o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Ilu facetów wcześniej zaliczyło wasze żony??

1 «   13 14 15 16 17   » 28 Strony tematu:
[22.06.2012] 11:28
xenaaqqq22
z tego co widać w wiekszosci przypadkow juz przynajmniej jeden osobnik spermę i ślinę wcierał przed wami...
chyba że to tylko wasze Fantazje i opowiadania

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19638640]
[22.06.2012] 12:11
wernon
taka natura kobiet ze luibia przyjmowac sperme na rózne sposoby . moja zonka też ma ciekawe przygody!

IP i czas połączenia logowane. [19638721]
[22.06.2012] 14:12
Cisza przed burza
Zanim Was poznała/przed ślubem to jeszcze jest ok.
Ale nie chciałbym mieć takiej żony jak ta: http://www.youtube.com/watch?v=3qOZ9_jnW1s Wracasz do domu, a ta sie bzyka z jakimś frajerem;/

IP i czas połączenia logowane. [19638979]
[23.06.2012] 00:41
pampuch
Moja żona (28 lat,ślub dwa lata temu) miała przede mną przez kilka lat tylko jednego ogiera (facet po 30tce,rozwodnik) ale posuwał ją na wszystkie możliwe sposoby czyli oral,w dupkę i w pipkę.Kiedyś powiedziała że był super kochankiem i miał ogromny temperament ale podobno wyjechał do innego miasta z inną kobitą...

IP i czas połączenia logowane. [19640615]
[23.06.2012] 08:18
julian123  goslaw@tlen.pl
Moja żona ogólnie lubi nowe kutaski więc nie mam nic przeciwko żeby puszczała się oczywiście pod warunkiem , że potem wszystko mi opowie. W zamian pozwala mi bzykać się z innym cipkami na boku. Wszyscy zadowoleni, nie ma rutyny, nudy.Ogólnie w ciągu roku zalicza może z 4-5 nowych facetów.

IP i czas połączenia logowane. [19640835]
[02.09.2014] 23:17
[23.06.2012] 12:26
maz
ja bym chcial by moja sie bzykala z kims na boku i chetnie bym na to popatrzyl kreci mnie to tylko nie chce sie ona do tego przekonac

IP i czas połączenia logowane. [19641225]
[23.06.2012] 18:22
Patisonowski
Może już ją ktoś posuwa a ty o tym nawet nie wiesz?

IP i czas połączenia logowane. [19641933]
[23.06.2012] 22:45
maz
mysle ze nie bo siedzi w domu z dzieckiem a 2 w szkole wiec nie ma czasu

IP i czas połączenia logowane. [19642619]
[23.06.2012] 23:28
Cisza przed burza
Prawdziwa historia o żonie ladacznicy:

http://www.youtube.com/watch?v=3qOZ9_jnW1s

IP i czas połączenia logowane. [19642747]
[24.06.2012] 06:54
zonatynl
Wiem ze moja zona nie byla swieta bo chlopaki od niej z dzielnicy mi opowiadali pewnego wieczoru po paru drinkach podjolem temat ilu miala przed slubem przyznala sie ze wielu i spytala czy robienie co sobote na imprezie loda tez sie liczy wiec wnioskuje ze bylo wiele po slubie to wiem ze dawala bo lubi sex we 3 mnie to podnieca wiec pozwalam jej na wszystko daje nie tylko w mojej obecnosci czasem sie pusci sama a cotam cipka nie mydlo ale jakie ma doswiadczenia

IP i czas połączenia logowane. [19643149]
[24.06.2012] 10:41
Michaś,,,
Jestem kawalerem ale powiem wam że nigdy bym się nie chwalił o tym ilu facetów miała moja dziewczyna czy w przyszłości jakiejś moja żona.
Uważam to jako brak nie dorosłości takich osób którzy o swojej wybrance tak komentują.

IP i czas połączenia logowane. [19643423]
[05.07.2012] 06:16
rafii33
Ja byłem kilka miesiecy z dziewczyna, która nie wie ilu miała facetów!!! a będąc w pracy za granica była przez jakiś czas z murzynem!!! jak ona lubiała sex i umiała to robić!!!

IP i czas połączenia logowane. [19672961]
[07.07.2012] 02:18
adam1114
Moja najpierw wymacał i przelizał Tomek, jak miała 17, potem Mariusz, potem Konrad(ostatni ją przepchał)

IP i czas połączenia logowane. [19677897]
[07.07.2012] 08:31
Ja tam nie liczę ilu miała...oboje lubimy sie bzykać...z innymi i nie przepuścimy żadnej okazji....

IP i czas połączenia logowane. [19678035]
[07.07.2012] 23:34
pawlo86
Dopiero 3 lata po ślubie.Niedawno byliśmy na weselu i oczywiście język się jej rozwiązał na różne tematy i kiedy zeszło na temat sexu to powiedziała że miała 3 gości którym dawała kiedy tylko chcieli a jeden to nawet lubiał ją bzykać jak miała ciotę bo podobno wtedy nie zachodzi w ciążę!

IP i czas połączenia logowane. [19680046]
[12.07.2012] 10:21
lary1234
3 lata po slubie!
opowiadała ze kiedys na dyskotece ktos wrzucił jej tablete jacys kolesie z ochroniarzami!
na drugi dzień miała wszystkie otworki przetrzebane cipke i pupkę strasznie otarta i napuchnietą a usta popękane od lodów a spermę to miała wszędzie! ale lubi brutalny sex.

IP i czas połączenia logowane. [19691135]
[12.07.2012] 11:27
maz
Moja rypalem na 2 baty zaliczala tez sama byly to lodziki i bzykanko chetnie popatrzyl bym jak mnie zdradza ale z tego co widze nie ma na to ochoty i mowi ze nigdy bez mojej wiedzy nie poszla by z kims innym

IP i czas połączenia logowane. [19691254]
[15.07.2012] 17:32
mąż staż 10 lat
Dopiero po 10 latach od zawarcia związku małżeńskiego moja żona przyznała się że na studiach posuwało ją dwóch gości (w tym jej były chłopak) z którymi zabawiała się w akademiku.Chlali,imprezowali i pieprzyli się na okrągło jak króliki.Aż się dziwię że obroniła dyplom!

IP i czas połączenia logowane. [19699053]
[15.07.2012] 18:27
Autentik roM
Nie mam żony ani kobiety no i jakos się złozyło, że nie miałem. Obecnie pracuję nad swoimi opowiadaniami więc teraz tez czasu mi brakuje na związek aczkolwiek szukam tej jedynej. Na pewno moja wybranka będzie dziewica, nie tknoł bym kobiety po innym mężczyznie, jest to niesmaczne i niehigieniczne, istnieje masa chorób przenoszonych droga weneryczną, wystarczy zdobyć więdze na ten temat zagłebiajac sie w literature badz przegladajac strony zamieszczone na internecie. Nie wspomne już o kosciele katolickim, nie wydaje mi sie zeby porzadny katolicki ksiadz zezwolił na slub takiej kobiecie. Istnieją czyste niewiasty nieskalane męskim dotykiem i jest to cos pieknego odkrywac sie nawzajem. Dla panow ktorzy pisza tu o swoich skalanych zonach rownierz istnieja strony zamieszczane w internecie na ktorych moze wam ktos pomoc, sa specjalne linie gdzie mozna porozmawiac z psychologiem, poradzic sie..Mozna probowac szukac kobiety swego zycia jak robie to ja. Pozdrawiam i zycze Wam czystych kobiet. Czy odnajde miłość by nie kluczyć samotnie przez ścieszki życia? POSZUKUJE PRACY! JESTEM CZŁOWIEKIEM WYKSZTAŁCONYM PO SZKOLE ZAWODOWEJ JAKO ŚLUSARZ ALE PODEJME SIE TEZ INNEJ PRACY.
Trwają prace nad moim zbiorem opowiadań pisanych poezją nowoczesną!!! Jako artysta - poeta zatracam się nieraz w mysleniu.. Pomysł mam następujący.. Zainspirowany pewną reklamą pomyslałem, że jako romantyk, poeta i człowiek ogólnie wrazliwy powinienem pokazać troche pazura zadziornego! Rozważam póki co pomysł by szkolić się na nindze. Jest to narazie pomysł w mej głowie...

IP i czas połączenia logowane. [19699163]
[16.07.2012] 04:25
piotrek_ns
mąż staż 10 lat (12.07.15 17:32):
Dopiero po 10 latach od zawarcia związku małżeńskiego moja żona przyznała się że na studiach posuwało ją dwóch gości (w tym jej były chłopak) z którymi zabawiała się w akademiku.Chlali,imprezowali i pieprzyli się na okrągło jak króliki.Aż się dziwię że obroniła dyplom!

Moja też uczestniczyła w orgietkach studenckich.Podobno raz na miesiąc żona i jej 2 koleżanki zbierali się w jakimś wynajętym mieszkaniu i uprawiali wyuzdany sex ale nie chce mi powiedzieć ilu miała
Jednak w tych akademikach to się dzieje oj dzieje!

IP i czas połączenia logowane. [19700037]
[22.07.2012] 23:48
pietka6
A moja Zona nie miala zadnego a ja przed nia trzy.Nie zdradzamy sie i nie musialem sie zastanawiac czy to moje dziecko..

IP i czas połączenia logowane. [19718078]
[28.07.2012] 13:47
Twoj stary offline
Autentik roM (12.07.15 18:27):
Nie mam żony ani kobiety no i jakos się złozyło, że nie miałem. Obecnie pracuję nad swoimi opowiadaniami więc teraz tez czasu mi brakuje na związek aczkolwiek szukam tej jedynej. Na pewno moja wybranka będzie dziewica, nie tknoł bym kobiety po innym mężczyznie, jest to niesmaczne i niehigieniczne, istnieje masa chorób przenoszonych droga weneryczną, wystarczy zdobyć więdze na ten temat zagłebiajac sie w literature badz przegladajac strony zamieszczone na internecie. Nie wspomne już o kosciele katolickim, nie wydaje mi sie zeby porzadny katolicki ksiadz zezwolił na slub takiej kobiecie. Istnieją czyste niewiasty nieskalane męskim dotykiem i jest to cos pieknego odkrywac sie nawzajem. Dla panow ktorzy pisza tu o swoich skalanych zonach rownierz istnieja strony zamieszczane w internecie na ktorych moze wam ktos pomoc, sa specjalne linie gdzie mozna porozmawiac z psychologiem, poradzic sie..Mozna probowac szukac kobiety swego zycia jak robie to ja. Pozdrawiam i zycze Wam czystych kobiet.

Zb takim ryjem i itelektem to nawet kozy sobie nie znajdziesz.

IP i czas połączenia logowane. [19730080]
[29.07.2012] 08:32
riki
Ja byłem pierwszy dla mojej żony. Do dnia dzisiejszego żona miała 2 facetów licząc ze mną . Kochaliśmy się w trójkę wraz z naszym przyjacielem .

IP i czas połączenia logowane. [19731817]
[29.07.2012] 09:50
maz
no skusila sie ponownie moja zona na trojkacik ale partnerowi nie stanol i byla kicha

IP i czas połączenia logowane. [19731868]
[04.08.2012] 14:10
r0bert
ale macie szmaciska z tych zonek.
Moja niejest swieta ale nierobila takich nomerow jak co niektora tu opisana.
Chyba ze to wasza fantazja

IP i czas połączenia logowane. [19745532]
[04.08.2012] 16:02
druid69
Moja żona miala 4 zanim mnie poznala. Każdemu @@@ała a że nigdy nie uzywala prezerwatyw to wiele spermy przelalo sie przez jej dziurki.

IP i czas połączenia logowane. [19745767]
[05.08.2012] 22:45
jan fallus
maz (12.07.29 09:50):
no skusila sie ponownie moja zona na trojkacik ale partnerowi nie stanol i byla kicha

Uuuu! porażka na całej linii!

IP i czas połączenia logowane. [19748494]
[06.08.2012] 13:51
Moja regularnie byzka sie z 4 facetami...przyjaciele...żonaci...Raz na jakis czas robimy imprezki u kogos w domu..Ich żony, my....a jak sie zabawa rozkreca... ....hamulce puszczaja, zwłaszcza mojej żonie

IP i czas połączenia logowane. [19749532]
[06.08.2012] 16:03
Marinko
Moja miała jednego ale nie na full a odkąd jesteśmy razem, to co najmniej pięciu! Uwielbiam ją tuż PO i jej spuchniętą cipkę! Jestem tym, kim jestem.

IP i czas połączenia logowane. [19749805]
[07.08.2012] 09:44
on z łodzi..
Witam, moja podobno miała 5-6 ale czasem się gubi w zeznaniach więc nie jest to wiarygodne hehe Czasem sie zastanawiam jak ją brali inni i co z nimi robiła bo nie jest zbyt chętna do opowiadania.Jak ktoś może z Łodzi kiedyś miał taką bruneteczkę o imieniu Joasia ,wysoką,szczupłą,włoski do ramion,lubiącą się bawić, niech pisze joasialodz@interia.pl Teraz ma 29 lat ;]

IP i czas połączenia logowane. [19751448]

1 «   13 14 15 16 17   » 28 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat