Boonifacy Prawdziwy pisze prawdę.

IP i czas połączenia logowane. [15363479]
[01.02.2010] 22:45
Bez uprzedzeń
Jestem tu 4 dzień i niestety potwierdza się wszystko co napisał "Boonifacy Prawdziwy". Byłem już w kilku ośrodkach sanatoryjnych, ale z podobnie złym traktowaniem pensjonariusza jeszcze się nie spotkałem. Szalę goryczy przeważa zlecenie przez ordynatora zupełnie nietrafionych zabiegów rehabilitacyjnych .. ach i ta obowiązkowa obecność na jego pogadankach o zdrowotności, muszę przyznać że ten lekarz ma ambicje akademickie.

Poważnie rozważam skrócenie pobytu w tej placówce.

IP i czas połączenia logowane. [16199566]
[15.02.2010] 11:30
KoGLUT .. /
Ludzie ja wlasnie jestem w tym niby sanatorium :/ , i odradzam kazdemu tutaj pobyt , najelpiej bedzie jak to wypunktuje
1- jedzenie nie smaczne i bardzo malo
2- niektóre zabiegi wogole nie maja sensu ( ktos ma chora noge , ćwiczy reke )
3- zajecia z jakims psychologiem przez ktorego 2/3 sanatorium nabawiło sie jakies nerwicy .. dramat
4- cały ten prezes czy dyrektor Kogut jest żałosny jak wogole ktoś taki moze prowadzić taką placówke , przed dniem zdarzył sie przypadek ze poprostu jeden pan podpadł procentami ( starszy poważny mężczyzna ) na wizycie u dyrektora Koguta został przez niego wyprzeklinany dosłownie i to pół sanatorium słyszało , zero szacunku na ludzi
5- na wszystkim chcą zarobić chcesz zrobić sobie kawe , musisz isc do automatu na korytarzu i kupic bo czajnika do gotowania wody nie mozna miec w pokoju !
6- zeroo przepustek , czlowiek dosłowanie sie czuje jak w więzieniu

Jeżeli macie możliwość zmienić sanatorium , dla własnego dobra zróbcie to .. to jest ZUS-owski ośrodek wieć wezcie to sobie pod uwage , wyzysk na ludziach i tyle

IP i czas połączenia logowane. [16267923]
[02.03.2010] 17:09
jak to ma byc
KoGLUT .. / (10.02.15 11:30):
Ludzie ja wlasnie jestem w tym niby sanatorium :/ , i odradzam kazdemu tutaj pobyt , najelpiej bedzie jak to wypunktuje
1- jedzenie nie smaczne i bardzo malo
2- niektóre zabiegi wogole nie maja sensu ( ktos ma chora noge , ćwiczy reke )
3- zajecia z jakims psychologiem przez ktorego 2/3 sanatorium nabawiło sie jakies nerwicy .. dramat
4- cały ten prezes czy dyrektor Kogut jest żałosny jak wogole ktoś taki moze prowadzić taką placówke , przed dniem zdarzył sie przypadek ze poprostu jeden pan podpadł procentami ( starszy poważny mężczyzna ) na wizycie u dyrektora Koguta został przez niego wyprzeklinany dosłownie i to pół sanatorium słyszało , zero szacunku na ludzi
5- na wszystkim chcą zarobić chcesz zrobić sobie kawe , musisz isc do automatu na korytarzu i kupic bo czajnika do gotowania wody nie mozna miec w pokoju !
6- zeroo przepustek , czlowiek dosłowanie sie czuje jak w więzieniu Jeżeli macie możliwość zmienić sanatorium , dla własnego dobra zróbcie to .. to jest ZUS-owski ośrodek wieć wezcie to sobie pod uwage , wyzysk na ludziach i tyle
Mowicie ZUSowskie ? I senator ??
To jest zyla zlota za jednego pacjenta inkasują ok 5.000 zl przez okres 24 dni.
A coz to za senator? Pojsc w senatory to dopiero frajda. Nie kazdy sie zalapie na kontrakt z ZUSem ale SEnator ?

IP i czas połączenia logowane. [16334153]
[04.11.2010] 20:26
mały kubuś
Popieram w całej rozciągłości te krytyczne uwagi na temat tego ośrodka.Nie będę się powtarzał ale myślę,że ci którzy tam byli powinni to opisywać.Wtedy może znajdzie się ktoś rozumny w zusie i przestaną pakować cwaniakom kasę do kieszeni.Byłem tam i tak na sto osób może znalazło by się kilka którzy byli zadowoleni i to nie do końca.Nie dość,że budynek wygląda jak więzienie to jeszcze człowieka tak tam traktują.Jeżeli tylko macie takie możliwości,omijajcie ten ośrodek z daleka.Ja już tam więcej nie pojadę i wam radzę to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17378295]
[05.11.2010] 21:13
baciaczyk
Ja też niedawno wróciłem z tego niby sanatorium.Nie dość,że zabiegi były nie trafione bo leczę się na kolana a miałem na rece i kręgosłup.Na moją interwencję była prosta odpowiedź-my wiemy lepiej.Traktują człowieka jak gówniarza.Przyjechałem tutaj także aby odpocząć psychicznie a wyjechałem bardziej zestresowany.A płacenie za telewizor to jest po prostu skandal.Byłem parę razy w innych ośrodkach i tam płaciło się za cały turnus parę złotych a tutaj za każdą godzinę osobno.Chcą kuracjuszy oskubać do ostatniego grosza.Całe szczęście,że ten automat można bardzo łatwo oszukać więc ja oglądałem za darmo.Nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia bo gdy się okrada cwaniaków i złodziei to nie grzech.Nie polecam tego ośrodka i wszystkim odradzam wyjazd.Popieram poprzednika,piszcie co myślicie a może ktoś wreszcie z zusu podejmie decyzję i przestaną wysyłać tam ludzi i pakować im grubą kasę.

IP i czas połączenia logowane. [17382632]
[09.11.2010] 20:45
lorana
Ja też niedawno byłam w tym ośrodku i przychylam się do opinii,że ktoś musiał wziąść w łapę żeby wykupić tutaj turnusy rehabilitacyjne.Byłam już w kilku ośrodkach w których ZUS wykupił leczenie i nigdzie nie ma takiego regulaminu.Wszędzie traktuje się ludzi normalnie a nie jak w więzieniu.Wszędzie trzeba być w budynku o 22-ej a tutaj jak na koloniach o 21-ej.Napewno taki regulamin wymyślił ktoś kto inaczej nie potrafi się wyróżnić i przez to chce być ważniejszy niż jest.Mam wątpliwości co do legalności takiego regulaminu przecież to nie jest prywatny folwark a ludzie nie są bezmyślnymi istotami których trzeba trzymać za mordę.Ja też mam nadzieję,że wreszcie ktoś się zainteresuje opiniami ludzi którzy się tam niby leczyli i zrezygnuje z usług tego sanatorium.Prawdę mówiąc nie powinno być tak nazywane,bo co to za sanatorium przy ruchliwej drodze.Nie ma tu chwili spokoju a ja tam pojechałam przy okazji odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem a nie spalinami.W lato może jeszcze można ten pobyt wytrzymać ale zimą gdy trzeba siedzieć w budynku bo nie ma gdzie wyjść bo to straszny grajdoł to można się załamać.Podsumowując-odradzam każdemu wyjazd do Stróży i wszelkimi siłami starajcie się zmienić przydział jeżeli takowy tam dostaniecie.

IP i czas połączenia logowane. [17399925]
[07.12.2010] 11:26
garguś
też tam byłem i nie wszystko jest prawdą co wypisuje bonifacy. REHABILITANTKI SĄ WPORZADKU, JEDZENIE RÓWNIEŻ,ORDYNATOR MIŁY. ale żadnej rozrywki w godzinach wolnych. za bilard trzeba płacić,za tenis też no i nawet za tv. a z tymi obchodami o 21 to już przegięcie pały.wszędzie kamery jak w big brotherze,PORAŻKA! ale jeżeli trafi się na fajnych ludzi to nie jest tak zle.

IP i czas połączenia logowane. [17525237]
[08.12.2010] 22:38
matka77
baciaczyk (10.11.05 21:13):
Ja też niedawno wróciłem z tego niby sanatorium.Nie dość,że zabiegi były nie trafione bo leczę się na kolana a miałem na rece i kręgosłup.Na moją interwencję była prosta odpowiedź-my wiemy lepiej.Traktują człowieka jak gówniarza.Przyjechałem tutaj także aby odpocząć psychicznie a wyjechałem bardziej zestresowany.A płacenie za telewizor to jest po prostu skandal.Byłem parę razy w innych ośrodkach i tam płaciło się za cały turnus parę złotych a tutaj za każdą godzinę osobno.Chcą kuracjuszy oskubać do ostatniego grosza.Całe szczęście,że ten automat można bardzo łatwo oszukać więc ja oglądałem za darmo.Nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia bo gdy się okrada cwaniaków i złodziei to nie grzech.Nie polecam tego ośrodka i wszystkim odradzam wyjazd.Popieram poprzednika,piszcie co myślicie a może ktoś wreszcie z zusu podejmie decyzję i przestaną wysyłać tam ludzi i pakować im grubą kasę.

IP i czas połączenia logowane. [17533028]
[09.12.2010] 18:25
matka77
baciaczyk (10.11.05 21:13):

napisz lepiej jak wycykac ten telewizor co by nie trzeba było płaci

IP i czas połączenia logowane. [17536725]
[15.12.2010] 18:38
jaki
Kura-cjuszka (08.12.15 08:16):
5 lat temu w jednym z sanatoriów przeżyłam wspaniały romans....
boże jak było nam cudownie....
pozwoliłam mu wprowadzić członka we wszystkie dziurki i połknęłam mu

Ty to raczej jesteś kur*acjuszka.Widziałem takie za każdym razem jak byłem.Zachowywały się tak jak pies spuszczony z łańcucha-który się z radości o mało o budę nie zabije.Łajactwo,*urewstwo do potęgi.

IP i czas połączenia logowane. [17566210]
[15.12.2010] 19:01
jako taka
jaki (10.12.15 18:38):

Ty to raczej jesteś kur*acjuszka.Widziałem takie za każdym razem jak byłem.Zachowywały się tak jak pies spuszczony z łańcucha-który się z radości o mało o budę nie zabije.Łajactwo,*urewstwo do potęgi.
Wiem, wiem, byłeś wściekły, bo ci już nie staje.

IP i czas połączenia logowane. [17566328]
[15.12.2010] 19:14
jaki
jako taka (10.12.15 19:01):
jaki (10.12.15 18:38):

Wiem, wiem, byłeś wściekły, bo ci już nie staje.

Nie jestem konserwatorem zabytków.Za bardzo cenię swojego wacka i siebie aby z takimi kasztanami iść do łóżka.Do tych próchien faktycznie może nie stanąć.hehehe

IP i czas połączenia logowane. [17566405]
[15.12.2010] 19:18
ożeszty
orzecznik (10.12.15 19:09):
Mnie się wydaje,że ty nie pojechałaś się tam leczyć.Ty pojechałaś się @@@ić.Twoje schorzenie to brak członka w każdej dziurze.
Niech zgadnę - twoje schorzenie, to zwis męski całodobowy?

IP i czas połączenia logowane. [17566429]
[15.12.2010] 20:19
ksika
ożeszty (10.12.15 19:18):
orzecznik (10.12.15 19:09):
Mnie się wydaje,że ty nie pojechałaś się tam leczyć.Ty pojechałaś się @@@ić.Twoje schorzenie to brak członka w każdej dziurze.
Niech zgadnę - twoje schorzenie, to zwis męski całodobowy?

A tobie pewnie co wisi to kipa z nosa-hiehiehie-bo w kroku .....sama skórka z 3 cm i tyle.Jak chcesz siku to pewnie wyciągasz pensetą.

IP i czas połączenia logowane. [17566815]
[23.12.2010] 06:45
karolik
właśnie dostałem skierowanie do sanatorium od ZUS...ale przyznam że wyjazd nie jest mi na rekę...80 km od domu w niekorzystnym okresie czasu dla mnie...
czy mogę zrezygnować z takiego wyjazdu bez konsekwencji ze strony ZUSu???
czy ewentualnie mogę skrócić turnus z tych 24 dni na np góra 10-14dni?
czy mogę starać sie o skierowanie do innego sanatorium?

IP i czas połączenia logowane. [17599515]

1 2 3   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat