o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

powiększanie piersi przez FABULOUS BREAST

1 2 3
[10.12.2008] 14:07
martita1589  Hejka@tlen.pl
Czy może ktoś stosował FABULOUS BREAST???
Jeśli ktoś coś wie na ten temat to bardzo bym była wdzięczna

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.01.2009] 22:47
annnnnnnnnnna
tez jestem ciekawe ja kto działa i jestem o krok od kupienia czekam na opinie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14127278]
[04.01.2009] 23:26
naturalne piesi rządzą
nawet jak prawie ich nie ma!

IP i czas połączenia logowane. [14127525]
[07.01.2009] 16:59
martita1589  Hejka@tlen.pl
Hejka no właśnie fajnie jakby ktoś wiedział coś na ten temat i sprawdził tą metodę powiększania piersi

IP i czas połączenia logowane. [14144059]
[07.01.2009] 18:45
najlepsze są systematyczne
masaże kochanka.

IP i czas połączenia logowane. [14144892]
[23.08.2017] 23:30
[26.01.2009] 15:05
annnnnnnnnnna
biorę fabulous breast od dwóch tygodni i nadal zamiast klatki piersiowej mam tu plac manewrowy sama już nie wiem co robić. Mam 19 lat i potworny kompleks z tym związany. CO ROBIĆ?! pomóżcie

IP i czas połączenia logowane. [14263458]
[26.01.2009] 15:13
annnnnnnnnnna
nie mogę rozmawiać o tym normalnie, wiec proszę Was o radę. Mam 19 lat i ogromny kompleks związany z piersiami których prawie nie ma. Niczego mi nie brakuje ale to marnuje mi życie.Każdy stanik jest na mnie za duży. Nie potrafię związać sie z żadnym facetem bo boje się że odrzuci mnie z tego powodu. Nie mówię już o rozebraniu przed nim i obawie że mógłby mnie wyśmiać. Biorę fabulous breast od dwóch tygoni ale totalnie nie widzę różnicy. Nie mam z tego powdodu depresji ale mysle o tym codziennie i jest mi przykro gdy widzę łądną dziewczynę która ma przedziałek między piersiami.wiem że da się z tym żyć ale przez moje "wisienki" mam niską samoocenę. Chciałabym zdecydować się na operację plastyczną ale mam jeszcze wątpliwości. Czy powinnam się na nią zdecydować? Jak myślicie ?

IP i czas połączenia logowane. [14263513]
[26.01.2009] 19:30
Inuyasha
no coś ty! zapomnij! nie można zwalać braku faceta na piersi. kocha się dziewczynę a nie tylko jej piersi. jak cię facet pokocha taką jaka jesteś to będzie strzał w samą dychę. dziewczyna to nie sam biust a'la pamela. poza tym skoro piszesz że niczego ci nie brakuje to czym się przejmujesz. znajdziesz swoją połówkę, kwestia czasu!

IP i czas połączenia logowane. [14265379]
[27.01.2009] 22:41
annnnnnnnnnna
Dzieki Inuyasha myślę jednak, że bardziej chodzi tu o pozwolenie jakiemukolwiek facetowi na zbliżenie się do mnie i do tej partii ciała. Mam obawy ze mogłby się zdziwić że pod stanikiem push up nie kryje się nic.. to samo z pójsciem na basen z kolegom. Jestem coraz bliżej do podjęcia decyzji o operacji..nie podoba mi się widok który widzę w lustrze..Boję się tylko bólu i powikłań..Pozatym zastanawiam się czy facetowi z którym kiedyś pojde do łóżka (poraz pierwszy) się to spodoba. Myślę że nie o tym marzył..ja wiem, że to jest pewien defekt u mnie ( a właściwie brak kobiecego atrybutu) ale chciałabym mieć biust bo dodałoby mi to pewności siebie, której mi brak

IP i czas połączenia logowane. [14274148]
[27.01.2009] 23:11
to nie defekt to natura
annnnnnnnnnna (09.01.27 22:41):
Dzieki Inuyasha myślę jednak, że bardziej chodzi tu o pozwolenie jakiemukolwiek facetowi na zbliżenie się do mnie i do tej partii ciała. Mam obawy ze mogłby się zdziwić że pod stanikiem push up nie kryje się nic.. to samo z pójsciem na basen z kolegom. Jestem coraz bliżej do podjęcia decyzji o operacji..nie podoba mi się widok który widzę w lustrze..Boję się tylko bólu i powikłań..Pozatym zastanawiam się czy facetowi z którym kiedyś pojde do łóżka (poraz pierwszy) się to spodoba. Myślę że nie o tym marzył..ja wiem, że to jest pewien defekt u mnie ( a właściwie brak kobiecego atrybutu) ale chciałabym mieć biust bo dodałoby mi to pewności siebie, której mi brak

jak chcesz ją poprawiać to poprawiaj ale tym się nie leczy kompleksów, od tego jest psycholog nie chirurg.

IP i czas połączenia logowane. [14274457]
[28.01.2009] 22:48
waaaaaaaarka
moze pora na ladne piersi:

www.pelnepiersi.ocom.pl

hmm?

IP i czas połączenia logowane. [14280690]
[29.01.2009] 17:12
martita1589  hejka@tlen.pl
hej waaaaaaaarka mam pytanie czy te tabsy co pokazujesz nawww.pelnepiersi.ocom.pl/ to mają jakieś działanie może stosowałaś je może coś nam opowiesz na ten temat???POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [14285219]
[29.01.2009] 17:17
hej Marysiam mam pytanie także do Ciebie a jaki zestaw zamówiłaś a raczej jakie produkty że tobie pomagają bo też bardzo bym chciała to zastosować i oczywiście z efektem hehe jaki masz rozmiar i o ile Ci się powiększyły???POZDROWIONKA

IP i czas połączenia logowane. [14285275]
[29.01.2009] 18:07
proponuję mózg sobie
powiększyć, problemy piersi znikną jak ręką odjął

IP i czas połączenia logowane. [14285684]
[29.01.2009] 20:03
Marysiam
Hej
No cóż, można się domyślić że skoro chce powiększyć to rozmiarem nie grzeszę ;p mam po prostu A :/ zamówiłam świąteczny promocyjny zestaw krem + tabletki za 199zl. krem stosuję 2 razy dziennie, równocześnie zażywając 3 tabletki dziennie (rano popołudnie i wieczór). Na razie ciężko mówić o efekcie powiększenia o rozmiar, ale widzę małe efekty, że już są większe, bardziej pełne.. ale najlepiej powiem jak minie miesiąc o efektach w chwili obecnej, stanik który zawsze mi trochę odstawał już lepiej przylega

IP i czas połączenia logowane. [14286610]
[30.01.2009] 13:36
no ok nie ma sprawy to bedę czekała na pozytywna wiadomość a więc do dzieła POZDRAWIAM

IP i czas połączenia logowane. [14291046]
[07.02.2009] 19:38
hej Marysiam i jak z twoimi piersiątkami widać jakieś efekty???
GORĄCE POZDROWIONKA dla CIEBIE

IP i czas połączenia logowane. [14343582]
[07.02.2009] 20:19
mooocnyyy
cos lepszego:
www.breastfast.ocom.pl

IP i czas połączenia logowane. [14343902]
[08.02.2009] 19:57
hej mooocnyyy mam pytanko czy te tabsy dają jakieś konkretne efekty??? czy są one przez kogoś sprawdzone ??? liczę na odpowiedz oczywiście szczerą POZDROWIONKA DLA CIEBIE

IP i czas połączenia logowane. [14350617]
[08.02.2009] 21:23
Marysiam
Hej, Tak, widać efekty, piersi są już znacznie większe, różnica już jest dobrze zauważalna, są jednak minusy, piersi mam troche obolałe.. może z powodu że rosną.. i dwa, to, że rozregulował mi się cykl menstruacyjny.. nie wiem czy to jest faktycznie wina tabletek, niby to tylko zioła ale jednak mające wpływ na gospodarkę hormonalną.. :/ może to też być wina nerwów - okres sesji - egzaminy itp.. choć bardziej bym stawiała na tabletki.

IP i czas połączenia logowane. [14351323]
[09.02.2009] 20:23
aha czyli mówisz że warto je kupić tak wiec mam kupować tak???POZDROWIONKA

IP i czas połączenia logowane. [14357338]
[22.04.2009] 23:32
AniaR  qbal22@tlen.pl
martita1589 (09.02.09 20:23):
aha czyli mówisz że warto je kupić tak wiec mam kupować tak???POZDROWIONKA

Witam, ja używam tego preparatu od jakiegoś czasu , dla zainteresowanych do kupienia tutaj>>>www.powiekszanie-biustu.eu. Muszę przyznać,że efekty są widoczne. Niestety produkt nie jest najtańszy ale myślę,że warto....

IP i czas połączenia logowane. [14752536]
[23.04.2009] 18:00
Lublinianin
Nie wszyscy mężczyzni zwracają uwagę na piersi , dla mnie to prawie nie istotne , jeżeli mówimy już o wyglądzie to to osobiście zwracam uwagę wyłącznie na twarz dziewczyny i nic poniżej mnie nie interesuje.

IP i czas połączenia logowane. [14756771]
[24.04.2009] 20:20
Marysiam
Po 2 miesiacach zaniechałam kupowania tych tabletek.. efekt fakt zauważyłam po 2 tygodniach ale był on nieznaczy, myślałam, że o 2 miesiacahc powinien być już w takim razie wyraźny a wcale nie był.. więc raczej nie polecam, wydaje mi sie że zmarnowałam pieniążki

IP i czas połączenia logowane. [14763481]
[20.10.2009] 13:09
piękna_merry
Kupowałam fabulous breast ale ich nie polecam, potem kupilam perfect bust i sa zawaliste. efekty sa swietne, bo piersi mam juz przynajmniej rozmiar wieksze, a dopiero jest po 1,5 miecha stosowania, wszsytkim kobitko co sie zastanawiaja nad tymi tabletkami polecam bo sprawdzilam i sa na serio fajowe cera mi sie poprawil, nie wiem czy od nich ale jesli to kolejny ich plus

IP i czas połączenia logowane. [15661814]
[20.10.2009] 14:41
Asiczek
Wszystko zależy od wielu czynników i nie jest to tylko moje zdanie. Czy wcześniej byłaś w ciąży, jaką stosujesz dietę (nie może być zbyt uboga bo organizm źle to znosi i niewłaściwie reaguje na naturalne bodźce). U nas mało kto o nim słyszał, na zachodzie to bardzo popularny preparat. i co najważniejsze nie wywołujący skutków ubocznych. To po prostu mieszanka odpowiednio dobranych ziół. Więcej można przeczytać na stronie [url]http://www.intymnosc.pl/aff/alabaster/produc t_info.php?cPath=71&products_id=583 [url]. Ja po trzech miesiącach kuracji jestem w pełni zadowolona. No i odradzam kupowanie "bylegdzie", np aukcje. Może jestem uprzedzona, ale wolę mieć pewność, że nie kupuję podróby.

IP i czas połączenia logowane. [15662319]
[21.10.2009] 13:30
milenana
hejo, widze, że wątek piersi popularny, ja używam preparatu perfect bust, odkryłam go jakies dwa miesiące temu , wieć stosuje mniej wiecej połtora miesiąca. Piersi mi sie znacznie powiększyly, do tego stopnia ze musze kupic ze dwa nowe biustonosze. tez nie chce nakupowac calej szuflade nowej bielizny, bo nie wiem jak utrzymaja sie te rezultaty, ale mam nadzieje, ze utrzymaja sie dlugo. oczywiscie wczesniej splądrowałam caly internet, zeby sie czegos dowiedziec. i nie załuje ze zartyzykowalam bo w koncu mam PIERSI!

IP i czas połączenia logowane. [15666960]
[21.10.2009] 13:36
jeszczeraz
fabulous brest jest ziołową mieszanka, podobni perfect bust, zawierają fitohormony. A efekty jakie są widoczne po dluzszym okresi stosowania sa uwarunkowane tym jak organizm kobiety reaguje i przetwarza te swiązki. To zależne jest od wielu czynników. Od diety, od tego czy przeprowadzane sa jakies kuracje antybiotykowe. Także jest to sprawa indywidualna. Jednak kto nie probuje ten nie ma efektów ja sprobowalam i efekty mam baardzo dobrze WIDOCZNE

IP i czas połączenia logowane. [15666993]
[22.10.2009] 11:40
julitek
hej ja uzywam tych tabletek i polecam je http://www.intymnosc.pl/product_info.php?cPa th=71&products_id=710. mam pewnosc, ze kupuje orginalny lek, ogołnie byłam tez w ich sklepie, fajne dziewczyny doradzą jak trzeba. Mi sie trafilo ze akurat bylo duzo ludzi a i tak miały czas na moje upierdliwe pytania odmnosnie perfecy bust. na serio wporzo

IP i czas połączenia logowane. [15671898]
[22.10.2009] 11:44
LOLAO
julitek (09.10.22 11:40):
hej ja uzywam tych tabletek i polecam je http://www.intymnosc.pl/product_info.php?cPa th=71&products_id=710. mam pewnosc, ze kupuje orginalny lek, ogołnie byłam tez w ich sklepie, fajne dziewczyny doradzą jak trzeba. Mi sie trafilo ze akurat bylo duzo ludzi a i tak miały czas na moje upierdliwe pytania odmnosnie perfecy bust. na serio wporzo

KIEPSKA REKLAMA!!!!
SPADAJ NA DRZEWO!!!

IP i czas połączenia logowane. [15671913]
[22.10.2009] 14:22
Asiczek
Powiem tak, jak uczę moje małe Słoneczko: brzydko Lalao powiedziała, dostanie po d....... Jaka reklama, jeśli chcesz komuś pomóc, to pomóż, doradź, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie krzycz (dużymi literami).

IP i czas połączenia logowane. [15672617]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat