o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

wypadające i zniszczone włosy

1 2 3 4 Strony tematu:
[27.11.2008] 22:10
Lincia
Cześć mam problem od kilku lat farbuje włosy mam strasznie poniszczone je ostanio chciałam sobie zafarbować włosy na mój naturalny kolor i dać sobie spokój z farbowaniem na dłuższy czas lecz na moje nieszczęście farba nie chwyciła.Od tego czasu włosy mi wypadają bardziej niż wcześniej.Mam odżywkę pomaga mi na zniszczone włosy ale nie na wypadanie.Dziennie muszę ściągać garść włosów z szczotki.Może ktoś zna dobry i w miarę tani sposób aby odbudować włosy i żeby nie wypadały.Czekam na odpowiedzi. k

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.12.2010] 11:50
boskass
Hej,
Może powinnaś iść do kliniki na badanie trychologiczne? Takie badanie jest bardzo przydatne, kiedy ma się bardzo zniszczone włosy i nie wystarczą zwykłe kosmetyki i kapsułki.
Jeśli szukasz dobrej kliniki to znam jedną -hairlab. Jest extra, doświadczona i bardzo profesjonalna. Możesz ich sprawdzic w necie.
Trzymaj się i pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17595618]
[25.12.2010] 22:07
A o które włosy
chodzi ?
Te na głowie czy łonowe ?

IP i czas połączenia logowane. [17608837]
[26.12.2010] 19:56
hm.
powinnas dac sobie spokoj z farbowaniem i innym sztucznym badziewiem, ktorym truja nas fryzjerzy, zdrowo sie odrzywiac (to przede wszystkim, bo wlosy odczuja), duzo witamin, na wlosy moze jakas odzywke z dobrymi olejkami (migdalowy, rycynowy..).

IP i czas połączenia logowane. [17612051]
[27.12.2010] 22:41
karo_88
Polecam najpierw ten artykuł http://www.dourody.pl/leczenie_wypadania_wlo sow.html . A później radzę iść do lekarza dermatologa. Powinien przepisać coś doustnego. Taka kuracja jest skuteczniejsza od odżywek do włosów. Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [17617476]
[28.07.2017] 20:44
[29.12.2010] 22:33
wioletka89
Z własnego doświadczenia mogę polecic ten zabieg
http://www.elite.waw.pl/mezoterapia-g łowy
Na pewno na wspomniane przez Ciebei dolegliwości bedzie skuteczny.

IP i czas połączenia logowane. [17627392]
[30.12.2010] 11:31
karla20
Dobry wybór z tą mezoterapią. Jest ona stosowana oprócz odmładzania także na wszelkiego rodzaju problemy z kondycją skóry, obniżeniem nawilżenia. Więc na wzmocnienie skóry głowy jak najbardziej, a przy okazji trzeba dać odpocząć włosom

IP i czas połączenia logowane. [17629140]
[31.12.2010] 11:07
Lola1888
hejka, ja dołączam się do wypowiedzi koleżanki na temat hair lab, naprawdę polecam tam zajrzeć

IP i czas połączenia logowane. [17633927]
[03.01.2011] 13:10
elodie
Dobry sposób to wizytya w dobrym salonie fryzjerskim i kuracja pielęgnacyjna profesjonalnymi kosmetykami. Włosy mega się niszczą od nakładania farby więc tym bardziej trzeba wtedy o nie dbać. Poczytaj o takiej kuracji: http://www.warszawa.berendowicz-kublin.pl/sh ow.php?id=39&amp ;lang=pl&m=1

IP i czas połączenia logowane. [17647718]
[09.01.2011] 09:06
xetnab
Farba strasznie niszczy włosy. Jeśli przez kilka lat regularnie jej używałaś to teraz prawdopodobnie trzeba będzie się nieźle namęczyć żeby odbudować włosy. Na początek polecam przejść się do apteki i zapytać farmaceutkę o jakiś preparat odbudowujący, w tej chwili jest ich mnóstwo na rynku. Ja na przykład przy podobnych objawach jak twoje stosowałam preparat vichy w kapsułkach ( nie pamiętam niestety szczegółowej nazwy ) i naprawdę efekty były niezłe. Aha, kupowałam go w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze, więc tam na pewno jest dostępny.

IP i czas połączenia logowane. [17677662]
[12.01.2011] 18:00
xcopm
hmm dobrze dziala ponoc mezoterapia u dr Widerkiewicza

IP i czas połączenia logowane. [17694584]
[13.01.2011] 12:20
Zmiana farby
Moża zmień farbę na jakąś bez amoniaku i utleniaczy (np. Herbatint). To one przyczyniają się do alergii na skórze głowy. Jakieś dobre odżywki i myśłe, że pomoże.

IP i czas połączenia logowane. [17697395]
[02.02.2011] 12:24
NATI05
Szczerze mówiąc trochę cię rozumiem bo miałam ten sam problem no może trochę inny, ale się już z nim uporałam. Moje włosy są mocniejsze, a nawet gęste i takie jak kiedyś.
Ponieważ malowałam włosy farbą do włosów ale szybko przestałam jak się gapiłam że wypadają mi mocno włosy,i może trochę mniej już mi wypadały gdy przestałam, a też się składa że jestem osobą chorą i biorę dużo leków no niedawno dużo leków odeszło odstawiłam ale wszedł jeden nowy. Ciekawą rzeczą jest to że spowodował mi że włosy mi jeszcze gorzej zaczęły wypadać co bardzo mnie zaszokowało, bo już nie wiedziałam od czego mogą mi wypadać chociaż na włosach jeszcze miałam małe końcówki malowanych kiedyś przezemnie włosów. I Poszłam z tym do dobrej pani dermatolog i wyszło na to że lek mi spodobał te wypadanie włosów. Zapisała mi leki, zaleciła mi żebym jadła dużo owoców, zapiała mi jaki szampon dobry stosować. Zapisała mi dobrą też odżywkę, ale trzeba było ją wcierać, była robiona w aptece i zamawiana ale na receptę. Na początku gdy ją wciera okropnie piekło ale jak wcierałam coraz częściej to coraz mniej piekło. Bardzo pomogło mi i brałam witaminy, myłam zaleconym szamponem włosy a po umyciu wcierałam tą robioną i zamawianą w aptece odżywkę. I włosy stały się mocniejsze i gęste tak jak kiedyś bo mam gęste i ciężkie włosy które odziedziczyłam po swojej babci. Ale nadal biorę witaminy a tą odżywkę teraz wcieram raz na tydzień. A szamponu zaleconego już nie stosuje tylko normalny do włosów zniszczonych.
Poradziła bym ci przestać malować włosy i pójść do dermatologa

IP i czas połączenia logowane. [17786791]
[03.03.2011] 10:34
sonia2011
Najlepiej zapytaj swojego fryzjera co poleca - on najlepiej zorientuje się jaki jest twój problem i ci coś poleci. ja używam żółtej serii l'oreal, z serii profesjonalnej. niestety dostępny jest tylko w salonach fryzjerskich (ja akurat zamawiam w necie). Tutaj ci wrzucam linki do tych produktów (z tego co wiem, to w serii jest szampon i odżywka): http://tnij.org/ko3s http://tnij.org/ko3u.

IP i czas połączenia logowane. [18094418]
[03.03.2011] 17:51
oolek
yyy wiem ze pomaga dobry fryzjer, ale Denique nie ma w kazdym miescie niestety

IP i czas połączenia logowane. [18095909]
[16.03.2011] 16:52
tamnooo
zobacz też tutaj: http://dobry-fryzjer.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18146204]
[18.03.2011] 08:31
margarita-4
Też jestem zdania, że farbowanie bardzo niszczy strukturę włosa... Farbuję swoje od kilku lat więc wiem na swoim przykładzie jak to jest... Ale - oczywiście stosowanie odżywek pomaga, poza tym - regularne podcinanie włosów, zdrowe odżywianie!, ewentualnie łykanie witaminek albo stosowanie preparatów na bazie skrzypu. Powinno pomóc

IP i czas połączenia logowane. [18152889]
[24.03.2011] 11:11
kak
Jeżeli masz zniszczone włosy od farbowania, to koniecznie musisz je wzmocnić i zregenerować. W jaki sposób? Po prostu wystarczy, że zastosujesz maseczki do włosów. Możesz je kupić w drogerii, albo sama przygotować w swym domu. Dzięki zastosowaniu maseczki będziesz posiadaczką naprawdę idealnych włosów. Na zniszczone włosy polecam maseczkę bananową. By ją przygotować wcale nie potrzeba wielkich umiejętności. Wystarczy ugnieść jednego banana i połączyć z łyżeczką miodu. Tak przygotowaną papkę należy nanieść na lekko wilgotne włosy, a następnie ją wmasować. Trzeba pamiętać, by owinąć włosy folią po to, żeby wzmocnić działanie maseczki. Po upływie dwudziestu minut preparat należy zmyć, a czuprynę umyć szamponem. Inne maseczki znajdziesz na stronie http://szamponydowlosow.info.pl/2011/01/18/d omowe-maseczki-do-wlosow/

IP i czas połączenia logowane. [18176495]
[08.04.2011] 21:45
zimzaoz
jak szukasz dobrych fryzjerow to polecam denique

IP i czas połączenia logowane. [18242000]
[24.05.2011] 19:13
olajka
karla20 (10.12.30 11:31):
Dobry wybór z tą mezoterapią. Jest ona stosowana oprócz odmładzania także na wszelkiego rodzaju problemy z kondycją skóry, obniżeniem nawilżenia. Więc na wzmocnienie skóry głowy jak najbardziej, a przy okazji trzeba dać odpocząć włosom

Dokładnie ,ale wczesniej moze jeszcze skłonna byłabym wykonac badanie cebulki włosa
http://www.elite.waw.pl/mezoterapia-badanie- cebulki-w łosa/

IP i czas połączenia logowane. [18414472]
[24.05.2011] 21:36
mishak
Musisz najpierw sprawdzić czy wypadają Ci włosy z cebulkami czy po prostu odłamują cię u samej nasady bo są zniszczone. To jest zasadnicza różnica.
Jeżeli tylko się odłamują to musisz być cierpliwa i poczekać aż odrosną i nie traktować ich farbami. Wypróbuj farby ziołowe np. chna rubina. Jeżeli wypadają Ci z cebulkami i łysiejesz to juz poważniejsza sprawa. Trzeba iść do dermatologa i znaleźć przyczynę. W obu przypadkach możesz jeść siemię lniane. Kupić w ziarenkach, zmielić w młynku do kawy, zlać chłodną wodą i wypić. 2-3 łyżki dziennie. Nie zaszkodzi jeść troszkę więcej białka np. jajka mięso i warzywa zawierające siarkę np. rzepa, rzodkiewka, cebula, czosnek, rzeżucha. Skrzyp w tabletkach tez może pomóc. Powodzenia http://egotika.jimdo.com nowa jakość życia w zasięgu ręki. Korzystaj z wiedzy ludzi sukcesu by odnieść własny sukces!

IP i czas połączenia logowane. [18414981]
[26.05.2011] 20:07
karolajjjjka
No własnie jest tak jak napisała poprzednia osoba,ale jesli mozna wykonac sobie taki zabieg zbadania cebulki włosa to w sumie chyba tez sama bym sie na taki zdecydowała.Tu przynajmniej masz jasnośc co do tego co sie dzieje z Twoimi włosami.

IP i czas połączenia logowane. [18421575]
[07.08.2012] 10:13
ariadna83
Kup olej kokosowy albo balsam z olejkiem np. z Manuki http://www.miodymanuka.pl/ i nakładaj co noc. Lepsze niz maseczki i odżywki

IP i czas połączenia logowane. [19751495]
[07.08.2012] 11:50
czytelnik44
Możesz wybrać się do lekarza i dobierze ci jakiś odpowiedni preparat na włosy, zadbaj też o swoją dietę ja znalazłam fajny artykuł http://vivalavita.pl/choroba/mamproblemzesko rawlosamipaznokciami-26.html stosuje się do zaleceń też często farbuje włosy, do tego prostuje je. Kosmetyki czasem nie wystarczają, ale jeżeli aż tak ci wypadają zgłoś się do lekarza.

IP i czas połączenia logowane. [19751637]
[10.08.2012] 16:03
jagoda_wawa
Ja brałam follixin na wypadanie włosów ze strony:www.
Mnie pomógł i włosy przestały wypadać i jest zdecydowana poprawa wyglądu.

IP i czas połączenia logowane. [19758934]
[29.09.2012] 09:20
ceadeturnme1987
również tak sądze -

IP i czas połączenia logowane. [19885244]
[05.10.2012] 01:37
amchieposen1980
Pozdrowienia z Grecjii -

IP i czas połączenia logowane. [19899743]
[15.02.2013] 12:09
bioderko
tez miałam ten problem z włosami lubię mieć proste włosy ale przy tym prostowaniu bardzo mi się zniszczyły ;/ więc muszę ograniczyć trochę z tym . I właśnie koleżanka która tez miała ten problem poradziła mi odżywcza maske MASCARILLA NUTRITIVA z firmy KOSSWELL. zmiany były już wodoczne po 1 użyciu a jeśli chcecie mieć jeszcze lepsze efekty kupcie szampon regeneracyjny do włosów STRUCTURE REPAIR tej samej firmy. ogólnie ta firma jest bardzo znana i mają kosmetyki świetnej i wysokiej jakości polecam chociaż spróbujcie pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20237887]
[15.02.2013] 12:22
jasmin123
również mam ten problem z włosami , bardzo często prostuje i strasznie mi sie niszczą lecz zaczełam używać profesjonalnych kosmetyków do włosów . jak koleżanka wcześniej napisała o firmie KOSSWELL ja również ją polecam , są tam świetne kosmetyki , a do prostowania włosów polecam PROTECTIVE KERATIN rówież z firmy kosswella , jest to spray chronicy włosy przed ciepłem , po użyciu tego produktu włosy są naprawdę jedwabiste , stosuje sie ją przed użyciem prostownicy , suszarki , lokówki , przed gorącym słońcem . Cena na początku wydawała mi się wysoka ale gdy to kupiłam i przekonałam sie ze ten produkt naprawdę świetnie chroni włosy , od roku jak dobrze pamietam używam tego i ani razu mnie nie zawiódł . POLECAM , buziaki.

IP i czas połączenia logowane. [20237918]
[17.07.2013] 22:16
Gosia.18
Może tutaj znajdziesz informacje co robić aby pozbyć się problemu http://forum.uradka.eu/ dużo świetnych porad.

IP i czas połączenia logowane. [20619830]
[18.07.2013] 11:58
Stanisław_52
Ja stosuję na wypadające włosy to:
http://tabletki-na-wypadanie-wlosow.tumblr.c om

IP i czas połączenia logowane. [20620662]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat